Keystone logo
Technical University of Varna

Technical University of Varna

Technical University of Varna

מבוא

האוניברסיטה הטכנית של ורנה הוקמה בשנת 1962 על ידי צו של מועצת השרים של בולגריה צו של האסיפה הלאומית.

האוניברסיטה החדשה אמורה לספק מהנדסים לבניית ספינות, תחבורה, מכונה, חשמל וטכנולוגית תקשורת דרושי מתחמי תעשייה בכימיה, בניית ספינות ותיקון ספינה, מנוע בניין, תחבורה, הנדסת חשמל, אלקטרוניקה ותקשורת פיתוח בצפון המזרח הבולגרי.

בתחילה, האוניברסיטה הוקמה תחת השם של מכונות המכון להנדסת חשמל (האוניברסיטה הטכנית של ורנה) עם שלוש פקולטות: מכונות, חשמל ובניית ספינות. צריכת הראשון של סטודנטים באוניברסיטה הטכנית של ורנה היא בשנת הלימודים 1963/64 על ההתמחויות הבאות: מנועי בעירה פנימית, מנועים ימיים ומכונות, ייצור ספינות, טכנולוגיית הבנייה מנוע, מכונות חשמל ומכשירים, הנדסת רדיו, ציוד טלקומוניקציה, אוטומציה ובקרה מרחוק אוטומציה של ייצור.

הקמת האוניברסיטה הטכנית של ורנה כמעט מחדש את המחלקה הטכנית באוניברסיטת המדינה "קירילוס סלאבי" ורנה, אשר פתח את דלתותיו באופן רשמי ב -18 באוגוסט, 1945. הלימודים הטכניים היו למחלקות הבאות: Machinebuilding, בניית ספינות, הנדסת חשמל, בנייה ואדריכלות וכן כימיה התעשייתית.

עם השינויים בחיים החברתיים והפוליטיים בבולגריה בתקופה זו, הפקולטה והאוניברסיטה עברו רפורמות משמעותיות. בשינה 1958 מהנדסי הספינות האחרונים, משכילים בפקולטה הטכנית בוגרים. המרצים הראשונים בורנה אונ' טכנית למדו תלמידים בבית הספר טכניים או היו בוגריה. לכן הוא האמין כי MEI-ורנה הוא ממשיכו של הפקולטה להנדסה של אוניברסיטת מדינת ורנה.

במהלך שנות קיומה, האוניברסיטה הטכנית ורנה ממוסד קטן הכנת מהנדסים בעלי חשיבות אזורית, הפכה האוניברסיטה הטכנית של חשיבות לאומית ביצוע הדרכות התלמידים 23 המטבעות העיקריים. במשך 40 שנות פעילות של האוניברסיטה הטכנית של ורנה 28,976 בוגרי הוסמכו בתחום הנדסה, מדעי הטבע, מתמטיקה ומחשוב, חברתי, כלכלי ומדעי משפטי ומדע טכני הוראה וטכנולוגיה.

המשימה שלנו

MISSION, המטרות והיעדים של פעילות האוניברסיטה הטכנית של ורנה, על בסיס זה ועדיפויות yhe UNIVERSITY ובונה עיקרי המדיניות החינוכית מופנה לצורכי החברה בנשיונל ולב האזוריות

משימה

האוניברסיטה ורנה הטכנית היא מוסד חינוכי מדינה אשר לקח את האתגר ואחריות לשרת את צרכי החברה עבור הכשרה ופיתוח בתקופה של שינויים טכנולוגיים ותרבותיים העולמיים.

המשימה שלנו היא להיות גורם בהתפתחות של הפוטנציאל האינטלקטואלי של בולגריה, כדי לתמוך בתהליך של פיתוח בר-קיימא ולתרום להשגת סטנדרטים חדשים של תקשורת בין העמים.

בהתבסס על שיתוף פעולה הדוק עם התעשייה, פעילויות מחקר אינטנסיבי, שיתוף פעולה הדוק עם אוניברסיטאות אירופיות, באמצעות הישגים ומסורות של האוניברסיטה לספק את ההכשרה של אנשי מקצוע ההנדסה מוכווני שוק מכל השכלתך ותארים עבור הכלכלה הבולגרית ואת העולם בתחום:

ייצור ספינות וספנות טכנולוגיית הנדסה והנדסה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה ואוטומציה תקשורת והנדסת מחשבים אנרגטיקה ניהול תעשייתי אקולוגית אמנות וטכנולוגיה להגנת הסביבה והים.

האוניברסיטה ורנה הטכנית היא אונ' המדינה האזרחית הבולגרית רק אשר, בהינתן מיקומה הגיאוגרפי, מבצע את המשימה הספציפית להשתלב תהליך כולל הכנת בוגרים וביצוע המחקר הקשורים בניית ספינות טכנולוגיה ימית, משלוח והובלת מים, אקולוגיה, טכניקות וטכנולוגיות להגנה על אזור הים.

כדי להשיג את המשימה הזאת האוניברסיטה הטכנית של ורנה סופרת על: הכישורים, התלהבות ואמונת הסגל וסטודנטים שלה בקידום החברה באמצעות ידע וערכים משותפים - מוניטין נבנה לאורך כמעט חצי נוכחות בן מאות שנים של חיים רוחניים וכלכליים ורנה ובולגריה; שיתוף פעולה עם מוסדות מדינתיים ומקומיים וארגונים עסקיים; הרחבת שיתופי פעולה עם אוניברסיטאות ומכוני מחקר מבולגריה, באיחוד האירופי ומעבר.

