Keystone logo
Welch College

Welch College

Welch College

מבוא

אודות מכללת וולש הנה בבעלות ומופעלת על ידי האיגוד הלאומי של רצון חופשי בפטיסטים נשלטת על ידי חבר הנאמנים נבחרו על ידי העמותה כי. המכללה מנויה על האמונות והמנהגים קבועים מסת מטביל הרצון החופשי.

האיגוד הלאומי של הרצון החופשי בפטיסטים נוסד המכללה כפי הרצון החופשי מכללת התנ"ך הבפטיסטית בשנת 1942. מועצת החינוך של האגודה הלאומית בחרה נאשוויל כאתר אידיאלי עבור המכללה החדשה, במיקום מרכזי בין המרכזים העיקריים של האוכלוסייה הדתית בדרום המזרח, המערב, ובמערב התיכון.

מועצת החינוך שנבחרה יליד גרוזיה לינטון ג ג'ונסון כנשיא הראשון של המכללה, פוסט מלא במשך 34 שנים. משרד ד"ר ג'ונסון ואשתו רות שלו הייתה השפעה יחידה בעיצוב אופיו של המכללה, מלי החסות שלה, והביטוי התאולוגי במאה עשרים. תחת הנהגתו, המכללה עברה מבית ספר התנ"ך גוזל למכללת התנ"ך מקיפה, הוסמכה עם בניינים חדשים ותוכניות רבים של מחקר.

המכללה שרכש בניין אחד בשדרה ריצ'לנד בשכונת ריצ'לנד-West End ההיסטורי, אשר מאוחר יותר נודעו בשם דוידסון הול. שמונה תלמידים התכנסו שם בשנת 1942, המהווים את הסטודנטים המקוריים. הפקולטה המקורית וצוות ממוספר ארבעה, כולל מאורות כגון לורה בל ברנארד, JR דוידסון, והנרי מלווין. במקור מוסד לשנים, המכללה הוסיפה בשנה שלישית מחקר בשנת 1949, ושנה רביעית בשנת 1950, והעניק התואר הראשון הראשונה שלה לחמש קשישים בשנת 1951.

בשנת 2012 המכללה שינתה את שמה וולש המכללה לסמן להתפתחותה מכללה נוצרית מקיף יותר. המכללה קרוי על שמו של ג'ון L וולש ואשתו מרי. וולש היה הדמות המובילה וקירוב מזרחי ומערביים בפטיסטים רצון חופשיים להקים האיגוד הלאומי של רצון חופשי בפטיסטים בשנת 1935, לאחר ששמש כמנחה הראשונה והזכיר החינוך של העמותה כי.

בנוסף לד"ר LC ג'ונסון, וולש המכללה כבר בראשות ארבעה נשיאים: LR אניס (1944-1947), ד"ר צ'רלס א Thigpen (1979-1990), ד"ר ג תומס מאלון (1990-2002), וד"ר ג'יי מתיו פינסון (2002 עד היום). היום במכללה רשומה כ 315 סטודנטים בשנה מכ -22 מדינות וכמה מדינות בינלאומיות.

חיי הקמפוס קהילה - אנחנו טובים ביחד זוהי תקופה מרגשת להיות במכללת וולש בהם חינוך מורכב יותר קורסים וספרי לימוד. למרות שרוב התלמידים יעזבו מש' מאחור כאשר באים לכאן, הקהילה המגובשת של המכללה תאפשר להם להרגיש בבית. פקולטה וצוות ידידותיים ונגישים, וארגונים-כולל סטודנטים רבים קבוצות משרד שונות, בחברות, פעילויות עירוניות, קבוצות דרמטיות ומוסיקליות, ועוד-לספק לתלמידי הזדמנויות רבות כדי לפתח מערכות יחסים משמעותיות כי יימשכו כל חייהם.

על פעילויות קמפוס בלוק המפלגה בלוק המפלגה היא לפיקניק משפחתי המכללה המתקיים ביום שישי השבוע המלא השני של כל סמסטר סתיו. הפיקניק ואחריו מצעד מועדון הקמפוס, משחקים, ובידור.

Rush הלילה Rush לילה קורית השישית של השבוע המלא השלישי של כל סמסטר סתיו. ארבעה גברים של מועדונים (אגודת אומגת APHA צ'י, ג'ון בניון אגוד, Pi גמא צ'י אגודה, ואת ויליאם ג'נינגס בריאן האגוד), ארבע נשים של מועדונים (כריסטינה רוזטי אגודה, אליזבת בארט בראונינג אגודה, לואיזה מיי אגודת אלקוט, וחברת שרלוט ברונטה) , ומועצת Commuter התחרתה מאז תחילת הסמסטר לחבריי. הלילה מתמלא קומדיות וידאו שנוצרו על ידי המועדונים אשר עושים ניסיון אחרון לשכנע תלמידים חדשים להצטרף לארגון שלהם. האירוע מסתיים בחדר הכושר כאשר תלמידים חדשים ממוקמים באמצע משפט ולנוכח שתי דקות "בהלה" למועדון הנבחר שלהם. כל תלמיד צפוי להצטרף לאחד המועדונים שאליהם יהיה חבר בעוד הם להשתתף וולש המכללה. מועדונים אלה מסייעים לתת לכל אחד תחושה של מקום, מטרה לכידות חברתית לקמפוס שלנו.

