Keystone logo
University Of Pasundan Bandung

University Of Pasundan Bandung

University Of Pasundan Bandung

מבוא

אוניברסיטאס פסונדאן בנדונג, להלן נקרא UNPAS, הוקמה ב- 14 בנובמבר 1960. UNPAS גדלה היטב והתפתחה לאוניברסיטה מובילה והפכה לגאוות הקהילה מאז. זה מוכח על ידי המספר הגדול ביותר של סטודנטים שנרשמו לאוניברסיטה זו בקרב אזור קופרטיס IV.

סטודנטים מגיעים לא רק מ -33 מחוזות באינדונזיה, אלא גם ממדינות שכנות אחרות, כמו תאילנד, סינגפור, סומליה, הונגריה, פולין, טייוואן, טורקיה, דרום קוריאה, מלזיה, קנדה, טימור לסטה, אוזבקיסטן, גרמניה, יפן, סין, טג'יקיסטן, אסטוניה, יוון, ספרד, ליטא, אוסטרליה וקירגיזסטן. עד כה יש ל- UNPAS 7 פקולטות, 25 תוכניות לימוד לתואר ראשון, 7 תוכניות לימוד לתואר שני, ושלוש תוכניות לימוד לתואר דוקטור.

המספר הגדול של סטודנטים שנרשמו לאוניברסיטה מקורם באמון הקהילה עצמה. מגזין טמפו 2005 ו -2006 קומפאס סקרו וטענו כי UNPAS נכלל ב -3 האוניברסיטאות המובילות ביותר בבנדונג ואילו SWA 2007 סקר כי UNPAS דורג בין 4 הראשונות מבחינת הסמכה ובין 25 האוניברסיטאות המועדפות בג'אווה. בסוף שנת 2008, UNPAS דורג ב -10 האוניברסיטאות הפרטיות המובילות באינדונזיה וגם באוניברסיטאות הפרטיות ה -3 הטובות ביותר על בסיס UniRank ( http://www.4icu.org/id ). UNPAS גם מקבל "A" מבחינת הסמכה.

עם מספר רב של סטודנטים, UNPAS גם תלמידים מעורבים בפעילויות שונות. הם זכו בהצלחה למספר הישגים, מקומיים ובינלאומיים, כולל פעילויות מדעיות, ספורט, אמנות, טכנולוגיות ופעילויות קהילתיות אחרות. בספורט, תלמידי UNPAS הקליטו וזכו להישגים באליפות העולם, כגון אליפות העולם Alpinis בארצות הברית של אמריקה, את מדליית ארד טאקוונדו הבינלאומית 2009 ב -25 משחקי ים ב לאוס, ויינטיאן, וזוכים למיטב אינדונזי גוקרט בשנים 2009, 2012, 2015 ו -2016, והמכונית החשמלית הטובה ביותר ב -2014 וב -2015.

היישום של אוניברסיטת טרידרמה ברוב תוכניות הלימוד כבר הגיע לרמת היעילות הפנימית הגדולה שלה. ארגון ההסמכה הלאומי להשכלה גבוהה, להלן BAN-PT, דירג את האינדיקטורים שקיבלו 14 תוכניות לימוד "A" (PRIME), ואילו קיומה של היחידה לאבטחת איכות אינדונזית של UNPAS, להלן נקרא SPMI. , השיגה בהצלחה יישום נהדר של מערכת אבטחת האיכות הפנימית של האוניברסיטה שניתנה על ידי המנהל הכללי להשכלה גבוהה של משרד החינוך הלאומי, להלן נקרא דירג'ן דיקטי קמדיקניקאס , בשנת 2008. שנת 2016 הייתה אחת השנים הטובות ביותר ב- SPMI. בביצוע הופעותיו, והפכו את UNPAS לאוניברסיטה מובילה בין היתר. במקביל, UNPAS מקיימת גם הדרכת הכשרה לאוניברסיטאות שההסמכה שלהן עדיין נמוכה מ- "A" (PRIME).

כדי להקים רשת ויישום של קמפוס ותמיכה בלמידה מרחוק מקוונת, UNPAS בנתה והשלימה את התשתית של ועידת וידאו / ועידה טלפונית. התשתית עצמה כבר נבדקה על ידי דיקטי ומוסדות אחרים.

יתר על כן, רמת ההכרה והאמון מצד הקהילה הולכת וגוברת, הן לאומית והן בינלאומית. זה מוכח על ידי העובדה שבשנת 2007, UNPAS כבר נכלל ב- 50 האוניברסיטאות האינדונזיות המבטיחות וב- 80 אוניברסיטאות מבוססות בריאות ותחרותיות. בינתיים, UNPAS פיתחה גם אמון בינלאומי רב לבצע את תוכנית העצמת הקהילה מבית JICA ולקיים חינוך לשפות מנדריניות בשיתוף פעולה עם אוניברסיטת הביי נורמלי, הרפובליקה העממית של סין. UNPAS הציבה 8 מורים זרים גם כן (7 מורים מסין ומורה אחד מדרום קוריאה).

בשנת 2015 הפכה UNPAS למארח של "הכנס הבינלאומי השנתי (AIC) 2015 שוויון הזדמנויות חינוכיות על ידי טכנולוגיית U-Learning" בפעם השנייה. השתתפו בה גם 14 מדינות והרקטור של UNPAS כיו"ר ועדת ההיגוי מאז ה- AIC הראשון בבוסאן, דרום קוריאה. בנובמבר 2016 נערכה ועידה דומה בדרום אפריקה, שם הוטל שוב על הרקטור להיות היו"ר השלישי של ועדת ההיגוי. בשנת 2015, UNPAS שיתף פעולה עם אוניברסיטת צפון הפיליפינים (UNP) לארגון הסמינר הבינלאומי "הכנס הבינלאומי ללימודים בינתחומיים בחומר משמר תרבותי".

