Keystone logo
Whitecliffe College of Arts & Design

Whitecliffe College of Arts & Design

Whitecliffe College of Arts & Design

מבוא

סקירת WHITECLIFFE

מכללת Whitecliffe לאמנות ועיצוב היא זורחת 1982 במוסדות להשכלה גבוהה עטורת הפרסים הוקמה בשנת אוקלנד, ניו זילנד

להכרה בינלאומית קורסים מקצועיים, קורסי תואר, מאסטר אמנות, מדיה צילום, עיצוב אופנה, עיצוב גרפי, אמנות menijimeonteu, תרפיה באמנות הוא פעיל.

Whitecliffe מציע חדרים מודרניים, קורסים רלוונטיים מבחינה הבינלאומית באמצעות האמנים, המעצבים המכהנים, אנשי חינוך, והחוקרים. הסטודנטים יפתחו חשיבה יצירתית וביקורתית, מחקר, תקשורת, מיומנויות מצגת וללמוד דרך תערוכת אמנות עכשווית בעולם של עיצוב, התמחויות, מרצים אורחים בינלאומיים, מומחים בתעשייה. תהליך מקצועי מן Whitecliffe שום ערך עבור כל אחד לוקח יצירתיות אחריותך מעודדי מחקרים לתארים מתקדמים.

בוגרי Whitecliffe ברורים יש רמה גבוהה של חשיבה יצירתית וטכנולוגיות רחבות, סטנדרטית בתעשייה. הם מחויבים ייצוג חזק ויזואלית ביותר בתרבות העכשווית ותעשייה יצירתי מהווה את רעיונות יצירתיים נוצרו.

מטרות חינוכיות

Whitecliffe הוא אחד המבוגרים מיטב ואנשים יצירתיים אומנה בבתי ספר לעיצוב אמנותי הפועלים באופן עצמאי.

Whitecliffe מהווה את ההעשרה התרבותית באמצעות למידה ותרגול על פני האמנות ומספק חוויה חינוכית ששינה את החייה באמצעות חינוך עיצוב אמנות, המחקר והלמידה.

סטודנטים Whitecliffe באמצעות מצוינות, חדשנות, גיוון יחד עם הקהילה בתהליך יצירתי. יש בוגרים Whitecliffe פסק הדין האסתטי, מומחיות אמון, שיתוף פעולה, מומחיות.

נכסים עיקריים Whitecliffe פותחו דרך העבודה של צוות, סטודנטים ובוגרים. בשנת Whitecliffe רעיונות וביטוי מאמינים באזורים שונים. באמצעות מגוון רחב של אמצעי תקשורת, תהליכים, מתודולוגיות, וכו 'אני מאמין כי בוגרים הם מנהיגים יהיו כמחשבה מעמיקה ותרגול בכל תחום. באמצעות ביקורת קפדנית בדיון האינטלקטואלי וכבוד הדדי תרכוש את הכישורים הדרושים יחד עם הקהילה.

תוכנית

תואר ראשון קרן: רמה NZQF 4

אמנות ועיצוב קורסים מקצועיים
מדיה דיגיטלית ועיצוב קורסים מקצועיים
18 שבועות קורס מתחילים בחודש פברואר בכל שנה בחודש יולי
תיק מיותר
IELTS 5.5 ומעלה

תואר: ראשון לאמנות NZQF רמה 7

אמנות
עיצוב גרפי
תקשורת תמונה
עיצוב אופנה
החל מפברואר בכל שנה
תיק הנדרש
IELTS 6.0 ומעלה

מאסטרס: NZQF רמה 8, רמה 9

תואר שני באמנויות
תוכנית קרן מאסטרס אמנות
תואר שני בניהול אמנויות
תואר שני בתרפיה באמנות קרן
תואר שני בתרפיה באמנות
ידידותית לסביבה מאסטרס אופנה
כל סיום הקורס של ההורים, תלמידים יכולים להשתתף בשיעורים תוך כדי עבודה פחות
IELTS 6.5 ומעלה

למה Whitecliffe?

