We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

National Chung Cheng University

National Chung Cheng University

National Chung Cheng University

מבוא

האוניברסיטה הציבורית הראשונה שהוקמה לאחר הפריחה הכלכלית של טייוואן ב -1980, לאומי Chung Cheng מאוניברסיטת פרצו הקרקע לאחר ההנהלה יואן עבר את התוכנית לבניית האוניברסיטה בשנת 1986 לכבוד הנשיא המנוח צ'אנג קאי-שק ולפתח ההשכלה הגבוהה יון-לין, צ'יה-יי, ואזורי Tainan. היא נוסדה רשמית ב -1 ביולי, 1989 עם ד"ר לין צ'ינג-ג'יאנג להיות הנשיא הראשון של האוניברסיטה. בשלב מוקדם של האוניברסיטה, חמש מכללות הוקמו: המכללה למדעי הרוח, המכללה למדעים, המכללה למדעי החברה, המכללה להנדסה, במכללה למינהל.

ד"ר נג קואו-Shung, שריצה עונש של שלוש שנים מ -21 באוקטובר, 1996 עד 21 באוקטובר 1999, היה נשיא אוניברסיטת 2nd בהיסטוריה CCU. במהלך כהונתו, המכללה האקדמית למשפטים, ואת המכללה לחינוך נוסדו בשנת 1998 ו -1999, בהתאמה. בסך הכל, האוניברסיטה מונה כיום שבע מכללות מציעות 29 תוכניות לתואר ראשונות, 44 תוכניות הורים, 29 Ph.D. תוכניות, 17 ב-שירות מוסמך תכניות. האוניברסיטה יש יותר מ 960 חברי סגל / צוות, וכ -12,000 סטודנטים.

כאוניברסיטת מחקר מוכוון, CCU שואפת להקנות לתלמידים מיומנויות מתקדמות וידע מעמיק בתחומי מדעי הרוח, מדעי, טכנולוגיה, משפט, וניהול. עם החינוך לאמנויות ומדעים ליברליים, CCU מצפה מתלמידים ללמוד להתמודד ביעילות עם המורכבות של אתגרים של המאה ה -21.

בונים על בסיס של 20 השנים האחרונות, הנשיא הנוכחי, ד"ר פונג, ג'אנג הואה, מוביל האוניברסיטה להמשיך לשאוף למצוינות אקדמיות, בינאום, ואינטראקציה פעילה עם הקהילה העולמית.

איכות סביבה בקמפוס

הקמפוס ממוקם בחלק המרכזי של מחוז צ'יאה-יי, 15 קילומטרים מהעיר של צ'יה-יי, המהווה כ 250 קילומטרים דרומית טייפה. הקמפוס משתרע על נוף פתוח של 132 דונם על גבעה, עם יותר מ -200,000 עצים ממינים שונים. בסיור בקמפוס, עשוי להיות מופתע אחד המבנים האלגנטיים של סגנונות אדריכליים שונים, מוקף עצים גבוהים, שטחים ירוקים פתוחים, כבישים מתפתלים ולצדו עם עצי פורחים ושיחים פורחים בעונות שונות. הקמפוס עצמו הוא פארק יפה עם שלווה ופתיחות, והוא ממש משב רוח רענן בהשוואה קמפוסים עירוניים יותר של טייוואן. נצפים מערב להלן, האוניברסיטה דומה ארמון רב תפארת על גבעה. למרות הדימוי של האוניברסיטה כפי לכאורה במגדל השן נשלל, האוניברסיטה היא למעשה ידידותי פתוח לכל ומשרתת את הקהילה בדרכים רבות.

