Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
UTH Florida University

UTH Florida University

UTH Florida University

מבוא

מעבר אקסלנס

באמצעות טכנולוגיה חדשנית

100% חינוך און ליין מתוכנן במיוחד עבור הפצת On-Line לימוד מכל מקום בעולם

איכות גבוהה

מורשה על ידי מדינת פלורידה, ארה"ב שיטות וחומרים הרווארד בית הספר לעסקים

לוחות זמנים גמישים

אפשר ללמוד ולעבוד במקביל מירוץ שלם הופך לפשוט בטווחים קצרים

הוצאות סבירות

תפעול יעיל Relocating חיסכון סטודנטים עלות נמוכה ואיכות גבוהה

פילוסופיה חינוכית

פלורידה אונ' UTH משתמשת דף אינטרנט כמו הפורטל הגלובלי שלה תוך נקודת גישה עיקרית לספק מערכת חינוך מקוונת. לשם כך, UTH פלורידה אוניברסיטת פיתחה e-learning גישה קלה ודינמית פורטל, המאפשר לתלמידים לקחת שיעורים בסביבה בטוחה ומקצועית. פלורידה UTH אוניברסיטת תספק תלמידים ומורים, כל המשאבים וחומרי למידה באמצעות פלטפורמת e-learning. כל משאבי הלמידה, לרבות המידע שנמסר על ידי צדדים שלישיים, יהיה נגיש באמצעות הפלטפורמה המרכזית שלנו.

כל המשתמשים יכולים אינטראקציה עם הפלטפורמה הוא סינכרוני אסינכרוני. ישנן פעילויות אסינכרוני בה כל הצדדים צריכים לא להיות נוכח או מחוברים באותו הזמן, כגון אינטראקציה בפורומים, סניף דואר, אתרי ויקי, וכו ' מצד השני, הפעילות סינכרוני הן אינטראקציות בזמן אמת או לחיות, וכוללות בין היתר באמצעות צ'אט או ועידת וידאו.

פלטפורמת למידה UTH פלורידה האוניברסיטה מיועדת לפעול עם כל מחשב, מחשב נייד או טאבלט, השתמש בדפדפן אינטרנט עם גישת החיבור לאינטרנט.

UTH הלומדים בפלורידה?

UTH פלורידה האוניברסיטה נוסדה כדי לענות על הצרכים של הקהילה העולים בפלורידה ובארצות הברית. כשמציע את הגמישות של חינוך מקוון ועלויות שכר לימוד סבירות, UTH פלורידה האוניברסיטה מצפה לבוגריו להשיג רמות טובות יותר בפיתוח הקריירה שלהם והסיכויים כלכליים בטווח הארוך.

במקביל, UTH פלורידה היא הבחירה האידיאלית עבור סטודנטים באמריקה הלטינית שרוצים לשפר את סיכויי הקריירה שלהם על ידי קבלת תואר החינוך נמסרה על ידי אוניברסיטה אושרה על ידי מחלקת החינוך של מדינת פלורידה. תעודה אמריקנית עשויה להיתפס על ידי השוק כבעלת ערך מסחרי גבוה ולהיות בעמדה טובה יותר כדי להעבירה למדינות אחרות.

באינטרנט

איכות חדשנית גבוהה + + עלויות צנועות

פלורידה UTH אוניברסיטת פועלת 100% באינטרנט, ומציע את שירותיו בסביבה וירטואלית המיועד למטרה זו וליישם אמצעי מגן מתאימים כדי לענות על הצרכים החינוכיים של טכנולוגיות תלמידיהם. אנו מספקים חוויות למידה איכותיות באמצעות פתרון בעיות, בעוד אנו מעודדים יצירתיות וחדשנות.

UTH פלורידה האוניברסיטה מחויבת למודל של למידה מרחוק. אנו מאמינים כי חינוך מקוון הוא משבש את החדשנות של המאה ה -21, אשר תשבור את הפרדיגמה של השכלה גבוהה כי בסופו של דבר תביא חינוך סביר ושירותים איכותיים לכל ובכל המקום, ובכך מאפשרים הקהילות והמדינות שלנו לצמוח ולשגשג.

