Keystone logo
University of Vaasa

University of Vaasa

University of Vaasa

מבוא

University of Vaasa

University of Vaasa היא אוניברסיטה רב-תחומית עם כ-5,000 סטודנטים, והיא מציעה תארים בכל הרמות האקדמיות מתואר ראשון ועד מאסטר ודוקטור. התלמידים, המורים והצוות הבינלאומיים שלנו מגיעים מכל רחבי העולם. פעילות ההוראה והמחקר של האוניברסיטה מתמקדת בלימודי עסקים, מדעי המינהל, לימודי טכנולוגיה ותקשורת.

לימודים

האוניברסיטה היא בין 400 האוניברסיטאות המובילות בעולם בדירוג Times Higher Education (THE). תוכניות התואר השני הבינלאומיות שלנו מוסמכות בינלאומית: תוכנית התואר השני במימון, תוכנית התואר השני בפיתוח עסקי אסטרטגי ותוכנית התואר השני בעסקים בינלאומיים מוסמכות EFMD . הסמכת EFMD היא תווית איכות עולמית לתכניות לימודים בתחום לימודי עסקים. בתהליך ההסמכה של EFMD מודגשות ההקפדה האקדמית, הרלוונטיות המעשית, הבינלאומיות, האתיקה והקיימות.

תוכניות המאסטר בניהול תעשייתי וניתוח מערכות תעשייתיות מוסמכות ב-ASIIN . חותמת האיכות של ASIIN מספקת הבטחה שתקני איכות ספציפיים לנושא של הדיסציפלינה האקדמית ושל המקצוע שאליו מתכוננת אותה תכנית מתקיימים ברמה גבוהה.

כל התארים של האוניברסיטה כוללים מיומנויות תפעול עסקיות והאווירה הבינלאומית האמיתית של הקמפוס יחד עם הזדמנויות לחילופי סטודנטים מעניקים לסטודנטים יכולות חזקות בכניסה לחיי העבודה. שפת ההוראה בכל הקורסים המוצעים לסטודנטים בינלאומיים היא אנגלית.

אוניברסיטה בינלאומית

University of Vaasa מספקת אווירה בינלאומית באווירה יפה של קמפוס ימי. קורסים הכלולים בתוכניות המאסטר הבינלאומיות מוצעים לסטודנטים בינלאומיים ופיניים כאחד, מה שמספק הזדמנות מצוינת להכיר את הסטודנטים המקומיים. קבוצות הלימוד המעורבות הבינלאומיות, כולל מורים בינלאומיים, מציעות הזדמנות מצוינת ללמוד מתלמידים אחרים ומניסיונם. לאוניברסיטה יש גם אוניברסיטאות שותפות לחילופי סטודנטים ועובדים בכל רחבי העולם. מדי שנה יותר מ-200 סטודנטים יוצאים לחו"ל להחלפה. באופן דומה, כ-200 סטודנטים בינלאומיים מגיעים מדי שנה כדי להשלים את תקופת ההחלפה שלהם University of Vaasa .

להשקיע בעתיד שלך!

קהילת לימודים מלוכדת, הוראה מתוכננת היטב ושירותי סטודנטים יעילים מקדמים התקדמות אקדמית והשלמת תארים. University of Vaasa מחנכת מומחים מוכשרים לצרכי חיי העבודה המודרניים. למידע נוסף, בקר באתר האינטרנט University of Vaasa .

ברוכים הבאים!

תכונות הקמפוס

University of Vaasa ממוקמת באזור הקמפוס החדש ביותר של פינלנד, קרוב לים, המכונה לעתים קרובות הקמפוס היפה ביותר בפינלנד. הקמפוס הוא מיזוג מעניין של ישן וחדש, שילוב של ארכיטקטורות קונטיננטליות ואנגלו-סכסיות. זה בוואסה, העיר שטופת השמש בפינלנד. עם 12,000 הסטודנטים שלה, ואסה היא גם עיר סטודנטים תוססת. יתר על כן, הארכיפלג Kvarken היפהפה המקיף את העיר הוא חלק מאתרי המורשת הטבעית העולמית של אונסק"ו מאז 2006.

