Keystone logo
© The University of Fredericton
Queen's University

Queen's University

Queen's University

מבוא

אוניברסיטת קווינס מדורגת גבוה בקנדה עבור חווית סטודנט, נוקטת בגישה מכילה ומציעה למידה מעבר לכיתה; ניסיון זה כולל את מירב המועדונים לנפש בכל אוניברסיטה קנדית, כמו גם תוכנית חילופי חילופים בינלאומית חזקה עם יותר מ-220 שותפים.

הסביבה עתירת המחקר של קווין והצעות התוכניות הבינתחומיות מספקות לסטודנטים את המיומנויות המקיפות והזריזות הנדרשות בכוח העבודה התחרותי והמתפתח של היום, כאשר 91% מהבוגרים של קווין מועסקים תוך שישה חודשים לאחר סיום הלימודים.

מחוזקת על ידי המוניטין המצטיין של החוקרים והחוקרים שלה - כולל זוכה פרס נובל לשנת 2015 ארתור ב' מקדונלד - השכלה של מלכה יכולה לספק גישה שאין שניה לה לקריירה ולהזדמנויות התפתחות אישית ברחבי העולם. עם חוזקות אקדמיות מיוחדות בפיזיקה, חקר הסרטן, הנדסה גיאוגרפית, ניתוח נתונים ומדעי החברה כמו לימודי מעקב ובריאות הנפש, האוניברסיטה מגדירה את הבוגרים למצוינות בתחומים שונים.

ביתם של יותר מ-24,000 סטודנטים, קווינס מתגאה בשיעור סיום לימודים לתואר ראשון של 93% , הזדמנויות למידה מגוונות, מגוון רחב של שירותים ותמיכות לסטודנטים, רוח בית ספרית שאין לטעות בה, ורשת גלובלית הדוקה של 159,000 בוגרים ב-153 מדינות. בסופו של דבר, לסיים את לימודיו באוניברסיטת קווינס זה להצטרף לקהילה בינלאומית של לומדים לכל החיים ומנהיגים מוכשרים.

בקמפוס יש רשת משולבת במלואה של שש ספריות והוא ביתם של מספר מוזיאונים ומתקני אמנות מצטיינים, כולל מרכז האמנות אגנס את'רינגטון ומרכז איזבל באדר לאמנויות הבמה.

סטָטִיסטִיקָה

קווינס הוא חלק בלתי נפרד מקהילת קינגסטון, כשהקמפוס שוכן בליבה של העיר, רק 10 דקות הליכה למרכז העיר. קינגסטון הופך לחלק מהחוויה של המלכה בין אם אתה סגל, סטודנט או צוות.

החל ללמד תלמיד בית ספר יסודי או תיכון ברחוב, התנדבות או עבודה באחת מהחנויות והעסקים הרבים במרכז העיר, או התיידדות עם שכן (שיכול גם להיות פרופסור או איש צוות!), להיות חלק מהמלכה הקהילה וקהילת קינגסטון שלובות זה בזה.

עד השנה הרביעית ללימודי התואר הראשון:

 • 60% מהתלמידים השתתפו בשירות קהילתי או בפעילות התנדבותית;
 • 50% לימדו סטודנטים אחרים בקמפוס ובקהילת קינגסטון;
 • 38% סיימו פרקטיקום, התמחות, ניסיון בשטח, שיתוף פעולה או משימה קלינית בעיר ובסביבתה;
 • 33% השתתפו בפרויקטים מבוססי קהילה.

Queen's וקהילת הסגל, הצוות והסטודנטים שלה תורמים לחיוניות הכלכלית של העיר. ההשפעה המקומית של Queen's מסתכמת ב-1.5 מיליארד דולר בשנה בפעילות כלכלית, כולל:

 • 338 מיליון דולר בהוצאה ישירה של סטודנטים;
 • 288 מיליון דולר בהוצאות סגל ישיר לאחר מסים ופקולטה;
 • 9 מיליון דולר בהוצאה ישירה של מבקרים ב-Queen's;
 • 162 מיליון דולר בהוצאה ישירה של האוניברסיטה על סחורות ושירותים מקומיים;
 • 61 מיליון דולר בפעילות כלכלית נוספת הקשורה לבית הספר לרפואה ולאגודת הרפואה האקדמית של דרום מזרח אונטריו (SEAMO).

