Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

מבוא

ברוכים הבאים ל- GPS, קהילה גלובלית אמיתית המוקדשת לקידום הידע באמצעות הוראה, מחקר ומעורבות.

בית הספר מוכר בעולם בזכות המומחיות שלו על האוקיינוס ​​השקט - אמריקה ואסיה - ואנו מבקשים להיות ביתם של סטודנטים, בוגרים, חוקרים ומנהיגים מרחבי העולם, אשר מעריכים את ההתמודדות עם אתגרים גלובליים ופסיפיים עם ניתוח קפדני ותשוקה פתרון בעיות.

מינוף המיקום שלנו החוף המערבי ותוכניות UC סן דייגו המפורסם של המדע והטכנולוגיה, GPS מפתחת כלים אנליטיים חדשים עם יישומים מעשיים, תוך אימון קפדני את הדור הבא של מנהיגים גלובליים. אנו להטמיע בשיטות המתקדמות שלנו לתכנן, לבחון, להעריך ולחדד פתרונות לחברות בעולם במאה ה -21, ללמד על השאלות הגדולות העומדות בפני העולם ולהכין את התלמידים שלנו לזהות אילו תוצאות צפויות יותר לעבוד. הבוגרים שלנו תפסו עמדות של מנהיגות בעסקים, ממשלות ועמותות ביותר מ -80 מדינות ברחבי העולם.

Banner_about_900X300

מי אנחנו

אנו חברה גלובלית אמיתית של סגל, צוות, סטודנטים ושותפים קהילתיים המוקדש לקידום הידע באמצעות חינוך ומחקר - הכל עם עין על בניית קהילה האוקיינוס ​​השקט. בית הספר מעוגן המוניטין וההצלחות של UC סן דייגו ואת האוניברסיטה של ​​מערכת קליפורניה. אנו מודרכים על ידי יחידים השואפים לשמור על אקלים של הגינות, שיתוף פעולה ומקצוענות המתגלמים בעקרונות האתיים שלנו. יתר על כן, אנו מאמינים כי גיוון, הון והכללה הם מרכיבים חיוניים למצוינות אקדמית.

.

כושר

לסטודנטים יש גישה ללא תחרות לפקולטה בעלת שם עולמי המשלבים מלגה קפדנית עם התלהבות להוראה ולמעורבות פעילה בתוך הכיתה ומחוצה לה. הם מובילים במחקר החל מהפתרון של מלחמות אזרחים להשלכות של דפוס המשתנה של הסחר הבינלאומי; החל בפוליטיקה המקומית למימון ועסקים במדינות פסיפיק; וממדיניות החוץ של סין להערכת תוכניות נגד עוני, בריאות הציבור וסביבה במשקים המתפתחים. למידע נוסף על טווח ועומק של תחומי המחקר העצום שלהם היום.

באנר

מחויבות להון, גיוון והכלה

הון, גיוון והכללה מגדירים תכונות של בית הספר, UC סן דייגו ואת האוניברסיטה כולה של מערכת קליפורניה. הם מרכיבים קריטיים לסביבה יצרנית וחדשנית, ואנו מאמצים את כולם כמקורות כוח.

ההבדלים בינינו - גזע, לאום, מין, דת, נטייה מינית, זהות מיגדרית, גיל, מצב סוציו-אקונומי, יכולות, ניסיון ועוד - מעצימים את יכולתנו להשיג את משימתנו העיקרית של השירות הציבורי, ההוראה והמחקר. אנו מקדמים בברכה סגל, צוות וסטודנטים מכל הרקע ורוצים שכולם ירגישו מכובדים ומוערכים.

בנוסף, UC סן דייגו יש משאבים רבים התומכים בגיוס ושמירה של אוכלוסיות חלשות מבחינה היסטורית, להעמיק הבנה להבין את התפיסות המוטעות סביב המגוון, ולפתח מנהיגים יוזמים אשר תומכים בהכללה.

סטודנטים הוקדשו להכללה

פגוש שתי קבוצות סטודנטים שהוקמו לאחרונה בבית הספר המוקדש להכללה. בנוסף, בהנהגת ארגון הסטודנטים הבין-לאומי לפסיפיק (PIASO), קיימות מספר קבוצות סטודנטים אזוריות וממוקדות אחרות המעניקות את האקלים בקמפוס.

QuIRPS

המשימה של QuIRPS היא לטפח קהילה בקרב חברים מוזרים ולא משונים של בית הספר ולהגביר את המודעות לאתגרים הייחודיים הניצבים בפני לסביות, הומואים, ביסקסואלים, טרנסג'נדרים וקהירים ברחבי העולם, וכן פיתוח מקצועי לסטודנטים קוויראים בני ברית.

נשים הולך גלובלי

משימת "נשים המפתחות" היא להגביר את המודעות ואת התפתחותן של נשים בתפקידי מנהיגות עתידיים בתחום המקצועי והאקדמי הבינלאומי. הקבוצה מציעה הזדמנות לסטודנטים, סגל ההוראה, צוות העובדים וקהילת סן דייגו הגדולה להחליף את השיח המקדם את נושא הנשים ברמה הגלובלית.

אתם מוזמנים לפנות אלינו ישירות בטלפון (858-534-5914) או בדוא"ל ([email protected])

מיקומים

  • San Diego

    9500 Gilman Dr. #0519 , 92093, San Diego

    שאלות