Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Southeast Missouri State University Harrison College of Business and Computing

Southeast Missouri State University Harrison College of Business and Computing

Southeast Missouri State University Harrison College of Business and Computing

מבוא

אתה מוכן ליצור ולחדש, לחפור לעומק נתונים ומגמות, ליישם כישורי מחשוב כדי לפתור בעיות אנליטיות ולתכנן את הדבר הגדול הבא. אנו מאמינים לספק לך הזדמנויות מעצימות לכוונן את מערך המיומנויות שלך הדרוש בשוק העולמי.

 • צוות ארה"ב היחיד ברשת תחרות בתי המשפט הבינלאומיים לעסקים לשנת 2018.
 • תכנית הלימודים לניהול משאבי אנוש שאושרה על ידי החברה לניהול משאבי אנוש.
 • 6 פעמים אלופי תחרות הגנת הסייבר במדינת מיזורי.
 • הפקולטה לעסקים מובילה יותר מ -30 טיולי לימוד לחו"ל ברחבי העולם.
 • מגמות אופנה נוסעות לשוקי האופנה המפורסמים בניו יורק כחלק מתוכנית הלימודים.

לעשות את עבודת החלומות שלך לפני הנחת עבודת החלומות שלך

למידה חווייתית, למידה פעילה, למידה על ידי עשייה. בדרום מזרח, אנו מאמינים שהשכלתך מועצמת על ידי ניסיון מה שאנשי מקצוע בתחום שלך יודעים וצפויים לעשות. לכן, כאן, תהיה לך הזדמנות להקים עסק משלך, לעצב ולבנות פתרונות תוכנה מאובטחים, ליצור משחקי AI אינטראקטיביים או לנהל תיק פיננסי בפועל. אתה יכול לבחור להתחרות ברמות התחרויות הגבוהות ביותר, לשתף פעולה עם אנשי סגל וסטודנטים אחרים בפרויקט מחקר, לעצב קמפיין תקשורת שיווקי או להשתתף במרכז חשיבה עולמי.

פתיחת קריירה יוצאת דופן

 • 92% מבוגרי העסקים והמחשוב שלנו מועסקים או בבית הספר לתואר שני שנה לאחר סיום הלימודים.
 • יותר מ- 20,000 חיבורי בוגרי עסקים ומחשבי Harrison College ממתינים ברחבי העולם.
 • יותר מ -88% מהבוגרים שלנו אומרים שהקורסים שלהם העניקו להם את הכישורים/הידע הנדרש בתחומם.
 • כמעט 550 שותפויות ארגוניות המציעות משרות והתמחות.
 • הסמכת AACSB מוחזקת על ידי 5% בלבד מהמוסדות המציעים תארים עסקיים ברחבי העולם.
120749_2013-CL-General-1028-014_full002.jpg

למידה מהפקולטה המנוסה והחדשנית

התיאוריה היא חלק חשוב בלמידה, אבל מה שהופך את הסגל שלנו לכל כך גדול הוא שהם יישמו את התיאוריה הלכה למעשה: בעסקים שלהם, בתאגידים, בעמותות, בעולם האמיתי. והם מוכנים לשתף אתכם בניסיונות ובשגיאות ובהצלחות שלהם. הם נשארים רלוונטיים בתחומם על ידי חיפוש שותפויות בתעשייה ולמידת שיטות עבודה מומלצות. הונחה על ידי הסגל באתגר החדשנות בדרום מזרח, תחרות סטארט-אפים או האקתון בינה מלאכותית. בנוסף, המכללה משתפת פעולה עם מועצת ייעוץ תאגידית מבוססת סנט לואיס וחברים בלשכות המסחר באזור כדי לשמור על תוכנית הלימודים הנוכחית. לא משנה באיזו דרך תלך, תקבל הדרכה מרגע שתתחיל איתנו ועד שתסיים פרויקט אבן כיסוי.

יצירת מרחבי למידה ברמה עולמית

אולם Dempster החדיש ביותר שלנו מספק לכם גישה לטכנולוגיות וסביבות עדכניות כדי להעסיק אתכם ברמת למידה עמוקה יותר. הבניין עשיר במעבדות למידה חווייתיות: מעבדות מצגות, מעבדת מכירות, מעבדת מחקר של קבוצת מיקוד, וכן מספר מעבדות מחשבים כולל מעבדת ההדרכה בנושא אבטחת סייבר, הנתמכת עם תשתית ענן פרטית. בסתיו הקרוב יגיע טווח הסייבר המהווה פלטפורמת מחשוב וירטואלית חינוכית המאפשרת לסטודנטים, סגל וחוקרים לגשת למשאבי חישוב במספר רב של תצורות של מבנים חינוכיים, ניסיוניים ופעולת נגד. כל זה נועד להכין אותך לעולם העסקים המקצועי.

ממוקם ליד הקמפוס Catapult Creative House המספק הזדמנויות לסטודנטים ולפקחים ממגוון תחומים ליצור ארגונים עסקיים או להשיק מוצר או שירות חדש. רוח היזמות חיה ב- Catapult והיא מטופחת על ידי תכנות ותחרויות הנתמכות על ידי המרכז לחדשנות ויזמות של דאגלס סי גרין.

מימון ההשכלה שלך

להלן השורה התחתונה לשורה התחתונה שלך: דרום מזרח היא אחת משתי המוסדות המובילים במיזורי בהסמכות, והיא נמצאת בחמישייה הראשונה של אוניברסיטאות בעלות הנמוכה ביותר במדינה! זה אומר שאתה יכול להיות סמוך ובטוח שאתה מקבל השכלה איכותית במחיר סביר. בנוסף, אנו מעניקים 20 מיליון דולר במלגות אקדמיות ו -1,600 מלגות ניתנות מדי שנה כדי לעזור לך עוד בעלות התואר. המכללה יכולה להיות מאתגרת, אנו פועלים להקל על התשלום עבורה.

יצירת רשת גלובלית

יש לנו רשת של קרוב ל -20,000 בוגרים העובדים ברחבי העולם בכמה מהתאגידים הגדולים בעולם ועד לחלק מהסטארט -אפים החדשניים ביותר כיום. למידע נוסף על מה הבוגרים שלנו עושים.

120753_2019-LOC-Dempster-Exterior-MP-0401-014_full004.jpg

Προϋποθέσεις εισαγωγής στο πρόγραμμα

הפגינו את המחויבות והנכונות שלכם להצליח בבית הספר לעסקים על ידי בחינת ה-GMAT - הבחינה הנפוצה ביותר לקבלה המודדת את כישורי החשיבה הביקורתית וההיגיון שלכם.

הורד את חידון המיני GMAT כדי לקבל טעימה מהשאלות שתמצא בבחינה.

מיקומים

 • Cape Girardeau

  Southeast Missouri State University One University Plaza Cape Girardeau, MO 63701, , Cape Girardeau

שאלות