וולש פסטיבל הסרטים וולש פסטיבל סרטים הוא אירוע שנתי אשר נכתב בשנת 2008 כאמצעי עידוד הפיתוח וההערכה של צילום וידאו כאמנות כלי משרד. הפסטיבל פתוח ערכי מקבוצות נוער מטעם הכנסייה, הבוגרים, בני משפחת מכללת וולש. פרסים מקבלים עבור סרט טוב, הביצועים הטובים ביותר, הטוב ביותר הצטיינות טכנית, וכן קטגוריות אחרות בהתאם לשיקול דעתם של השופטים. הקש על שם הפסטיבל שלמעלה לקבלת פרטים נוספים.

אירועים ג'וניור / בכירים בכל שנה, תלמידי י"א מארגנים סעודה ובידור רשמית לכבד את המעמד הבכיר. יש תשלום להשתתף.

שירות בקהילה התרמות דם שתיים או שלוש פעמים בשנת אנשי הסגל שלנו, הסטודנטים להשתתף התרמות דם בקמפוס. הצלב האדום שולח צוות נייד שבאתר לאירועים אלה. יש וולש המכללה המוניטין בנשוויל כאחד בקמפוסים נתינה לנפש העליון.

הסופרבול של אכפתיות בכל שנה, לפני הסופרבול, מועדוני הקמפוס שלנו להתחרות כדי לראות מי יכול לאסוף את הפחיות ביותר של מזון. בשיתוף עם הסופרבול של ארגון אכפתיות, אז הם נתרמים שנית קציר שיחולקו למשפחות נזקקות בקהילה שלנו.

דלעת פרויקט פרויקט הדלעת מתרחשת 31 באוקטובר של כל שנה, אלא אם כן היום הוא יום ראשון. בתור קירוב הקהילה, הסטודנטים מארחים-קרנבל מיני כחלופת פסטיבל לכל ילדים שירצו להשתתף. מועדוני קמפוס להפעלת הדוכנים. מאות מילדי השכונה ובני נוער בכנסייה המקומית ומבוגרים בדרך כלל להשתתף.

כינונה הרוחני ימי תפילה מאפיין ייחודי אחד וולש המכללה מהווה ממשל, אנשי סגל, והסטודנטים המציבה בצד פעילויות אחרות יום אחד בכל סמסטר להתפלל. בעוד אנו פונים ליבנו כלפי אלוהים יותר מפעם אחת סמסטר, אנחנו נהנים יום תפילה כתקופה להתרכז הברכות של אלוהים ולבקש את התערבותו בחיינו.

See You בקוטב See You בקוטב (SYATP) הוא התכנסות שנתית של סטודנטים נוצר בכל הגילים תורנים מול בית הספר המקומי שלהם לתפילה, כתוב-קריאה, ו-שירה בציבור של מזמורים שבשעות הבוקר המוקדם לפני תחילת שנת לימודים. אירוע זה מתרחש בכל יום רביעי האחרון של חודש ספטמבר.

התעוררות סטודנטים בדרך כלל, מועצת התלמידים תתכנן אירועים כגון שירותי תחייה בראשות סטודנט, תקופות של תפילה וצום, או קונצרטים של תפילה כדי לדחוק זה את זה כלפי מחויבות רבות יותר המוביל של אלוהים והציות דברתי.

פיתוח מנהיגות הכשרת מנהיגות עוזרי תושב, חברי מועצת תלמידים, חונכים סטודנטים, ומנהיגים SpirituaLife לבוא בשבוע מוקדם ליפול סמסטר במשך זמן של אימונים אינטנסיביים. יש להם גם הזדמנות עבור הידיים על יישום של מיומנויות המשרת-מנהיג אלו כאשר הם מסייעים לתלמידים חדשים במהלך ההתמצאות בתור תלמיד, השבוע לפני תחילת שנת במכללה. מברשת למעלה אימונים ולאחר מכן להמשיך לאורך כל השנה.

הקולג'ים טנסי המחוקקים (TISL) וולש מכללה תומכת בית המחוקקים של מדינת טנסי הקולג'ים (TISL) על ידי שליחת נציגים ממועצת סטודנטי הפעלות הדיונים השנתיות שלהם על רצפת החקיקה של בירת המדינה. הנציג שלנו זכה בפרס "הסנטור ביותר" בסתיו 2011.

למידה מקוונת להרוויח את התואר שלך מכל מקום האם אתה מסוגל לשקול ברצינות מעבר ללימודים כסטודנט במכללה אקדמית וולש? אין בעיה! מכללת וולש יכולה לבוא למקום שבו אתה נמצא, כל עוד יש לך חיבור טוב לאינטרנט.

זוהי תוכנית מושלמת עבור מבוגרים המוצאים את עצמם כבר בטיפול משפחה, כנסייה, עבודה, או קריירה. הם יכולים לעבוד על להיות עובדי כנסייה או עסקי יעילים יותר, מבלי להפריע האחריות הנוכחית שלהם.

אם יש לך את אותה מחויבות ונאמנות, מצוינות ושירות בכל הדברים, אז אנחנו צריכים לדבר! התוכנית שלנו מוסמכת, זהה תוכנית הקמפוס. נאמנות ל- Word של אלוהים בכל דבר, בכל הקורסים, בקרב כלל התלמידים וכל הסגל. כלומר מכללת וולש, בקמפוס או מקוונים.

מיקומים

  • Nashville

    3606 West End Avenue Nashville, Tennessee 37205, 37205, Nashville

    שאלות