Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
The University of Iowa

The University of Iowa

The University of Iowa

מבוא

The University of Iowa היא אחת מאוניברסיטאות המחקר הציבוריות המובילות באמריקה.

נוסד בשנת 1847, הוא המוסד הוותיק ביותר של המדינה להשכלה גבוהה והוא ממוקם לצד נהר איווה הציורי באיווה סיטי.

The University of Iowa , חברה באיגוד האוניברסיטאות האמריקאיות מאז 1909 ובועידת עשר הגדולות מאז 1899, היא ביתו של אחד מהמרכזים הרפואיים האקדמיים המוערכים ביותר במדינה, כמו גם מנהיגה מוכרת בעולם בלימוד ובמלאכה של כְּתִיבָה. איווה ידועה במצוינות הן באמנויות והן במדעים, ומציעה תוכניות אקדמיות ברמה עולמית לתואר ראשון, לתואר שני ומקצועי במגוון רחב של תחומים.

משימה

עם הקמתה בשנת 1847, The University of Iowa הופקדה על ידי בית המחוקקים של המדינה במשימה משולשת של הוראה, מחקר ושירות ציבורי. במסגרת המשימה הזו כיום, האוניברסיטה מספקת הוראה יוצאת דופן וחוויות חינוכיות משנות, המכינות את התלמידים להצלחה והגשמה בסביבה מגוונת וגלובלית יותר ויותר; מקדם מאמצים מדעיים ויצירתיים באמצעות מחקר מוביל והפקה אמנותית; ומביאה למידה וגילוי לשירותם של תושבי מדינת איווה, האומה והעולם, תוך שיפור חייהם באמצעות חינוך, שירותי בריאות, אמנות ותרבות וחיוניות קהילתית וכלכלית.

חָזוֹן

The University of Iowa תהיה היעד של הבחירה הראשונה עבור גוף מגוון ומוכשר של סטודנטים, סגל וצוות, שיעצבו פרקים חדשים של חקר, גילוי, יצירה ומעורבות. יחד נקדם את מעמדה של האוניברסיטה כאחת האוניברסיטאות הציבוריות הנחשבות בארץ.

ערכי ליבה

ערכי הליבה שלנו ממסגרים גם את מי שאנחנו וגם את מי שאנחנו שואפים להיות כקהילה אוניברסיטאית. כאשר אנו מתכננים, קובעים סדרי עדיפויות ומקבלים החלטות יומיומיות לגבי אופן ביצוע המשימה שלנו, אנו מונחים על ידי חמש המחויבויות התלויות זו בזו:

יְצִירָתִיוּת

אנו מגלים דרכים חדשות לראות את העולם ולשפר אותו.

אנו מחויבים לרדוף אחר ידע חדש ויצירה אמנותית ולהשתמש בתגליות אלו כדי להשפיע על מדינתנו ועל הקהילות המקומיות, הלאומיות והעולמיות שלנו.

קהילה

אנו מחויבים לשיתוף פעולה ומעורבות פעילה.

אנו מעריכים את התרומות של כל אדם תוך הכרה בכך שההצלחות הגדולות ביותר שלנו מגיעות כאשר אנו עובדים יחד למען תרומות יצירתיות - לעתים קרובות על פני דיסציפלינות ומחלקות ולעתים קרובות עם שותפים בקהילה.

אקסלנס

אנו מצפים לטוב מעצמנו בכל מה שאנו עושים.

אנו מודדים את עצמנו לפי סטנדרטים מחמירים, מכבדים שאיפות והישגים גבוהים ומצפים מכל חברי קהילת האוניברסיטה לשאוף למצוינות.

הכללה

אנו מאשרים וחוגגים את כל הרקעים והזהויות.

אנו משיגים מצוינות על ידי משיכת ושימור של אוכלוסייה מגוונת ומוכשרת של סטודנטים, סגל וצוות ובניית סביבה מסבירת פנים ונגישה בה אנשים מרגישים מוערכים ומכובדים ויש להם הזדמנות לשגשג.

יושרה

אנחנו כנים, הוגנים, מכבדים ואתיים.

אנו מקיימים את עצמנו ברמה הגבוהה ביותר של אתיקה מקצועית ומלומדת, אחראים על החלטותינו ומעשינו, מפעילים ניהול אחראי של המשאבים שבהם אנו מופקדים, ומתייחסים זה לזה ביושר ובהגינות.

סטָטִיסטִיקָה

 • 31,206 נרשמים בסך הכל, סתיו 2021
 • 23-29 טווח בינוני של 50% של ציוני ACT
 • ממוצע ממוצע של 3.81, כיתה של 2025

הרשמה, סתיו 2021

סוג תלמידהַרשָׁמָה
סטודנט לתואר ראשון21,608
בוגר6,415
מקצועי (דוקטורט)1,886
הכשרה לתואר שני1,297
סך הכל31,206

ההרשמה לפי גזע/אתניות

גזע/אתניותספירת נרשמים% מסה"כ
אפרו אמריקאי או שחור9713.1%
אלסקה ילידים או אינדיאנים אמריקאים540.2%
אמריקאי אסייתי1,5194.8%
היספני או לטיני2,3497.4%
בינלאומי2,1037.8%
יליד הוואי או אחר באי האוקיינוס השקט200.1%
שני מירוצים או יותר1,0293.2%
לבן (לא היספני) או גזע לא ידוע23,68574.6%
 • 18.3% תלמידי דור א'
 • בית הספר הציבורי הראשון שמקבל גברים ונשים בשוויון
 • בית הספר הראשון שתמך רשמית בקבוצת תלמידים להט"ב (בשנת 1970)

  מיקומים

  • Iowa City

   Iowa City, ארצות הברית

  שאלות