סביבת קמפוס קהילתי

 • ~95% מאוכלוסיית הסטודנטים מגיעה מחוץ לקינגסטון;
 • יותר מ-90% מהסטודנטים בשנה א' גרים במעון. Queen's ממוקם במקום השני במגורים (דירוג Maclean 2021);
 • קווינס הוא ביתם של סטודנטים מיותר מ-125 מדינות.
88.6% מהסטודנטים מסיימים את לימודיהם תוך 7 שנים - מס' 1 בקנדה! (דירוג Maclean 2021).90.6%: ממוצע כיתות נכנסות לסטודנטים לתואר ראשון בשנת 2021.

  תכונות הקמפוס

  תלמידים מצליחים הם תלמידים מאוזנים.

  יש יותר בחוויית האוניברסיטה מאשר ציונים ומטלות. תלמידים מצליחים מאזנים בין לימודים ומשחק, זמן לימוד ופעילויות מחוץ ללימודים.

  ב-Queen's, התחברות לקהילה שלך תעזור לך למצוא איזון ותרמה להצלחה הכוללת שלך כסטודנט.

  מחפש דרך להסתבך עם אחרים? רוצה לעשות שינוי מקומי וגלובאלי? צריך לטעון מצברים או סתם לפוצץ קצת קיטור? יש קבוצה להצטרף, מישהו לדבר איתו או קבוצה לשחק איתה. תמצא גם תמיכה לבריאות ולבריאות שלך ולסביבת המגורים והלמידה שלך.

  כל זה חלק מהבטחת הצלחתך. ו-Queen's רוצה שתצליח.

  מתקני למידה ומרחבים

  מתקני למידה ומחקר חדישים הם מרכיבים מרכזיים להעברת תוכניות באיכות גבוהה. הנה רק חלק מהחללים שתמצאו ב-Queen's:

  מבנים

  בניין חי | מרכז למידה משולב (ILC)

  בניין החי, השוכן במרכז הלמידה המשולבת, הוא מעבדה חיה. המערכות המכניות, החשמליות והמבניות של ה-ILC מנוטרות בזמן אמת ונותרות פתוחות לצפייה, מה שמראות כיצד ניתן לשלב שיטות בר-קיימא בתכנון הבניין.

  אולם צ'רנוף

  באולם צ'רנוף יש יותר מ-14,000 מ"ר של שטח - 5,000 מהם מוקדשים למעבדות - והוא תפוס על ידי המחלקה לכימיה.

  בניין בית הספר לרפואה

  נפתח בסתיו 2011, בניין בית הספר לרפואה מארח קליניקת הוראה מתקדמת, אולמות הרצאות וחללי הוראה, מעבדות סימולציה, מעבדות כישורים כירורגיים/טכניים, חדרי קבוצות קטנות וסמינרים, מידע משותף ולמידה וירטואלית חללים, וחללי לימוד לסטודנטים.

  היכל גודס

  ביתו של בית הספר לעסקים סמית', גודס הול משלב בית ספר ויקטוריאני משוחזר בגודל 45,000 רגל מרובע בן 110 שנה עם 68,000 רגל מרובע של כיתות חדישות, חדרי בילוי לסטודנטים ומשרדי סגל. הבניין עבר לאחרונה הרחבה של 75,000 רגל מרובע, שנפתח ב-15 בספטמבר 2012.

  מתחם מדעי הביולוגי

  בית המחלקה לביולוגיה, בית הספר ללימודי סביבה ושלוש מעבדות הנדסה כימית, מתחם מדעי הביולוגיה מספק לסגל, לחוקרים ולסטודנטים ציוד משוכלל ומעבדות היי-טק. הוא מכיל גם פיטוטרון מוביל, כולל שש חממות באיכות מחקר ו-26 תאי גידול צמחים.

  ספריית שטאופר

  ממוקמת בבניין בן חמש קומות, ספריית שטאופר היא הספרייה הגדולה ביותר בקמפוס, עם מקום לכ-1.5 מיליון כרכים, שישה קילומטרים של ערימות ספרים ומרחב לימוד ומחקר ליותר מ-1,200 סטודנטים.

