Keystone logo
UNINFORM

UNINFORM

UNINFORM

מבוא

UNINFORM

קבוצת UNINFORM , בית ספר לאומי לעסקים בעל שם ומוכר העוסק כבר למעלה מ-25 שנה בתחום ההשכלה הגבוהה והחדשנות של תהליכי הכשרה, פועלת בסמכות מוכרת על ידי מתן מאסטרים יוקרתיים לתואר שני בתחומי תיירות, איכות, בטיחות, סביבה, אנרגיה , שיווק דיגיטל ותקשורת, בשני משרדיה ברומא ובמילאנו.

הפניות

 • UNINFORM הינו מוסד הכשרה בעל ניסיון של למעלה מעשרים שנה
 • UNINFORM מוסמכת לאזור LAZIO להכשרה מקצועית, הכשרה מתמשכת, שירותי הדרכה בסיסיים, שירותי הדרכה מומחים, שירותי ליווי ותמיכה בעבודה - קובע מס' D1558 / 09
 • UNINFORM השיגה את הסמכת האיכות ISO 9001:2008 לתכנון ואספקה של שירותי הכשרה מקצועית גבוהה יותר. תעודה מס' 184076 Bureau Veritas
 • UNINFORM מוסמכת על ידי EBAFOS - גוף דו צדדי להדרכה ובטיחות למתן קורסי הכשרה על פי הסכמי אזורי המדינה
 • UNINFORM הוא חבר ב-ASFOR - האגודה האיטלקית להכשרת ניהול.

כמבנה רב-תחומי הפועל מאז 1996, הצעת ההכשרה של קבוצת UNINFORM מוסמכת רשמית לאזור לאציו להשכלה גבוהה ובמקביל מוסמך על ידי Bureau Veritas בהתאם ל-UNI EN ISO 9001:2008. הודות לעושר המאוחד והענף של הניסיון, המקצועיות והידע שנצברו במהלך השנים הן בהדרכה והן בפעילות הייעוץ, קבוצת UNINFORM מציעה שירותים מוסמכים של:

 • בית ספר אוניברסיטאי ובית ספר לעסקים
 • טכנולוגיית מידע וטכנולוגיה העברת
 • ייעוץ עסקי ומשפטי

כל אחד מהשירותים הללו מכוון לפיתוח וגיבוש מיומנויות ניהוליות וכישורים מקצועיים מומחים, המסוגלים להגביר באופן משמעותי הן את התחרותיות של הפרט והן של החברה כולה (ראה הפניות). המבנה התאגידי של קבוצת UNINFORM מורכב מהישויות המשפטיות הבאות: קבוצת UNINFORM : בית ספר להכשרה לניהול ויזמות, הדרכה ופיתוח: חברת ייעוץ ניהולי, משרד עורכי דין Giordano & Partners: חברת הייטק פורום לייעוץ משפטי, מסחרי ופיננסי: קונסורציום לחדשנות והעברת טכנולוגיה, תיכון אקדמיה: מרכז הלימוד האוניברסיטאי

גיבוש גבוה

כבית ספר להכשרת ניהול ויזמות, קבוצת UNINFORM מחויבת לשיפור ההון האנושי, שמטרתה לפתח תרבות ניהולית מודרנית באמצעות יצירת מאסטרים ומאסטרים מנהלים בעלי כישורים גבוהים.

ייעוץ ניהולי

קבוצת UNINFORM רשת רחבה של אנשי מקצוע קשורים, שנבחרו בקפידה מתחומים ניהוליים ואקדמיים, באמצעות הקריטריון של האיכות הגבוהה ביותר והיכולת המקצועית הגבוהה ביותר; צוות של אנשים המוקדש לא רק לייעוץ אסטרטגי וארגוני, אלא גם להצלחתן של חברות איטלקיות בעלות ייעוד בינלאומי חזק.

שירותים חוקיים

בהקשר זה UNINFORM מתערבת ישירות עם אנשי מקצוע מיוחדים הרשומים בסדרות הסדר המתאימים ומסייעת לחברות בכל השלבים הנוגעים לחוזים, רכישות חברות, הנדסה תאגידית, חוקה, ניהול חברות ונאמנות, חסות בסכסוכים בינלאומיים ובוררות ועוד ועוד. .

HTFORUM - פורום הייטק

קבוצת UNINFORM מציעה את עצמה כמניע אמיתי לשינוי עבור כל אותן חברות המתמקדות בחדשנות טכנולוגית כאמצעי לשיפור, אופטימיזציה של דינמיקת הייצור שלהן. למעשה, אנו מספקים שפע של מידע, נתונים ומחקרים המכוונים במיוחד ל"מצב האמנות" של הטכנולוגיות המודרניות והחדשניות ביותר.

השכלה אוניברסיטאית

קבוצת UNINFORM שיפרה את הניסיון המקצועי של פרופסורים מאוניברסיטאות, מכוני מחקר ובתי ספר להתמחות כדי להציע שירות גלובלי של התמצאות וסיוע בהכנה לאוניברסיטאות. המורים נבחרים ונבחרים בקפידה על בסיס הרקע האישי והדידקטי שלהם, הניסיון שנצבר בשטח ואחרון חביב, היכולת לפרש ולספק את כל צורכי הסיוע והלמידה של תלמידי האוניברסיטאות "הדור החדש". .

למי אנחנו פונים

 • חברות (ציבוריות ופרטיות) שצריכות להתמודד ולהעריך את כל ההיבטים וההשלכות של תוכנית ולהגדיר את היעדים בזמן אמת, על מנת להתגבר על הפגיעויות האופייניות של התערבויות מומחים; שרוצים להציג ו/או לאחד תרבויות וטכנולוגיות מתקדמות כדי לנהל את הפונקציונליות שלהם.
 • אנשים פרטיים: בוגרי תיכון, בוגרים טריים, יועצים, מנהלי חברות, מנהלים.

מיקומים

 • Rome

  Corso Trieste, 155 , 00198, Rome

 • Milan

  Milan, איטליה

  שאלות