Keystone logo
© Roger Triana
Universidad de los Andes

Universidad de los Andes

Universidad de los Andes

מבוא

Universidad de los Andes - Uniandes, היא האוניברסיטה המובילה בקולומביה, מדורגת באופן עקבי בין 10 האוניברסיטאות הטובות ביותר בלאטם, 200 האוניברסיטאות הטובות בעולם ו-30 האוניברסיטאות הפרטיות הטובות ביותר. יוניאנדס מציעה תכניות לתואר ראשון, שני ודוקטורט בתחומי הטכנולוגיה, הנדסה, כלכלה, ניהול, רפואה, אמנויות ומדעי הטבע והחברה.

משימה

אוניברסיטת האנדים היא מוסד אוטונומי, עצמאי וחדשני המקדם פלורליזם, סובלנות וכבוד לרעיונות; שואפת למצוינות אקדמית ומספקת לתלמידיה הכשרה ביקורתית ואתית כדי לחזק את המודעות שלהם לאחריות החברתית והאזרחית שלהם, כמו גם את מחויבותם לסביבה.

יש בו תלמידים שבסביבת הכשרה מקיפה, בינתחומית וגמישה, הם הסוכן העיקרי של התהליך החינוכי שלהם. היא מאפשרת לצוות ההוראה המיומן שלה לפתח פרויקט חיים אקדמי ומקצועי יוצא דופן, עבורו היא תומכת בפעילות מחקרית התורמת לפיתוח המדינה ולהשלכתה הבינלאומית.

הִיסטוֹרִיָה

אוניברסיטת האנדים, שנוסדה ב-16 בנובמבר 1948, על ידי קבוצת צעירים בראשות מריו לסנה פינזון, היא המוסד הפרטי הראשון להשכלה גבוהה בקולומביה בעל אופי חילוני ובלתי תלוי במפלגות פוליטיות, שאינו מגן על האינטרסים של אף חברה חברתית. או קבוצה כלכלית.

בדיוק, מאפיינים אלה הפכו את לוס אנדס לפרויקט חינוכי חדשני ברגע היסטורי במדינה שבו לאוניברסיטאות פרטיות הייתה השפעה של סכסוך מפלגתי בכיתותיהן. בהקשר היסטורי זה, לידתה של לוס אנדס נבעה לא רק מהרצון לתת חיים לאוניברסיטה אחרת או מעניין חינוכי בלעדי אלא גם מהכוונה ליצור מדינה חדשה.

בדיוק, מאפיינים אלה הפכו את לוס אנדס לפרויקט חינוכי חדשני ברגע היסטורי במדינה שבו לאוניברסיטאות פרטיות הייתה השפעה של סכסוך מפלגתי בכיתותיהן. בהקשר היסטורי זה, "לידת לוס אנדס נבעה לא רק מהרצון להעניק חיים לאוניברסיטה אחרת או מעניין חינוכי בלעדי, אלא גם מהכוונה ליצור מדינה חדשה.

במטרה להכשיר ולחנך דורות חדשים לבנות אומה חדשה", לדברי פרנסיסקו פיזאנו דה בריגרד, לשעבר רקטור האוניברסיטה.

מסיבה זו, מאז הקמתה, מטרת לוס אנדס היא להציע חינוך למצוינות התורם לסגירת פער הידע בקולומביה עם ההתקדמות המדעית של העולם.

עם החזון החדש שלה - שאומץ מאוחר יותר על ידי אוניברסיטאות קולומביות אחרות - יוניאנדס החלה לעבוד ב-1949 עם שבע תוכניות, 79 סטודנטים ו-16 פרופסורים.

הסמלים שלנו

סמל לוגו

הסמל הגרפי של האוניברסיטה מסכם את זהותה ומהווה את סמלה פר אקסלנס. העיצוב שלו הוא מגן המורכב משני אלמנטים בסיסיים: עץ שחור ממוסגר במגן עם רקע צהוב.

כוונתו של יוצרו, האמן סרג'יו טרוחיו מגננט, הייתה ליצור משהו ברמת הפשטה שמי שיסתכל עליו יגלה את משמעותו בעצמו. כעת, האוניברסיטה רצתה לתת מסר של התחדשות על ידי חידוד הסמל שלה אך שימור מהות העיצוב המקורי. הגרסה המעודכנת מעניקה לו תחושה מודרנית יותר, מופשטת יותר ובו זמנית אורגנית; במכה אחת, העץ והמגן מתמזגים.

