Keystone logo
RANEPA- Institute of Business Studies (IBS)

RANEPA- Institute of Business Studies (IBS)

RANEPA- Institute of Business Studies (IBS)

מבוא

126068_logos.png

עלינו

המכון ללימודים עסקיים (IBS-Moscow)

מאז הקמת המכון ללימודי עסקים (IBS-Moscow) בתוך RANEPA הוא המוביל בשוק החינוך העסקי הרוסי. IBS-Moscow היא בית ספר למנהל עסקים במכללה הפועל במתחם RANEPA במוסקבה. IBS-Moscow נוסדה בשנת 1988 בתוך אוניברסיטת מדינת מוסקבה ליחסים בינלאומיים, ידועה במדינה במומחיות בינלאומית חזקה. בשנת 1994, IBS-מוסקבה עברה ל- RANEPA והפכה ליחידה המבנית ההומוגנית שלה.

שילוב של המומחיות הבינלאומית של אוניברסיטת מדינת מוסקבה ליחסים בינלאומיים וניסיון עשיר של RANEPA בהכנת מנהלים ובכירים בעלי יכולת תרמו להכרה הרחבה ב- IBS-Moscow ברוסיה ובמדינות חבר העמים. כבית ספר למכללת עסקים ויחידה מבנית של RANEPA, יש לנו גישה למשאבים האנושיים והחומריים הנדרשים להבטחת האיכות הגבוהה של תוכניות הלמידה שלנו. IBS-Moscow של RANEPA הוא בית הספר לעסקים הראשון והיחיד ברוסיה שזכה בהסמכת AACSB. כמעט 35,000 מבוגרינו חברים פעילים באיגוד בוגרי IBS-מוסקווה. כל תוכניות התואר שלנו מוסמכות בממשלה הרוסית. תוכניות ה- MBA, EMBA והתואר השני במנהל במשרה חלקית מאושרות על ידי איגוד המאסטרים במנהל עסקים (AMBA International).

ibs

המשימה שלנו

המשימה של IBS היא לחנך ולגבש את הדור החדש של אליטה יזמית וניהולית אחראית חברתית של רוסיה ולקדם את החינוך העסקי הרוסי. בית הספר לעסקים הוותיק והנחשב ביותר ברוסיה

 • נוסדה בשנת 1988.
 • מנהיג רוסית בתי ספר דירוגים.
 • בית הספר עסקים מוכווני שוק (85% מהתוכניות הן תוכניות פתוחות).
 • הסמכה בינלאומית וארצית יוקרתי.

אחד מבתי הספר הגדולים ביותר של מחלקות RANEPA 4, 7 כיסאות, 4 מרכזים, מעל 30 תוכניות, 20 תוכניות תואר כפול. ל- IBS למעלה מ -2000 סטודנטים, 200 חברי סגל ו -35000 בוגרים.

הכרה בינלאומית ולאומית לכל תוכניות ה- EMBA ו- MBA של IBS יש את ההסמכה הבינלאומית של מועצת ההסמכה הבינלאומית והלאומית של AMBA לחינוך לניהול ועסקים (NACBME), הנמצאות בעמדות מובילות בדירוג בתי הספר לעסקים.

IBS נמצאת בראש הדירוג של בתי הספר למנהל עסקים דירוג Eduniversal: 2011-2018. דירוג בתי הספר הלאומיים למנהל עסקים ברוסיה: 2012-2018. 181 בוגרי IBS ופקולטה נכללים ברשימת "ТОП-1000 מנהלים רוסים". בדירוג RANEPA הפנימי, IBS נמצאת בקבוצה הבכירה של בתי הספר לעסקים של RANEPA, ותוכניות ה- EMBA וה- MBA שלה זוכות לדירוג הגבוה ביותר של 6 כוכבים.

מחזור שלם של תוכניות לתואר ראשון לתואר ראשון מהתוכניות רווק למנהל בכיר. המספר הכולל של תלמידים ומשתתפים ב רווקים, הורים, МВА, Executive МВА, ותכניות הכשרה מקצועית עולה על 2000.

