Keystone logo
Université Catholique de Bukavu

Université Catholique de Bukavu

Université Catholique de Bukavu

מבוא

L’האוניברסיטה הקתולית של Bukavu (UCB) האגודה, הוא אחד האוניברסיטאות המובילות המרכיבות את הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו. הממוקם בעיר הבירה של המחוז של דרום קיבואזור המזרחי של ארץ פטריס אמרי לומומבה, מוסד השכלה אקדמית במשפט הפרטי נוצר 21 בנובמבר, 1989 על ידי צו של הוד מעלתו מונסניור Aloys MULINDWA Mutabesha, הארכיבישוף של Bukavu.

תחת הקוד של Canon חוק, ב הקנונים שלה 807-814 ואת Ecclesiae Corde אקס חוקה האפוסטולית, 15 באוגוסט 1990 הנוגע אוניברסיטות קתוליות ומכונים גבוהים יותר,UCB זורחת עם הכשרה ליעדים חברתיים המכריע בבית באזור קיבו, עם רשת של בתי ספר תיכוניים מתן למיטב תלמידיו. מבחינה משפטית, היא פועלת על בסיס צו מס ESURS / CABMIN / 1231/91 של שר להשכלה גבוהה, אוניברסיטת והמחקר המדעי; צו מס 'ESURS / CABMIN / A5 / 175/95 אישרה ומוכרים תעודות שהונפקו על ידה; מס 'צו הסכם סופי 06/106 נחתם על ידי נשיא הרפובליקה ב -12 ביוני 2006. האוניברסיטה הקתולית של Bukavu היא כרגע אחד הבודדים בארץ מוסמכת לנהל הכשרה לתואר בעקבות הצו של המשרד להשכלה גבוהה, אונ' ולמחקר מדע מס 020 מ 02 אפריל 2008.

על פי חוק,האוניברסיטה הקתולית של Bukavu רודף את המטרות העיקריות הבאות:

  • ארגן ההוראה באוניברסיטה של ​​המדע על כל צורותיה, כדי לקדם מסגרות אינטלקטואלית הקונגולזי ולתרום לפיתוח חברתי-כלכלי של המדינה ובעיקר במחוז דרום קיבו;
  • בצעו מחקר ופרסום מדעי של מחקרים מדעיים בכל חומר;
  • ליצור שיתוף פעולה מדעי לאומית ובינלאומית במטרה להבטיח פיתוח מדעי מותאם לצורך והתרבות של העם הקונגולזי;
  • תביא סטודנטים צעירים להבין את הבעיות של חברה, כדי לתרום באופן פעיל כדי לפתור ולהביא את תמיכתם האינטגרציה החלקה של התרבות הקונגולזי של התרבות העולמית;
  • ארגן להשכלה גבוהה בתחומי המדע והטכנולוגיה ו לערוך מחקר ופרסום מדעי של מחקרים מדעיים בשיתוף עם מוסדות מחקר חינוכיים ואחרים הן בארץ ובעולם;
  • לתרום לפיתוח של המחוז והמדינה ידי מתן מומחיות.
ETK

L’האוניברסיטה הקתולית של Bukavu מארגן חינוך איכותי דרך שלה הפקולטה לכלכלה וניהול (ניהול פיננסי, כלכלה כפרית, לעסקים קטנים ובינוני) Right (ציבורי, פרטי שיפוטית, כלכלי) לרפואה (כללי, ניתוח ולידה, התמחות רפואית, רופאי ילדים, כירורגיה וגניקולוגיה) למדעי החקלאות (מדעי חיתוך קרקע) מדע (מדעי המחשב) למדעי החברה. הפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים לעבוד מכל שנת הלימודים 2017-2018.

שלושת אלפים ארבעים ושש (3046) סטודנטים לומדים כל המחזורים לשנת הלימודים 2016-2017 אשר אלף שמונה כדי אחד מאה עשרים ושבע (1827) גברים אלף שתי מאה תִשׁעָה עָשָׂר (1219) נשים. צוות ה- אקדמי, הגדלה מדעית במהלך השנים מספקת הכשרה במשרה מלאה. עובד מנהלי, טכני מיומן תורם המטרות הבסיסיות שלבאוניברסיטה. יש כרגע המתקנים אשר משתפרים כל הזמן בחיפוש אחר איכות קיימא ב שירותיה. השיעורים מתקיימים בקמפוס Bugaboכדי Kalamboכדי Karhale ו בין כותלי פניית Bukavu של החולים הכלליים המחוזיים מיקום של האמפיתיאטרון פקולטה לרפואה. מגלגל מלאי המותאם להובלת הצוות והתלמידים, המחשוב הכללי של המערכת שלה, פתיחת האימונים כמו כל אזרח ללא אפליה לזרים וניהול לתוצאות להפוך אותם במוסד התייחסות במחוז והמדינה.

מסגרת אימונים להגיב לתנאי הפעלת האוניברסיטה מאפשרת ללומדים לפתח טובים יותר הוא למידה תיאורטית ומעשית. מרכז מחשבים בבית שירות ללא תשלום עבור סטודנטים וסגל, ספרייה של מעל 38,295 כרכים, חולים מחוזיים כלליים ב Bukavu הפניה מנוהל על ידיהאוניברסיטה הקתולית של Bukavuמרכז מצוין להכשרת עובדי מדינה הממומנת במשותף על ידי הבנק העולמי וממשלת קונגו, משקי 100 דונם Kavumu ו 60 דונם Mulume-Munene, על שטח של 80 דונם אשר בנויה בהדרגה הקמפוס Kalambo מהווה התייחסות UBC.

