Keystone logo
Nanjing University Of Posts And Telecommunications

Nanjing University Of Posts And Telecommunications

Nanjing University Of Posts And Telecommunications

מבוא

בינאום החינוך היא מגמה בלתי נמנעת של פיתוח להשכלה גבוהה לפי הרקע החברתי של גלובליזציה New Century וכן הזדמנות חשובה להעמיק רפורמה בחינוך ולפעול למימוש פיתוח לזנק קדימה. לאחר שירש את הפילוסופיה החינוכית של טיפוח כישרונות בינלאומיים, אוניברסיטת נאנג'ינג של הודעות ותקשורת (NUPT) מלא יקדם שיתוף פעולה וחילופי בינלאומיים באמצעות הפלטפורמה של תכנית חינוך הסינית-זרות על מנת לקדם את התהליך NUPT בינאום, במיוחד עם אוניברסיטאות בחו"ל.

NUPT יש מערכת יחסים שיתופית ארוכת טווח הוקמה עם אוניברסיטאות ומכוני מחקר רבים של 16 מדינות כולל ארה"ב, בְּרִיטַנִיָה, גרמניה, צָרְפַת, קנדה, רוסיה, אוסטרליה, יפן, סינגפור כמו גם הונג קונג ו - טייוואן אזורים. יותר מ -800 אנשי מקצוע וחוקרים ביקרו NUPT ולנוכח הרצאות. NUPT גם אציל צוות רב בחו"ל כדי להשתתף בכנסים בינלאומיים על מנת לעבד חילופי אקדמי. NUPT פיתחה תוכנית הפעולה המשותפת עם 11 אוניברסיטאות בחו"ל כולל המלכה מרי באוניברסיטת לונדון, בריטניה, ניו יורק Institute of Technology, ארה"בועוד לטפח כשרונות בתחום טכנולוגיית המידע. NUPT קידם את המוניטין שלה בכל העולם באמצעות אירוח כנסים אקדמיים בינלאומיים ואזוריים רבים. בתור אחד מבסיסי ההדרכה אסיה פסיפיק Telecommunity (APT) מאז 1990, NUPT פעל 20 תכנית אימונים פתוחה 26 מדינות ואזורים.

על מנת לענות על הצרכים עבור כשרונות באיכות גבוהה עם התפתחות כלכלה חברתית ועל מנת לקדם את בינאום להשכלה גבוהה, נתמך על ידי מגמות מפתח ואת חברות גדולות הקשורות באוניברסיטות מפורסמות בחו"ל, NUPT החל כמה תוכניות חינוך משותפות סין-זרים ופתחו סטודנטים מקומיים, גייס סטודנטי זרים ללימודים NUPT, וטפח סטודנטים במשותף בתחומי מדע, הנדסה וניהול.

NUPT היעד כשר הוא לנצל תוכניות משותפות לטפח תלמידים ל כשרונות בינלאומיים ברמה גבוהה המכירים את התרבות סינית ומערבית, יש את היכולת של מחקר מדעים תוך ניצול מלא של הכשרון שלו, יש תחרותיות חזקות בשוק הכשרון העולמי, יש חשיבה עצמאית , רוח יכולת ועבודת צוות חדשנית, יש מיומנויות תקשורת טובות באנגלית, ולהיות מלא של משרות בתחומי טכנולוגיה או ממשל מתקדם.

במישור החינוכי, NUPT כעת מתמקד בחינוך עבור סטודנטים, מפתחת חינוך לתואר בהדרגה ומרחיב חינוך לתלמידים זרים באופן פעיל. בהווה, NUPT הקים NUPT-NYIT הבינלאומי המכללה לתואר ראשון, ו תואר תוכנית מאסטר משותף עם המכון הפוליטכני של אוניברסיטת ניו יורק, כמו גם עם אוניברסיטת קווין מרי.

