Keystone logo
Rome University of Fine Arts (RUFA)

Rome University of Fine Arts (RUFA)

Rome University of Fine Arts (RUFA)

מבוא

RUFA, חלומות אמיתיים ופרויקטים קונקרטיים

RUFA, אוניברסיטת רומא לאמנויות יפות, הוא מרכז חינוכי רב-תחומי, בינלאומי - המוכר על ידי משרד החינוך, האוניברסיטה והמחקר (MIUR) - המציע קורסים סמכותיים וחדשניים בתחום האמנות, העיצוב והתקשורת. RUFA עובדת בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע ידועים ומפעלים יוקרתיים, ומבטיחה הכנה תיאורטית של תלמידיה פר אקסלנס, בנוסף, להנחיה מתודולוגית-תפעולית מתעדכנת כל הזמן תוך שמירה קפדנית על מקום העבודה ומגמות השוק הנוכחיות. RUFA, שהוקמה בשנת 1998 במטרה להגשים, בתוך אקדמיה אחת, את שאיפותיהם של סטודנטים איטלקים ומחו"ל ושל מייסדה, מאסטרו אלפיו מונגלי, RUFA מציעה תוכניות לתואר ראשון ושני באמנויות המגיבות במלואן להקשרים אמנותיים ותרבותיים עכשוויים. , מתן הכשרה אמנותית ברמה הגבוהה ביותר וסיכויי תעסוקה עתידיים חזקים וקונקרטיים.

מעודכן והצעות אימונים מעוררות

RUFA מציעה מערך גדול של הצעות הכשרה הכוללות כמה מתחומי הלימוד המלהיבים ובעלי הביקוש הגבוה ביותר. בהדרכת וייעוץ של ראשי המחלקה לאמנות חזותית והמחלקה לעיצוב ואמנויות שימושיות/טכנולוגיות חדשות לאמנויות, סטודנטים ב-RUFA יכולים לבחור את הקריירה המקצועית העתידית שלהם מבין עשר תכניות שונות לתואר ראשון:

ציור / פיסול / עיצוב תפאורה / עיצוב גרפי / קומיקס ואיור / עיצוב / קולנוע / צילום / עיצוב אופנה בר קיימא / מולטימדיה ואמנות משחק

שמונה תוכניות לתואר שני באמנויות:

מולטימדיה אמנויות ועיצוב / חזותית וחדשנות עיצוב / מחשב אנימציה ואפקטים חזותיים / אומנויות / עיצוב הגדר / פיסול / ציור / אומנויות גרפיות.

לקשישים ולכל התלמידים הזקוקים להכשרה מיוחדת נוספת, RUFA מציעה גם מספר קורסים קצרים, קורסי מאסטר והשתלמות. תואר שני ברמה אקדמית ב:

אוצרות וניהול אמנות / הפקה של קולנוע ופורמטים חדשים / ניהול עיצוב

במשך שנים רבות, RUFA עבדה באופן אינטנסיבי בשיתוף עם המכללה האוניברסיטאית היוקרתית KDU במלזיה, והקימה במשותף תואר שני בעיצוב חזותי וחדשנות. בין שתי האוניברסיטאות התפתח חילוף תרבותי דינמי ביותר ושיתוף רעיונות ועיצובים שמטרתם העשרה חינוכית של סטודנטים הרשומים בשני המוסדות. החדירה בין מסורת עתיקה ועכשווית היא רק חליפה תרבותית אחת שהאוניברסיטה הרומית חולקת עם מקבילה המלזי. בשנים האחרונות טופחו עוד יותר היחסים בין שני המכונים הודות לפרסי מלגות. RUFA ומכללת KDU אוניברסיטאית מסכימים לחלוטין לגבי ההזדמנויות העצומות לצמיחה שהסינרגיה הזו מעניקה, ואכן הון ווי מין, סגן נשיא האוניברסיטה המלזית, הצהיר, "אנו מאמינים בתוקף שהסטודנטים שלנו עשויים ללמוד הרבה בעל ערך רב מ-RUFA אשר לאחר מכן ניתן להעביר חזרה הביתה. לשתי המדינות שלנו יש מורשת תרבותית עתיקה ביותר, יחד עם רוח חזקה לא פחות לביטוי אמנותי, והמפגש והמיזוג של השניים יכולים רק להוליד רעיונות חדשים וחיוביים רבים. אנחנו מאמינים בך ואתם מאמינים בנו".

המטרה הבסיסית היא תמיד של הפיכת עצמנו פתוחים לזיהום בין שפות שונות, חוצות, מחקר, וניסויים.

שיטה מותאמת אישית

גישת ההדרכה של RUFA מבוססת על שיטת הוראה מכובדת ומיוחדת, שמטרתה להצטרף לתוכנית הלימודים באוניברסיטה והכשרה מקצועית.

במהלך שנות המחקר של RUFA, התלמידים יכולים להשתתף במעבדות, סדנאות, שיעורים חווייתיים, תערוכות, מצגות ודיונים. כל אלה הם כלים יעילים ויעילים המקרב את התלמידים למציאות של כוח העבודה המקצועי. כדי להפיק את המרב מהלימודים שלהם, RUFA מעודדת תלמידים לנצל את ההזדמנויות הזמינות, לבנות בסיס תיאורטי ומעשי מוצק. לאחר מכן הם יכולים ליצור אמנות בהשראת המשלבת זיהום בינתחומי, העשרה רוחבית, וניסוי חדשני.

כי RUFA הוא עכשווי, הוא נועד ללמד ולהכשיר עם הלב שלה מוגדר על המסורת ואת דעתו מוקרן אל העתיד.

מציצה לאחור בזמן, לקראת העתיד

לימוד אמנות יצירתית באווירה המזוהמת עם גירויים ותמריצים בעלי הרלוונטיות הגבוהה ביותר מציע יתרונות שאין להם שיעור. רומא היתה ערש הרנסנס, ועדיין, כיום, המורשת ההיסטורית והאמנותית של העיר היא סמל בעל שם עולמי. עם זאת, רומא היא גם עיר משתנה כל הזמן, שבו שפות דינמיות ומלהיבות הופכות אותה לבמה למגמות עכשוויות חדשות ומלהיבות. המגוון הגדול המוצע במוזיאונים ובגלריות של העיר הוא הצו המובהק ביותר לכך. ואכן, רומא מתפארת לא רק בהצגה קלאסית מפוארת, אלא גם בלוח הזמנים הממריץ של אירועים ויוזמות שמתחת לדגל של מגמות חדשות, החל מאמנות למוסיקה ואפילו לעבודת קריקטורות.

אל תעלו על הסיכוי ללמוד בתוך מנוע הטורבינה של גירויים אמנותיים אשר רומא. ללמוד כאן פירושו להיכנס לתוך ההיסטוריה של העתיד!

מיקומים

  • Rome

    Via Lariana, 8, , Rome

    שאלות