Keystone logo
Al Yamamah University

Al Yamamah University

Al Yamamah University

מבוא

אודות YU

אל Yamamah אוניברסיטת (YU) הוקמה במאי 2001 מכללה אחת על ידי משפחת אל-Khudair. זה סימן התרומה המשמעותית השנייה שלהם לחינוך הערב הסעודית, לאחר חלוץ הקמת בתי הספר הפרטי הראשון בריאד ב -1957. מורשה כמוסד להשכלה גבוהה על ידי המשרד להשכלה גבוהה, אל Yamamah המכללה פתחה את שעריה בפני סטודנטים גברים בספטמבר 2004 כדי סטודנטיות בספטמבר 2006. בשנת 2008, לממונה על המסגדים הקדושים שני, המלך עבדאללה בן עבד אל-עזיז אל סעוד, שאלוהים ישמור על אותו, הוציא צו מלכותי אישור העלאת אל Yamamah המכללה למעמד באוניברסיטה, שיאו של שמונה שנים של תכנון ועבודה קשה להקים מוסד ייחודי, חינוך סעודית מודרני המספק גם לתואר ראשון השכלה על-תיכונית. מאז הקמתה, האוניברסיטה ביססה את עצמה בחוד החנית של התחרות בין מוסדות חינוך פרטי גבוה בממלכה בשפה האנגלית כמדיום ההוראות.

אל-Yamamah אוניברסיטת ממוקם צפונית מזרחית לריאד, על כביש אל-קאסם, משתרע על שטח של 160,000 מטרים רבועים. הוא תוכנן בהתאם לסטנדרטים החדשים ביותר למוסדות חינוך. הקמפוס של הגברים מורכב המבנה האקדמי המרכזי, באודיטוריום המפואר, הספרייה מרכזית, "טרקלין התלמידים, מועדון ספורט ומסגד. בנוסף, החלו מיום הקמתה, אל-Yamamah האוניברסיטה כבר מחויבת לספק סטודנטיות עם הזדמנויות חינוכיות כי ולהכינם התפקיד החיוני שלהם בשוק העבודה הסעודי מתעורר. הקמפוס של הנשים הוא הפרי מחויב זו, עם קמפוס המדינה- of-the-art שמציע מתקנים מודרניים - הן אקדמי ופנאי - שהן שווות ערך לחלוטין שמהם נהנים בקמפוס של הגברים. נבנה בעלות כוללת של 300 מיליון ריאל סעודיים (כ -80 מיליון $), בקמפוס אולטרה המודרני של האוניברסיטה מספק מתקני המדינה- of-the-art עיצובי הדרכה חדשניים ותכניות לימודים המוצעות על ידי סגל מרחבי העולם.

מאז הקמתה, אל Yamamah המכללה (כיום אל Yamamah אוניברסיטת) הגשים את תפקיד מפתח שהשפה האנגלית משחקת בעולם של היום של העסק, הידע והטכנולוגיה קיבל החלטה אסטרטגית להציע תוכניות שלה באנגלית. עם זה בחשבון, YU נכתבו שותפות ארוכת טווח עם מרכזי שפה INTERLINK שבסיסן לספק את תוכנית הכנה בשפה האנגלית לתלמידי אל Yamamah. בעקבות הגישה, בתלמידים מבוססי פרויקטים עם סגל הוראה מאוד מיומן, מרכזי שפת INTERLINK הערב (SILC) כבר מספקים את התכנית בשפה האנגליה כיוונית מאז 2004 לצייד תלמידים עם השפה האנגליה ומיומנויות אקדמיות אחרות הדרושים להם כדי להצליח בהקשר האקדמי YU ומעבר.

אל Yamamah האוניברסיטה מציעה תוכניות לתואר ראשון ושני שלוש מכללות: המכללה למינהל עסקים (Coba), המכללה מחשב ומערכות מידע (CCIS) ו המכללה האקדמית להנדסה ואדריכלות (CEA).

הצהרת כוונות

אל Yamamah אונ' מספקת הדרכה אקדמית והכשרה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר כי להקנות לתלמידים שלה הקדשה לכל חיים ללמידת התפתחות עצמית, תוך מתן אפשרות דורות עולים לעצב עתיד בסימן ההתקדמות חברתית וכלכלית חיובית

מסר של VISION

אל Yamamah האוניברסיטה שואפת להיות המוסד החינוכי ובראשונה ערב נודע הכנתו היעילה של אנשי מקצוע יצירתי ויזמיים שנמצאים באופן עקבי ביקוש גבוה על ידי ארגונים במגזר ציבוריים ופרטיים מובילים.

ערכים אוניברסיטת

נאמנות למורשת הדתית, מוסרית ותרבותית שלנו תמיכה ועידוד של מחקר מדעי יצירתיות, חדשנות ומחויבות למצוינות מקצוענות ומסירות שיפור מתמיד אמינות ועבודת צוות שְׁקִיפוּת

מאפייני אוניברסיטת

מוסד להשכלה גבוהה בסימן הקפדה אינטלקטואלית מחויבים להרחבת הידע, מציעים תוכניות של הדרכה והכשרה מעשית בתחומים מקצועיים של צורך קריטי אנגלית כשפת הוראת מתן גישה משופרת למקורות ידע העולמיים תוך פיתוח מיומנויות תקשורת הדרישה ויכולות מקצועיות להעברה ביותר אל Yamamah אוניברסיטת מפתחת באופן פעיל ומטפחת שותפויות עם מובילים מוסדות חינוך ומחקר לעודד סגל חילופי סטודנטים והעברת הידע והמומחיות מחויב להשגת תקנים לאומיים, אזוריים ובינלאומיים של מצוינות כפי שמעיד הסמכת תכנית מוסדית מיוחדת עובד לקשור קשרים הדוקים עם נציגי מפתח ממגזר התעשייה ושירותים על מנת לזהות ולהגיב לצרכי המתעוררים שלהם מבקש לגייס-מוכשר סגל וצוות בינלאומיים בעלי תעודות אקדמיות מן המוסדות מובילים מוכרים להשכלה גבוהה אנו חושפים תוכניות הלימוד שלנו לביקורת מתמדת, על מנת להבטיח כי הן משקפות את המצב הנוכחי של האמנות בתחומים השונים שלהם בעת היותו מוכן להרחיב תוכניות לימודים או לפתח תוכניות חדשות ברמות לתואר הראשונה ושתי בתגובה לצורכי קהילה יישום מקיף של תקני אבטחת איכות ועקרונות בכל התחומים עודד מחקר מדעי עם יישום ספציפי לצרכים פיתוח קהילתי

מיקומים

  • Riyadh

    P.O. Box 45180 , 11512, Riyadh

    שאלות