Keystone logo
Syracuse University - College of Arts and Sciences

Syracuse University - College of Arts and Sciences

Syracuse University - College of Arts and Sciences

מבוא

אוניברסיטת סירקיוז היא אוניברסיטה מחקרית פרטית של אקדמאים יוצאי דופן, הצעות ייחודיות, ורוח שאין להכחישה.

עם קמפוס מדהים בלב מדינת ניו יורק , טביעת רגל גלובלית, וכמעט 150 שנים של היסטוריה , האוניברסיטה שלנו מיועדת לאלה שרוצים ניסיון המכללה תמציתית. בגאווה סלקטיבית, אנחנו לוקחים סיכון על אנשים שחולמים גדולים. זה המקום שבו אתה בא לעודד, לגדול, להיות האדם שאתה רוצה להיות.

הצהרת משימה

כמכללה לאמנויות חופשיות במרכז מוסד מחקר מרכזי, המכללה לאמנויות ומדעים מהווה את הלב והנפש האינטלקטואליים של אוניברסיטת סירקיוז המספקת חוויה אקדמית בהתאמה אישית רבה. המכללה מכשירה כל סטודנט להצלחה כאזרח העולם באמצעות הוראה ולמידה דיסציפלינרית ובין תחומית, מחקר, מלגות ושירות בקמפוס ובעולם.

חָזוֹן

סגל בעל שם עולמי ועבודת צוות יוצאת דופן כדי לערב תלמידים בחוויה מדעית חדשנית, דינמית וחדשנית בתחום הליברלי, על מנת להבטיח הישגים לימודיים והצלחה לאורך החיים.

ערכי ליבה

 • אחדות: כמכללה המייסדת של סירקיוז, האמנויות והמדעים הוא המרכז האינטלקטואלי והאקדמי; זו החוויה היחידה המשותפת לכל הסטודנטים לתואר ראשון באוניברסיטה.
 • פרסונליזציה: המכללה מאמינה בערך של חינוך אישי, ליברלי, המדגיש את הידע על פני ספקטרום רחב, הניתוח הקריטי של המידע, ואת היכולת לתקשר בצורה ברורה ויעילה.
 • מוכנות: המכללה לאמנויות ומדעים באוניברסיטת סירקיוז מעניקה לסטודנטים שלה בסיס של מיומנויות וידע שניתן ליישם בעיסוקים אקדמיים רבים ובמסלולי קריירה. מעסיקים ובתי ספר לתארים מתקדמים מעריכים את יכולתו לפתור בעיות, להסתגל לשינויים, לשתף פעולה עם אחרים ולעבוד בכל תחומים - כל העקרונות הבסיסיים של אומנויות ליברליות המכינים את התלמידים לא רק להצבת עבודה אלא להצלחה ולחיים.
 • הזדמנות: המכללה, באמצעות שלוש החטיבות במדעים ומתמטיקה, מדעי הרוח והחברה, מציעה יותר מ -50 מגמות, 40 קטינים ו -30 תוכניות תואר שני ותואר שלישי. המכללה מציעה גם לימודים נבחרים, לימודים עצמאיים, מספר תכניות לימודים כפולות ומשולבות, ומגמות למידה משולבות, כמו גם אפשרויות תואר בינתחומיות בבתי הספר המקצועיים ובמכללות המקצועיות של האוניברסיטה הן ברמת התואר הראשון והן בתואר השני.
 • בינתחומיות: אנו מהווים יותר משליש מכלל הסטודנטים ואנשי הסגל של האוניברסיטה, שחלקם נהנים מהיתרונות של השתייכות לבית הספר מקסוול לאזרחות ולציבור, לבית הספר לענייני ציבור ותקשורת ציבורית ביחידה, ליחידות אחרות בקמפוס.
 • חקירה: לכיתות שלנו אין קירות; סגל וסטודנטים עורכים מחקרים בכל רחבי העולם. על ידי חיבור עיסוקים אקדמיים ואינטלקטואליים עם אינטרסים אישיים, אנו מספקים לסטודנטים ערכות מיומנות נרחבות המיועדות להצלחה ארוכת טווח.
 • אזרחות: המכללה מכינה את התלמידים למלא את תפקידי ההנהגה שלהם בחברה על ידי עידוד התלמידים לאמץ את המגוון והעושר של עמים, תרבויות ותהליכים טבעיים בעולם.
 • מצוינות: מסלולי לימוד מחמירים בשלושת החטיבות האקדמיות שלנו מספקים לסטודנטים מיומנויות קריטיות המסייעות להם לפתוח בקריירה מצליחה במגוון עצום של תחומים. בוגרי תואר ראשון רבים מגדילים את ניסיונם עם אפשרות אחת או יותר של דרגות כפולות או בין תחומיות. התוכניות הגבוהות שלנו מדריכות את התלמידים לחשוב בצורה ביקורתית, לתקשר בצורה יעילה ולפתור בעיות באופן יצירתי, בכל התחומים, ומדגישים את הגישה האישית והמשולבת שלנו ללמידה. סטודנטים לאמנויות ומדעים הם חכמים ודמיוני כמו שהם זריזים ובעלי תושייה.
 • Mentorship: מחונכים על ידי חוקרים, סופרים ומדענים בעלי שם עולמי ובעל שם עולמי, התלמידים שקועים בסביבה קפדנית של מחקר אקדמי, מלגה ויצירתיות, היכן שהם מפתחים את הכלים והכישורים הדרושים לשם שינוי ויצירת ידע ורעיונות חדשים בבחירתם שדות.
 • סקרנות: במכללה, תשומת לב רבה מוקדש אשכולות מלגה ויוזמות שיתוף פעולה בקמפוסים, אשר כולם משופרת על ידי הליבה החתימה שלנו הליבה לאמנויות. ראינו את סגלנו הגדול והמכובד; גוף תלמיד מגוון ומוכשר; מספר עצום של שותפויות אסטרטגיות, בקמפוס ומחוצה לו; (כמו למשל תוכנית לכבוד אוניברסיטת רנה קראון, המרכז למדעי הרוח של אוניברסיטת סירקיוז, מסדרון מדעי הרוח של מרכז ניו יורק, בחסות מכון מליון, והמכון למדעי החקירה והביטחון הלאומי).
 • חדשנות: אזורים מתפתחים של מצוינות בין תחומית במרכז המכללה כוללים את תחומי ננו, ננוטכנולוגיה, ביו - רפואה, מדעי המוח, מדעי הרוח בעידן הדיגיטלי, ושינויי אקלים וקיימות.

המכללה לאמנויות ומדעים

הלב האינטלקטואלי והנשמה של אוניברסיטת סירקיוז, המכללה לאמנויות ומדעים, מספקת חוויה מיוחדת באמנות ליברלית, מכינה תלמידים לכל החיים.

ייעוץ CAS

אנו מברכים, תומכים ומאתגרים את כל הסטודנטים במכללה לאמנויות ומדעים כדי לממש את מלוא הפוטנציאל האינטלקטואלי והאישי שלהם. בעוד כל התלמידים הם מסוגלים, סוכנים פעילים של הפיתוח שלהם, אנחנו כאן כדי לסייע לתלמידים בהגדרת ויצירת הלימודים האקדמיים שלהם ופעילויות מחוץ לבית כדי למקסם את הניסיון שלהם לתואר ראשון לסלול את הדרך להצלחה ארוכת טווח הקריירה.

מיקומים

 • Syracuse

  Syracuse University 900 South Crouse Ave., NY 13244, Syracuse

 • Syracuse

  200 Eggers Hall | Syracuse, NY 13244-1020, , Syracuse

  שאלות