1.Whitecliffe זורחת ספר לאמנות ופרסי עיצוב שונה בתחרויות ארציות ובינלאומיות סטודנטים, בוגרים, סגל. התכנים העיקריים כוללים פרס

 • אומנויות עדן אמנות ספר מובילי פרס תחרות 2011 בשנה הראשונה, כולל אחד הוענק עד כה נכתב.
 • בוגר אוסטרלי של השנה - עיצוב האופנה
 • בוגר אוסטרלי של השנה - תקשורת חזותית
 • מעצב id מתעורר
 • פרסי Best
 • AgIdeas

ראשון 2.Whitecliffe, המכינה הקדם-ראשון מורכב ממוקדת-תלמיד, על בסיס הכרה וטיפוח האינדיבידואליות והתשוקה של התלמיד היחיד. סטודנטים אמצעי תקשורת חדש, תפיסה מודרניתהניסיון חומרים מסורתיים, מיומנויות, גישותהידע של הבניין. 3.Whitecliffe קורסים לתואר ראשון לומדים בעיצוב אמנות. אם תבחר כל תלמידים גדולים רישום, ציור, עיצוב טכנולוגיההיא מחזיקה. 4.Whitecliffe הוא עסקים, שיווק, אתיקהטכניקה שימושית אחת בתחומים שונים על הבסיס, ומספקת חוויה מקצועית מקיפה במגזר עבור הקריירה העתידית של תלמידים. 5. סטודנטים בשנה השלישית תערוכות, מרצים אורחים בינלאומיים, מומחים בתעשייה, כנסים, התמחויות חובההניסיון עם עולם האמנות ועיצוב מודרני. 6. בהתבסס על Chunghak לתמוך ראשון מחקר טכנולוגיה יצירתיתהשילוב של אמנות חזותית טכנולוגי הנדרש על ידי המגזר הציבורי ומקצועי. 7.עיסוק כיתות קטנותכדי סטודנטים ואנשי סגל יתקשר באופן אישי עם כל יום. מאז תלמידי הכיתות השניים מורשים להיכנס לקמפוס במהלך השבוע Whitecliffe מספקת שטח או סטודיו עבודה אישית.

8.מיומנויות לפתרון בעיות ו תגובות יצירתיותמומלץ להתמקד. כמו גם לפתח יצירתיות פרט ובחשיבה ביקורתית, מחקר, תקשורת ומיומנויות מצגת באמצעות העשרה.

יצירתיות 9. דורשת שילוב אורגני של דמיון, ריכוז וגמישות. בוגרים רבים של אמנות חשיבה ומפיקי Creativeהוא קבל הכרה מוצלחת ככל האפשר על ידי שילוב של המיומנויות שנרכשו דרך בתחומים השונים כמובן אמנות ועיצוב. 10.האחוז הממוצע של השלמת תהליך הסיום Whitecliffeיש ניו זילנד באחד הקורסים האמנות ועיצוב הגבוהים ביותר 80%א

סקירה כללית לתואר ראשון

אמנות

בוגרים לאמנויות Whitecliffe הם מצביעים להביע את רעיונותיהם ואטרקטיביים. הבנה רחבה של שדה רחב של אמנות במגע בכיכר ולהתאים לביקורת מתמדת ולחשוב במהירות מצטרף החנית של התרבות העכשווית.

מגמות אמנות יכולות לשים בפועל אמנות עכשווית, תאוריה עכשווית, תוך התמקדות בשפה ויזואלית. לעודד פיתוח דרך העשייה האמנותית בתוך מדיה משמעותי ויצירתי בתחומם לתמוך ולטפח את הצורך מיומנויות, טכניקות ותיאוריה היצירתיות של התלמידים, הוחל מיומנויות ותיאוריה.

סטודנטים ציור, ציור, הדפס, צילום, וידיאו, מדיה דיגיטלית, מסורתי / חומרים מודרניים, טכנולוגיות, גישות ולעגכדי לחקור. בסדנות שנתיות והרצאות מיוחדות ייצור וידאו, אמנות 3D התקנה ללמוד את האמנות. סטודנטי Whitecliffe יספקו חלל הסטודיו אישי.