  Queen's Center / מרכז אתלטיקה ונופש (ARC)

  נפתח בינואר 2010, מרכז המלכה/ARC הוא מתחם רב תכליתי המשלב לימודים אקדמיים, ספורט ונופש, ופעילויות סטודנטים וקהילה. ה-ARC מארח בריכה בגודל 38 על 25 מטר, חדר כושר (כולל חדר הכושר הראשי שמכיל 2,000 צופים), מגרשי סקווש ומחבט, 25,000 מ"ר של שטח כושר, 4 אולפני ריקוד/יוגה ו-4 ספין/כושר ייעודיים. וחדרי לחימה. הבניין מארח גם מתחם אוכל, טרקלין ליד האח, קמעונאות וחלל מועדוני סטודנטים.

  טירת הרסטמונצ'ה

  ממוקם באזור הכפרי של איסט סאסקס, אנגליה, הטירה היא ביתו של מרכז הלימוד הבינלאומי באדר (BISC) - בית הרחק מהבית עבור סטודנטים מכל רחבי העולם היוצאים לשם כדי לחלוק חוויה שאין שני לה המאופיינת בקטנה. גודלי כיתות, לימודי שטח משולבים, ואוכלוסיית סגל וסטודנטים מגוונת.

  מרכז איזבל באדר לאמנויות הבמה

  ה-Isabel, שנפתח בספטמבר 2014, כולל אולם הופעות עם 566 מושבים, אולם חזרות, אולפן סאונד ומתקני הקלטה, חלל תצוגה, גלריה לאמנות וחדר הקרנת סרטים. בית הספר למוזיקה, המחלקה לקולנוע ומדיה, המחלקה לדרמה ותואר ראשון באמנות יחלקו חללי הוראה, מופעים ותצוגה מתקדמים.

  מתקנים

  מעבדה לבדיקת חומרים בכור

  נפתחה בספטמבר 2015, מעבדת בדיקת החומרים של קווין בסך 17 מיליון דולר היא מאמץ מחקר עבור קבוצת החומרים הגרעיניים של המלכה בפקולטה להנדסה ומדע יישומי, המחלקה להנדסת מכונות וחומרים. מטרת ה-RMTL היא לתמוך בפיתוח של כוח גרעיני בטוח וחסכוני עבור קנדה.

  מתקן הדמיית תהודה מגנטית, המרכז ללימודי מדעי המוח (CNS)

  CNS הוא מרכז של מחקר והוראה רב-תחומיים שמטרתם לשפר את ההבנה שלנו של המוח. הוא מכיל מכשיר MRI של סימנס 3 Tesla לכל הגוף ותומך במחקר המתפרש על מדעי הפיזיקה, הביולוגיה והרפואה.

  תחנה ביולוגית (QUBS)

  ממוקם 50 ק"מ צפונית לקינגסטון, QUBS מכסה יותר מ-3000 הקטרים של אדמה. המתקן הראשי מורכב מ-32 מבנים, כולל ספרייה, 12 אזורי מעבדה נפרדים, בית אקווריום ומקומות לינה.

  פארק החדשנות

  Innovation Park הוא מתקן שבו חוקרים אקדמיים, תעשייתיים וממשלתיים מטפחים רעיונות, מזהים ומשנים תגליות טכנולוגיות חשובות, ובעזרת מומחי מסחור ופיתוח שוק, דוחפים חידושים לשוק.

  Glaxo Wellcome Clinical Education Center (GWCEC)

  עם 12,650 רגל רבוע של מרחב למידה בעיצוב ייחודי, ה-GWCEC מספק כיתות אינטראקטיביות, חדרי בחינות/ראיונות עם זכוכית חד-כיוונית, אזורי תצפית ויכולות אודיו-ויזואליות לצפייה והקלטה מרחוק. למעבדה לפיתוח מיומנויות יש את היכולת לשכפל הגדרות רפואיות אשפוז ואמבולטורי.

  מרכז סימולציה קלינית

  ממוקם בבניין בית הספר לרפואה, המרכז לסימולציה קלינית הוא חלל סימולציה קליני בגודל 8,000 רגל מרובע עם ארבעה חדרים להדמיית בובות בעלות נאמנות ושתי מעבדות מיומנויות כירורגיות גדולות.

  מעבדת מדיה אנושית

  מעבדת המדיה האנושית היא מרחב עתידני, שנועד לתת השראה לסטודנטים באמצעות סביבת עבודה יצירתית וגמישה. הוא משמש גם כמגרש משחקים אינטראקטיבי, המאפשר לתלמידים לפרוץ ולהתנסות בארכיטקטורה ובחלל כממשק משתמש.

