Keystone logo
Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw

Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw

Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw

מבוא

על האוניברסיטה שלנו (הקרדינל סטפן וישינסקי האוניברסיטה)

Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw ( UKSW ) נוסדה ב -3 בספטמבר 1999. האוניברסיטה הוקמה על בסיס האקדמיה לשעבר של התיאולוגיה הקתולית (1954-1999). הקרדינל סטפן וישינסקי הוא אוניברסיטה ציבורית עם 32 תחומי לימוד (ב -10 פקולטות), מעל 16,000 תלמידים, 737 מורים אקדמיים ו -383 סגל מנהלי. הלימודים מתבצעים במערכת במשרה מלאה ובמערכת חלקית, הן במעגל מחזור ארוך (מאסטר) והן במחזור ראשון (רווקים). כמו כן, ה- UKSW מציע הכשרה מקצועית לתואר שני ושלישי. מחקרים שנערכו ברוב השדות מאושרים על ידי הוועדה הלאומית להסמכה. לסטודנטים יש הזדמנות ללכת ליותר מ -60 אוניברסיטאות באירופה במסגרת תוכנית ארסמוס. יש הרבה אגודות מדעיות של סטודנטים וארגוני סטודנטים, תיאטרון סטודנטים ומקהלה. יש גם מתקני ספורט.

אודות הפקולטה שלנו (הפקולטה לפילוסופיה הנוצרית)

הפקולטה לפילוסופיה הנוצרית כוללת שלושה מכונים: המכון לפילוסופיה, המכון לפסיכולוגיה והמכון לאקולוגיה וביו-אתיקה, כולל 16 קטעים ויותר מ -30 כסאות. בפקולטה יש מעבדת מחשבים עצמאית, מעבדת אבחון, ספריה ומעבדה עם מערכת הבדיקה של וינה (VTS). מאז 2014/15 שנה התלמידים שלנו יש גישה חדשה במעבדה המרכז למדעי הטבע ומעבדה פסיכולוגית מרכזית. המשימה שלנו היא לספק לתלמידים שלך עם הסביבה שלנו ללמוד ידידותי שבו המחקר והחינוך לבוא יחד. הפקולטה מציעה:

2
 • תואר ראשון ותואר שני "בפילוסופיה ובאיכות הסביבה
 • תוכנית משולבת ברמת מאסטר בפסיכולוגיה
 • תכניות Ph.D. בפילוסופיה ובפסיכולוגיה

בתכניות הלימוד שלנו אנו שואפים להציע חינוך מגוון ומושך המבוסס על ידע תיאורטי, מתודולוגי ומעשי מקיף. הפקולטה שומרת על עתידה על ידי פיתוח מחקר איכותי. הפקולטה מפרסמת שלושה כתבי עת מדעיים משל עצמם: "סטודיה פסיכולוגים", "סטודיה פילוסופייה כריסטיאנה" ו"סטודיה אקולוגיות ביו-אתיקה ". לאחרונה הוערכה הפקולטה "קטגוריה" בתהליך ההסמכה הלאומי, והוכיחה כי היא עונה על הדרישות שנקבעו בהצהרת המשימות שלה. https://www.facebook.com/Study-with-us-Faculty-of-Christian-Philosophy-CSWU-Warsaw-1130218280409999/

UKSW" src="//www.masterstudies.com/element_db/37/37043_rsz_school2.jpg" alt="UKSW" />

הודעת השליחות שלנו לתוך Internationalization

אנו מתבוננים מעבר לגבולות האוניברסיטה שלנו ותמיכה חזקה ומקדמים ניידות בינלאומית הן צוות וסטודנטים בפקולטה שלנו. שנה אחר שנה, בברכה מספר גדל והולך של סטודנטים בינלאומיים לקהילה האקדמית שלנו. הפקולטה לפילוסופיה הנוצרית כיום משתפת פעולה עם אוניברסיטאות זרות, מוסדות מדע ומחקר. אנו מאמינים כי זהו אזור משמעותי של הפיתוח שלנו. לכן, הפקולטה שלנו שואפת לאפשר לא כל צורות של שיתוף פעולה בינלאומי, כמו גם ליצור תנאים להקמת מודלים חדשים של שיתוף פעולה בינלאומי. אנו מציעים קבלת פנים חמה לכל האורחים שלנו מחו"ל!

לומדים בפילוסופיה הנוצרית

UKSW" src="//www.masterstudies.com/element_db/36/36867_rsz_4.jpg" alt="UKSW" />

סטודנטים מאוניברסיטאות אירופאיות שחתמו על הסכם ארסמוס דו צדדי עם הפקולטה לפילוסופיה הנוצרית בתחום הפילוסופיה, הפסיכולוגיה או איכות הסביבה, מבלים סמסטר אחד או שניים הלומדים בכל אחד מהמכונים שלנו. יש לשים לב לכך שהסטודנטים הנכנסים של ארסמוס צריכים להיות מועמדים רשמית על ידי המוסד הביתי שלהם. בכל שנה הפקולטה לפילוסופיה הנוצרית מספקת מספר קורסים באנגלית לתלמידים בינלאומיים.