עיצוב גרפי

בוגרי עיצוב גרפיים Whitecliffe חייבים להבין את העיצוב הגרפי העכשווי / מסורתי ואיך לחשוב כל זמן. באופן שיטתי לחקור את פרויקט העיצוב באמצעות המגוון שלהם הרחב של מיומנויות ולקבל הכרה גבוהה בענף על ידי הצגת מגוון רחב של תוצאה חזותית.

סטודנטים תקשורת מחקר, פתרון בעיות, וחזותיאם אתם משתתפים בחיפושים של התקשורת המסורתית / דיגיטלי. תוכנה בתקן התעשייה איורים, צילומים, הדפסלמד לאזן. תהליך זה פרסום עיצוב, גרפיקה בתנועה, תקשורת ארגונית, עיצוב אתרים, עיצוב אריזות, פרסום, ניהול אמנותי, זהות מותג, תורת עיצוב, התמחויות, תערוכות, תדריך חיהוא מכיל. דרך התהליך הנ"ל לתמוך מרכיבים עיקריים של אמנות כיוון, זהות מותג, עיצוב גרפי, עיצוב תאוריה. תלמידים מעוניינים עתידים המבוסס על תחום העיצוב במשך שנה אחת, בשנה האחרונה עובדת על פרויקט משלהם. לתלמידים לפתח מומחיות טכנית להרחיב את הקשרים בענף באמצעות התמחויות, תערוכות, תדריך חי. כל חברי הסגל הם פעילים מעצב מכהן המחקר ועיצוב.

תקשורת תמונה

בוגרי תקשורת צילום Whitecliffe יצירתיים, וחווית יצרנית תמונה נפרדת. הם מבינים היטב את הסטנדרטים בתעשייה וביעילות לתקשר את החזון וביטחון בסביבה העכשווית.

קורס זה מספק לתלמידים מיומנויות בסיסיות, טכניקות, שיטות, יצירתיות, הוחל מיומנויות ותאוריה. בהתבסס על הניסיון של תקשורת עדשה יצירתיים רבה מן העשייה האמנותית החשובה ביותר.

טכנולוגיית אנלוגית / דיגיטלית עבודה דיגיטלית, ניהול צבע, וטכנולוגית תאורה מתקדמתהמחקר האינטנסיבי. תמונות בפורמט רחב המבוסס תאורה טכנולוגיה, צילום (וידאו) עבודות סאונדכגון התמקדות בתחומי ההתמחות. תקשורת מרכזית סטודנטי תמונה מומחי עדשה / מצלמה / ציוד סאונד, וציוד הדמיה מתקדםאתה יכול להשתמש. תלמידים לומדים האסטרטגיה דרך ההצגה להדפסת צילומים מקצועית מיוחדת של פרויקט לטווח ארוך סֵפֶר תְמוּנוֹתצור

עיצוב אופנה

בוגרי עיצוב אופנה Whitecliffe טכניקות סטנדרטיים בתעשייה יש רמה גבוהה של חשיבה יצירתית ונועזת לנסות. חזון אישי וקריירה חדשנית יכובדו מקצוע בענף.

מגמות עיצוב אופנה גורמות חשיבה ופיתוח יצירתי של אסתטיקת עיצוב המבוססת על המיומנויות המיושמות, מיומנויות מעשיות בכיתת א '. התלמידים ילמדו לעצב מיומנויות מחקר ופיתוח קונספט לבטא את זהותם, כך עקביות בעיצוב מודרני ומקורי.

רמה גבוהה של הדרך בתקן התעשייה ללמוד את היסודות, תדמיתנות, ייצור הבגד כדי להשלים את העבודה של רמת מומחה.

