Keystone logo
Royal Roads University

Royal Roads University

Royal Roads University

מבוא

על כבישים מלכותיים

אנו לומדים, עובדים וחיים על אדמותיהם המסורתיות של האבות והמשפחות המסורתיות Xwsepsum (Esquimalt) ו- Lekwungen (Songhees) שחיו כאן במשך אלפי שנים. אדמה זו הייתה חלק ממרקם החיים של קהילות ילידים הרבה לפני בניית טירת האטלי, והיא תהיה שייכת לעתיד. בהכרת תודה אנו לומדים ועובדים כאן כעת, היכן שהעבר, ההווה והעתיד של סטודנטים ילידים ושאינם ילידים, סגל וצוות מתאחדים.

ממוקם באחד מהאתרים ההיסטוריים הלאומיים היפים ביותר בקנדה, ל- Royal Roads University יש היסטוריה ארוכה של מצוינות. ב-2015 חגגנו 75 שנים של מנהיגות ולמידה - 55 שנה כמכללה צבאית ו-20 שנה כציבור מועמד לאוניברסיטה מחקרית.

אנו מבינים את הצרכים והשאיפות של התלמידים שלנו, ויצרנו אפשרויות לספק חוויה חינוכית שמתאימה לאורח החיים שלך. מודל הקוהורט שלנו כולל קורסים מבוססי קבוצה, המספקים משאב של עמיתים בעלי דעות דומות שתוכלו לשתף, לאתגר ולצמוח איתם במהלך התכנית שלכם. גם לאחר סיום הלימודים, קבוצות אלו ממשיכות לתמוך בשאיפות שלך כדי להבטיח שהחוויה המשנה את חייך איתנו אפשרה לא רק שינוי מקצועי אלא גם אישי.

מודל למידה, הוראה ומחקר (LTRM)

מודל הלמידה, ההוראה והמחקר (LTRM), שעודכן ב-2019, הוא אבן יסוד להצלחתו של Royal Roads University . Royal Roads University שואפת לספק למידה, הוראה ומחקר שעוזרים לאנשים לשנות את הקריירה והחיים על ידי פתרון בעיות ויצירת הזדמנויות בעולם. כפי שנקבע במודל הלמידה וההוראה המקורי שלנו (LTM) בשנת 2013, אנו מתמקדים בייצור אזרחי העולם שהם לומדים נלהבים, נחושים ובטוחים לכל החיים, המשולבים ברשת רחבה של לומדים בעלי דעות דומות, ואשר יכולים לנהל בביטחון ולפתור בעיות מורכבות מהחיים האמיתיים.

עתיד בר קיימא

ב- Royal Roads University , אנו מבינים שנדרשת מנהיגות סביבתית ואנו גאים שהסטודנטים, הסגל והצוות שלנו תומכים בכיוון זה. שינויי אקלים הם אחד האתגרים הקריטיים ביותר של זמננו, ואנו מתמקדים ביוזמות התומכות בקיימות בקמפוס. קיימות סביבתית לא רק קשורה באופן מהותי למנדט ההוראה והמחקר שלנו, זה אתגר שקורא לסוג של פתרון בעיות בינתחומי ושיתופי שבו אנו מצטיינים.

שינוי

שינוי הוא חלק מה-DNA שלנו. היינו חלוצים במודל הלמידה המשולבת בקנדה ועיצבנו משהו אחר לגמרי בנוף העל-תיכוני. יצרנו חווית למידה ייחודית באמצעות מסירה דיגיטלית המאפשרת לתלמידים להישאר מחוברים לקהילות שלהם ושילבנו אותה עם סביבה טבעית והיסטורית שאין שני לה למחקר ולימוד בתפקידה של ויקטוריה, BC Royal Roads University כמובילה לשינוי וחדשנות חברתית הוכר עם ייעודו כקמפוס Ashoka U Changemaker.

מנהיגות מומחית

התוכניות שלנו נוצרות ומובלות על ידי מומחים ומדריכים בתעשייה עם ניסיון בעולם האמיתי, שהידע ושיטות ההוראה שלהם משקפים את הדרישות הנוכחיות של הנוף המשתנה ללא הרף של הכלכלה הגלובלית שלנו.

למידה מצוינות

מודל הלמידה המשולבת החדשנית שלנו משלב למידה מקוונת אינטנסיבית עם מגורים בקמפוס, ומבטיח שתקבל גישה אישית לפקולטה מובילה ועדיין עומד בדרישות הקריירה והחיים שלך.

חינוך בעולם האמיתי

אנו מספקים אתגרים בעולם האמיתי תוך התמקדות בתוצאות מעשיות שעושות את ההבדל בעולם. כלומר, את המיומנויות שאתה לומד היום ניתן ליישם מיד במקום העבודה מחר.

חזון, מטרות וערכים

החזון האסטרטגי החדש שלנו חוגג את העבר שלנו ומסתכל קדימה 25 שנים, עם יעדים ופעולות שנעשו כדי להבטיח שנמשיך לספק חינוך משנה חיים - יצירת מנהיגים שמשנים את העולם.

