Keystone logo
© BIMM University
St John's College

St John's College

St John's College

מבוא

ברוך הבא

החזון שלנו כאן בסנט ג'ון הוא לצייד נוצרים למשימה בעולם של שינוי. במשך יותר מ -150 שנה אנחנו חלוץ חדשנות בהכשרה משרדית, ואנו ממשיכים ליצור תלמידיו למנהיגות קדמית באמצעות תוכניות המבוססות על הקשר, משולבות ורלוונטיות.

אנחנו כבר אספקת תוכניות למידה מרחוק במשך 40 שנים ויש לי חבילה של תוכניות באיכות גבוהה מרמה 4 לרמה 7 דרך פרסים משותפים מאומת על ידי אוניברסיטת דורהם שבו אתה יכול ללמוד בסביבתך שלך בכל פעם שמתאים לך.

השורשים שלנו הם אנגליקנים, אך אנו מקדמים בברכה תלמידים ממגוון רחב של כתות, ארגונים ורשתות נוצריות ... אנו נעזור לכם להבחין ברצון האל תוך כדי לחקור את הקריאה שלו על חייכם, לגלות את כל מה שאלוהים ישארו לכם, תלמידו של ישוע. התוכניות שלנו יכול להיות מותאם למשרד שלך תוך כדי לעזור לך להעמיק את ההבנה של הבשורה באמצעות למידה, עבודה ופולחן בקהילה. תוכלו לפתח את ההערכה שלך תיאולוגיה, משרד המשימה כדי שתוכל לעורר אחרים האמונה שלהם ואת הייעוד - לתהילה של אלוהים, למען ישו, ואת כוחה של הרוח.

האתר שלנו יעזור לכם להבין את החזון שלנו ואת הערכים שלנו, ולתת לכם סקירה של ההזדמנויות השונות שיש להתאמן וללמוד איתנו כאן בסנט ג'ון. האם לבדוק את החלקים השונים של האתר לקבלת מידע נוסף על התוכניות שיש לנו להציע.

צור איתנו קשר, נשמח לענות על שאלותיך. בינתיים, אנו מאחלים לכם כל ברכה כפי שאתם ממשיכים לחקור את החלק שלך במשימה של אלוהים.

76494_people-woman-coffee-meeting.jpg

חזון וערכים

מטרתנו העיקרית היא לעורר לימוד נוצרי יצירתי המסומן על ידי הרשעה אוונגליסטית, מצוינות תיאולוגית, וחיים מלאים רוח, כי מי להתאמן איתנו עשוי להיות מצויד למשימה בעולם השינוי ...

לשם כך, אנו:

שורש מקראי

סנט ג 'ון הוא מכללה אוונגליסטית, אם כי סטודנטים מנקודות מבט אחרות ומסורות יתקבלו בברכה. אנו מעריכים מעורבות מתחשבת ואחראית עם כתבי הקודש ומאמינים כי חיינו ומשרדינו צריכים להיות מעוצבים על ידי הבנה תנ"כית כאשר אנו עוקבים אחר ישו הצלוב וקם.

חי מבחינה רוחנית

אנו מצפים שאלוהים יעבוד היום ויבקש לטפח קהילה מתפללת, מתפללת, שבה יש פתיחות לאלוהים ולאחד. אנחנו מעוצבים על ידי זרם כריזמטי של הנצרות כפי שאנו מחפשים לשתף את העבודה טרנספורמטיבי של הרוח, הן בנפרד והן מבחינה תאגידית. הדגשים אלה הם מהותי לקצב חיינו המשותפים.

חסרי פעילות

אנו מחויבים להצהרה הוליסטית של החדשות הטובות של ישו, וכל התלמידים שלנו מעורבים באופן פעיל במשרד ובמשימה בפועל. מראשית דרכנו ביקשנו להתעלות על האתגרים וההזדמנויות שהוצגו על ידי שינוי חברתי ותרבותי, ואנו ממשיכים להקשיב לתרבויות שבהן אנו חיים ולהגיב בתפילה, ביצירתיות ובאנרגיה. בדרכים אלה ובדרכים אחרות אנו מבקשים לחיות את המוטו המקראי שנבחר על ידי המייסדים שלנו: "אוי לי אם אני לא מטיף את הבשורה" (1 Corinthians 9:16).

מבחינה אקדמית קפדנית

בעוד אנו להתאים את האתגרים של התרבות המהירה שלנו, אנו גם לשמור על מצוינות תיאולוגית שאפיינה את סנט ג'ון מאז הקמתה. הפקולטה שלנו הם אנשי חינוך מיומנים ומנוסים, העוסקים גם במחקר, בכתיבה ובפרקטיקה של המשרד במגוון הקשרים שמעבר למכללה.

מחויבים באופן יחסי

חיי הקהילה הם בלב ליבו של סנט ג 'ון ואנחנו מעריכים הזדמנויות להתחבר אחד עם השני בקולג' ובהקשרים מעבר קולג ', דרך הפולחן, ההוראה והלמידה, כמו גם באמצעות אכילה יחד ו socializing. אנו מבקשים ליצור תרבות מסבירי ערך ולהעריך את מגוון עשיר של מסורות, רקעים, סגנונות הפולחן ואת החוויות המאפיינות את החיים סנט ג 'ון.

שיתוף פעולה פעיל

אנו מבקשים לעבוד בשיתוף עם כנסיות, ברישומים, כתות ורשתות כפי שאנו משרתים את מלכות האלוהים. שותפויות אלה לשפר את הלמידה של התלמידים כפי שאנו מפתחים גישות חלוציות למשרד ולמשימה של Midlands ועוד afield.

מיקומים

  • Nottingham

    St John’s College Chilwell Lane Bramcote Nottingham NG9 3DS, , Nottingham

שאלות