Keystone logo
Southwest Minnesota State University

Southwest Minnesota State University

Southwest Minnesota State University

מבוא

70952_Screenshot-2018-2-15About.png

ברוכים הבאים ל - SMSU

Southwest Minnesota State University היא Southwest Minnesota State University ציבורית בת ארבע שנים המציעה חינוך איכותי באמנויות הליברליות והמקצועיות כדי להכין אותך לחיים שמצליחים באופן אישי ומקצועי כאחד. SMSU גדל לאוניברסיטה של ​​בחירה עם דירוג לאומי גבוה, הפקת חוקרים אשר הופכים למנהיגים, הוגים, ויזמים של העתיד. סטודנטים וחברי סגל כאחד באים לכאן כדי לעסוק "עשיר החוויה המערבית", אשר מתחיל עם אקדמאים חזקים, הגשמת הזדמנויות חברתיות ותמיכה של מוסטנג הבחור. אנו מזמינים אתכם לבקר ב- SMSU ולחוות בעצמכם את כל מה שיש לה להציע.

שליחות, חזון וערכים

Southwest Minnesota State University הצהרת המשימה:

" Southwest Minnesota State University מכין את התלמידים כדי לענות על האתגרים המורכבים של המאה הזאת כאזרחים העוסקים בקהילות המקומיות והעולמיות שלהם.תוכניות המקיף שלנו, לימד במסורת האמנויות הליברליות, מוקדשים לחיבור חוויות פיתוח מקצועי אקדמי ומעשי של התלמידים ב דרום מערב מינסוטה לעולם הרחב ".

הצהרת חזון:

" Southwest Minnesota State University היא אוניברסיטה של ​​בחירה."

SMSU מקיימת ערכי ליבה של למידה טרנספורמטיבית המתמקדת במצוינות, מעורבות אזרחית וקהילתית, גיוון ומודעות גלובלית, וסוגיות סביבתיות של קיימות ואחריות:

מצוינות וחדשנות

SMSU סגל וצוות ליצור ולתמוך באיכות גבוהה במרכז הלומד סטודנט למידה

 • מכין את התלמידים לעמוד באתגרים המורכבים של המאה הזאת כאזרחים מעורבים בקהילות המקומיות והעולמיות שלהם;
 • מספק לתלמידים את הכישורים והידע להיות לומדים לכל החיים

מעורבות אזרחית וקהילתית

אנשי סגל ועובדי SMSU עוסקים ופעילויות תמיכה

 • לקדם הזדמנויות מעורבות אזרחית המשפרות את המוניטין של SMSU כמפעל מקומי, אזורי ובעל מעורבות גלובלית
 • לבנות שותפויות הדדיות מועילות על פני האזור והמדינה שלנו
 • לספק הזדמנויות עשיר ללמידה כי ללכת מעבר הכיתה המסורתית הגדרות המעבדה

גיוון ומודעות גלובלית

SMSU סגל וצוות לתרום ליצירת סביבה חוגגת את האופי המגוון וכולל של הקהילה קמפוס SMSU כפי שהם

 • לטפח הבנה תרבותית ואינטראקציות וסביבת קמפוס מזמינה ונגישה לכל הקבוצות
 • לספק סביבה תומכת לביטוי אינטלקטואלי ותקשורת אזרחית על ידי כל הקבוצות

סביבה, סדרנות וקיימות

אנשי סגל ועובדי SMSU מחויבים להיות מנהלים אחראים של המשאבים הסביבתיים והפיסקליים שלנו

 • להקל על קמפוס בטוח, נגיש
 • פעולות אומנה, תוכניות ומלגות שיובילו לעתיד בר-קיימא

הצהרת החזון וערכי היסוד מכירים בדגש האוניברסיטה על תשומת הלב לצורכי התלמידים, קידום כבוד לקולות מגוונים ועידוד פעולות בנות קיימא.

יתר על כן, שליחות האוניברסיטה תואמת את שליחות המערכת השולטת ואת סדר העדיפויות האסטרטגי שלה. המשימה של מדינת מדינת מינסוטה היא "מדינת מינסוטה מכללות ואוניברסיטאות המערכת של מוסדות נפרדים ושיתופי מציע השכלה גבוהה העונה על המטרות האישיות והקריירה של מגוון רחב של לומדים בודדים, משפר את איכות החיים עבור כל Minnesotans ומקיים כלכלות תוססת לאורך המדינה."

מִנהָל

ד"ר קוני ג 'ורס מונה על ידי מערכת מדינת מינסוטה והחל את תפקידה יולי 1, 2013. הנשיא Gores הוא הנשיא התשיעי הקבוע של SMSU.

הסמכות

SMSU הוא מוכר על ידי האיגוד הלאומי של בתי ספר למוסיקה, מועצת החינוך של מינסוטה, המועצה לעבודה סוציאלית, הברית הלאומית של שותפות ההרשמה מקבילה (NACEP), הוועדה לחינוך סיעודי קולגייט (CCNE) ו"הלמידה הגבוהה " ועדת צפון מרכז האגודה של מכללות ובתי ספר, 230 דרום LaSalle רחוב, Suite 2400, שיקגו, IL 60602; (800) 621-7440. לקבלת מידע נוסף על ועדת הלמידה הגבוהה בקרו באתר האינטרנט שלהם: www.ncahlc.org.

70954_image_handler.jpeg

בית המוסטנג

אנו גאים בהצלחות התכופות של הספורטאים שלנו וכן בפרסי האזרחות שלהם ובגבוהות (מעל 3.0). SMSU סטודנט לספורטאים יש הרוויחו CoSIDA אקדמי All-America (R) בהצטיינות 19 פעמים בהיסטוריה בבית הספר, 12 מאז 2009! SMSU זכתה 51 צוות NSIC, אחד NCAA הלאומי ראנר למעלה, שלושה NCAA אזורית, ושלוש NIWBT לאליפויות לאומיות. ארבעה ספורטאים זכו באליפויות לאומיות הפרט!

מרשל, מינסוטה

Southwest Minnesota State University ממוקם במרשל, מינסוטה, קהילה צומחת ידידותית של 13,000. מרשל בשם אחת הערים הקטנות ביותר של אמריקה, היא נסיעה קלה מן ערים תאומות, סנט קלאוד, Sioux Falls SD ו Fargo ND. מרשל הוא גם ביתו הגאה של חברת שוואן, Ralco Nutrition, Action TrackChair, יחד עם המעסיקים הגדולים USBank, Archer Daniels Midland, המרכז הרפואי של הקהילה הרפואית והמרכז הרפואי האזורי של אוורה מרשל.

סטודנטים וחברי סגל כאחד באים לכאן כדי לעסוק "עשיר החוויה המערבית", אשר מתחיל עם אקדמאים חזקים, הגשמת הזדמנויות חברתיות ותמיכה של מוסטנג הבחור. אנו מזמינים אתכם לבקר ב- SMSU ולחוות בעצמכם את כל מה שיש לה להציע. SMSU באמת הוא המקום שבו אתה שייך!

לקבלת מידע נוסף על מרשל בקר: www.discoversouthwestmn.com

מיקומים

 • Marshall

  1501 State St, , Marshall

שאלות