Keystone logo
University of the Commonwealth Caribbean - UCC Global Campus

University of the Commonwealth Caribbean - UCC Global Campus

University of the Commonwealth Caribbean - UCC Global Campus

מבוא

באוניברסיטת Commonwealth Caribbean Global, למידה מקוונת לא מנסה לשכפל מסגרת כיתה מסורתית. אנו מבינים שהתלמידים של היום צריכים את הגמישות כדי לאזן בין חינוך לכל דבר אחר בחייהם בקצב שעובד. אנחנו יודעים שיש דרך שונה לכל אחד, אז הקורסים שלנו נועדו להעלות אותך על המסלול כדי לעמוד ביעדים שלך. התוכניות המקוונות של UCC Global יכולות לעזור לך לנקות את המכשולים העומדים בינך לבין הקריירה שלך. ועם גישה 24/7 לכיתה המקוונת, אתה יכול להשלים את הקורסים שלך מתי שנוח לך.

למוסד מטה בקינגסטון ג'מייקה. הוא הוקם בשנת 2004 כתוצאה מהמיזוג בשנת 2002 של המכון למדעי הניהול (IMS) שהוקם בשנת 1992 והמכון לניהול וייצור (IMP) שהוקם בשנת 1976. המוסד שהתרחב לאחרונה נותר אחד הצמחים בקצב המהיר ביותר. מוסדות במדינה וגם באזור הקריבי.

המוסד מציע כיום תעודות מקצועיות, תעודות, שותפים, תואר ראשון, תואר שני ודוקטורט, כמו גם תכניות הכשרה ארגוניות בהתאמה אישית בג'מייקה. תחומים כוללים ניהול משאבי אנוש, טכנולוגיית מידע, שיווק, ניהול אירוח, עסקים, פיננסים ומנהל עסקים בין רבים אחרים.

UCC Global גם שותפה כיום עם מספר מוסדות בינלאומיים כמו האוניברסיטה הבינלאומית של פלורידה (FIU), Commonwealth of Learning (COL), אוניברסיטת לונדון (UOL), אוניברסיטת סנדרלנד (UoS), Coursera Inc, Udemy Inc & EdX Inc. לספק מספר תעודות בינלאומיות מיוחדות/מקצועיות, תוכניות לתואר ראשון, תואר שני ודוקטורט.

לבסוף יש לאוניברסיטה שישה (6) קמפוסים ברחבי האי, כולל מקומות בקינגסטון, מפרץ מונטגו, אוצ'ו ריוס, מנדוויל ומאי פן; ונרשמים בממוצע 7,000 סטודנטים בשנה כולל למידה מקוונת. אוכלוסיית הסטודנטים מורכבת ברובה ממבוגרים עובדים וכוללת בוגרים בתפקידי פיקוח, ניהול ותפקידי הנהגה אחרים בכמה מהתאגידים המובילים במגזר הפרטי ובמוסדות המגזר הציבורי, בג'מייקה ובקריביים.

המשימה שלנו

אוניברסיטת הקריביים של חבר העמים מחפשת לספק הזדמנויות חינוכיות רחבות היקף באמצעות שותפויות, מצבי מסירה גמישים, וגישה למימון, בסביבה בה מאומצים סטנדרטים גבוהים, אמת, כבוד וכבוד האדם.

החזון שלנו

אוניברסיטת חבר העמים בקריביים מחויבת להכין את הסטודנטים להיות מנהיגים עסקיים וקהילתיים יוצאי דופן, חדשנים וחוקרים בסביבה אקדמית אכפתית ומגרה אינטלקטואלית. כל חברי הקהילה מוערכים, מכובדים ומאתגרים לאמץ מצוינות, יושרה ואחריות חברתית.

הַאֲמָנָה

אוניברסיטת חבר העמים הקריביים רשומה ומוכרת על ידי מועצת האוניברסיטה של ג'מייקה (UCJ), גוף ההסמכה הלאומי ואבטחת איכות חיצונית להשכלה גבוהה, כמכללה אוניברסיטאית. משמעות הרישום וההכרה היא ש-UCC מוסמכת להציע תוכניות אקדמיות, מקצועיות, טכניות ומקצועיות ולהעניק פרסים החל מתעודות ועד לרמת התואר השני. האוניברסיטה מתמקדת בעיקר בהוראה ובהעברת ידע, הנתמכת על ידי מחקר, שירות מקצועי וקהילה.

