Keystone logo
Università Cattolica del Sacro Cuore

Università Cattolica del Sacro Cuore

Università Cattolica del Sacro Cuore

מבוא

סטודנטים ובוגרים של Università Cattolica מרגישים ברי מזל להיות חלק מהאוניברסיטה הפרטית הגדולה באירופה. הוא מאופיין במחויבות חזקה למתן שירותים ייעודיים לסטודנטים ואיכותו האקדמית המוכרת.

ללמוד ב-Catolica פירושו ללמוד בהקשר בינלאומי, עם יותר מ-160 לאומים שונים על פני ארבעת הקמפוסים שלנו, אבל איטלקית בלב.

מה שבאמת מייחד את האוניברסיטה שלנו הוא הגיוון בקמפוס והאפשרויות האינסופיות, המאפשרים הזדמנויות נטוורקינג והזדמנויות קריירה על סמך מיקומם של חמשת הקמפוסים שלנו במילאנו, ברשיה, פיאצ'נצה, קרמונה ורומא.

מילאנו היא בירת הסטארט-אפ הדיגיטלית שבה מובטחת חווית סטודנט אמיתית בחיי העיר; ברשיה היא מרכז החדשנות של האוניברסיטה, הודות למעבדות המתקדמות שלה המלמדות את המגמות העדכניות ביותר ואת התשומות המקצועיות; קמפוס פיאצ'נצה שקוע בעמק המזון, נהנה מקשרים חזקים במיוחד עם חברות במגזר האגרו-מזון; הקמפוס החדש של Cremona הוא מנזר משופץ לחלוטין מהמאה ה-16 הממוקם במיקום אסטרטגי ללימודי חקלאות עם מעבדות בקמפוס ושדות חווה פשוטים בקרבת מקום.

רומא, העיר הנצחית, מתגאה בבית הספר המהולל לרפואה וכירורגיה, עם 43 חברי סגל הרשומים בין המדענים האיטלקיים המובילים.

Università Cattolica פועלת ברציפות לפיתוח תוכניות חדשות ומתפתחות: תהיו בטוחים שתבחרו תכנית וסביבת למידה המתאימים ביותר עבורכם ושתטפחו את הצמיחה של הכישורים והכישורים שלכם כדי להציע לכם עתיד מזהיר יותר!

1. האוניברסיטה הפרטית הגדולה באירופה
אוניברסיטה היסטורית עם יותר מ-100 שנות היסטוריה, הגדולה ביותר באירופה עבור מספר הסטודנטים הרשומים. האוניברסיטה מאופיינת במחויבות חזקה למתן שירותים ייעודיים לסטודנטים בינלאומיים (לא טיפוסי בהקשר הלאומי!).
מגוון שלם של מתקנים ושירותים בקמפוס מבטיח שלכל סטודנט בינלאומי תהיה גישה לכל התמיכה, המידע והליווי שסטודנטים בינלאומיים מחפשים. אלה כוללים מרכז סטודנטים בינלאומי ייעודי, שירות דיור, מרכז בריאות, מתקני ספורט ואגודות סטודנטים בינלאומיות.

2. הוראה איכותית מוכרת בינלאומית
אוניברסיטה רב תחומית עם 12 בתי ספר שונים, 40+ תכניות נלמדות אנגלית בכל רמות הלימוד בכמה תחומי לימוד שונים. 16 מהדיסציפלינות האקדמיות שלנו רשומות ב-300 המובילים, QS Global Rankings לפי נושאים (2022).

3. קשרים חזקים במיוחד עם התעשייה
חשיפה וקשרים למעסיקים רלוונטיים בעלי היוקרה הגבוהה ביותר: קשרים תעשייתיים עם החברות המפורסמות ביותר בעולם, המאפשרים נטוורקינג והתמחות. עם שיעור השמה יוצא דופן לבוגרים לאחר הלימודים, אנו מדורגים במקום הראשון בארץ בקשרי מעסיק-סטודנט, דירוג תעסוקה בוגרי QS (2022).

