Keystone logo
SUNY Korea

SUNY Korea

SUNY Korea

מבוא

SUNY קוריאה 2012 פתח את שעריו בחודש מרץ באוניברסיטה האמריקאית הראשונה שהוקמה על אדמת קוריאה. כמו כן האוניברסיטה הראשונה להצטרף קמפוס גלובל אינצ'און (IGC). SUNY קוריאהתוכניות לתואר 'ניתנים להשוואה לאוניברסיטאות יוקרתיות ארצות הברית. תלמידים יכולים ליהנות משני חינוך אמריקאי ודינמי בתרבות הקוריאנית. אנו מוקירים טוהר המידות ושואפים מלמדים את הסטודנטים שלנו לשרת אחרים עם מידות טובות חזון משלהם. אנו מציעים גם מעטים בקמפוס סביר, מגוון רחב של מלגות, הזדמנויות כדי ליצור רשת גלובלית, ומערכת חינוך מאוזנת היטב להעלות תלמידינו כמנהיגים מוסמכים ואחראים.

אנו גאים להביא את התלמידים בעלי הישגים אקדמיים מהממים, ולחפש תלמידים עם כשרונות יוצאי דופן. אנחנו גם גאים לומר כי הסטודנטים שלנו הוא השתקפות אמיתית של קהילה גלובלית, עם למעלה מ -30% מהסטודנטים הבינלאומיים. נכון לעכשיו, אנו מציעים תוכניות לתואר ראשון ושני תואר אוניברסיטת סטוני ברוק (SBU), המהווה את האוניברסיטה המוכרת ביותר בתוך SUNY. תוכניות אלה זהים לאלה של SBU ו מועברים על ידי סגל SBU. כתוצאה מכך, התלמידים שלנו מקבלים את אותה התעודה שהונפקה על ידי SBU עם תום הלימודים שלהם. האוניברסיטה שלנו ממשיכה להרחיב את היצע תוכניתה במגוון תחומים אקדמיים כגון הנדסה, אופנה, מדע ועוד.

אנו שואפים להיות הרכזת לחינוך גלובלי, מחקר וחדשנות. כדי להשיג זאת, אנו ניצור שותפויות עם מוסדות עליונים בשני במגזר פרטי וציבורי, ולהמשיך לעשות כמיטב יכולתנו על מנת לבנות רשת הגלובלית עם מנהיגי כשרונות מכל רחבי העולם.

אודות SUNY

האוניברסיטה של ​​מדינת ניו-יורק (SUNY) היא המקיפה במערכת סטייט הגדול ביותר של האומה בארצות הברית. SUNY הוקמה באופן רשמי בשנת 1948, כאשר ניו יורק הפכה למדינה ה -48 כדי ליצור מערכת סטייט. SUNY בתחילה ייצג איחוד 29 מוסדות מסונפים, כולל 11 מכללות למורים. היום, SUNY גדלה לכלול 64 קמפוסים מבוזרות גיאוגרפית כי הוקמו על מנת לספק חינוך והזדמנות באיכות גבוהה.

המשימה של מערכת סטייט היא לספק לעם שירותי חינוך בניו יורק באיכות הגבוהה ביותר, עם הגישה הרחבה ביותר האפשרית, מגוון שלם של תוכניות תיכוניות אקדמיות מקצועיות מקצועיות. SUNY מציעה מגוון רחב של אפשרויות חינוכיות כוללים מקצועיים לטווח קצר / קורסים טכניים, תעודה, עמית, ותוכניות תואר בגרה, תארים מתקדמים ופוסט דוקטורט. SUNY מספק גישה כמעט בכל תחום של מחקר אקדמי או מקצועי במערכת באמצעות יותר מ -7,000 תוכניות תואר ותעודה. SUNY מחויבת לספק חינוך איכותי במחיר סביר לניו יורקים וסטודנטים מכל רחבי הארץ והעולם. סטודנטי SUNY מייצגים קהילה גלובלית המגיעה בכל מדינה בארה"ב, ארבע לטריטוריות של ארה"ב, ו -160 מדינות ברחבי העולם.

אודות SBU

סטוני ברוק אוניברסיטת (SBU) הוא אחד הקמפוסים של מערכת SUNY, הממוקם בלונג איילנד, ניו יורק. קמפוס האוניברסיטה טמון כ -60 קילומטרים ממזרח מנהטן 60 קילומטרים מערבים פוינט Montauk. SBU הוקמה בשנת 1957 כמכללה לעריכת המורים העל-יסודיים של המתמטיקה והמדעים. מאז, SBU גדלה מאוד והיא מוכרת כיום כאחת המרכזים החשובים של האומה של למידת מלגה.

SBU כבר מדורג 100 האוניברסיטות הלאומיות הציבור הבכירות על ידי US News & World Report ונכלל ברשימה שלהם של תוכניות נכבדות למחקר ראשון ושני פרויקטים יצירתיים. SBU הוא חבר באגודת היוקרתי של אוניברסיטאות אמריקאיות (AAU), הארגון היחיד-הזמנה של אוניברסיטאות המחקר הטובים ביותר בצפון אמריקה. ישנם 67 מגמות לתואר ראשון ו -77 קטינים, 102 תוכניות לתואר שני, 40 תוכניות דוקטורט ו -32 תוכניות תעודה לתארים מתקדמים. סטוני ברוק הוא אחד מתוך 10 אוניברסיטאות קיבל פרס הכרה הקרן הלאומית למדע עבור שילוב מחקר וחינוך. חדר המחקר להכרה בינלאומית של המעבדה הלאומית ברוקהייבן (BNL) ממוקם בקרבת מקום בקמפוס שלה והיא מנוהלת על ידי SBU.

מיקומים

  • Incheon

    SUNY Korea, 119 Songdo Moonhwa-Ro, Yeonsu-Gu, 21985, Incheon

    תוכניות

    שאלות