ההרשמה במועצת האוניברסיטה של ג'מייקה מדברת על מערכת ומסגרת אבטחת איכות פנימית קפדנית ומתמשכת שתבטיח למוסד שלנו, לסטודנטים שלנו ולבעלי עניין אחרים שהפרסים הניתנים בשמה של UCC עומדים בסטנדרטים הבינלאומיים הטובים ביותר של שיטות עבודה מומלצות וכי לסטודנטים יש הזדמנויות מתאימות במסגרת המאפשרת. סביבה כדי לעמוד בסטנדרטים הללו. המוסד תמיד יהיה מודע לכך שמדיניות, נהלים, מערכות, מבנים ותשתיות בתוך UCC תומכים בצורה נאותה בהעברת קורסים ותכניות, לרבות באמצעות אופני ההגשה המקוונים והמשולבים.

UCC השיגה הסמכה מוסדית מטעם UCJ.

בתורו, ה- UCC הוא המוסד היחיד שרשום ואושר על ידי אוניברסיטת לונדון, המוסמכת על ידי הסוכנות להבטחת איכות בבריטניה, ומציעה את תעודת ההשכלה הגבוהה במשפט המקובל, תואר ראשון במשפטים (LLB). ותכניות לתואר שני במשפטים (LLM) בג'מייקה. UCC מציעה גם מספר תכניות לתארים מתקדמים בשותפות עם האוניברסיטה הבינלאומית בפלורידה, המוסמכת על ידי האיגוד הדרומי של מכללות ובתי ספר (SACS) בארצות הברית של אמריקה, וכן על ידי AACSB International - האגודה לקידום בתי הספר למכללות עסקיות. .

אוניברסיטת חבר העמים הקאריביים מוסמכת על ידי שירות ההסמכה לבתי ספר בינלאומיים, מכללות ואוניברסיטאות (ASIC).

האוניברסיטה קיבלה מעמד של פרמייר ב- ASIC על אזורי הפעולה הראויים להערכה. הסמכת ASIC מסייעת לסטודנטים ולהורים לבחור בחירה מושכלת יותר ותסייע גם לבית ספר, מכללה, אוניברסיטה, ספק הכשרה או ספק חינוך מרחוק, להוכיח לגוף הסטודנטים הבינלאומי שהם מוסד איכותי. ASIC מוכרת על ידי UKVI בבריטניה, חברה בקבוצת האיכות הבינלאומית של CHEA (CIQG) בארה"ב והיא רשומה בספרייה הבינלאומית שלהם, חברה ב- BQF (קרן האיכות הבריטית), קשורות ל- ENQA (הרשת האירופית ל אבטחת איכות) והינם חברים מוסדיים ב- EDEN (רשת אירופה למידה מרחוק ולמידה אלקטרונית).

באופן כללי, רישום, הכרה ובעיקר הסמכה מרגיעים סטודנטים ובעלי עניין אחרים בכך שהאוניברסיטה מייצגת בחירה טובה, וכי לסטודנטים הרשומים תינתן הוראה מקצועית, חווית למידה חיובית ותהיה להם האפשרות לזכות בכישורים יקרי ערך.

UCC הוגדרה גם כספקית היחידה של הדרכת אבטחת אינטרנט של פורטינט בג'מייקה.

חברות מקומית ובינלאומית

בשנת 1996 IMS, חברת בת של UCC החלה ליצור כמה בריתות מקומיות ובינלאומיות ייחודיות שהפכו לחלק בלתי נפרד מהצלחתה בג'מייקה. הרשימה הבאה מפרטת את כל המוסדות והגופים הנוכחיים שאוניברסיטת חבר העמים הקאריביים חברה בהם.

