Keystone logo
© Eva Dang
The College of Central London

The College of Central London

The College of Central London

מבוא

ברוכים הבאים The College of Central London

הכישורים חיוניים להשגת הכרה וכבוד. סטודנטים מאנגליה, האיחוד האירופי ומכל העולם רוצים ללמוד בלונדון והפילוסופיה שלנו היא לספק סטנדרטים גבוהים של הוראה בסביבה המעודדת הישגים לימודיים לצד התפתחות אישית, תוך התנסות בתרבות ובחיים של עיר תוססת. מצא את הקורס המתאים לך ולקבל סטודנט במרכז למידה לאורך הזמן שלך במכללה. על התלמידים להיות בני 18 שנים ומעלה.

 • עסקים, מחשוב, לוגיסטיקה, משלוח וניהול קורסים (יום בכיתה מבוסס קורסים בערב / מרחק / באינטרנט / למידה מעורבב)
  • עסקים מורחבים - Pearson BTEC רמה 3 (QCF) - (מסלול מהיר)
  • HNC עסקים - Pearson BTEC רמה 4 (RQF)
  • HND עסקים - Pearson BTEC רמה 5 (RQF)
  • לוגיסטיקה ומשלוח - ABMA רמה 4 (ללא פיקוח)
  • לוגיסטיקה ומשלוח - ABMA רמה 5 (לא מוסדר)
  • ניהול מתקנים - BIFM רמה 3
  • ניהול מתקנים - BIFM רמה 4
  • ניהול מתקנים - BIFM רמה 5
  • ניהול מתקנים - BIFM רמה 6
  • Pearson BTEC רמה 4 HND מחשוב (RQF)
  • Pearson BTEC רמה 5 HND מחשוב (RQF)
  • אנגלית למטרות ספציפיות
  • EDSML ניהול אסטרטגי ומנהיגות - BTEC רמה 7 (QCF)

מדריכים מוסמכים בדיסציפלינות שלהם. כמה מן המכללות הפרטיות הטובות ביותר נמצאות בלונדון. אנחנו אחד מהם.

המורים הגדולים

המורים והמכללה האקדמית נבחרים על כישוריהם וניסיונם המעשי כדי לאפשר למכללה להציע חינוך איכותי המבוסס על כיתה. יש לנו שיעור הצלחה גבוה בקרב מי להשלים קורס נתון. הכיתות קטנות מספיק כדי לאפשר למורים להתייחס לתלמידים כפרטים וגדולים מספיק כדי ליצור אווירה תוססת.

Affordable עמלות הזדמנויות מימון

כמכללה פרטית אנו מסוגלים לשלוט במבנה משלנו, וזה תמיד היה המטרה שלנו להציע לסטודנטים איכות המכללה במחירים סבירים. על ידי שליטה שלנו עמלות אנו שואפים לתת לתלמידים ערך תמורת כסף כאשר בוחרים אותנו כמקום הלמידה שלהם.

The College of Central London "מוכר על ידי המועצה להסמכה הבריטית לחינוך עצמאי וחינוך גבוה יותר".

השינויים האחרונים במדיניות הממשלה כלפי מימון החינוך בבריטניה הביאה הזדמנויות מימון ספציפי בצורה של הלוואות מקצועיות ופיתוח קריירה עבור הלומדים מאנגליה ואירופה רודף המכללה האקדמית מחקרים. שים לב כי מידע זה אינו חומר שיווקי, ולכן אתה נדרש לבצע בירורים ספציפיים או דרך המכללה או לבקר באתר האינטרנט של Directgov.

סטודנטים בינלאומיים

סטודנטים מגיעים מכל רחבי העולם, כמו גם מכל רחבי בריטניה והאיחוד האירופי. הסטודנטים הבריטים והאיחוד האירופי מהווים את רוב אחוות הסטודנטים, ומוסיפים לקהילת סטודנטים עשירה ומגוונת. סטודנטים בינלאומיים עשויים להיות מוגבלים בגלל ההגבלות ויזה ויזה בבריטניה ולכן עשוי לנצל את אפשרויות למידה מרחוק.

כל התלמידים

אנו מארגנים סיורים מודרכים למקומות מעניינים כגון הפרלמנט, בתי המשפט למשפט והבורסה. ביקורים באתר כבר נעצרו קודם לכן למשרדי סקיי, לבניין לוידס והארכיון הלאומי. טיולים למקומות מומחים אחרים בורסת הבלטי, הרציפים Tilbury.

מתקנים במכללה כוללים תחומים שבהם התלמידים יכולים ללמוד או להירגע בזמן הפנאי שלהם באזור לשבור בקומה 5. יש גם נקודת תה בקומה ה -3. מתקני השאלה-ספרייה זמינים גם התלמידים יכולים לשאול ספרים ללמוד בבית.

מקום

המכללה ממוקמת על שולי העיר, המרכז הפיננסי של העיר של לונדון ליד מגדל ברידג 'האיקוני, ולא רחוק מתחנות הרכבת התחתית טאואר היל ומגדל גטואי.

מתקנים

המתקנים במכללה כוללים תחומים שבהם התלמידים יכולים ללמוד או להירגע במהלך הזמן הפנוי שלהם ונקודות תה בהן ניתן ליהנות מחטיפים, משקאות חמים ומשקאות קלים. לסטודנטים יש גישה לאינטרנט ולחיבורי Wi-Fi. מתקני השאלה-ספרייה זמינים וסטודנטים יכולים לשאול ספרים ללמוד בבית.

מילה מהמנהל

אנו זמינים לסייע לתלמידים עם בעיות שעולות במהלך לימודיהם ומטרתם לבנות קשרים חזקים עם התלמידים שלנו כדי לעודד ולשמור על אווירה נעימה. רבים מהתלמידים שלנו חוזרים בשנה הבאה כדי לעקוב אחר קורס אחר. רבים אחרים ממליצים לחבריהם וליחסים ללמוד איתנו.

אני מצפה לפגוש אותך כאשר אתה מחליט ללמוד The College of Central London

אני מצפה לפגוש אותך כאשר אתה מחליט ללמוד The College of Central London .

בברכה את כולכם!

ניקולה קיילידס, המנהל

הצהרת משימה

המשימה שלנו היא לספק את הכישורים הנדרשים ואת הידע כדי לסייע ללומדים להשיג הצלחה אקדמית המאפשרת להם לחפש הזדמנויות תעסוקה עם פוטנציאל הרווחים טוב. הקורסים שלנו מבוססים על עקרונות מעשיים ומתייחסים לדרישות המעסיקים. הם נועדו גם כדי להכשיר סטודנטים לאוניברסיטה. הקורסים המוצעים הינם ברמה גבוהה ומוכרים ברמה המקצועית.

קרא את הסקירות שלנו:

 • Google: https://tinyurl.com/y8paf9gg
 • סקוט: https://tinyurl.com/y9p7p6sr
 • Hotcourses: https://tinyurl.com/y9s6su7b/
Aerial view on thames and london city
London, the UK. Red bus in motion and Big Ben, the Palace of Westminster. The icons of England in vintage, retro style

מיקומים

 • London

  The College of Central London Ltd, Tower Bridge Business Centre, 46-48 East Smithfield, E1W 1AW, London

  שאלות