Keystone logo
The University of Edinburgh

The University of Edinburgh

The University of Edinburgh

מבוא

אנו זוכים להכרה עולמית בזכות המחקר, הפיתוח והחדשנות שלנו, וסיפקנו לתלמידים שלנו הוראה ברמה עולמית במשך יותר מ-425 שנים.

The University of Edinburgh" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/18/188668_onlineheaderms3.png" alt="188668_onlineheaderms3.png" data-json="{"author":"University of Edinburgh","author_url":"","source":""}" />

תואר אדינבורו עובד בשבילך

The University of Edinburgh היא אחת האוניברסיטאות המובילות בעולם, מדורגת בעקביות ב-50 המובילות בעולם וממוקמת במקום ה -22 בדירוג האוניברסיטה העולמית של QS לשנת 2024.

הבוגרים שלנו מדורגים במקום ה-26 בעולם על ידי מעסיקים 1 .

מצוינות במחקר

The University of Edinburgh יש מוניטין בינלאומי של מחקר חדשני במגוון רחב של דיסציפלינות.

על פי תוצאות מסגרת המצוינות במחקר לשנת 2021 (REF2021), האוניברסיטה מדורגת במקום הרביעי בבריטניה בהתבסס על האיכות והרוחב של המחקר שלה - המכונה כוח מחקר - והיא המוסד המדורג בדירוג העליון של סקוטלנד.

תוצאות REF2021 מגלות שכמעט 90 אחוז מפעילות המחקר של האוניברסיטה נמצאות בקטגוריות הגבוהות ביותר - 4 כוכבים ו-3 כוכבים - המסווגות בהתאמה כ'מובילות בעולם' ו'מצוינות בינלאומיות', צמיחה של 10 נקודות אחוז מאז הקודם. REF בשנת 2014.

Calton Hill in Edinburgh

חדשנות בהוראה

הדו"ח האחרון של הסוכנות לאבטחת איכות העניק לנו את הדירוג הגבוה ביותר האפשרי עבור איכות חווית הלמידה של התלמיד. אנו פועלים תמיד לפיתוח גישות חדשניות להוראה על מנת לגלות את השיטות המתאימות ביותר לתלמידים, כולל טכניקות למידה מתוקשבות ולמידה בעזרת עמיתים.

מומחים בלמידה מקוונת

אנו מציעים את הפורטפוליו הגדול ביותר של תארים מקוונים לתארים מתקדמים בבריטניה 2 , ומקבלים בברכה יותר מ-8,000 סטודנטים מקוונים מאז 2005. התוכניות הגמישות והתומכות שלנו מבוססות היטב ובחירה פופולרית יותר ויותר עבור סטודנטים המעוניינים לאזן לימוד נוסף עם התחייבויות מקצועיות או משפחתיות.

עיר בירה יפה

מדורגת ב-10 ערי הסטודנטים המובילות בעולם 3 , אדינבורו היא עיר קומפקטית עם קישורי תחבורה מצוינים, מה שמקל על התניידות ונסיעה לאזורים אחרים של סקוטלנד.

גדולה מספיק כדי להציע משהו לכולם, אבל קטנה מספיק כדי להרגיש כמו בבית, אדינבורו היא עיר אירופאית מודרנית, מתוחכמת ויפה עם קהילה מגוונת ורב-תרבותית.

מתקנים ותמיכה שיעזרו לך להצליח

תהיה לך גישה לאחת מהספריות האקדמיות הגדולות והחשובות בעולם, המאכלסת למעלה מ-1.8 מיליון כרכים מודפסים. תיהנו גם מ-30 מעבדות מחשבים פתוחות עם גישה 24 שעות ביממה במקומות מרכזיים, כמו גם הלוואות חינם למחשבים ניידים.

אנו מציעים שירות ייעוץ לסטודנטים בחינם ומרכז בריאות אוניברסיטאי, ושירות מוגבלות הסטודנטים שלנו מספק מגוון תמיכה לסטודנטים עם מוגבלויות. אנו מציעים גם שירותי טיפול בילדים מעולים, המקלים על הלהטט בין הורות ולימודים.

קהילה גלובלית מרשימה

אסטרטגיית הבינאום השאפתנית שלנו מבטיחה שההוראה והמחקר שאנו מספקים מציעים יתרונות גלובליים. אנו מדורגים ב-20 האוניברסיטאות הבינלאומיות המובילות בעולם 4 . לומדים כאן סטודנטים משני שלישים ממדינות העולם.

אנו משתפים פעולה עם שורה של מוסדות מובילים בעולם בתחומים מגוונים כמו מדע אלקטרוני, הנדסה, מדעי החיים והרפואה, ואמנות ותרבות. אנחנו גם חברים ברשת המחקר העולמית Universitas 21 וברשתות האירופיות Coimbra Group ו-LERU.

מובילים באחריות חברתית וקיימות

אנו מחויבים להיות מובילים עולמיים בהתמודדות עם אתגרים גלובליים לרבות עוני, שינויי אקלים והביקוש הגובר לאנרגיה, מזון ומים.

כאוניברסיטת סחר הוגן הראשונה של סקוטלנד, אנו מקדמים תנאים טובים יותר לחקלאים וקהילות במדינות מתפתחות מאז 2004.

אנו דוגלים בקיימות סביבתית מאז תחילת שנות ה-90, והיינו חתומים מייסדים על מחויבות האקלים של אוניברסיטאות ומכללות 2009 ועל קמפיין 10:10.

האוניברסיטה מארחת כמה אקדמיות גלובליות המחויבות להתמודד עם סוגיות הקשורות לבריאות, צדק, סביבה וחקלאות וביטחון תזונתי. האקדמיות חוצות גבולות במחקר ובהוראה, ומאמצות מענה רב-תחומי לסוגיות גלובליות מאתגרות.

1QS World University Rankings 2024 2Higher Statistics Agency 2017/18 3QS Student Cities 2023 4Times Higher Education, האוניברסיטאות הבינלאומיות ביותר בעולם 2022

דרישות אשרה

ייתכן שתצטרך להגיש בקשה לוויזת סטודנט כדי להיכנס לבריטניה.

דירוגים

אנו מדורגים בעקביות אחת מ-50 האוניברסיטאות הטובות בעולם. אנחנו במקום ה-22 בדירוג האוניברסיטה העולמית האחרון של QS.

הבוגרים שלנו מדורגים במקום ה-26 בעולם על ידי מעסיקים (דירוג האוניברסיטה העולמית של QS 2024)

אדינבורו מדורגת במקום השני בעיר הסטודנטים הטובה בבריטניה, במקום החמישי באירופה ובמקום העשירי בעולם. (QS ערי הסטודנטים הטובות ביותר 2023)

עדויות סטודנטים

מיקומים

  • Edinburgh

    Old College, South Bridge, Edinburgh, EH8 9YL, Edinburgh

  • Edinburgh

    Old College, South Bridge, Edinburgh, EH8 9YL, Edinburgh

    שאלות