שינוי, אך הישאר נאמן לעצמך גורם המפתח המבטיח את העמדות המובילות של IBS הוא היכולת לשנות, ובו בזמן להישאר נאמן לעצמו - להתאים את הסביבה המשתנה של השוק החינוכי, לשמור על המסורות הטובות ביותר באיכות גבוהה שלה תוכניות. היועץ האקדמי לתכניות MBA של IBS הוא Ichak Adizes, אחד המומחים המובילים בעולם בתחום ההנהגה והניהול.

למעלה מ- 35 000 בוגרים, עמותת בוגרי IBS נוצרה כדי להקל על תקשורת ושיתוף פעולה עם ובוגרים. כיום איגוד בוגרי IBS מאחד מנהיגים, מנהלים ואנשי מקצוע רוסים מוסמכים, שסיימו את לימודי ה- IBS מאז 1988.

בית הספר עסקים מוכווני הספר IBS תוכניות לתואר ראשון להתפאר יחסים הדוקים עם חברות מובילות, אשר גם לתרום ייעוץ ומחקר פרויקטים. זה מאפשר IBS לזהות מיד מגמות חדשות ולהישאר מכוון לדרישות השוק. IBS מכוונת בעיקר עסקים בינוניים וגדולים, המהווים את הבסיס של החברה האזרחית של רוסיה. תוכניות IBS מוערכים מאוד על ידי עסקים רוסיים מוכווני שוק (85% מתלמידי IBS מגיעים מהשוק הפתוח).

110321_ScreenShot2019-02-13at11.49.03AM.png

IBS-Moscow היא חברה פעילה בארגונים:

 • AACSB הבינלאומי
 • בטא גמא סיגמא (BGS)
 • EFMD
 • המועצה למנהל עסקים (EMBAC)
 • הנהלת ההנהלה הכללית (GMAC)
 • CEEMAN
 • IBSA
 • המועצה הלאומית להסמכה עבור עסקים וניהול החינוך (NACBME)
 • האגודה הרוסית לחינוך עסקי (RABE)
 • התאחדות מנהלים רוסיים

ibs

הזדמנויות

IBS השיגה לאחרונה הסמכה של התוכניות העסקיות שלה על ידי AACSB International. כתוצאה מההישג הזה, בית הספר הקים פרק בבטא גמא סיגמא.

זה נותן הזדמנויות נוספות לתעסוקה בחברות זרות לבוגרינו, הופך אותן לתחרותיות עוד יותר בשוק העבודה העולמי. בית ספר לעסקים עם הסמכה ל- AACSB מקבל את הזכות להמליץ על 20% מתלמידי ה- MBA/EMBA הטובים ביותר ועל 10% מהסטודנטים הטובים ביותר לתואר ראשון ושני לבסיס הבינלאומי של מנהלים מוכשרים, אשר נשמר על ידי ארגון השותפים של AACSB ב אירופה - בטא גמא סיגמא.

Beta Gamma Sigma נוסדה כארגון לאומי ב- 19 בפברואר 1913. חברת הכבוד הלאומית הראשונה בעסקים הייתה מיזוג של שלוש חברות נפרדות שהוקמו כדי לכבד הישגים אקדמיים בעסקים באוניברסיטת ויסקונסין, אוניברסיטת אילינוי ואוניברסיטת אילינוי. קליפורניה.

עם פרקים קולגייטיים בשש יבשות, Beta Gamma Sigma כיום היא באמת חברה בינלאומית שנשארת מוקדשת להכרה בסטודנטים המצטיינים של עסקים וניהול. האגודה משרתת בתי ספר לעסקים שהוסמכו על ידי AACSB הבינלאומי במאה ה -21 בידיעה שחברותה מונה יותר מ -830,000 כוללת את מובילי העסקים המבריקים והטובים ביותר בעולם.