8 סיבות ללמוד עם ארה"ב

UKSW" src="//www.masterstudies.com/element_db/36/36868_rsz_5.jpg" alt="UKSW" />

 1. קורסים באנגלית: לתלמידים מוצע מבחר קורסים הנלמדים באנגלית בפסיכולוגיה, פילוסופיה, איכות הסביבה. שנה אחר שנה הם שואפים להפוך את ההצעה שלנו אטרקטיבי יותר ומגוון.
 2. הדרכה אוריינטציה: כדי לעזור לך לקבל התיישבו במהלך הימים הראשונים שלך בוורשה, המשרד הבינלאומי שלנו עיצב הכשרה אוריינטציה לתלמידים Erasmus עם עצות שימושיות, מידע, והזדמנויות לפגוש את התלמידים שלך ארסמוס עמית. אתה תהיה בדואר אלקטרוני על הזמן המדויק של הכשרה אוריינטציה.
 3. תוכנית מנטור: כדי לעזור לך למצוא את דרכך באוניברסיטה ובפולין, תוכל לשאול על החבר הפולני האישי שלך - סטודנט פולני שיכול לענות על כל השאלות המעשיות שלך, להראות לך את הדרך בוורשה, בפקולטה שלך, בהרגלים פולנים , וכו 'סוג זה של עזרה מסופק על ידי רשת הסטודנטים Erasmus (ESN). ESN הוא ארגון סטודנטים התומך בתנועת התלמידים. מטרתו היא לשפר את האינטגרציה על ידי ארגון טיולים, מסיבות ואירועים לתלמידים בינלאומיים ומקומיים. חברים של ESN שלנו מציעים עזרה ותמיכה מתחילת השהייה בפולין (תוכנית מנטור). לקבלת מידע נוסף, עבור אל www. UKSW .esn.pl
 4. סיוע ותמיכה של מתאמים: רכזים הם האחראים לתוכניות הניידות. כל סטודנטית בינלאומית נתמכת על ידי שני רכזים: רכזת אקדמית (ד"ר קטרזינה קנופ, ד"ר זוזאנה גורסקה) והרכזת האדמיניסטרטיבית (מריולה סדובסקה). הם ישמחו לעזור לך במהלך הלימודים בפקולטה שלנו.
 5. לינה: אנו יכולים להציע מקום מגורים הסטודנטים בחדרים זוגיים. כל חדר מצויד בחיבור לאינטרנט, שירותים, שתי מקלחות, חדר אוכל עם תנור ומקרר. במעונות הסטודנטים יש גישה לחדר טלוויזיה, סלון, חדר קריאה, מתקני כביסה וייבוש. שכר הדירה הוא כ EUR 100-150 לחודש.
 6. פולין - יעד אטרקטיבי מדינה: פולין הגיעה עם המקום ה -8 בדירוג של המותגים הלאומיים הטובים ביותר, תחת הקטגוריה של "כוכב עולה" ו נערך על ידי המדינה מדד המותג, המציין כי המדינות הן האטרקטיביות ביותר לתיירים. המבקרים בפולין מגלים את התרבות היפה, נופים נופי ואתרים היסטוריים יוצאי דופן. בין אם לחקור ערים, אנדרטאות היסטוריות או טבע, המבקרים בטוחים להביא משם זיכרונות עשירים. פולין היא יעד אטרקטיבי לסטודנטים. בשנת הלימודים 2012-13, המדינה שלנו הייתה מדינת היעד השביעית הפופולארית ביותר באיחוד האירופי עם 10 772 תלמידים נכנסים. חוץ מזה, פולין נחשבת אחת המדינות הזולות ביותר באיחוד האירופי לחיות כסטודנט.
 7. ורשה - מקום האוניברסיטה של ​​האוניברסיטה ממוקם בוורשה - בירת פולין. ורשה היא אחת הערים המתפתחות במהירות באירופה ומרכז החיים הפוליטיים, החברתיים והתרבותיים. לוורשה יש גם חיים אקדמיים עשירים - היא מארחת יותר מ -200 אלף תלמידים בשנה. ורשה עם הקסם שלה ופעילויות תרבות ופנאי רבים שלה היא עיר גדולה לחקור יעד תיירותי נהדר. בנוסף, לעיר יש גיאוגרפיה מיוחסת, הממוקמת באמצע הדרך בין הים וההר.
 8. פולנית הפולנית שלך: אנו מציעים קורס פולני מרצון (בתשלום). יתר על כן, אתה יכול לתרגל פולנית שלך להסתובב עם חברים פולנים שלך.

מיקומים

 • Warsaw

  Dewajtis 5, 01-815, Warsaw

  שאלות