  מרכז המחקר לניידות אנושית (HMRC) ומעבדה

  שותפות בין Queen's ו-Kingston General Hospital, מתקני HMRC כוללים מעבדות מיוחדות לרקמת חיבור, הדמיה ביולוגית, עיבוד רקמות, עיצוב תותבות, פיתוח תוכנה וניתוח הליכה, ואחת מהחבילות הכירורגיות הראשונות בעולם עם שיפור המחשב.

  מִצפֵּה כּוֹכָבִים

  מצפה הכוכבים של המלכה מכיל טלסקופ מחזיר אור בגודל 16 אינץ' לסטודנטים הלומדים פיזיקה ואסטרונומיה.

  פיטוטרון

  הפיטוטרון היא חממה מבוקרת אקלים המאפשרת מחקר בביולוגיה.

  אולפני SparQ

  מרחב היוצר של מרכז החדשנות של קווין דונין-דשפנדה, המספק לתלמידים את הכלים והמשאבים הדרושים כדי להגשים את הרעיונות שלהם

  שימור אמנות

  מתקני שימור האמנות מכילים מיקרוסקופים מיוחדים וציוד אחר למדעי השימור.

  המרכז למחשוב מתקדם (CAC)

  המרכז למחשוב מתקדם מפעיל מרכז נתונים בעל ביצועים גבוהים כחלק ממשפחת Compute Canada המשרתת את קהילת המחקר של קנדה.

  מצפה הכוכבים של ניוטרינו סודברי / SNOLAB

  מצפה הכוכבים של סאדברי (Sudbury Neutrino Observatory) היא מעבדה מדעית תת-קרקעית המתמחה בפיזיקה של ניטרינו וחומר אפל הממוקמת 2 ק"מ מתחת לפני השטח במכרה ליד סודברי, אונטריו. SNOLAB היא הרחבה של המתקנים הקיימים שנבנו עבור ניסוי הניטרינו הסולארי של מצפה הכוכבים של סודברי.

  גלריה לאמנות: מרכז האמנות של אגנס את'רינגטון

  מרכז האמנות Agnes Etherington הוא הגלריה הגדולה ביותר בקינגסטון וכולל מגוון תערוכות עכשוויות והיסטוריות לאורך השנה.

  גלריה לאמנות: גלריית יוניון

  במיקום מרכזי בקמפוס בספריית שטאופר, גלריית האיחוד, שהוקמה ב-1994, מחויבת להגביר את המודעות וההערכה לאמנויות עכשוויות.

  חדרי עבודה וחללים משותפים

  ספרייה ואולם מקינטוש-קורי: מושבים שניתן להזמין

  מרכז חיי סטודנטים: הזמנת חדרים באולם JDUC, MacGillivray-Brown Hall, Queen's Center ו-Makintosh-Corry Hall

  ASUS Red Room: טרקלין לימודי בקינגסטון הול הפתוח חמישה ימים בשבוע וזמין גם להזמנה.

  טרקלין המשפטים: טרקלין המשפטים, הידוע באווירה הקולגיאלית שלו, הוא מרכזי בחוויית הסטודנט.

  טכנולוגיה בכיתה ובספרייה

  ספרייה: ספריות המלכה עבדו בשיתוף פעולה כדי למנף את ההזדמנויות שנוצרו על ידי התקדמות הטכנולוגיה, והאוספים הדיגיטליים שלנו ממשיכים להתרחב.

  שירותי טכנולוגיית מידע

  משאבים ותמיכה כוללים:

  • מתקנים וציוד:
   • אתרי מחשוב וכיתות שניתן להזמין זמינים ברחבי הקמפוס.
   • מפה של מיקומים אלחוטיים
  • משאבי למידה:
   • onQ: מערכת ניהול הלמידה הארגונית של Queen משמשת להעברת קורסים אקדמיים באינטרנט או להשלמת הוראה פנים אל פנים. זה יכול לשמש גם למחקר שיתופי ולעבודה קבוצתית מבוססת פרויקטים.
   • קליקרים: משמשים כדי לספק לתלמידים בכיתות גדולות חווית למידה אינטראקטיבית יותר.
  • אודיו/ויזואלי ומולטימדיה:
   • לכידת הרצאה
   • תמיכה אלקטרונית בכיתה
   • שיחת ועידה בוידאו

   מיקומים

   • Kingston

    99 University Ave, K7L 3N6, Kingston

    שאלות