דירוגים

 • דירוג Eduniversal TOP Business School מאז 2014 IBS כבר מדורגת 4 כפות של אקסלנס קטגוריה TOP בית הספר עסקים.
 • Financial Times IBS נמצא במקום ה-58 בדירוג בתי הספר לעסקים באירופה של Financial Times 2020.
 • Eduniversal EMBA על פי סוכנות הדירוג Eduniversal בשנים 2016-2020 תוכניות IBS הן בין התוכניות הטובות בעולם. במשך חמש שנים רצופות, IBS Executive MBA בניהול אסטרטגי ומנהיגות דורג בין 10 תוכניות ה-EMBA המובילות במזרח אירופה. MBA דורג בין 10 תוכניות ה-MBA המובילות במזרח אירופה בשנים 2016-2017 על פי Eduniversal.
 • Eduniversal Master בניהול בינלאומי IBS Master in International Management דורג ברשימת Eduniversal Best Masters במזרח אירופה ברשימת 2015-2020. במשך חמש שנים רצופות, IBS Master בניהול בינלאומי דורג בין 10 תוכניות המאסטר המובילות במזרח אירופה.
 • במשך עשר שנים ברציפות, IBS נמצאת בראש דירוג בתי הספר הלאומיים למנהל עסקים ברוסיה! המכון ללימודי עסקים נמצא בראש טבלאות הדירוג בקטגוריות "גידול הכנסה" ו"קידום בקריירה". הדירוג הלאומי של בתי ספר לעסקים ברוסיה נערך על ידי ליגת הבוגרים הרוסית MBA וסוכנות גיוס ארצית Job.ru ופורסם על ידי העיתון Izvestia בשנים 2010-2014, פורטל Secret Firmy בשנת 2015, ופורטל החדשות של RBK בשנים 2016 - 2020 , Business FM בשנת 2021.
 • העלייה בהכנסה האישית של בוגרי IBS היא המהירה ביותר ברוסיה. על פי מחקרים עצמאיים של סוכנות גיוס ארצית Job.ru וליגת הבוגרים של ה-MBA הרוסית, תואר MBA תורם לקידום ניכר בקריירה ולהגדלת ההכנסה האישית. תואר MBA IBS נמצא בראש רשימת הדירוג. הכנסתם האישית של בוגרי IBS עלתה בממוצע ב-69% תוך 2-4 שנים לאחר סיום הלימודים. תוצאות המחקר פורסמו על ידי הפורטלים kommersant.ru, MBA.su ו-rbc.ru.
 • דירוג איגוד המנהלים הרוסי "1,000 המנהלים הרוסיים המובילים" ברמה האישית, בין 2001 ל-2020, 181 בוגרי ומורים של IBS צוטטו על ידי איגוד המנהלים הרוסי בסקירות "1,000 המנהלים הרוסיים המובילים". זה מספק ראיות חסרות פניות ליעילותן של תוכניות IBS.

קרא עוד

סטָטִיסטִיקָה

 • מעל 33 שנים בחינוך
 • 4 מחלקות
 • 7 כיסאות
 • 4 מרכזים
 • מעל 30 תוכניות
 • 20 תוכניות לתואר כפול
 • מעל 2000 תלמידים
 • 200 חברי סגל
 • מעל 35,000 בוגרים

  תכונות הקמפוס

  לומד במוסקבה

  מוסקבה היא מרכזית ברוסיה הן מבחינה גיאוגרפית והן מבחינה היסטורית. מוסקבה היא עיר היסטורית בת יותר מ-869 שנים. כבירה כיום, היא מרכז הפוליטיקה ושל השינויים ששוטפים את המדינה. אבל קודם כל, מוסקבה היא הלב הסמלי של הארץ העצומה של רוסיה. הלימודים במוסקבה מציעים לסטודנטים את ההזדמנות המרתקת לראות הן את השפעות העבר והן את ההבטחה לעתיד.

  בכל שנה מוסקבה מקדמת בברכה סטודנטים מוכשרים, הן ברמת התואר הראשון והן ברמת התואר השני, מכל רחבי העולם. ללימודים בעיר עולמית כמו מוסקבה יש יתרונות רבים. אתה תקים רשת בינלאומית של חברים ותיהנה מחיי חברה מרגשים.