קורסי עיצוב אופנה מחקר עיצוב, פיתוח קונספט, דפוס הענפי של המזבח, ייצור בגדים, טכנולוגיה, אופנה, עיבוד בד, תפירה, מחקר ידידותי לסביבה, צביעה טבעיתהוא מתמקד. היא כוללת בתולדות האופנה, בתיאוריה, איורים, מתמחה במחקר. Whitecliffe הוא אתר אינטרנט חיזוי מגמת האופנה מוביל בעולם, WGSN תמיכה עבור גישה. סטודנטי בעיה בחברה מודרנית באמצעות תרגול תעשייה או לעצב משלך תרגיל ידידותי לסביבה, צביעה טבעית תינתן לך ההזדמנות להתמקד כזה. סטודנטים ניו זילנד בשבוע האופנה, מעצב מקומי, סטאז עם קונים בחו"ל.

יישומי סטודנט בינלאומיים קבלו

גיל מינימאלי סטודנטים בינלאומיים הוא בן 18 שנים. רק סטודנטים מתחת לגיל 19 שנים של גיל ידרשו הוכחה שאתה תושב Guardian אוקלנד בשנה הראשונה.

כל מסמכים תומכים מעובדים בנפרד על ידי Whitecliffe. לאחר בחינת השלושה החלקים החשובים של ועדת הקבלה לקבלת התלמיד בכל אחד היתרונות השונים. נקבע כי התלמיד מצליח להשלים תואר לקבלה.

איך

מידע נוסף ניתן למצוא בעמוד האחרון של חוברת הספר.

1. כרטיס דיווח: תיכון או אוניברסיטה ציונים

סטודנטים מחו"ל כמדריכים נתנו כל חייב להשלים קורסים בתיכון בארץ.

2. תיק

העבודה צריכה כוללת 20 כדי 12 יכול להראות מגוון רחב של אפשרויות. התיק יכול להיות מוגדר לעבוד בשדה כי הוא נציג של התלמיד.

סטודנטים (בחו"ל) יכולים לקבל תיק בפורמט דיגיטלי.

ראיון 3.

כל המועמדים חייבים להיות מוכנים לדבר טבעי לתיק שלך בעבודות הראיון והרעיונות. אני גר לסטודנטים מחו"ל יכולים להתראיין על ידי סקייפ או טלפון.

4. דמי כניסה הרשמה לניוזלטר שלנו

קרן תואר ומועמדים לתואר ראשון חייב להשלים את מכתבי הקבלה יותר מ -250 מילים.

מבחר טוב

סטודנטים שיש להם אי פעם למדו קורס במכללה או תמיכה הקשורות לעבודה ניתן לבחור את המודל הטוב ביותר. עיין בסעיף המאמרים המפורט 2.

מועד אחרון תמיכהסוסים הם אוקטובר. הוא יכול לתמוך גם לאחר המועד האחרון.

לאחר תהליך של מועד אחרון תמיכה

לאחר המועד האחרון לעבור הליך קבלה להלן.

תלמידים יכולים לבקש ראיונות סיוע אם אתה שוהה בחו"ל הוא יוחלף על ידי טלפון או סקייפ. אם אתה להצטיין ברמת היישום, זה יכול להיות פטור מן הראיון.

הודאה לסטודנטים אשר יישלח מכתב קבלה, הסכם ההרשמה, חשבונות שכר הלימוד.

הודאת ההסכם (מוסכם הודאה) וחשבונות שכר הלימוד חייבים להגיש Whitecliffe בהכרח מועד ההודעה. ואז (תוך 2 שבועות לאחר אישור כניסה) לשלם שכר לימוד מלא (שכר ציבורי משרד ניו זילנד) יהיה לשדר את אישור משכר הלימוד.

תעודת שכר הלימוד היא מסמך הנדרש על פי אשרת סטודנט ההגירה בניו זילנד.

שכר לימוד סטודנטים

 • תואר ראשון קרן 2017 NZ 12,000 $ (18 שבועות)
 • ראשון 2017 NZ $ 27,000 (1 שנה)
 • מאסטרס 2017 NZ $ 27,000 (1 שנה)

מיקומים

 • Auckland

  24 Balfour Road, Parnell, 1052, Auckland

  שאלות