Keystone logo
Nanhua University

Nanhua University

Nanhua University

מבוא

בפרופיל דרום

ראשית, ממוצא ומעמד המייסדים

אוניברסיטת נאנחווה ב צ'יאיי בטייוואן, נוסדה בשנת 1996 על ידי מאסטר הסינג יון גואנג שאן הוא מוכן להקים בתי ספר של חיל מיליוני אנשים המייסד, אותו היא האוניברסיטה מקיף הראשונה שהקימו Fo Guang Shan, בעת ובעונה אחת, בית הספר הוא גם הבין-אוניברסיטאי משותף הבינלאומי הראשון של המדינה מערכת של "מערכת אוניברסיטת Fo Guang Shan ארצות" הוא. יש כיום מספר התלמידים הנותרים כ 5500 אנשים, יש 223 מורים במשרה מלאה, סגל חזק, עוזר פרופסור מורים במשרה מלאה בבית הספר היוו יותר מ יחס מורה במשרה מלאה של 99%, כולל דוקטורט פרופורציה גבוה ככל 92%, מהטובים אוניברסיטאות פרטיות . בית הספר ממוקם במבנה כפרי אידיליות צ'י-צ'ונג, הרים, יש שיפוע פעמים, באזור הספר של כ 63 דונם, עם מרעה עצום, עצים מיתמרים, בקמפוס שקט ואלגנטי, ירק, פרחים, ייחודי שלה הסביבה הטבעית, "אוניברסיטת יער" של מוניטין טוב, אבל בכל מקום מינים מוגנים של חרקים נדירים, האקולוגיה הטבעית והאנושית בשפע, כפי שמעידים מודל של הקמפוס לקדם אנרגיה ירוקה וחינוך סביבתי. מאז הספר ליצור הספר שלהם, את המשקל הראשון של חינוך כללי ואת הרוח האנושית, הוא ספר לחינוך הכללי של המדינה בפוקוס דרומי. נכון לעכשיו יש לו וניהול, מדעי הרוח, מדעי החברה, אמנויות ומכוני המדע והטכנולוגיה וחמישה מרכז החינוך הכללית, סך של 19 מחלקות באוניברסיטה, 24 כיתות אמן Research Institute, כמו גם תוכנית הדוקטורט. "מחלקת המוות" הראשון של הספר עדיין ידוע בכל רחבי הארץ, וכן ביוטכנולוגיה טבעי, מחלקת ניהול תיירות, המחלקה לארכיטקטורה ונוף המחלקה, המחלקה אתנו-מוסיקולוגיה, דת, ניהול עסקי ללא כוונת רווח, מכון לרפואה טבעית , מאפייני ספר הם חוג. בנוסף, האיכות לשנה עטורת פרסי חינוך כללי אחר שנה, יותר לבית ספר מוניטין טוב. במקביל, אנו ממליצים לקדם קורסי צולבות למידה כוללים חילופי סטודנטים בינלאומיים, סיורים לימודיים בחו"ל פלטפורמת E-learning (Wi-Fi / Digital Media / לימוד שפה), הם להראות מאפייני ספר ותחרותיים.

הפילוסופיה שנית, חינוך

חינוך בית ספר על אנשים תרבותיים, מקצועי, דיגיטלי, תיעוש בינאום, חמישה העיקרון של פיתוח פינג הנג. Self-מיצוב כמו "אורינטציה הומניסטית לקראת רווחה דתית, וצדק עם הרוח באונ' הוראה איכותית." המשימה הייחודית שלה היא להיות "חיים מודעים", "הרוח ההומניסטית של דת" ו "אונ' ציבורית אידיאלית," ממלאת לתהליך החינוך, ועל מנת "לקדם את החיוניות של חיוניות" רוח, כדי לקדם את הצמיחה וטרנספורמציה של מורים ותלמידים, כדי לשפר את כל סטודנטי אופי, חזון ומומחיות. בינתיים, סטודנטים גם לחזק נפש השירות שלך לאחרים, למען הקהילה לטפח אזרחות טובה, ויכולה להתבצע על זה. מטרות אימון אנשים :( א) לטפח אופי, מוסריות ויש רוח השירות מודרנית. (ב) לטפח פרספקטיבה רחבה, אוריינות ומיומנויות תקשורת אזרחית האזרח המודרני. (ג) לפתח מומחים מודרניים עם תחושה של אחריות, יכולת מקצועית ויכולת יצירתית.