לפיכך, תמונה מעודכנת זו מבקשת לשקף את מהותה של האוניברסיטה: מוסד חינוכי חדשני, המוכר בזכות המצוינות, הגמישות, המחויבות והאוטונומיה שלו.

המנון

הסופר אדוארדו קרנזה כתב את מילות ההמנון המזהה את האוניברסיטה. את המוזיקה הלחין המאסטרו לואיס אנטוניו אסקובר.

ברמה הגבוהה ביותר
נקודת המדינה,
כוכב כחול זורח
באוניברסיטת האנדים,
אהבה, כבוד ונעורים.

בשלנו
קול המולדת שרה
ומילה משולשת
קולומביה, קולומביה, קולומביה
להבות בליבנו.

בנקודה הגבוהה ביותר של המדינה,
כוכב כחול זורח
באוניברסיטת האנדים,
אהבה, כבוד ונעורים.

אלברט הקדוש הגדול

בנוסף לסמלים הרשמיים, סטודנטים ופרופסורים הפכו את פסלו של אלברט הקדוש הגדול לאחד האלמנטים הגרפיים המייצגים ביותר של האוניברסיטה.

מאז 1964, כשממשלת גרמניה, באמצעות הנהלת אוניברסיטת מיינץ, תרמה את דמותו של החכם בן המאה ה-13, היא הפכה לאלמנט דקורטיבי ונקודת מפגש של תלמידים ומורים.

מבית הכומר של רודולף חומס (1995-1997), הוקם פסטיבל שנתי (לזכר מותו של מי שכונה דוקטור יוניברסל) לחלוק כבוד לפסל הזה הידוע בקרב קהילת יוניאנדינו בשם 'אל בובו'.

קהילת המכללה

הקהילה היא פרויקט הקשר הטכנולוגי החשוב ביותר שאנו מפתחים עם בתי ספר. המטרה העיקרית היא לקיים ערוץ תקשורת אפקטיבי בינך לבין משרד ניסיון המועמדים, המצליח להציע פונקציונליות שונות כגון פרסום אירועים, והכי חשוב, ניהול עצמי של ההרשמות עבורם.

אל תחמיצו את ההזדמנות לחבר את בית הספר שלכם לרשת שלנו כדי למצוא את הפעילויות שנתזמן לאורך לוח השנה שלנו, תוך התמקדות תמיד בתמיכה בתהליך קבלת ההחלטות שאנו מכינים במיוחד עבור התלמידים שלכם.

קבלה

מועמדים בינלאומיים

אם אתה מועמד בינלאומי ורוצה ללמוד Universidad de los Andes , למד על האפשרויות שאנו מציעים עבורך. בחלל זה, תמצאו מידע רב עניין עבור מועמדים זרים, חקור את תהליך הקבלה, הסמכות, תמיכה בסטודנטים מהמחלקה הבינלאומית, דיור באוניברסיטה, החיים בבוגוטה ועוד נושאים שיקלו על תהליך הקבלה שלך לאוניברסיטה שלנו.

למי זה חל?

קריטריון קבלה מוקדם זה חל על כל המועמדים לשנה האחרונה מבית ספר קולומביאני.

על ידי מילוי הטופס

כדי להגיש מועמדות לפי קריטריון קבלה זה, עליך לבקש מבית הספר שלך את האישורים המעידים על התפקיד (הדירוג) בו תפסת בקידום שלך בשני התארים האחרונים בתיכון שהושלמו בעת מילוי טופס ההרשמה לאוניברסיטה (9 ו-10 או 10 ו-11, בהתאם לבית הספר).

אם אין לך את הדירוג, תוכל להגיש בקשה עם הציון המצטבר של השנתיים השלמות האחרונות של התיכון (9 ו-10 או 10 ו-11, לפי המתאים לבית הספר). יש לשלוח את התעודה עם סולם ההערכה (ערך מינימלי וערך מקסימלי), קטגוריות הציונים שנקבעו ופרשנות התוצאות על ידי בית הספר, הכוללת את התפלגות הציונים שהושגו לפי סך כל התלמידים בבית הספר. קידום או תואר.

