Keystone logo
Faculty of Applied Sciences - Ukrainian Catholic University

Faculty of Applied Sciences - Ukrainian Catholic University

Faculty of Applied Sciences - Ukrainian Catholic University

מבוא

האוניברסיטה הקתולית האוקראינית (UCU) היא מוסד חינוך ומחקר פרטי דינמי הכשרת דור חדש של מנהיגים כדי לעמוד באתגרים גלובליים ומקומיים מעשיים באמצעות חינוך באיכות גבוהה, צמיחה אישית ואחריות חברתית פעילה.

בשנת 2015, האוניברסיטה הקתולית האוקראינית, יחד עם הקהילה העסקית לבוב, Cluster IT לבוב, ומוביל חברות ה- IT, פתחו תוכנית תואר ראשון במדעי המחשב החדש - CS @ UCU (למדעי המחשב באוניברסיטת UCU). CS @ UCU היא התוכנית היחידה באוקראינה על פי הדגם של בתי הספר הטובים ביותר בתחום מדעי המחשב בעולם - סטנפורד ואוניברסיטת ווטרלו. התוכנית הושקה כפי שיש צורך גדול עבור עובדי IT מוכשרים. בשנת 2016 שם נוצרו פקולטה למדעי יישומית.

המשימה של הפקולטה למדעי יישומית

הפקולטה למדעי יישומית היא תוכנית, המהווה המובילים בתחום, אשר יהיה להשתמש בידע שלהם כדי להשפיע על ההווה ועל העתיד אוקראינה והעולם.

החזון של הפקולטה למדעי יישומית

הפקולטה למדעי יישומית היא תוכנית מגרה אינטלקטואלית אשר מרחיב את גבולות החינוך במדעי המחשב וטכנולוגיית המידע באוקראינה. בוגרי העתיד שלנו הם לא רק עובדים מוצלחים בחברות IT בעל שם עולמי, הם אנשים רבת פנים שמוכנים ליצור מוצרים ושירותים חדשים, רעיונות חדשים ומשמעויות הן בתחום טכנולוגיית המידע, כמו גם בתחומים אחרים של החיים .

תיאור התוכנית

פקולטה למדעי יישומית מופנה לתלמידים מעוניינים עבודה קשה ושיפור עצמי כדי לרכוש מיומנויות מקצועיות בתחום טכנולוגיות מידע מודרניים ומדע מחשב דרוש שמה מוצלחת בשוק הנוכחי.

תכנית תוכן פותח בשיתוף עם ה- IT המוביל חברות ב לבוב תוך לקיחה בחשבון את הוראות החוק החדש "על ההשכלה גבוהה אוקראינה", פרקטיקות אוקראיניות וזרים טובים, המלצות האיגוד לציוד מחשוב (ACM), המכון מהנדסים ב חשמל טכנולוגיה ואלקטרוניקה (IEEE) (2013), כמו גם המועצה האוקראינית על התחרותיות של תעשיית מידע-התקשורת והטכנולוגיה (2014).

התוכנית מתוכננת כתוכנית ארבע שנים וכוללת נושאים בתחום בלוקים מקצועי ומדעי הרוח. בין מקצועות ליבה לתלמידים הם: הנדסת תוכנה; אבטחת מידע וביטחון; שפות תכנות; מחשוב מקביל ומבוזר; מבנים דיסקרטיים; גרפיקה ויזואליזציה; אדם - אינטראקצית מחשב; ניתוח נתונים; ניהול מידע; מערכות רוחניות; ו ניתוח עסקי.

עבור המרצים בתוכנית, חשוב מאוד כי הידע של מדעי המחשב וטכנולוגיות מידע אשר התלמידים לצבור בזמן הלימודים בפקולטה למדעי יישומית להיות שימושי. לכן, תכנית הלימודים של כל נושא הליבה צופה הקצאות מעשיות ומקרי בוחן אשר הוגשו על ידי אנשי מקצוע אשר בעצמם לעבוד בתעשיית ה- IT.

מלבד התלמידים בתהליך הלמידה יש ​​אופציה להשתתף מועדונים שונים: בינה מלאכותית, רובוטיקה, חזיתי / Backend, פיתוח משחק, 3D-דוגמנות ותכנות אלגוריתמית. חלקים בלתי נפרדים מתהליך הלמידה כוללים גם מידע על מפגשים עם מעצבי דעת קהל (בכל שבוע), התנסות מקצועית קיץ והתמחויות בחברות ה- IT תכונה מסוימת של התכנית היא הגדלת ידע בשפה זרה.

החל מהשנה השלישית, נושאים מסוימים של הפקולטה למדעי יישומית מוצגים אנגלית. בהתחשב בעובדה שהעולם המודרני הוא רב-קוטבי וכי חידושים ותגליות לקרות על הקצוות, על ההתנגשות של תרבויות, שפות, וכו ', אנו לפרוס את הצומת של דיסציפלינות רבות: ההיסטוריה של רעיונות מעולים; חשיבה ביקורתית; כתיבה אקדמית; ויזמות חברתית.

הכשרה מקצועית מיושמת באמצעות התנסות מקצועית שונה והתמחויות הקיץ בחברות שותף ובאמצעות קורסי מוכוונת פרויקט קשורים ישירות לעבודה של תעשיית ה- IT. הקשר ההדוק של בית הספר לעסקים של לבוב של איגוד המרצים הבריטי יאפשר לתלמידים המעוניינים לרכוש ידע על יסודות של עסקים, חדשנות ויזמות. התכנית ממליצה בחום לתלמידים מוכשרים כדי ליצור נתיב למידה גמיש משלהם, תוך התחשבות ההנפקות הרחבות של מוצרים חינוכיים באיכות בשוק החינוך הגלובלי (קורסים מקוונים פתוחים מסיביים, השתתפות התמחויות באוניברסיטות זרות, קורסי תעודה מתמחים שותפים בתכנית, איגוד מרצים בריטי חינוך, וכו '). התוכנית מקיים קשרים טובים עם חברות כגון IBM, גוגל, טוויטר, Epam, SoftServe, Eleks, Sigma תוכנה, Ciklum, Gramarly, Perfectial, Romexsoft, כמו גם ליחידים מספר אוניברסיטאות כמו אוניברסיטת קרנגי מלון, אוניברסיטת מדינת ניו יורק .

חלק מהתוכניות מדעי המחשב באוניברסיטאות אוקראינית משנים גישות הלימודים שלהם בעקבות התוכנית למדעי המחשב באוניברסיטת UCU. מחזור התלמיד הראשון הודה CS @ UCU היה אחד החזק באוקראינה. הציון הממוצע המבקש היה 186.5 מתוך 200 באמצעות הערכה עצמאית חיצונית. הציון הממוצע במתמטיקה היה 193/200 עם 60% מהתלמידים הבקיעים יותר מ 195/200 נקודות. הציון הממוצע של השני של סטודנטים הודו בבית התכנית CS @ UCU הוא החזק ביותר מבין כל האוניברסיטות האוקראיניות עם תוכניות מדע מחשב.

בחודש ספטמבר 2016, אנו פותחים בשפה אנגלית כמעט מוכווני תכנית הלימודים לתואר השני.

מיקומים

 • Lviv

  17 I. Sventsitskoho str. room 212, 79011, Lviv

  תוכניות

   המוסד מציע גם:

   שאלות