שלישיים, המאפיינים הפיתוח

מכללה אקדמית לחינוך להקים הרוח האנושית

בית הספר הוא בית הספר של דתיים, רוח אנושית דתית מאוד, שלמנו תשומת לב מיוחדת כדי לשפר את התפתחות חינוך אישיות הכללית של תלמידים. מכללה להעביר הלאה את המסורת העתיקה, לבנות מחדש רוח אדם היא הפיתוח של מאפיין של בית הספר מאז תחילת הפעילות שלהם. הקמנו עיר אוניברסיטאית עם חינוך באקדמיה תרבותי, להכשיר כל ימי הכשרון של שניהם חינוך האופי, חינוך כללי וחינוך מקצועי. להתחיל עם "הטכס העתיק" השנתי המאורגן לתלמידי שנת א' "הטכס מעבר" פעילויות, בשילוב עם תכנית לימודי חינוך מוסרי נועדו לענות על החברה המודרנית, כך שתלמידים באמצעות סדרה של טבילה רוחנית, הופכת מבוגרי מוח אחראים, מודעים.

יחד עם דגש בתעשייה מקומי על "למידה על ידי אחד."

בשנת הוראה, עם "חינוך לחיים מודע" ו- "למידה של תלמידים מודעים" כציר, דגש על הוראת חרס איכות סביבה ליישם את הידע שלהם. לא רק ליישם את התכנית בשיתוף עם התעשייה, אלא גם ליצור "אחדות ללמוד להשתמש" מערכת, המאפשר אינטגרציה חלקה של תאוריה והתעשייה אקדמיות, כדי לשפר את יכולת התעסוקה ואת התחרותיות של תלמידים. בנוסף, גם עולים בקנה אחד עם תעשייה מקומית פעימת קהילה, כדי ליצור נקודת אור במחלקות. וארגונים דתי מתנדבת, מות טיפול, בריאות, חוכמת חיים, חקלאות אורגנית, ביוטכנולוגיה, תיירות ונופש, ללא כוונת רווח, כמו גם תעשיות תרבותיות ויצירתית וכן הלאה, כמוקד של התפתחות העתידית של בית הספר.

בהתבסס בטייוואן, מבט בינלאומי, המערכת הבינלאומית בין האוניברסיטה הראשונה של המפרק

Fo Guang Shan Fo Guang אוניברסיטת ומערכת החינוך, האוניברסיטה האמריקאית של המערב, אוניברסיטת אוסטרליה דרום, במשותף ליצור "מערכת באוניברסיטה משותף Fo Guang Shan." זוהי יוזמה לאומית ברחבי המערכת הבינלאומית אוניברסיטת האיחוד, אנו משלבים את ארבע אוניברסיטאות, תספק מגוון רחב של משאבים כדי לפתח תלמידים פרספקטיבה בינלאומית. בעתיד, עוד יהיה "רשום ארבעה ספר הרשמה לבית הספר" דרך דרך, כך יש לתלמידים הזדמנות ללמוד לתואר כפול. בנוסף, בית הספר יכול לשלב יותר Fo Guang Shan מופץ בחמש יבשות מעוז דוג'ו בחו"ל Light של Baiyu בודהה כמו חילופיים בינלאומיים ולמידה של תלמידינו ערוץ חשוב לטפח תלמידי ניידות בינלאומית.

מיקומים

  • Chiayi City

    Nanhua University No.55, Sec. 1, Nanhua Rd., Dalin Township, Chiayi County, 62249, Chiayi City

    שאלות