Keystone logo
University of Neuchâtel

University of Neuchâtel

University of Neuchâtel

מבוא

סביבה מגרה של לימוד ומחקר בשוויץ

ה אוניברסיטת נוישאטל (UniNE) הוא מוסד להכרה בינלאומית כמו גם אוניברסיטה בקנה מידה אנושי. עם 4380 סטודנטים משוויצים ומעבר (כמעט 20% של סטודנטים מחו"ל), הוא מספק הוראה באיכות גבוהה ותמיכה. התואר הראשון והשני עולים בקנה אחד עם רוב האוניברסיטאות אירופיות אחרות עולות בקנה אחד עם ציפיות החברה במגוון של תחומים חדשניים חדשנית.

באמצע הדרך בין ז'נבה וציריך, באמצע אירופה, UniNE הוא מקום מושלם עבור אלה המבקשים ללמוד או לבצע מחקר ברמה גבוהה בסביבה מפוארת, ליד אגם והרים. ב נוישאטל, תלמידים וחוקרים 'פעילויות מתקיימים ברחבי העיר, במקומות שונים אך קרובים. הדבר מבטיח בקשר הדוק ועזרה הדדית, בפרט בין מתחילים ומתקדמים.

עובדות ומספרים מפתח

4380 סטודנטים כמעט 60% מהם נקבה 552 דוקטורנטים למעלה מ -40% מן מחוץ לשוויץ 740 אנשי צוות (שווה ערך FTE) מתוכם כמעט 70% הם מורים 935 מעלות הוענק בחודש נובמבר 2011

היסטוריה

ה האקדמיה של נוישאטל נוסד בשנת 1838. זה חייב לידתה לא רק הרצון הפוליטי החזק כדי לספק את האזור עם מוסד באיכות גבוהה חינוכי, אלא גם הגיאולוג הפליאונטולוג לואי אגאסי שעשה התקדמות מדעית משמעותית בזמן. בשנת 1866, האקדמיה הייתה מורכבת של הפקולטה לאמנויות, הפקולטה למדעי הפקולטה למשפטים, כמו גם כמה מוסדות ברמה בתיכון. בשנת 1873, בפקולטה לתיאולוגיה נוספה. על ידי צו של המועצה הגדולה ב -18 במאי 1909, האקדמיה נוישאטל הוקמה באופן רשמי בשם אוניברסיטת נוישאטל.

בנוסף שינוי השם של המוסד, החוק 1910, נישאו על להשכלה גבוהה יצר בית ספר למנהל עסקים, ונתן לתלמידי ההזדמנות לבצע מחקר דוקטורט בכל הפקולטות. מאז הקמתה, UniNE יש תמיד מכוון כדי לספק חינוך ברמה הגבוהה ביותר האפשרית. הגודל הצנוע שלה ונותן לה את הדינמיות וגמישות הדרושה להשגת מטרה זו.

למה לבחור באוניברסיטת נוישאטל

מחויב להוראת השראה ומעוררת השראה

מה שמייחד את אוניברסיטת נוישאטל מעל לכל דבר אחר הוא איכות סגל ההוראה שלה. כאשר שכיר, אנו מבטיחים כי כל יש מורה מיומנויות מתקדמות מוניטין בינלאומי בתוך השטח שלו או שלה של מחקר. כתוצאה מכך, הפרופסורים שלנו נלהבים מאוד על מה שהם מלמדים - אבל זה לא הכל. ללמד בבית UniNE, הם חייבים גם לעמוד בסטנדרטים פדגוגיים גבוהים, כך שהם יכולים לחלוק את הידע שלהם באופן מעורר השראה עבור תלמידיהם.

לעיין מהיר באמצעות המומחה שלנו "הומה ומי" יעזרו לך להכיר כמה הפרופסורים שלנו.

ומקום נוח ללמוד

בניגוד לאוניברסיטאות גדול, האנונימיות אינה למשול בכיפה באוניברסיטת נוישאטל. נהפוך הוא, אנשים להכיר אחד את השני - הם דנים ולהחליף רעיונות, וסטודנטים לרוץ לעתים קרובות לתוך מוריהם מהכיתה. יש תחושה של סולידריות ותמיכה בין התלמידים, בפרט בין סטודנטים למתחילים מתקדמים. זה מאפשר לך לבנות חברויות שיימשך לך לאורך הקריירה המקצועית שלך ועל החיים שלך מחוצה לה.

שיטות הוראה ייחודיות

באוניברסיטת נוישאטל, סטודנטים להשתתף באופן פעיל בשיעורים, בסיוע ההבנה ולהגדיל את יעילות העבודה. עבודה קבוצתית, סמינרים וטיולים מאורגנים לעתים קרובות, שלא כמו אוניברסיטאות גדולות בהן צורות אלה של הוראה הם לעתים קרובות זמין, בהתחשב בכך כלפי מעלה לפני מאה סטודנטים יכולים להשתתף בקורס אחד.

סטודנטים מכל רחבי העולם הפכו

אוניברסיטת נוישאטל בעלת מוניטין בינלאומי: 21% מכלל הסטודנטים מגיע מחוץ לשוויץ (כ -100 לאומים). גיוון כזה תרבותי הוא נכס אדיר, הוא מבחינת הוראה ואווירה בקמפוס.

תלמידים העוסקים במחקר

הודות לגודל קטן יחסית של אוניברסיטת נוישאטל, התלמידים יכולים להיות שותפים פעילים ולא רק קהל. הם יזמו לתוך ייצור הידע מוקדם מאוד בלימודים. יתר על כן התלמידים ראשון (בתחומים מסוימים) וסטודנטים אמן יש את האפשרות להשתתף בפרויקטים עם תלמידי דוקטורט וחוקרים אחרים. גברת מעורבות של תלמידי הורים במחקר פותח בפנינו סיכויים אטרקטיביים לפיתוח מקצועי. ואכן, מוסדות רבים של אוניברסיטת נוישאטל הקימו קשרים עם חברות במישור הלאומי והבינלאומי.

מיקומים

  • Neuchâtel

    Avenue du 1er-Mars 26 CH-2000 Neuchâtel, , Neuchâtel

    שאלות