המינהל לבנייה במרכז הקמפוס הוא מתפתל,-פירמידת מדרגות בסגנון סיני, מתנהג כמו מוקד האימונים לפעילות שקורה סביבו. מול זה דרך אבנים רחבות מוביל אל השער הראשי של הקמפוס. הכביש נחסם לתנועה ממונע להליכה ורכיבה על אופניים, מסלול העיקרי לסטודנטים את כניסתם ויציאתם של הקמפוס. בצד השני אפשר למצוא שביל מרוצף אחר גובלת עצים ושטחים ירוקים. שביל זה מוביל אל הפיאצה הלבנה המרשימה הממוקמת מול באודיטוריום הראשי של הקמפוס, ופתח כדי תכונת מים עגולה שהיא מקום ציון דרך ומפגש משותף.

מול אודיטוריום הנו בניין הספרייה ומידע, ציון דרך מרשים, מתנשא של האוניברסיטה. יש בו יותר מ 891,610 ספרים, 7,315 כתבי עת ויותר מ 1,212,927 מיקרופילמים, microfiches ו תקליטורים (2010/01/17 מעודכן). מרכז המחשבים שלה תומך מחקר אקדמי, הוראה בעזרת מחשב, שירותי רישום on-line, וידאו-כנסים, בלמידה מרחוק, ושירותי מולטימדיה אחרים. המרכז אודיו-ויזואלי של הספרייה מתגאה המעודכן ביותר, ההייטק ציוד AV. בספרייה המרכזית, בחצר הפנימית גג השמש מוסיפה אור טבעי לאזורי הקריאה. זהו תענוג גדול ללמוד ומחקר בסביבת מרווחי שלווה זו.

הגימנסיה הוא אחד מהבנים המפוארים ביותר ויקרים בדרום טייוואן. יש בו שתי ברכות שחייה אולימפיות (אחד בבית ואחד בחוץ), מגרש החלקה על גלגיליות, מסלולי באולינג, ובתי משפט מקורה עבור כדורסל, כדורעף, בדמינטון. בנוסף, יש לו חדרי ג'ודו, הרמת משקולות ואימון מעגל, קירות טיפוס צוקים מקורים, אצטדיון אתלטיקה אולימפי חיצוני, וכמובן, פינג פונג מתקנים. ואחרון חביב, בקמפוס רחב ידיים אפילו יש מסלול גולף עם 20 מסלולים.

מרכז פעילות הסטודנטים ממוקם ידי Tranquility אגם. המבנה עצמו הוא מאוד ייחודי עם בגבהים שונים בפנים. מהקומות האלה אפשר לקבל תצוגה מדהימה של גשר הקשתות להפליא חציית האגם. קומת הקרקע היא מרווח שמצדו האחד על האגם, על אחר על ידי אחד הקפיטריות השונים במרכז, ועל קיר אחר באמצעות גרם מדרגות רחבות. אזור זה הוא לעתים קרובות את במת הופעות ופעילויות קבוצת סטודנטים שונות.

האגם הוא מקום מועדף למבקרים וחברי קהילת האוניברסיטה. ביום שמש אחד ימצא משפחות וילדים מטיילים לאורך שבילי האבן שלה. בקרוב להינשא זוגות, בלבוש חתונה מלא, נראים לעתים קרובות פוזות דיוקנאות חתונתם. ברבורים, ברווזים, שליו, צבים, דגים ממינים שונים מהווים קהילה משלהם על האגם. הם עושים זה חלק יפה של קמפוס נסיגת מש' אטרקטיבית עבור ערים סמוכות מחוזות, כמו גם מקום לטיולים רומנטיים על השביל סביב האגם.

הבניינים בשבע המכללות משובצים בתוך קמפוס פרק דמוי, כל אחד עם סגנון אדריכלי הייחודי סמלי של המטרה ואת האינדיבידואליות שלה. הם בכל תחומי מנוחה שונים בבית, בתי הקפה לרוץ סטודנט וחצרות קטנות.

מיקומים

  • Chiayi City

    No.168, Sec. 1, University Rd., Min-Hsiung Township, Chia-yi County 621, , Chiayi City

    שאלות