Keystone logo
West Virginia University – Reed College of Media

West Virginia University – Reed College of Media

West Virginia University – Reed College of Media

מבוא

WVU Reed College of Media הוא בית ספר לעיתונאות ממוקד סטודנטים אשר בוגר עיתונאים ואנשי תקשורת אסטרטגיים מאז 1939.

בעוד ששורשיה במסורת, WVU Reed College of Media מציעה גם תכנית לימודים חדשנית וחוויות מהעולם האמיתי שמכינות את התלמידים לקריירה בתעשיית המדיה של ימינו. תוכנית תקשורת שיווקית משולבת (IMC) , חלוצה בחינוך מקוון לתואר שני, היא התוכנית הראשונה ללימודי תואר שני מקוון לחלוטין במדינה, ו תקשורת שיווקית נתונים (DMC) התוכנית היא התואר השני הראשון במדינה המתמקד במיוחד בהשפעה שיש לנתונים על תקשורת שיווקית.

על ד"ר פרלי אייזק רידד"ר פרלי אייזק ריד הקים את המכללה לתקשורת באוניברסיטת מערב וירג'יניה בשנת 1939. ריד, לשעבר פרופסור לאנגלית ועיתונות, סייע להרחיב את היצע קורסי העיתונות ב-WVU ונמנה למנהל הראשון של הקולג' למדיה כשהפך לבית ספר עצמאי .

yi.,u

ריד מילא תפקיד מפתח בהקמת רבים מארגוני הסטודנטים של המכללה למדיה. הוא גם עזר להקים שתי קבוצות לאומיות - קאפה טאו אלפא, אגודת כבוד של מכללות שמכירה במצוינות אקדמית ומקדמת מלגות בעיתונאות ותקשורת המונים, וה-American Society of Journalism School Administrators, שלימים הייתה מזוהה עם האגודה לחינוך בעיתונאות.

ריד האמין בשמירה על מודעים של סטודנטים לעיתונאות וקשר הדוק עם העוסקים בתחום, ולעתים קרובות הזמין אנשי עיתונות עובדים להעביר הרצאות מיוחדות בפני ציבור הסטודנטים. הרעיון הזה ממשיך דרך אירועים מיוחדים כמו "שבוע העיתונות" השנתי של המכללה וסדרת סמינרי העיתונים של אוגדן, כמו גם הבוגרים הרבים שחוזרים לעלמא שלהם כמרצים אורחים ואנשי מקצוע במעון.

מעל הכל, ריד סימל מקצועיות בעיתונות ובתקשורת המונים. הוא האמין במשמעת ובעבודה קשה - עבור עצמו כמו גם עבור הסגל שלו ותלמידיו - וחי לפי הכתבה, "דיוק! דיוק! דיוק!"

המורשת של ריד כוללת לא רק מכללה לתקשורת מבוססת היטב ב-WVU, אלא גם רוח מקצועית קשה יותר להגדרה המוטבעת בסטודנטים העובדים כעת כעיתונאים ומתקשרים מקצועיים ברחבי העולם.

היסטוריה קצרה של מרטין הולממוקם בלב קמפוס דאונטאון של WVU, מרטין הול הוא הבניין העתיק ביותר בקמפוס האוניברסיטה. הושלם בשנת 1870, הוא נקרא במקור היכל האוניברסיטה. זה היה הבניין הראשון שנבנה על ידי אוניברסיטת מערב וירג'יניה החדשה, שהוקמה על ידי השילוב של סמינר הנשים של וודבורן ואקדמיית מונונגליה ב-1867.

i,jhtdsb

הייחודיות של מרטין הול הצילה אותו מהרס - גורלם של רבים מבנייני האוניברסיטה המוקדמים שנקרעו כדי לפנות מקום לבנייה חדשה. מרטין הול ושאר בנייני מעגל וודבורן (וודבורן הול ואולם צ'יטווד) שנחשבו כדוגמה שאין לה תחליף לארכיטקטורה מהמאה ה-19, הוכנסו למרשם הלאומי של מקומות היסטוריים.\n ג'ורג' א' סמית', אדריכל האוניברסיטה לשעבר, אמר שמרטין הול "נבנה בתקופה האקלקטית של התחייה הקלאסית וניתן לזהות אותו כמי שהיה בצרפתית של האימפריה השנייה".

המבנה שונה לשם מרטין הול בשנת 1889, לכבוד הנשיא הראשון של האוניברסיטה, הכומר אלכסנדר מרטין. שר מתודיסטי יליד סקוטלנד, מרטין היה נשיא ה-WVU מאז היווסדה ועד 1875.

במשך כמעט 50 שנה, מרטין הול היה המרכז לכל השיעורים לתלמידי הכנה ושימש כמטה של ​​האגודות הספרותיות הקולומביות והפרתנון. מ-1918 עד 1952, היא שיכנה את המחלקה לפיזיקה.

בשנת 1952, ד"ר פרלי אייזק ריד, דיקן המכללה לתקשורת, עתר להעביר את המכללה ממגוריה הצפופים בקומה העליונה של וודבורן הול למרטין הול. לאחר שיפוץ, המכללה למדיה עברה למגוריה החדשים ב-1953.

בניהולו של דין גאי סטיוארט, הבניין עבר שיפוצים גדולים בשנים 1976-1977. מרטין הול נהרס, ופנים חדש נבנה כדי לשפר את שטחי הכיתה והמשרדים ולספק מתקנים משודרגים.

מאז 2005, מרטין הול עבר סדרה נוספת של שיפוצים שנועדו לשפר את התשתית המזדקנת של הבניין ולספק סביבת הדרכה מודרנית יותר לסטודנטים במכללה למדיה. השיפוצים האחרונים של מרטין הול הם הרחבה של החזון של דין סטיוארט, והביאו את המכללה למדיה למאה ה-21.

Προϋποθέσεις εισαγωγής στο πρόγραμμα

הפגינו את המחויבות והנכונות שלכם להצליח בבית הספר לעסקים על ידי בחינת ה-GMAT - הבחינה הנפוצה ביותר לקבלה המודדת את כישורי החשיבה הביקורתית וההיגיון שלכם.

הורד את חידון המיני GMAT כדי לקבל טעימה מהשאלות שתמצא בבחינה.

מיקומים

  • USA Online

    USA Online, ארצות הברית

שאלות