Keystone logo
Universidad UNIACC

Universidad UNIACC

Universidad UNIACC

מבוא

באוניברסיטה לאמנויות, מדעים ותקשורת, UNIACC, היא תאגיד של ההשכלה הגבוהה הפרטית האוטונומית. החזון שלו הוא להיות אוניברסיטה מוכרת עבור המציע והשכלה גבוהה באיכות בצורות שונות של הוראה ולמידה נוכחות -in, מעורבב אי-התייצבות (מקוון מלא) - כך התוכניות שלהם להקל את הנגישות להשכלה גבוהה כדי כל המעוניינים להתאמן באזורים האמנותי של מדעי החברה וניהול, עם דגש על תקשורת, השימוש בטכנולוגיה וחדשנות.

Universidad UNIACC הוא מוסד מוכר על ידי משרד החינוך של צ'ילה מוסד לא הוסמך על ידי הנציבות הלאומית להסמכת (CNA).

היסטוריה

היום, יותר מתשעת אלפים בוגרי Universidad UNIACC הם הגיבורים של ההקשרים עבודה שונים בעולם התקשורת.

ראשיתה של Universidad UNIACC שתחילתה 1981 כאשר במרכז הכשרה טכנית נקרא סופריור (CFT IACC) המכון למדעי לאמנויות תקשורת נוצרה. זה היה המרכז לחינוך הראשון הגבוה המתמחה מקצוע הכשרה בעולם של תקשורת צ'ילה.

לפיכך, לימודים והכשרת מוביל קריירות של טכנאים בכירים בתחומי תקשורת אורקולי ופרסום נוצרו.

בשנת 1987, את CFT IACC העניק הכרה רשמית והפך המכון המקצועי IACC. בשנת 1989, עם תמיכה של אנשי מקצוע מצטיינים, באוניברסיטה לאמנויות, מדעים ותקשורת, UNIACC נוסדה.

Universidad UNIACC נולד במטרה לפתח פרויקט מוסדי אקדמי מחויב לקידום אמנות, תרבות, רוח, טכנולוגיות תקשורת חדשות.

האוניברסיטה והחל ללמד קריירות עיתונות ואדריכלות ב 1991.

במקביל, הוא החל לפתח מבנה הנהלה ארגוני והערכה עצמית, שמטרתה שיפור תהליכים השיטתיות ומתמשכות, שיטות ונהלים.

כמו הפרויקט האקדמי של האוניברסיטה רכש רמות גבוהות יותר של הישג ואיחוד, קורסים ותוכניות חדשים נוספו. בשנת 1993, המוסד פתח את הקריירות של פסיכולוגיה, יחסי ציבור, פרסום ועיצוב.

יחד עם הרחבת היצע אקדמי, Universidad UNIACC מוגברת של תשתיות פיסיות וטכנולוגיות שלה, מערכות, מעבדות נושאיות וציוד מתקדם.

בשלב זה של החיים שלה המוסדיים, האוניברסיטה בתוקף קדמה יחסים בינלאומיים, המהווה רשת רחבה של קשרים ואנשי קשר עם מוסדות אקדמיים יוקרתיים באמריקה הלטינית, ארצות הברית והאיחוד האירופי.

בשנת 1998, האוניברסיטה לקחה צעד מכריע את הנראות של העבודה האקדמית שלהם, פתיחת שידורי ערוץ הטלביזיה שלה בלהקת UHF. ערוץ 34 בטלוויזיה UNIACC משולב אז לתוך פרויקט הרחבה האוניברסיטה רחבה, התמזגות עם רדיו UNIACC, שהחלה כחוויה של דיפוזיה פנימית. היום זה הפך לתחנה שמשדר 24 שעות ביממה באמצעות האינטרנט, בזכות העבודה והיצירתיות של סטודנטים.

המועצה להשכלה הגבוהה בדצמבר 1999, מוסמך אוטונומיה מוסדית מלאה של האוניברסיטה, אשר מאפשרת לה להעניק תואר ודרגות עצמאיות, ומאותו המועד.

בתרחיש זה, Universidad UNIACC התחייבה רפורמה שאפתנית של תוכניות הלימודים שלהם, מה שגרם ב 2000, קריירה ותוכניות אימונים חדשות נולדה תוכננו במיוחד עבור אנשי מקצוע מוסיף בהקשר לתעסוקה.

Universidad UNIACC IN THE XXI המאה

בשנת 2004, Universidad UNIACC החל תהליך חלוצים בחינוך צ'יליאני: קריירת הוראה ותוכניות מקצועיות עבור שיטות למידה מקוונות מעורבבות. המרוץ היה בבכורת המערכה ההנדסה מסחרית. Postgraduates ובהמשך, בשנת 2016, דיפלומה תוכנית תואר תואר באוניברסיטה (TLU) נוספו.

בכל הקורסים המוצעים על ידי השיטות למידה המקוונות מעורבבות, תלמידים שלבו דיגיטלי למידה החדשה שלהם, טכנולוגיות אינטראקטיביות ומולטימדיה. הכניסה הראשית אל ידע היא באמצעות פלטפורמת ECAMPUS, אשר זמינה גם עבור סטודנטים בקמפוס של המוסד.

בשנת התוכניות למידה מרחוק שלהם, Universidad UNIACC תכונות מבדיל יתרונות: ניסיון וידע בפיתוח מתודולוגיות והתוכן שתוכנן במיוחד עבור לאופנים; מחשב ותשתיות אמנות אורקולי; כמו גם ניסיון מקצועי בנושאי תקשורת.

בשל כדי הפוטנציאל הבינלאומי Universidad UNIACC החל לפתח באמצעות שיטות למידה מקוונות מעורבבות, ב 2008 המכללה הפכה חלק מקונסורציום של ארה"ב גרופ אפולו להשכלה גבוהה, באמצעות גלובל אפולו.

היום, האוניברסיטה מניחה בתור סבה רציפה מחדש של הפקולטות השונות ובתי ספר, יחד עם השילוב של מבנים חדשים ושיטות הוראה.

לפיכך, Universidad UNIACC ביססה עצמה כפי פרויקט חינוכי עם כמעט שלושה עשורים של ניסיון, משולבת רשת גלובלית של מוסדות להשכלה גבוהה ותמיד מגמות הגדרת הביטויים השונים של יצירתיות.

מיקומים

  • Santiago

    Avenida Salvador 1200 Providencia, 7501277, Santiago

    שאלות