הפילוסופיה חינוך הוא כדלקמן: הקמת המומחיות ינהל צעד עם הצורך הבינלאומי; ההגדרה כמובן תנקוט הן יתרון והאופייני הצדדים בחשבון; הטיפוח יהיה לכוון את כשרון בינלאומי טיפוח, ביסוס מותג של NUPT כשרון, כלומר כשרונות ברמה גבוהה עם ידע בסיסי רחב מוצק, יכולת בפועל חזקה, איכות כוללת גבוהה, רוח החדשנות ואופק בינלאומי. NUPT ימשיך להרחיב את שיתוף פעולה וחילופי בינלאומיים, ללמוד ניסיון להשכלה גבוה יותר, למשוך מקורות חינוך באיכות טובים, לחפש ולשפר מצבים יעילים ומערכת טובה של טיפוח כשרונות בינלאומי.

לנוכח המצב החדש של לימוד ותרגול הרעיון של פיתוח מדעי, NUPT יעבור בדרך של פיתוח בינלאומי, לדחוף קדימה בינלאומית לשיתוף פעולה וחילופי, ומציע כוח ותמיכה בעקביות NUPT פיתוח הכולל.

עם התפתחות החליפין הבינלאומי, יותר ויותר אוניברסיטאות בינלאומיות ומכוני מחקר וארגונים ביקרו NUPT, הרצאות אקדמיות שנערך, ביצעו חילופי אקדמי ודנו בשיתוף NUPT. NUPT שיתוף פעולה & חילופי בינלאומיים לקדם עדכון מערכת ידע של כל משמעת, ליישם את הידע ובראשונה עבור חינוך לתואר ראשון, ולשפר NUPT השכלה ורמת ההוראה.

המחלקה לשיתוף פעולה בינלאומי וחילופי היא מחלקה תפקודית של NUPT האחראית לענייני חוץ ופיתוח של חילופים ושיתוף פעולה בינלאומיים. כמו כן מח' מרכזית לעבודת ביצוע מדיניות חוץ לאומית, מדיניות חינוך בינלאומית ולנהל את כל ענייני חוץ של האוניברסיטה. המחלקה גם המדיום העיקרי העוסק פעולה והחילופית הבינלאומיים, כמו גם להעמיס את האחריות הכפולה של הקרנת עקרונות מחמירה וניהול חוץ. הפונקציות של המחלקה הן: הנהלה, הדרכה, תֵאוּם ו - שירות. תחת הנהגתו של NUPT הרשויות, והיא מרכזת בהוראה, מחקר ופיתוח והתמחויות מדעי, המחלקה לשיתוף פעולה בינלאומי וחילופי הוא אחראי לעבודה את הערכה המקיפה עבור חילופים ושיתוף פעולה בינלאומיים NUPT, ביצוע מדיניות החוץ של NUPT, תיאום ענייני חליפין אקדמי הבינלאומיים של NUPT. על פי הדרישות ורעיונות להגשת משמעת המפתח, מעבדת מפתח, טיפוח פרויקט כשרון מפתח, NUPT מתמקדת התוכנית ואת תוכנית הפיתוח כוללת, מתפתחת באופן פעיל, מחזק את חילופי ושיתוף פעולה עם אוניברסיטאות ידועות ומוסדות אקדמיים ברחבי העולם, ומקדמת אותם ההוראה, רמת מחקר הניהול המדעי, משפר את המוניטין הבינלאומי של NUPT, ומשרתת את הבנייה והפיתוח של NUPT.

המחלקה לשיתוף פעולה בינלאומי וחילופי אחראי ביצירות כמו ארגון ותיאום של שיתוף פעולה וחילופי הבינלאומיים, בניהול הכנס אקדמי בינלאומי, ניהול של מומחים זרים לטווח תקופה וקצרת תקופה, קשר עם מוסדות הוראה ומחקר מדעי הונג קונג, Mocau ו - טייוואן אזורים, ואת הסיומת של חילופים ושיתוף פעולה עם מוסדות החינוך שם. ממשלות, אוניברסיטאות ומכוני מחקר מדעית בכל רחבי העולם, NUPT בכנות מצפה הביקורים שלך NUPT כמו גם לתת הרצאות, לפתח חילופי אקדמי ושיתוף פעולה במחקר מדעי עם NUPT. סטודנטים מכל רחבי העולם מוזמנים ללמוד NUPT כדי לקבל תואר תואר ראשון תואר, המאסטר של הרופא.

מיקומים

  • Nanjing

    9 Wenyuan Road Qixia District, 210023, Nanjing

    שאלות