הקהילה הבינלאומית המהודקת של יותר מ-5,000 סטודנטים היא אחת מנקודות החוזק העיקריות של האוניברסיטה. 9% מהסטודנטים ו-30% מהסגל האקדמי הם בינלאומיים, מה שמבטיח קמפוס תוסס ופעיל.

  קבלה

  דרישות אשרה

  אישור שהייה

  כל אדם זר השוהה בפינלנד יותר משלושה חודשים צריך להיות בעל אישור שהייה או לרשום את שהותו בשירותי ההגירה הפיניים. שימו לב שללא אישור רישום/שהייה תקף, האדם לא יורשה להיכנס שוב לפינלנד אם הוא עזב את המדינה וייתכן שיש לו בעיות עם הרשויות גם בפינלנד. למידע עדכני על רישיונות שהייה, אנא בקר באתר האינטרנט של שירותי ההגירה הפיניים.

  אזרחי המדינות הנורדיות

  רק צריך לרשום את מקום מגוריהם בפינלנד בסוכנות לשירותי דיגיטל ואוכלוסיה.

  אזרחי האיחוד האירופי/האזור הכלכלי האירופי (EEA).

  רק צריך לרשום את זכותם להתגורר בפינלנד בשירותי ההגירה הפיניים אם שהותם הרצופה בפינלנד עולה על 90 יום.

  אזרחי כל שאר המדינות

  חייבים לקבל אישור שהייה מהשגרירות או הקונסוליה הפינית במדינת מולדתם לפני ההגעה לפינלנד. אנו ממליצים לך בחום להגיש בקשה להיתר השהייה בהקדם האפשרי לאחר שהתקבל University of Vaasa , רצוי תוך שבוע מיום קבלת מכתב הקבלה. יתכן שייקח בערך 1-3 חודשים כדי לקבל את אישור השהייה.

  הנך מתבקש לצרף תיעוד של שכר הלימוד ששולם לבקשת אישור השהייה שלך, או אם עדיין לא שילמת את האגרה, עליך לצרף לחשבון הבנק שלך הוכחה שיש את הכספים עבור שכר הלימוד שלך. בנוסף, אתה צריך שיהיו לך כספים לכיסוי עלויות המחיה שלך בחשבון הבנק שלך, בעת הגשת בקשה לאישור שהייה.

  הארכת היתר המגורים

  אישור שהייה ללימודים יכול להינתן לשנה או למשך הלימודים. אם הלימודים שלך נמשכים ואישור השהייה שלך עומד לפוג, יהיה עליך להגיש בקשה להארכה להיתר השהייה שלך לפני שיפוג תוקף. על מנת להאריך את רישיון השהייה ללימודים, עדיין עליך להיות רשום באותו מוסד חינוך ולהציג הוכחה שלמדת במשרה מלאה וסיום הקורסים הנדרשים על ידי המוסד החינוכי הנוגע בדבר. הארכת היתר השהייה ניתנת על ידי שירותי ההגירה הפיניים.

  וִיזָה

  בדרך כלל, סטודנטים המגיעים לאוניברסיטת University of Vaasa אינם צריכים ויזה.

  יש צורך באשרה רק לביקור קצר יותר (מקסימום שלושה חודשים), למשל, אם סטודנט המגיע ממדינה שאינה באיחוד האירופי צריך להשתתף במבחן כניסה בפינלנד לפני הקבלה למוסד החינוכי. University of Vaasa אינה מארגנת מבחני כניסה לתכניות הבינלאומיות לתואר שני או ללימודי דוקטורט, ולכן הסטודנטים אינם צריכים להגיש בקשה לויזה. גם סטודנטים לחילופין אינם זקוקים לויזה, אך אזרחים שאינם באיחוד האירופי זקוקים לאישור שהייה.