4. ניסיון בינלאומי אמיתי, אבל עם לב איטלקי

התלמידים שוקעים בחוויה איטלקית אמיתית ובהקשר כיתתי בינלאומי (יותר מ-165 לאומים מיוצגים!).
הקמפוסים ממוקמים אסטרטגית כדי להבטיח למידה של המגמות המעודכנות ביותר והתשומות המקצועיות בנושא הלימודים שבחרת עם גישה קלה יותר לחברות להתמחות ולביקורי שטח.
5 הקמפוסים שלנו נמצאים ביעדים מדהימים כמו מילאנו, רומא, ברשיה, קרמונה ופיאצ'נצה.

תכונות הקמפוס

  קבלה

  דרישות כניסה כלליות

  תנאי הקבלה מבוססים על הנחיות הקבלה העדכניות ביותר שפורסמו על ידי משרד החינוך האיטלקי וחלות על כל התלמידים בעלי כישורים זרים, ללא תלות בלאומיותם, הן עבור כישורים המוענקים במדינות האיחוד האירופי (האיחוד האירופי) והן במדינות שאינן האיחוד האירופי.

  1. מועמדים מתאימים צריכים להחזיק בתעודת בגרות.
  2. כניסה לתוכניות מחזור ב' אפשרית אם התואר הראשון מציג את כל המאפיינים הבאים:
   • זוהי הסמכה רשמית למחזור ראשון של מערכת ההשכלה הגבוהה הזרה הרלוונטית,
   • זוהי הסמכה שהונפקה על ידי מוסד להשכלה גבוהה המוסמכת או מוכרת באופן קבוע במדינה המעניקה. אם למדת במדינה שלישית, המוסד בו מוקמו לימודיך צריך להיות מוסמך או מוכר במדינה שבה הוא פועל,
   • זוהי הסמכה המאפשרת כניסה לתכנית מחזור ב' דומה במערכת ההשכלה הגבוהה הזרה הרלוונטית;
  3. זוהי הסמכה המציגה אלמנטים תואמים להסמכה האיטלקית הנדרשת לכניסה ל-Laurea Magistrale, כגון האופי האקדמי, אלמנטים מחקריים, משך התוכנית וסך ה-ECTS (דק. שלוש שנים ו-180 ECTS), סך כל שנות הלימוד (לרוב נדרשות 15 שנים).
  4. יש להשיג את התואר הראשון לפני 31 ביולי 2022.

  התאמת התואר האקדמי להתקבל ל-Laurea Magistrale נקבעת על ידי האוניברסיטה המקבלת את הבקשה. כל אוניברסיטה קובעת את הקריטריונים והתקנות שלה (כולל המסמכים הנדרשים) לקבלה והרשמה לתכנית לימודים.

  הקבלה מבוססת על הערכת המסמכים האקדמיים שהוגשו עם הבקשה, בעוד שההרשמה מותנית באימות תקפות ההסמכה שהושגה.

  דרישות שליטה בשפה האנגלית

  תעודות מוכרותמנהל בדיקהציון מינימום נדרש
  IELTS אקדמיהערכת השפה האנגלית של קיימברידג'6.0
  TOEFL iBTETS (קוד Università Cattolica: 2605)84
  אנגלית קיימברידג': ראשון, מתקדם, מיומנותהערכת השפה האנגלית של קיימברידג'173
  קיימברידג' אנגלית: Business Vantage, Businessהערכת השפה האנגלית של קיימברידג'173

  מיקומים

  • Milan

   Via Giosuè Carducci,28, 20123, Milan

   • Cremona

    Via Milano, 24, 26100, Cremona

    • Piacenza

     Via Emilia Parmense,84, 29122, Piacenza

     • Brescia

      Via Trieste,17, 25121, Brescia

      • Rome

       Rome, איטליה

      שאלות