CEGEC (לימוד והכשרה המרכז למניעת ניהול הסכסוך באזור האגמים הגדולים של אפריקה - הפקולטה למשפטים), את CEGEMI (המרכז לחקר ומומחיות בניהול במגזר הכרייה), את CERDHO (זכויות מחקר מרכז של אדם ושל החוק ההומניטרי הבינלאומי), את CEFOSAR (מרכז ללימודי והכשרה פוריות), את CREBAC (מרכז לביו-אתיקה), Cappa (מרכז תמיכה קידום הייצור החקלאי), LEAD (מעבדה עבור הכלכלה להחיל פיתוח), יחידת SME-התחל (יחידת ניהול בעסקים קטנים ובינוניים), את ITADES (מכון לטיפול ונתונים סטטיסטיים וניתוח ) ... הם מרכזי מחקר ממד אזורי ובינלאומי שטח של מחקר חבר למידה של הפדרציה הבינלאומית של אוניברסיטאות הקתולית (IFCU), Theסוכנות הידיעות Universitaire de la Francophonie (AUF), Theאיגוד האוניברסיטאות אפריקאי (AAU), Theאיגוד האוניברסיטאות ומכוני הקתולית הממונים של אפריקה ומדגסקר (ACUHIAM), Theהאוניברסיטה הקתולית של Bukavu יש כמה שותפים בבית כזה מקומי, אזורי ובינלאומי כמו IITA ו CIALCA RUFORUM. splendens סופר Lacus Ac מונטס, אתהאוניברסיטה הקתולית של Bukavu זורח במשך עשרים ושבע שנים מעל אגם קיבו וגבעות המלכותי מעל. גאה פריו אשר נדרשת החברה בכל התחומים הן בבית והן בחו"ל, היא ממשיכה במסעה לחינוך באוניברסיטה איכות לשמור בשורות הראשונות.

בחיפוש אחר מצוינות, את הטוב ביותר עוד לפנינו!

הקמפוס שלנו

האוניברסיטה הקתולית של Bukavu מאורגן תורתו לארבעה קמפוסים כולל של Bugabo של Karhale, את Kalambo וכי בית החולים מחוזי כללי ההתייחסות Bukavu.

קמפוס Bugabo

על הגבעה של Bugabo, הוא בניין היסטורי מפואר מאכלס היום במשרדי המנהל המרכזי כולל רקטור, סגן רקטור, המנכ"ל והספרייה המרכזית. בחלק נספח המשופץ שלה מפעילה את המרכז למצוינות להכשרת עובדי מדינה וכן בוגר בהוראה במשפטים וכלכלה. הוא היה בימים ההם קפלה - סנט תרזה - ומאוחר המושב של לתיאום ספר מסובסד כמו קתולי הארכיבישוף החליט לעבור להתגורר הקמתה בשנת 1989, באונ' יכולה לארגן תורתו שם.

ETK

קמפוס Karhale

א 'עד עוד מעט הוא קמפוס Karhale על הגבעה באותו השם. מחוז מעבדה רפואית לשעבר, הבניין מורכב משתי קומות וקומת קרקע בתי פקולטת אגרונומיה ובית לסטודנטים. אמר שוב Laboratoire ד"ר אנדרה Lurhuma Zirhimw'abago, לזכרו של הרופא האמיץ הזה וחוקר המתמחה בניתוחים ולידה נפטר ביוני 1995; הבניין כולל כיתות לימוד, מעבדות מחקר אגרונומיה ו תלמידי שנה א 'בברכה אמפיתיאטרון שסופח בביולוגיה ורפואה.

1

האמפיתיאטרון סטניסלס Haumont

היא תופסת את הזכות מחוזי חולים כלליים של פניית Bukavu היא עוד אתר למידה. הפקולטה לרפואה פועלת ומשתמשת HGPRB, המנוהל על ידי האוניברסיטה הקתולית של Bukavu כחלה החולים שיעורים. הפרופסורים מתן קורסים בפקולטה מעורבים גם בממשל של טיפול בבית החולים הזה עניין מחוזי.

2

קמפוס Kalambo

3

אתר Kalambo מורכב 80 דונם והוא מייצג את העתיד של האוניברסיטה הקתולית של Bukavu נקרא ליישב במלואו בימים הקרובים. ממוקם כעשרים קילומטרים מעיירת Bukavu, על גבעה המשקיפה אל האגם קיבו, פרויקט ענק מתנהל. במונחים של קריית האוניברסיטה להיבנות הושלמו כבר שני מבנים עיקריים בכל דיור בפקולטות לכלכלה, למשפטים ומדעיים שהוקמו שם מאז שנת הלימודים 2013-2014; הבתים לסטודנטים מעבדה אגרונומיה בשיתוף IITA.

מיקומים

  • Bukavu

    Bugabo 02, Av. de la Mission, Commune de Kadutu Bukavu RD Congo , , Bukavu

שאלות