Keystone logo
University Bocconi

University Bocconi

University Bocconi

מבוא

Università Bocconi, שנוסדה בשנת 1902, הייתה האוניברסיטה האיטלקית הראשונה המעניקה תואר בכלכלה.

במשך מאה שנה, בוקוני מילאה תפקיד מוביל במודרניזציה החברתית והכלכלית של איטליה. היא נשארה נאמנה לערכים המייסדים של היותה אוניברסיטה מחקרית מובילה, בעלת ערכים דמוקרטיים ופתוחה לעולם, כמו גם עצמאית מבחינה כלכלית ופוליטית.

אוניברסיטת בוקוני מאמינה כי מצוינות יכולה להתבסס רק על הפרופיל האקדמי של האדם, כמו גם על הערכים שלו ועל הרקע התרבותי והאתי. זו הסיבה האוניברסיטה מציעה פעילויות רבות, אירועים מיוחדים עבור אנשים כדי להעשיר את הידע שלהם.

במשך דורות, סטודנטים יוזמים הגיעו Bocconi להיות משהו גדול יותר. אנו מציעים תואר ראשון, בוגר, Ph.D. תוכניות למנהלים עתידיים ויזמים שרוצים בסיס חזק, רשת טרנספורמטיבית.

למה בוקוני

בוקוני הוא לא רק חינוך. זה קרש קפיצה עבור השאיפות שלך.

במשך דורות, עיצבנו את הידע והערכים של חדשנים ומנהיגים עתידיים. אנו מבינים שהמשיגים הגדולים של מחר זקוקים ליותר מאשר כישורים. הם זקוקים לביטחון, ראייה וערכת ערכים חזקה.

אנו נוסד בשנת 1902 כדי לקדם התקדמות חברתית וכלכלית ברחבי אירופה ומעבר לה. זוהי משימה משותפת של הקהילה שלנו של מעל 100,000 בוגרים בתעשיות ברחבי העולם.

בתי ספר רבים ינסו לעצב אותך כדי להתאים את העולם. בוקוני יכין אותך לשנות אותו.

תוכניות הכלכלה, הניהול והפיננסים שלנו הן מהטובות בעולם. את QS World University Rankings רשום אותנו בין עשרת המוסדות הטובים ביותר באירופה בתחומים אלה, בעוד פיננסים טיימס מדורגת שלנו תואר שני כספים וניהול בין עשרת המובילים ברחבי העולם.

חינוך דירוגים איכותיים בעולם

בתחום ההשכלה הגבוהה הבינלאומית, מספר דרגות עם רמות משתנות של איכות, קפדנות מתודולוגית וסמכות מתפרסמות. אוניברסיטת בוקוני מופיעה בקביעות בדירוג הבולט ביותר, המכסה את תחומי ההתמחות שלה בכלכלה ובניהול, ובדרך כלל במדעי החברה.
בשל אופיו של מוסד מתמחה, בוקוני אינו מופיע בדירוג מוסמך כמו "הכולל" - כלומר, QS, ו - שנחאי דירוגים - הכוללים אוניברסיטאות המכסים מגוון רחב של נושאים ותחומים.

כאן אנו מציגים את התוצאות המעודכנות של כמה מן החשובים ביותר ומוכרים נרחב של אלה. מידע נוסף על מעמדנו בדירוגים מיוחדים או ענפיים אחרים יפורסם בסעיפים על תוכניות הפרט.

1. QS (Quacquarelli Symonds)

ב QS World University Ranking, שפורסם על ידי QS בלונדון, הביצועים של בוקוני ברחבי העולם במגזר מדעי החברה במהלך שלוש השנים האחרונות היה כדלקמן:

 • 2018, מדעי החברה

 • 2017, מדעי החברה

 • 2016, מדעי החברה

QS עצמם מזכירים את Bocconi בדפי המצגת של הדירוג, ומסבירים מדוע בוקוני אינו מופיע בדירוג המקיף אלא רק בתת-קבוצה ספציפית יותר של "מדעי החברה". עיין במאמר 'כיצד לקבל ספציפיות'.

בוקוני הוא גם מובלט בדירוג הנושא שפורסם בנפרד על ידי QS:

הערה: "מוניטין המעסיק" הוא אחד המדדים של הדירוג ומדד את דעתן של החברות על בוגרי אוניברסיטה כלשהי. בראש אחד יש ציון קונבנציונאלי של 100.

2. פייננשל טיימס

בוקוני נמצא גם בדירוגים רבים על ידי פייננשל טיימס. ליתר דיוק, בית הספר למינהל עסקים של סוקה בוקוני (BDA) הוא בדירוג הבא: MBA, MBA MBA (EMBA), תוכניות חינוכיות מותאמות אישית של מנהלים, תוכניות חינוכיות להוראה פתוחה ובתי ספר עסקיים אירופאיים. קורסי MSC המוצעים על ידי Bocconi של בוגר בית הספר מפורטים יחידת בניהול ו פיננסים דירוגים. הנה עמדות מעודכן ברמה האירופית וברחבי העולם.

3. U-Multirank

פרויקט U-Multirank שהושק לאחרונה, כמו דירוגים אחרים, נועד לסייע בבחירת אוניברסיטה, אך בגישה שונה לגמרי מאחרים. לאחר קביעת הקריטריונים הרצויים, המשתמש מקבל רשימה של אוניברסיטאות עם אינדיקציה, עבור כל פרמטר נבחר, של הביצועים של כל אוניברסיטה לעומת הממוצע של הקבוצה. U-Multirank ובכך מעביר את המוקד העיקרי מן המיקום הפשוט בדירוג כדי שילוב של מאפיינים של אוניברסיטה נתון.

4. שנחאי דירוג

הדירוג העולמי של נושאים אקדמיים שפורסמו על ידי שנחאיRanking ייעוץ מפרט את האוניברסיטאות הטובות ביותר בעולם בתחומי מחקר ספציפיים. הנושאים האקדמיים נחלקים לחמישה תחומים מאקרו (מדעי הטבע, הנדסה, מדעי החיים, מדעי הרפואה ומדעי החברה). בתחום מדעי החברה, בוקוני נמצא בחמישה נושאים אקדמיים:מיקומים

 • Milan

  Via Roberto Sarfatti,25, 20100, Milan

 • Los Angeles

  Los Angeles, ארצות הברית

  שאלות