המתן לתוצאות הקבלה, ואם התקבל, עיין במדריך לסמסטר הראשון יוניאנדינו.

למילוי טופס ההרשמה ושליחת האישורים, בצע את השלבים הבאים:

אם הציון האחרון של בית הספר שלך בתיכון הוא י"א

 1. בסעיף מידע בית ספרי בטופס, בסעיף המשנה "קבלה מוקדמת עם תוצאות אקדמיות", בשאלה "קורס אחרון שהושלם" בחר את הקורס האחרון שסיימת בתיכון (י').
 2. בתחתית הזן את התפקיד שאתה תופס בקידום בית הספר שלך. לדוגמה, אם בקידום שלך יש 40 אנשים ואתה מדורג 5, כתוב את המספר 5.
 3. בתחתית הזן את גודל כיתת בית הספר שלך. לדוגמה, אם בכיתה שלך יש 40 תלמידים בסך הכל, הזן את המספר 40.
 4. בתחתית הזינו את ממוצע הציונים לקורס זה בתיכון. לדוגמה, 4.5/5.0
 5. בשאלה "השלמת כיתה הלפני אחרונה" בחרו את השנה הלפני אחרונה שסיימתם בתיכון (כיתה ט'). לאחר מכן בצע את אותם השלבים המצוינים בנקודות 1., 2. ו-3.
 6. אם אין לך את הדירוג, אתה יכול להגיש מועמדות עם הממוצע המצטבר של השנתיים המלאות האחרונות של התיכון (9 ו-10). יש לשלוח את התעודה עם סולם ההערכה (ערך מינימלי וערך מקסימלי), קטגוריות הציונים שנקבעו ופרשנות התוצאות על ידי בית הספר הכוללת את חלוקת הציונים שהשיגו התלמידים.
 7. לפני תאריך הסגירה של הטופס, עליך לצרף את האישורים שהונפקו על ידי בית הספר שלך המאמתים את המידע הרשום, בין אם זה דירוג או ממוצע ציונים בפורמט PDF על ידי כניסה למערכת העלאת המסמכים . לכניסה השתמשו בשם המשתמש והסיסמה איתם נרשמתם בטופס הקבלה.
 8. בקשתך לקבלה תיבדק רק לאחר הגשת המסמכים המלאים המאשרים את הנתונים שהוזנו בטופס. זכרו שיש לנו סגירה דיפרנציאלית של ההרשמות לפי תוכניות בכפוף לזמינות המקומות. אם תגיש את התיעוד שלך לאחר סגירת תוכנית, לא ניתן לקחת בחשבון את הבקשה שלך. אם תרצה, תוכל להגיש בקשה לתוכניות שעדיין פתוחות.
 9. אם אתה מגיש בקשה לרפואה או למוזיקה, עיין והשלם את תהליכי הקבלה הספציפיים עבור כל אחת מהתוכניות הללו.
 10. במקרה שביקשת תמיכה כלשהי לתשלום שכר הלימוד שלך, תוכל לברר את התהליכים הנוספים .