  חיי הסטודנטים במוסקבה בהחלט יביאו רשמים בלתי נשכחים. העיר מציעה מבחר מדהים של מראות וחוויות, מבתי קפה ומועדוני לילה בוהמיינים ומחתרים ועד למסעדות הטובות ביותר, תיאטראות אופרה ובלט, ארמונות היסטוריים וקתדרלות.

  ניתן לראות את ההיסטוריה המדהימה של העיר במקומות כמו הקרמלין, הכולל אנדרטאות ממעצמות השלטון השונות לאורך הדורות. העיר מפורסמת במבחר המוזיאונים, התיאטראות, הספריות הציבוריות ואולמות הקונצרטים שלה. מוזיאוני אמנות נפלאים פרוסים ברחבי העיר כמו גלריית טרטיאקוב, המאכלסת את האוסף הטוב ביותר בעולם של אייקונים רוסים ואוסף מרשים של אמנות רוסית לפני המהפכה.

  קַמפּוּס

  מתקני הקמפוס כוללים מתחם מנהלי ומגורים מודרני הממוקם בנוחות ברובע הדרום-מערבי של מוסקבה. המתחם מורכב משלושה מבנים אקדמיים הכוללים 120,000 מ"ר של שטח כיתות, מבני מנהלה, שני בתי מלון ושני מעונות הכוללים 1,300 חדרים ליחיד ולזוג.

  לסטודנטים ולצוות שלנו יש גישה למספר ספריות. מלאי הספרייה כולל יותר מ-1,200,000 פריטים ברוסית ובשפות זרות, כולל ספרים, דוקטורט, מועמד למדעים ועבודות גמר ועבודות דוקטורט של סטודנטים וכתבי עת.

  הכיתות מצוידות בכל המכשירים והמתקנים הדרושים לרבות מכשירי טלוויזיה, טבלאות, מקרני מולטימדיה, מקרני LCD, מחשבים וציוד ועידות וידאו. IBS מספקת לסטודנטים ולסגל גישה למגוון רחב של מאגרי מידע ומשאבי מידע. לסטודנטים ולסגל יש גישה לאינטרנט אלחוטי מכל מקום בקמפוס, כולל המעונות.

  בקמפוס פועל גם מתחם ספורט וכושר עם חדר כושר, מתקן אימוני התעמלות, אולם ספורט, בריכת שחייה, סאונה, מגרש ספורט באוויר הפתוח ומגרשי טניס. הן הסטודנטים והן הסגל והצוות של IBS רשאים להשתמש בשירותי מרכז רפואי ומעבדות רפואיות, הממוקמות בקמפוס, עם רופאים כלליים, מומחים רפואיים, רופאי שיניים ואחיות.

   קבלה

   סטודנטים לחילופין מועמדים על ידי האוניברסיטאות הביתיות שלהם על פי נוהל, שנקבע בהסכמים בין IBS לבין האוניברסיטאות שלהם. מועדי הגשת מועמדות (אלא אם צוין אחרת בהסכם בין האוניברסיטאות) הם ה-15 במאי לסמסטר הראשון וה-30 באוקטובר לסמסטר השני.

   מידע על הקורסים הזמינים לסטודנטים לחילופי תואר ראשון ושני וכן נוהל הגשת בקשה לסטודנטים המבקשים לתואר שני ניתן למצוא באתר האינטרנט שלנו.

   סטודנטים בכירים לתואר ראשון יכולים גם לבחור קורסי מאסטר, המועברים באנגלית. סטודנטים לחילופי דברים דוברי רוסית יכולים להשתתף בקורסים המועברים ברוסית. עשויים להיות תנאים מוקדמים להשתתפות בקורסים לתואר שני.

   עדויות סטודנטים

   הסמכות

   בעל הסמכת AMBAבעל הסמכת AACSB

   מיקומים

   • Moscow

    Russian Presidential Academy of National Economy and Public Administration Institute of Business Studies Vernadskogo pr., 82,

   שאלות