תוכנית לתארים משותפים בין אוניברסיטת גואנגשי רגילה, הרפובליקה העממית של סין לאונפא"ס כבר החלה מאז 2010, ואילו הכיתה הבינלאומית נפתחה רשמית מאז שנת הלימודים האקדמית 2012/2013. הנדסת מידע, הפקולטה להנדסה UNPAS הייתה המחלקה הראשונה שפתחה כיתה בינלאומית, ואחריה פקולטה לכלכלה ועסקים בשנת 2018, בשיתוף פעולה עם אוניברסיטת קיונג הי, דרום קוריאה. יש גם בית מעונות לסטודנטים הזמין ב Jl. ד"ר סטיאבודהי לא. 19 באנדונג ותוכנית בית-שהייה בין תלמידי UNPAS ו גנקי Gakuen של Shizouka, יפן Chonbuk האוניברסיטה הלאומית, דרום קוריאה.

הפעילויות האקדמיות מבוצעות היטב על ידי מורים מנוסים. עד כה, על פי מאגר ההשכלה הגבוהה, להלן ייקרא PDPT ( Pangkalan Data Perguruan Tinggi), UNPAS מונה כ -574 מורים שסיימו אוניברסיטאות מקומיות וזרות כאחד. הוא מורכב מ -27 פרופסורים, 158 תארים דוקטורנטים ו- 402 תארים ראשונים. לכן, עם כ- 19.200 תלמידים, ל- UNPAS יש יחס מורה מאוזן, שהוא 1: 35.1. בשנת 2009 קיבלה UNPAS מענק לקידום אוניברסיטאות בינלאומי באמצעות QS Stars ואילו בשנת 2012 קיבלה פרס "מדורג למצויינות" בשלושה כוכבים לתעסוקה והוראה ופרס שני כוכבים להפנמה.

כדי לשפר את השירותים לסטודנטים זרים, UNPAS מקימה את המשרד הבינלאומי (אגף שיתוף פעולה בינלאומי) מאז שנת הלימודים האקדמית 2010/2011. יתר על כן, תכנית הלימודים ללימודי תקשורת וניהול זכתה בהישג עבור בית הספר הטוב ביותר לתקשורת וניהול שלוש שנים ברציפות, 2012, 2013 ו- 2014.

בשנת 2015, UNPAS השיגה ISO 9001: 2008 ואילו בשנת 2017, גרסה חדשה של ISO 9001: 2015 הושגה גם על ידי משרד ראשי ומספר תוכניות לימוד, כגון טכנולוגיות מזון, ניהול, מינהל ציבורי וביולוגיה ופקולטה למשפטים. ועדת ההסמכה הלאומית, להלן נקראת KAN (Komite Akreditasi Nasional), הושגה באותה שנה. בתחילת 2019, היו 201 רכישות של זכויות קניין רוחני, להלן יופנו ל- HAKI (Hak Kekayaan Intelektual), מותגים ופטנטים. המורים קיבלו 68 מענקי מחקר (50 כותרים ו -18 כותרים נועדו לשירותים בקהילה). זה היה הכי הרבה בין האוניברסיטאות הפרטיות האחרות במערב ג'אווה ובאנטן. UNPAS ייצאה גם 4 מכונות של קמח קסאווה שונה לרפובליקת פיג'י.

כדי להקל על תכנית ההסמכה המקצועית בשנת 2016, הקימה UNPAS שיתוף פעולה עם המוסד הבינלאומי להסמכה מקצועית, האקדמיה האמריקאית לניהול פרויקטים, בארצות הברית של אמריקה. זה יושם בשנת 2016 על ידי סטודנטים שסיימו את לימודיהם בשנת 2016. חלק מהמורים השיגו גם תעודות אלה מהמוסד. יתר על כן, בהתבסס על הערכת הביצועים של האוניברסיטה על ידי המנהל הכללי למחקר ופיתוח באמצע יולי 2016, UNPAS התקבצה כ- UTAMA.

על פי מכון ההערכה וההטמעה הטכנולוגית, להלן ייקרא BPPT (בדן פנקג'יאן ופנרפן טכנולוגיה), UNPAS הצטרפה ליישום של שותף טכנו-תרפויות שתומך גם בתוכנית ממשלתית להשגת מטרתה של מדינה מפותחת. באוקטובר 2016 הצטרפה UNPAS גם לבורסת הסטודנטים של נוסנטרה או נקראה PERMATA (Pertukaran Antarmahasiswa Nusantara). בשנת 2018 הקימה UNPAS את מוסד הסמכת המקצוע, או את LSP P1, שאושר על ידי המוסד הלאומי להסמכת מקצוע, או את BNSP (Badan Nasional Sertifikasi Profesi) וגם את מרכז פסאלדן חלאל לפיתוח יישום השריעה האסלאמית. ישנם גם 10 כתבי עת מדעיים המפורטים ב- DOAJ ו- 1 רשומים בתומסון רויטרס.

על פי צו שר המחקר והטכנולוגיה מס '775 / KPT / I / 2019, הקימה UNPAS רשמית את הפקולטה לרפואה אשר בשנת הלימודים 2019/2020 קיבלה עד כה 50 סטודנטים.

מיקומים

  • Bandung

    Jl. Lengkong Besar No.68, , Bandung

    תוכניות

    שאלות