אם הציון האחרון של בית הספר שלך בתיכון הוא י"ב

 1. בסעיף מידע בית ספרי בטופס, בסעיף המשנה "קבלה מוקדמת עם תוצאות אקדמיות", בשאלה "קורס אחרון שהושלם" בחר את הקורס האחרון שסיימת בתיכון (י"א).
 2. בתחתית הזן את התפקיד שאתה תופס בקידום בית הספר שלך. לדוגמה, אם בקידום שלך יש 40 אנשים ואתה מדורג 5, כתוב את המספר 5.
 3. בתחתית הזן את גודל כיתת בית הספר שלך. לדוגמה, אם בכיתה שלך יש 40 תלמידים בסך הכל, הזן את המספר 40.
 4. בתחתית הזינו את ממוצע הציונים לקורס זה בתיכון.
 5. בשאלה "כיתה הלפני אחרון הושלם" בחרו את השנה הלפני אחרונה שסיימתם בתיכון (כיתה י'). לאחר מכן בצע את אותם השלבים המצוינים בנקודות 1., 2. ו-3.
 6. אם אין לך את הדירוג, אתה יכול להגיש מועמדות עם הציון המצטבר של השנתיים המלאות האחרונות של התיכון (10 ו-11). יש לשלוח את התעודה עם סולם ההערכה (ערך מינימלי וערך מקסימלי), קטגוריות הציונים שנקבעו ופרשנות התוצאות על ידי בית הספר הכוללת את חלוקת הציונים שהשיגו התלמידים.
 7. לפני תאריך הסגירה של הטופס, עליך לצרף את התעודות שהונפקו על ידי בית הספר שלך המאשרות את המידע הרשום, בין אם זה דירוג או ממוצע ציונים בפורמט PDF על ידי כניסה למערכת העלאת המסמכים . לכניסה השתמשו בשם המשתמש והסיסמה איתם נרשמתם בטופס הקבלה.
 8. בקשתך לקבלה תיבדק רק לאחר הגשת המסמכים המלאים המאשרים את הנתונים שהוזנו בטופס. זכרו שיש לנו סגירה דיפרנציאלית של ההרשמות לפי תוכניות בכפוף לזמינות המקומות. אם תגיש את התיעוד שלך לאחר סגירת תוכנית, לא ניתן לקחת בחשבון את הבקשה שלך. אם תרצה, תוכל להגיש בקשה לתוכניות שעדיין פתוחות.
 9. אם אתה מגיש בקשה לרפואה או למוזיקה, עיין והשלם את תהליכי הקבלה הספציפיים עבור כל אחת מהתוכניות הללו.
 10. במקרה שביקשת תמיכה כלשהי לתשלום שכר הלימוד שלך, תוכל לברר את התהליכים הנוספים .

דירוגים

אוניברסיטת האנדים היא האוניברסיטה הפרטית היחידה במדינה שההסמכה שלה חודשה לתקופה המקסימלית האפשרית, עשר שנים, על ידי משרד החינוך הלאומי, באמצעות החלטה 582 מיום 9 בינואר 2015.

לוס אנדס קיבלה גם הסמכות בינלאומיות כמו זו שהוענקה על ידי ועדת ההסמכה ההנדסית של ABET לשמונה תוכניות לתואר ראשון בפקולטה להנדסה מאז 2010.

הפקולטה למינהל, מצדה, היא המוסד הראשון בקולומביה המוסמך על ידי AACSB (האגודה לקידום בתי ספר קולגיים למנהל עסקים). הסמכה זו היא הבחנה איכותית מבוקשת מאוד על ידי בתי ספר לעסקים והיא מוחזקת על ידי פחות מ-5% מבתי הספר הללו בעולם, כולל אוניברסיטאות כמו הרווארד, MIT ובאבסון.

עם הסמכת AACSB זו, שנוספה להסמכות EQUIS (מערכת לשיפור איכות אירופה) ו-AMBA (Association of MBA), שכבר היו לה, השיגה הפקולטה למינהל את הכתר המשולש ב-2010, הפרס הגבוה ביותר שבית ספר למנהל עסקים יכול לקבל. להשיג בהקשר הבינלאומי.

טריפל קראון הוא ביטוי המשמש בתי ספר לעסקים, המוכר בעולם כחותם איכות שיש ל-1% מבתי הספר, קבוצה הכוללת את בית הספר לעסקים בלונדון, IESE ו-IE Business School בספרד, HEC. בצרפת ורק שישה מוסדות באמריקה הלטינית.

הכרה זו משקפת את המחויבות לספק חינוך ברמה בינלאומית ליצירת הון אנושי התורם לתחרותיות של המדינה.

 • 198 דירוג האוניברסיטה העולמית של QS (2024)
 • 6 דירוג אוניברסיטת QS LatAm (2023)
 • דירוג אוניברסיטת אמריקה הלטינית 13 פעמים גבוה יותר (2022)
 • 1 בקולומביה ו-12 באמריקה הלטינית לפי דירוג האוניברסיטאות העולמיות הטובות ביותר של US News & World Report (2022)

מיקומים

 • Bogotá

  No 19A-40, Bogotá, Colombia, CR 1 ESTE, Bogotá

שאלות