  מלגות ומימון

  University of Vaasa מציעה תכנית מלגות נדיבה לסטודנטים הכפופים לשכר לימוד. ניתן להעניק את המלגות לזמן היעד של התכנית, שהוא שנתיים בתכניות לתואר שני.

  מלגות לשנה הראשונה

  הגשת בקשה למלגות מתבצעת על ידי בחירה באפשרות המלגה בטופס הבקשה לתכנית. הסטודנטים מקבלים מידע על קבלת מלגה אפשרית יחד עם תוצאות הקבלה.

  המלגות הן אישיות ומקושרות לקבלה של מקום הלימוד המוצע. הם לא עוברים לאוניברסיטאות אחרות. מלגות פינלנד המוענקות על ידי University of Vaasa הן חלק מתכנית המלגות הלאומית של פינלנד הממומנת על ידי משרד החינוך והתרבות הפיני.

  מלגות לשנה ב'

  כל המלגות לשנה הראשונה כוללות מלגת הישגים מותנית בשווי 5,000 אירו או 6,000 אירו לשנה השנייה. על מנת לקבל את מלגת ההישגים, על הסטודנט להמשיך בלימודים בזמן היעד (55 ECTS במהלך השנה הראשונה). עם מלגה אפשרית, שכר הלימוד לשנת הלימודים השנייה הוא:

  • 5000 אירו (ניהול תעשייתי, ניתוח מערכות תעשייתיות, רשתות חכמות, ניהול פרויקטים אסטרטגי, מערכות בנות קיימא ואוטונומיות) או
  • 6000 אירו (פיננסים, עסקים בינלאומיים, פיתוח עסקי אסטרטגי)

  יש להשלים את נקודות ה-ECTS הנדרשות עד סוף שנת הלימודים הראשונה, כלומר עד ה-31 ביולי.

  סטודנטים שאין להם מלגת שנה א' יכולים להגיש בקשה למלגה לשנה ב' במהלך הלימודים. פרטים על הבקשה למלגה לשנה ב' יימסרו לסטודנטים במהלך שנתם הראשונה.

  דירוגים

  כדי להגיע ליעדים שלנו ולשפר באופן מתמיד את האוניברסיטה שלנו, אנו מעריכים באופן קבוע את האיכות והיעילות של החינוך, המחקר וההשפעה החברתית, כמו גם את שירותי האוניברסיטה באמצעות הערכות חיצוניות ופנימיות.

  • דירוג האוניברסיטה העולמית של Times Higher Education (THE) 2024: 401-500
  • הדירוג העולמי של נושאים אקדמיים בשנחאי (GRAS) 2023: 18
  • דירוג האוניברסיטה העולמית של Times Higher Education (THE) לפי נושא 2023: 251-300

  דירוגים הם דרך אחת להעריך ולדרג אוניברסיטאות. אמות המידה מודדות בעיקר את ביצועי המחקר, מכיוון שמעריכים סטנדרטים גבוהים של מחקר. לעתים קרובות משווים אוניברסיטאות במונחים של ביקורת עמיתים ומספר הציטוטים בפרסומים מדעיים. דירוגים שונים מודדים גם מוניטין, מצוינות מדעית והוראה, מספר התארים, בינלאומיות וחתני פרס נובל. כל הדירוגים משתמשים בנתונים ובמודלים שונים של חישוב. ישנם גם דירוגים אוניברסיטאיים וגם דירוגים ספציפיים לתחום.

  תוצאות הדירוג מספקות מידע חשוב לאוניברסיטה על חוזקותיה. בפרט, החוזקות של University of Vaasa כוללות את מספר הפרסומים המדעיים, מספר הציטוטים למאמרים מדעיים (כלומר השפעת הפרסומים) ופרסומים משותפים בינלאומיים.

  עדויות סטודנטים

  מיקומים

  שאלות