מטרות לטווח ארוך

אישור האוניברסיטה הטכנית של ורנה כאוניברסיטה מודרנית יישום ללימודי המשך אישור האוניברסיטה הטכנית של וארנה כמרכז חדשנות וטכנולוגיה המשרת את התעשייה של הארץ ואזור הים השחורה; הישג וחיזוק מעמדה בינלאומית בתחום החינוך והמחקר תחיית המדיניות של אונ' משכיות הכשרה ופיתוח של החברים האקדמיים שלה שיפור הנהלת האוניברסיטה לניצול יעיל של משאבים כספיים (עלות תועלת) תחזוקה ושיפור של איכות בתהליך הלמידה למומחים המיומנים מוכווני שוק.

אסטרטגיה

האסטרטגיה של TU-VARNA ליישום המשימה ומטרותיה כולל:

גיוון של מוצרים חינוכיים היבט אופקי (באמצעות פיתוח של תוכניות בתחומים שונים של המדע) והן בהיבט האנכי (לרכוש השכלתך של מומחה ( "הרווק המקצועי"), ראשון, מאסטר ודוקטור) גיוון של צורות של חינוך - רגיל, לא מקצועי, ערב ולמידה מרחוק פיתוח ותחזוקה של התמחויות ייחודיות עבור המדינה, נותן יתרון אסטרטגי משמעותי בידול ופיתוח של טכנולוגיות ייצור ייחודיות פיתוח שוק גיאוגרפי ידי משיכת סטודנטים זרים שינוי אוניברסיטת ממוסד חינוך המספק חינוך "לכל החיים" למוסד ניצוח לחינוך ללא הפסקה דרך התפתחות שירותי החינוך בתחום "למידה לאורך החיים". כניסתה של צורות ושיטות חדשות של אימון, הפעלת הדרכה עצמית והכשרה מעשית של סטודנטים, כוללים יישומים בתהליך החינוכי של למידה מרחוק מבוסס על הכשרה מבוססת האינטרנט ובדיקה ( "E-learning") והשימוש מקומי העולמיים רשתות תקשורת והאינטרנט הקמת שותפויות ארוכות טווח עבור שירותים מדעיים לתעשייה הקמת קישורי אינטגרציה קבעו עם אוניברסיטות בולגריות אירופאי באמצעות השתתפות בפרויקטים משותפות מרה של האוניברסיטה הטכנית של ורנה למרכז קונגרסים מדעיים בינלאומיים באזור הים השחור.

הרמוניזציה של האסטרטגיה והיעדים של TU-ורנה עם היעדים אסטראטגי הארציים והאזוריים

עדיפות המרכזיים העומדים בפני האוניברסיטה הטכנית של ורנה לאחר הצטרפותן של בולגריה לאיחוד האירופי הוא הרמוניה בין הפרמטרים של לימוד ומחקר באוניברסיטת עם מגמות האיחוד האירופי להשכלה גבוהה באמצעות:

פיתוח מערכת של שלוש קומות של החינוך (ראשון, שני, שלישי) ניהול ושימוש המוחלט של מערכת של העברת אשראי, הבטחת ניידות של תלמידים; ניידות של עבודה הכשרה ומחקר של מרצים, סטודנטים postgraduates הקמת מערכת לניהול איכות ההוראה והמחקר כערבה לפיתוח בר-קיימא.

הסינכרון של המשימה ואת המטרות של האוניברסיטה הטכנית - ורנה עם היעדים אסטראטגי הארציים והאזוריים מורכב:

הכנת מומחים רחב-פרופיל הנדסה וטכנולוגיה צורך בידע בינתחומי והבטחת התפתחותה של הכלכלה הלאומית הכנת מומחים מוכשרים בתחום התעשייה ימי, לספק את הפיתוח של בניית ספינות, תיקון ספינה, תפעול נמל, תפעול משלוח, כימית אנרגיה הכשרת מומחים מוכשרים בתחום האקולוגיה של הסביבה הימית ציוד וטכנולוגיה להגנה על הסביבה הימית מפני זיהום הכשרת מומחים בניהול תעשייתי, מסוגל לנהל ארגונים תעשייתיים במיומנות בתחום בניית ספינות בהובלה ימית, הנדסת מכונות, אלקטרוניקה ותקשורת פיתוח אסטרטגי של מחקר בתחום של טכנולוגיית המחשב, אלקטרוניקה, תקשורת, מדע החומרים, הנדסת מכונות, בניית ספינות, תחבורה ותחומים אחרים של מדע וטכנולוגיה הכשרת מומחים בעלי השכלה גבוהה, מתן מענה לצרכים של בצפון-מזרח של בולגריה של מומחים wideprofile בתחום החקלאות עם ידע ומיומנויות בתחומי "הנדסה וטכנולוגיה" ו "חתוך ובעלי חיים."

ניתוח העובדות לעיל עולה כי האוניברסיטה הטכנית של ורנה יש לו ניסח במדויק מתקשרים המשימה, אסטרטגיה, מטרות ומשימות ואת מדיניות החינוך שנערך ומחקר בתקופה של 60 שנה מהקמתה ועד הרגע הנוכחי ולמלא בקפדנות אחר שאומצה הודיע ​​מסמכי תכנית.

מיקומים

  • Varna

    1 Studentska str. 9010 Varna. Bulgaria, 9010, Varna

שאלות