גוּף תיאור
המועצה האמריקאית לחינוך (ACE) המועצה האמריקאית לחינוך (ACE) היא העמותה להשכלה גבוהה המשפיעת, המכובדת והגלויה ביותר בארצות הברית. ACE מייצגת כמעט 1,800 נשיאי מכללות ואוניברסיטאות ומנהלים בעמותות קשורות, והם העמותה הגדולה היחידה להשכלה גבוהה שייצגה את כל סוגי המוסדות המוסמכים בארה"ב, המעניקים תארים.
האיגוד הבינלאומי לנשיאי אוניברסיטאות (IAUP) האיגוד הבינלאומי של נשיאי אוניברסיטאות (IAUP) הוא איגוד של מנהלי ראשי אוניברסיטאות ממוסדות להשכלה גבוהה ברחבי העולם. החברות מוגבלת לאותם אנשים המשמשים כנשיאים, רקטורים או סגני קנצלרים במכללות או באוניברסיטאות המוסמכות באזור.
חבר העמים וקונסורציות OAS של אוניברסיטאות ארגון מדינות אמריקה הוא הארגון האזורי הוותיק בעולם. הארגון משתמש בגישה ארבע-דרגתית ליישום יעיל של מטרותיו החיוניות, על בסיס עמודי התווך העיקריים שלו: דמוקרטיה, זכויות אדם, ביטחון ופיתוח.
איגוד המוסדות השלישוניים הפרטיים בג'מייקה (JAPTI) האגודה לג'מייקה של מוסדות שלישוניים פרטיים (JAPTI), שנוסדה בשנת 2012, היא קונסורציום של למעלה מ -30 מוסדות חינוך שלישוניים פרטיים בג'מייקה.
איגוד המוסדות השלישוניים הקריביים (ACTI) המשימה של ACTI היא לערב את כל בעלי העניין בחינוך שלישוני, באופן אזורי ובינלאומי, לצורך המשך הפיתוח והפיתוח של החינוך השלישי, שירותיו ומוסדותיו החברים; ולספק תמיכה טכנית לכל המוסדות השלישוניים האזוריים
ארגון המגזר הפרטי בג'מייקה (PSOJ) ה- PSOJ הוקם בשנת 1976. זהו ארגון לאומי של עמותות במגזר הפרטי, חברות ואנשים פרטיים הפועלים יחד לקידום מגזר פרטי תחרותי ופרודוקטיבי.
לשכת המסחר בג'מייקה (JCC) המשימה העיקרית (המשימה) של הלשכה היא להבטיח את הסביבה הנוחה ביותר להפעלה יעילה ורווחית של עסקים. דגש ניכר מושם על פרויקטים שיעצימו את התפתחות הקהילה הרחבה.
לשכות המסחר האמריקאיות בג'מייקה לשכות המסחר האמריקאיות בג'מייקה מסונפות ללשכת המסחר של ארצות הברית של אמריקה (COCUSA) בוושינגטון די.סי, ארגון העסקים המאוחד הגדול בעולם, עם משרדים ב -65 מדינות. AMCHAMs עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם ממשלת המדינה המארחת, כדי להקל על השקעות וסחר.
רשת לימודים בינלאומית איכותית בחו"ל (QISAN) UCC הוא חבר מוסדי ברשת המחקר הבינלאומי האיכותי (QISAN). חברי QISAN מפגינים פרקטיקה מקצועית ואתית בגיוס ומסירה של תכניות לימוד איכותיות ורלוונטיות. על חברי QISAN להפגין גישה אכפתית ותומכת לסטודנטים, כמו גם שיש להם קוד משמעת קפדני בנוגע לנוכחות ולימודי לימוד.

מיקומים

 • New Kingston

  17 Worthington Avenue, Kingston, , New Kingston

  • Mandeville

   Lot 3, Caledonia Mall, 3 1/2 Caledonia Road, Manchester, , Mandeville

   • May Pen

    3 Chapleton Road, , May Pen

    • Montego Bay

     16 East Street, St. James, , Montego Bay

     • Ocho Rios

      99 Main St, , Ocho Rios

      • Kingston

       16 Oxford Terrace, , Kingston

       שאלות