גמיש

חינוך מקוון מציע גמישות רבה תזמון מחקר זמן עשויים סטודנטים לתזמן מחקרים והמשימות שלהם בלוח הזמנים כי הוא נוח ביותר, לתת להם את הגמישות לעבוד ולייצר הכנסה בזמן הלימודים לקראת קבלת תואר שיסייע להם לשפר הסיכויים הכלכליים שלהם.

עלויות צנועות

חינוך מקוון הוא פשוט, ללא אפשרויות סלסולים ולכן אינו מציע את "החוויה של החיים באוניברסיטה." בתמורה, המערכת המקוונת מציעה מסלול חסכוני יותר להשיג השכלתך וכלים מקצועיים כי הם רצויים.

איכות גבוהה

במקרים בהם שיטת

כל הקורסים ברמה הבוגרת מתבצעים באמצעות שיטת התיקים להשיג סטודנטי טבילה במצבים אמיתיים המשפיעים חברות ודורש לתלמידים לפתח, הווה להגן פתרונות בין החלופות המוצעות על ידי חבריהם. שיטה זו דורשת השתתפות פעילה של התלמידים ופיתוח חשיבה ביקורתית.

השיטה במקרה נלמדת ככלי אבחונים לשימוש בניתוח בעית דפוס הכרה, הוא נועד כדי ללמוד מדריכים רוצים ללמוד מתלמידים אחרים בסביבה מקדם שיתוף בחוויות קולקטיביות נקודות מבט ייחודיים לכל תלמיד.

במסגרת הדיון בכל מקרה הם לומדים כלים עסקיים ספציפיים מוחלים במצבים מסוימים הנמצאים תחת ניתוח. זה דורש מהתלמידים לנתח בעיה, לפתח פתרונות, לשקול חלופות ולבחור תוכנית פעולה. ההמלצות של כל תלמיד משותפים עם סטודנטים אחרים והגנו בדיון פתוח, אשר מגרה את שיתוף הפעולה בקבוצה, לפתח מיומנויות תקשורת וניתוח ביקורתי של החלופות.

הוצאת הספר לעסקים של הרווארד

החומרים במקרה שמוצג אוניברסיטת UTH פלורידה פותחו ומופץ על ידי Harvard Business School והוצאה לאור לעסקים של הרווארד. בנוסף, כל המדריכים UTH פלורידה האוניברסיטה הוכשרו לשימוש שיטת התיקים על ידי פרופסורים מבית הספר לעסקים של הרווארד.

וחומרי הדרכה שהתקבלו הוצאת הספר לעסקים של הרווארד הם גורמים חשובים עבור המטרה שלנו לספק רמה גבוהה של איכות בתוכניות חינוך שאנו מציעים בתחום מנהל עסקים.

למד את עצמך בספרדית

כל הקורסים המוצעים על ידי UTH אוניברסיטת פלורידה נערכות 100% בספרדית. לכן, סטודנטים לא צריכים ללמוד אנגלית לרכוש השכלה באוניברסיטה ממוקם במדינת פלורידה.

העקרונות הנלמדים השכלה במנהל עסקים הם אוניברסליים ולכן אין צורך לתרגם ללמוד כיצד ליישם אותם לקריירה של סטודנט. מטרת אוניברסיטת פלורידה היא MWU לשדר ולפתח את הכלים הדרושים קריירה בעולם העסקים וידיעת אנגלית, אם כי מומלץ, אין צורך קריירה מקצועית מוצלחת.

סטודנטים המעוניינים לפתח מיומנויות באנגלית מתבקשים לרשום בתוכניות בשפה מקצועיות.

רישיון

UTH פלורידה אוניברסיטת הוסמכה ויש לו רישיון לספק חינוך גבוה שהונפקו על ידי הנציבות עבור מחלקת החינוך העצמאי החינוך של מדינת פלורידה. נתונים נוספים לגבי מוסד זה ניתן לקבל על ידי פנייה ישירה רחוב גיינס המערבית הנציבות 325, Suite 1414, Tallahassee, FL 32,399.

מיקומים

  • Tampa

    Tampa, ארצות הברית

שאלות