החזון שלנו

מעורר השראה לאנשים עם האומץ לשנות את העולם.

המטרות שלנו

 • בכל גיל, כל שלב, כל מקום : אנחנו מנוע של למידה לכל החיים עבור תלמידים, לא משנה היכן הם נמצאים בעולם, הקריירה שלהם וחייהם.
 • חקור, שתף, קדם : אנו תומכים במחקר בינתחומי שפורץ גבולות, מסיר חסמים ומוצא פתרונות לנושאים הקריטיים של היום.
 • הזמן פנימה, צא החוצה : אנו מערבים קהילות מקומית, ארצית וגלובלית - נשענים על שותפויות, לומדים מאחרים ומקבלים בחום את כל האנשים.
 • תוסס ובר קיימא : אנו דוגלים בקמפוס בר קיימא עם תשתיות מובילות ופלטפורמות מקוונות - כזה שמהווה מקום עבודה מוביל בקנדה ופועל למען פיוס, גיוון, שוויון והכלה.

הערכים שלנו

 • אכפתיות קהילה מגוונת ותומכת עבור הסטודנטים, הסגל והצוות שלנו.
 • חדשנות יצירתית בכל מה שאנו עושים; אנו מחפשים כל הזמן דרכים חדשות וטובות יותר לעשות דברים.
 • אמיץ נועז במעשינו; אנו מברכים על אתגרים ולוקחים סיכונים מתחשבים.

ההתחייבויות שלנו

 • בנו על החוזקות שלנו בתכנות יישומי ומקצועי, בין-טרנס-דיסציפלינריות ובאספקה חדשנית
 • להצמיח את התרבות החדשנית והיזמית שלנו, ולהגיב במהירות לשינויים במקום העבודה ובחברה.
 • שפר את ההכללה והמעורבות של אנשים בעלי רקע ורעיונות מגוונים בכל ההיבטים של חיי האוניברסיטה.
 • ליישם את המלצות ועדת האמת והפיוס ולכבד את הצהרת האו"ם בדבר זכויות העמים הילידים.
 • קדם קיימות בכל התוכניות והפעולות האקדמיות שלנו, תוך התמקדות ביעדי הפיתוח בר-קיימא של האו"ם.
 • לקדם מחקר וחינוך כדי להתמודד עם משבר האקלים, התקדמות מהירה בטכנולוגיה ואתגרים חברתיים, כלכליים ופוליטיים הקשורים זה בזה.

חיי תלמיד

ב- Royal Roads University , אנו מקדמים איזון בריא של עבודה, לימודים והכי חשוב, כיף. אנו מארחים מגוון של פעילויות ואירועים וירטואליים ואישיים כדי לבנות קהילה, לחבר אותך עם תלמידי Royal Roads אחרים ולשפר את חווית הסטודנט שלך.

בהתאם לתגובה של Royal Roads University ל-COVID-19, כל הפעילויות בחיי הסטודנטים, כולל מרכז הפנאי, האירועים וההתנדבות, עברו לאינטרנט. הצטרפו אלינו, תהיו מעורבים והישארו מחוברים בכל מקום בו אתם נמצאים!

בקר בלוח אירועי הסטודנטים כדי לגלות אילו אירועים מתרחשים בקרוב. אתה יכול להוסיף אירועים ליומן הדיגיטלי שלך ישירות מפוסט האירוע, כדי שלא תפספס.

בין אם אתה לומד מרחוק, במגורים או בתוכנית בקמפוס, יש הזדמנויות להיות מעורבים עם חברים אחרים בקהילת הדרכים המלכותיות. הצטרפות למועדון או לפעילות תחבר אותך לסטודנטים, סגל וצוות אחרים ב-Royal Roads. לא בטוחים מאיפה להתחיל? השתתף בסמינר מקוון, התנדב עם שגרירי הקמפוס או בפרויקט מנהיגות שירות קהילתי, או התחל מועדון מקוון משלך!

להתערב!

 • האם אתה תלמיד חדש? The LaunchPad: Orientation to RRU הוא בשבילך!
 • עיין ביומן אירועי הסטודנטים כדי לגלות מה קורה
 • מצא מועדון וארגונים התואמים את תחומי העניין שלך - או פתח מועדון משלך!
 • התנדב כשגריר קמפוס או בפרויקט מוביל שירות קהילתי
 • גלה עוד על אגודת הסטודנטים המלכותית הדרכים (RRUSA) וכיצד היא תומכת בחוויה האקדמית ב-RRU
 • התחבר אלינו בפייסבוק, אינסטגרם וטוויטר
 • צור קשר עם נציגי סטודנטים במועצת הנאמנים ובמועצה האקדמית

שונה באומץ

במשך יותר מ-25 שנה, אנחנו עושים דברים אחרת. מהמומחיות הלימוד המקוונת שלנו ועד לפרופסורים שמכירים אותך בשמך, זהו חינוך שאין כמותו.

מיקומים

 • Victoria

  2005 Sooke Rd, Victoria, BC V9B 5Y2, Canada, , Victoria

שאלות