Keystone logo
School of Business and Management ITB

School of Business and Management ITB

School of Business and Management ITB

מבוא

ה בית הספר למנהל עסקים וניהול ITB (SBM ITB) הוא בית הספר / הסגל רק ITB בנוי על מדע הרוח וניהול. המשרד דורש ממוסדות השכלה גבוהות לנהל Tri דהרמה Perguruan Tinggi.

SBM ITB מפתחת עצמה להצטיין בחינוך, לפתח ולהפיץ את הידע בתחומי העסקים וניהול. פעילות המחקר להתמקד במקרי עסק ודרכי ניהול של החברות המצליחות המובילות באינדונזיה כך הפיתוח של ניהול יהיה רלוונטי בהקשר האינדונזי.

קרבה בסביבה עסקית ומתודולוגיה מחקר אמינה משפרת את היכולת של SBM ITB ליצור מצוינות במחקר. כחלק מאסטרטגית ההפנמה, SBM ITB שואפת להשיג הסמכה בינלאומית. יתר על כן, SBM ITB מדגיש גלובליזציה על מנת להכין את התלמידים שלה להתחרות עם תלמידי בתי ספר למנהל עסקים מובילים אחרים באסיה פסיפיק.

משימה וחזון המשימה של SBM ITB היא:

"כדי לחנך את התלמידים להיות מנהיגים חדשניים עם חשיבה יזמית לפתח ולהפיץ ידע של עסקים וניהול עבור ההשבחה של עסק, ממשלה, וחברה".

החזון של SBM ITB הוא:

"להוות גוף ברמה עולמית שמשרה ולפתח מנהיגים חדשים עם רוח יזמית".

היסטוריה המחלקה להנדסת תעשייה של ITB הכירה בחשיבות של עסקים וחינוך וניהול באינדונזיה מוקדם ככל ה -1970. רעיון זה נשאר במחלקת המדינה במהלך 1980 אך לבסוף מומש בשנת 1990 כאשר פרופ 'מתיאס A'roef, דמות בולטת אינדונזיה בתחום הנדסת תעשיה, הציג את תוכנית ה- MBA בבית ITB עם התמחות בניהול סיכונים תפעוליים. זה, בתורו, הגיעו לשיאם קום SBM ITB.

בשנת 2002 אישרה מועצת המנהלים אישרה את הקמתה של תוכנית לתואר ראשון במינהל עסקים וניהול. צוות הוטל לפתח הצהרת חזון ומשימה וכדי לתכנן שיטות למידה מתאימות ביותר לתכנית. הצוות פיתח תוכנית לימודים שנחשבה לפריצת דרך בחינוך עסקים וניהול באינדונזיה. הוא הציע את השימוש באמנות ביצועים לפתח הביטחון העצמי של התלמידים כמו גם מיומנויות מנהיגות, תקשורת, ויישוב סכסוכים. בקנה אחד עם הפרדיגמה הבניה חברתית, תוכנית הלימודים הדגיש את החשיבות של למידה המבוסס על צוות להבדיל הרצאות חד סטרי. חלק מהקורסים חדשני שתוכנן על ידי צוות היו ניסיון עסקי אינטגרטיבי (אשר הותאם מקורס המוצעים באוניברסיטת המרכזית מיזורי), עיסוק ניהול, ותרומה לקהילה. הצוות גם הציע את השימוש בשפה האנגלית כמדיום של ההוראות.

בחודש דצמבר 2003, בית הספר למנהל עסקים והניהול הוקם רשמית. מיזם "בית הספר" המינוח נבחר במקום "פקולטה" כדי לסמן האוטונומיה שלה. תוך כדי כך, תוכנית MBA שנוהל בתחילה על ידי הפקולטה להנדסת תעשייה, הפכה לחלק את בית הספר למנהל עסקים וניהול, שמאפשר לו יש שתי תוכניות; התכנית לתואר הראשון בתכנית ה- MBA.

בחודש אוגוסט 2004, SBM ITB הודה 115 תלמידים לתכנית לתואר הראשון. SBM ITB חוותה צמיחה מתמשכת, בתמיכת הסגל והצוות המקצועי משום שהמטרה היא לגרום תרומה חיובית להתפתחות חינוכית באינדונזיה. SBM ITB כרגע יש סטודנטים של 2,221.

אוטונומיה יש SBM ITB מלוא הסמכות להחליט ישב ברמה האסטרטגית והתפעולית. ברמה האסטרטגית, SBM ITB מוסמכת ליזום קשרים בינלאומיים להציע תוכניות לימוד חדשות. עם זאת, התוכניות חייבות לעמוד בתקנות שהטיל משרד החינוך של אינדונזיה.

ברמה התפעולית, SBM ITB הוענק תארים מסוימים של אוטונומיה ידי ITB. בשנת הכספים, SBM ITB יש סמכות לנהל 70% של שכר הלימוד שלה; 30% הנותרים שמורים בידי ITB. הזמינות של משאבים כספיים אפשרה SBM ITB לפתח מנגנוני התגמול שלה כדי למשוך ולשמר חברי סגל יוצא דופן לגייס את הצוות המקצועי הדרוש כדי לשמור על רמה גבוהה של שירות.

SBM ITB הסמכות והכוח לפתח תוכנית לימודים משלה, להציע ולאחר מכן להפעיל תוכנית הלימודים החדשה, כדי לנהל את כל תוכניות אקדמיות (בתוך SBM ITB), ולפתח כמו גם ליישם את האג'נדה המחקרית ITB SBM. שניהם ברמות מבצעיות ואקדמיות, SBM ITB מיושר עם המדיניות של משרד המחקר, הטכנולוגיה, וההשכלה הגבוהה של אינדונזיה. לדוגמא, בקידום הפיתוח של סגל, SBM ITB תכננה את מערכת תגמול המבוססת על שלוש פעילות אקדמית: הוראה, מחקר, ושירותים קהילתיים (כבסיס של השכלה גבוהה אינדונזיה) .זה מצב מוביל חברי סגל איזון אלה שלושה לפעילות להגדלת סמכותן ולתרום המשימה של SBM ITB.

הַכָּרָה כאמור לעיל, בשנת 2015 ITB דורגה מספר אחד ברשימת האוניברסיטאות הטובות שפורסמו על ידי משרד מחקר, טכנולוגיה, וההשכלה הגבוהה. בשנת 2009, רק שש שנים לאחר הקמתה בדצמבר 2003, SBM ITB קיבל הכרה מתוך מגזין SWA (http://www.swa.co.id, מגזין עסקים מדורגים ביותר אינדונזיה), כתוכנית MBA הטובה ביותר באינדונזיה. המגזין גם כירת IBE (הניסיון העסקי אינטגרטיבי) המסופקת על ידי SBM ITB כאחת התוכניות החדשניות ביותר המוצעות על ידי בתי ספר למנהל עסקים.

המוניטין הציבורי גבוה מאוד של SBM ITB עדות לכך היא שיעור האשפוזים rate.The הודאה lowstudent עבור תוכניות לתואר ראשון 2014-2015 היה רק ​​4%. היו 3,207 מועמדים 136 המקומות הזמינים תוכניות לתואר ראשון. לפי יחס של 24: 1, SBM ITB הפך לאחד המבוקשים ביותר בתי ספר למנהל עסקים באינדונזיה.

מיקומים

  • Bandung

    Lebak Siliwangi, Coblong, Bandung, Jawa Barat, Indonesia, , Bandung

  • Jakarta

    Jakarta, אינדונזיה

    שאלות