Keystone logo
Université Du Québec En Outaouais UQO

Université Du Québec En Outaouais UQO

Université Du Québec En Outaouais UQO

מבוא

אודות UQO


אוניברסיטת קוויבק ב- Outaouais, בשביל ההנאה של למידה

האוניברסיטה של ​​קוויבק אוטאואה (UQO) נחשבת לאוניברסיטה שהמימד האנושי שלה מקנה למידה והשתקפות, גדלה, התפתחה והתאימה את תוכניותיה לקצב הצרכים של לקוחותיה, תוך התחשבות במאפייני באזור.

עם החברות שלה ברשת של אוניברסיטת קוויבק, UQO יכול לסמוך על משאבים חינוכיים ושירותים משותפים של מערכת האוניברסיטה הגדולה ביותר בקנדה.

ממוקם ב Gatineau, בלב Outaouais, UQO שוכנת בשני ביתנים במרחק הליכה אחד מהשני ונהנה יתרון גיאוגרפי ותרבותי. יש לו את היתרון של להיות ממוקם באזור הגבול מסומן על ידי נוכחות עשירה של שתי תרבויות שחיות בקצב של פעילויות קדחתני של הבירה הפדרלית, אוטווה. לא רק נוכח באזורים עירוניים, גם UQO מציעה שירותים בפריפריה ופועלת להגדלת נוכחותה באזורים בשנים הקרובות.

מאז 2010, UQO ממוקם גם Saint-Jérôme בבניין חדש של 10,132 מטרים רבועים, שנבנה בפינת הרחובות סנט ג 'וזף ו Labelle, מול העירייה. קמפוס חדש זה מברך יותר מ -2,000 תלמידים. יש כיתות לימוד, מעבדות הוראה ומחקר, ספריה, ספריית דידק, משרדים, שטחים מנהליים, אזורי מפגש סטודנטים ושירותים נלווים כגון קפטריה וחנות ספרים. פרוש על שש קומות.

באמצעות שיעורים שנוצרו על ידי קבוצות קטנות של תלמידים ואימון איכות זה מציע, UQO נותן טעם ללמוד, לבנות קריירה ולהפוך להצלחה של החיים שלה. לא גדול מדי, לא קטן מדי, אנושי יותר ויותר ידידותי! זה מה שמושך את 7,500 התלמידים להירשם בעיקר אוטאואה, אבל גם במזרח אונטריו ושאר קוויבק. המוניטין של UQO אפילו חצה גבולות והוא מושך יותר ויותר תלמידים ממדינות זרות.


חזון של UQO


כל הכוחות של הקהילה שלנו מתכנסים כדי לממש גיוס פרויקטים המעניקים לחיים את החזון שלנו: "כדי להתקרב, להמשיך הלאה! ".

באופן אישי וייחודי, אנו ממקדים את מאמצינו בשלושת הכיוונים האסטרטגיים הבאים: העשרת חוויית התלמיד, יצירת תוכניות ופיתוח המחקר וכן השפעת האוניברסיטה.


2020

 • אנו ממקדים את המאמצים שלנו על המטרה העיקרית של מתן משמעות לכל הפעולות שלנו: התלמידים שלנו;
 • אנו מעיזים לחדש בתוכניות, בשירותים ובפעולות שלנו במטרה לקדם את הפיתוח;
 • אנו מסתמכים על שיתוף פעולה ועזרה הדדית ליצירת קשרים משמעותיים ולהניע אותנו הלאה.

יחד, אנו משנים את חווית התלמיד ב- UQO.


המשימה של UQO


UQO: הביטוי הגבוה ביותר של ידע, מחקר ויצירה

אוניברסיטת du Quebec en Outaouais, חברה ברשת du quebec של האוניברסיטה, היא אוניברסיטה ציבורית צרפתית ומכון מחקר הממוקם באוטאו והלורנטים. בסביבה המסייעת לאינטראקציה אנושית, UQO, מרכז גישה למידע, מכשירה בוגרי הכשרה בכל מחזור ומעוררת מחקר מדעי ויצירה.

סטודנטים של UQO נמצאים בלב המשימה. הם נהנים ממגוון התוכניות שלה, כמו גם מהמצוינות בהוראה ובמחקר הודות לפרופסורים מנוסים ולאנשי מקצוע מוסמכים.

UQO משתתפת באופן פעיל בפיתוח הכלכלי, החברתי והתרבותי של אוכלוסיית השטחים שהיא משרתת באמצעות מעורבותה בקהילה. מחוברת הן למציאות אזורית והן בינלאומית, UQO היא שחקנית אסטרטגית התורמת לקידום החברה באמצעות שותפויותיה ופרויקטים.


ערכים של UQO


העצמי העולה

UQO מציעה לתלמידיה חוויה אקדמית מרתקת ומתגמלת, המבוססת על הרצון לגלות, לבנות את החשיבה שלהם ולפתח את חוש הביקורת שלהם. ב UQO, הצלחות סטודנט, הישגים צוות חדשניים, הצלחות בוגר הם גירוי קולקטיבי לעלות.


אקסלנס ו Rigor

UQO הוא ארגון מוצלח שבו כולם מחויבים לרדיפה אחר מצוינות בפעילותם האקדמית. UQO הוא מקום של יצירת ידע שבו מצוינות וקפדנות הן הנורמה ואת מסגרת התייחסות שממנו כל הפעולות נמשכים.


הכינו את הממחטות

UQO היא אוניברסיטה צרפתית שפתוחה לסביבתה ולעולם. UQO מזהה את החשיבות של המגוון התרבותי ומקדם אותו. בנוסף, היא משלבת מימד בינלאומי לפעילות ההדרכה שלה.


יושר ושקיפות

UQO מעדיף ניהול קול ואחראי, תוך שמירה על יעילות ויעילות. כדי להשיג זאת, זה מקל על נגישות למידע ומחויבות של אנשים.


כבוד

UQO פועלת בכבוד לאנשים על ידי הצבת סטודנטים בלב שליחותו ועובדיו במרכז הפיתוח שלה. הוא מעריך את תרומתם של תלמידיו, צוותו, בוגריו ושותפיו, ומעודד שיתוף פעולה ותמיכה ליצירת סביבה עשירה באינטראקציות אנושיות.

מיקומים

 • Gatineau

  C.P. 1250, succursale HullGatineau (Québec) Canada , J8X 3X7, Gatineau

 • Saint-Jérôme

  5, rue Saint-JosephSaint-Jérôme (Québec) Canada, J7Z 0B7, Saint-Jérôme

  שאלות