We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University

מבוא

ממצי את הפוטנציאל שלך במנצ'סטר מט - אוניברסיטה שאפתנית עם היסטוריה גאה.

אוניברסיטת מנצ'סטר מטרופוליטן (Manchester Met) היא מוסד היסטורי ומוכר בינלאומי מאז 1824. ידועה באיכות ההוראה שלה, היא גם מדורגת כאחת מ-60 האוניברסיטאות המובילות בבריטניה (The Complete University Guide 2023).

האוניברסיטה, הממוקמת במרכז מרכז העיר של מנצ'סטר, היא ביתם של קהילה מגוונת של יותר מ-4,000 סטודנטים בינלאומיים מלמעלה מ-100 מדינות. מנצ'סטר היא עיר מרגשת ותוססת עם מוזיאונים, גלריות, תיאטראות ומקומות מוזיקה. היא דורגה כעיר הסטודנטים השלישית הטובה במדינה (QS Best Student Cities 2023) ואחת הערים הזולות ביותר לסטודנטים בבריטניה (UniFresher 2023).

מנצ'סטר מט עוברת תוכנית השקעה של 400 מיליון ליש"ט כדי לשפר את מתקני ההוראה והמחקר, המבנים והמרחבים הציבוריים שלה. לאחרונה הייתה השקעה בבניין גרוסוונור של האוניברסיטה, בית הספר לאמנויות דיגיטליות, המכון לספורט ובבניין דלתון, פיתוח מחדש של הפקולטה למדעים והנדסה שלה.

Manchester Met מחויבת להכיר בסטודנטים בינלאומיים בעלי הישגים גבוהים ומציעה מגוון מקיף של מלגות. למידע נוסף ובדוק את הזכאות שלך כאן. T & Cs חלים.

השנה, נוכל להציע גם את שלנו המלגה האזורית הבינלאומית של סגן קנצלר , המציעה הנחה של 50% על שכר לימוד שנת הלימודים הראשונה לסטודנטים מאזורים ספציפיים. המלגה זמינה לסטודנטים מממנים עצמיים ממדינות זכאיות, העוסקים בלימודי תואר ראשון, העומדים בתנאי המלגה.

רשימה מלאה של תוכניות זכאיות כלולה בתנאים וההגבלות שלנו. אנא קרא מסמך זה כדי לבדוק את זכאותך ולהגיש בקשה.

להגשת מועמדות, אנא מלא את הטופס המקוון שלנו לפני סוף 30 ביוני 2024.

תכונות הקמפוס

שירותים ומתקנים לסטודנטים

אם תבחר ללמוד במנצ'סטר מט, תהיה לך גישה לאולמות הרצאות מרשימים, חדרי סמינרים ואזורי לימוד, כמו גם ספרייה מדהימה המצוידת ביותר ממיליון ספרים, כתבי עת ומשאבים אלקטרוניים (שנת אקדמיה 2020/21 ).
מגוון מתקני IT ומדיה זמינים גם כן, כולל טכנולוגיית מולטימדיה ומעבדות עם מפרט גבוה. צא לסיור הוירטואלי בקמפוס כאן.


למנצ'סטר מט מתקנים מרשימים , לרבות אולמות הרצאות, חדרי סמינרים ואזורי לימוד עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר וציוד מיוחד. זה גם ביתו של PrintCity, מרכז חדשנות להדפסת תלת מימד, ויש לו ספרייה מדהימה של 24 שעות ביממה המצוידת ביותר ממיליון ספרים, כתבי עת ומשאבים אלקטרוניים*. *שנת לימודים 2020-21

מגוון מתקני IT ומדיה זמינים גם כן, כולל טכנולוגיית מולטימדיה ומעבדות עם מפרט גבוה. צא לסיור הוירטואלי בקמפוס כאן .

ספּוֹרט

מנצ'סטר היא ביתם של כמה מהשמות הגדולים בספורט, וזה נתן השראה למנצ'סטר מט להציע מגוון רחב של פעילויות ספורט לסטודנטים - יש כיום 45 מועדוני ספורט באוניברסיטה,

המכון לספורט עובד גם עם ארגונים הכוללים את התאחדות הכדורגל, הוועד האולימפי הבינלאומי, הוועד הפראלימפי הבינלאומי, ספורט אנגליה ו-UEFA.

מחקר

תשעים אחוז מההשפעה המחקרית של האוניברסיטה היא 'מובילה עולמית' או 'מצוינת בינלאומית'**, המהווה עדות לאיכות המחקר שהיא מבצעת. גלה על קנה המידה, העומק והשאפתנות של עבודתם וכיצד הם גורמים להשפעה גלובלית על ידי ביקור באתר כאן . **REF 2021

תמיכה לסטודנטים

למנצ'סטר מט יש צוות מנוסה ביותר המציע ייעוץ קריירה ותמיכה חינם בשפה האנגלית. יש להם גם משרד בינלאומי ייעודי כדי להבטיח שסטודנטים בינלאומיים יקבלו את כל התמיכה שהם צריכים כדי להצליח.

כל סטודנט באוניברסיטה הוא גם אוטומטית חבר בסטודנטים; איחוד, שקיים כדי לוודא שהסטודנטים יזכו לחוויה הטובה ביותר שהם יכולים במהלך הלימודים.

דִיוּר

סטודנטים בינלאומיים יכולים לגשת למגוון אפשרויות לינה בזמן הלימודים במנצ'סטר מט, מחדרים עם חדרי רחצה צמודים בדירות משותפות ועד חדרי שינה עם מטבחים וחדרי רחצה משותפים. למנצ'סטר מט יש גם דירות סטודיו עצמאיות.
כל החדרים קרובים למקום בו תלמדו ובסמוך למתקנים מקומיים לרבות חנויות, מסעדות, בתי קפה וקישורי תחבורה מצוינים. תמצאו גם תמיכה בכל פעם שתזדקקו לה, מצוות חיי המגורים שלהם ועד צוות האבטחה שלהם 24 שעות ביממה. לסטודנטים לתואר ראשון מובטח גם מקום במגורי סטודנטים באוניברסיטת מנצ'סטר מט לשנת הלימודים הראשונה שלהם, כל עוד הם מגישים בקשה לפני המועד האחרון השנתי.

  דירוגים

  למה ללמוד באוניברסיטת Manchester Metropolitan University

  1. מדורג במקום ה-60 באוניברסיטה בבריטניה. (מדריך האוניברסיטה השלם 2024)
  2. גישה לכל החיים לשירות הקריירה הדיגיטלית שלנו לכל בוגרי האוניברסיטה.
  3. השקעה עתידית של 400 מיליון פאונד מתוכננת לפיתוח המתקנים, הבניינים והמרחבים הציבוריים שלנו.
  4. 1,750 עובדי הוראה אקדמיים ופרופסורים.
  5. 4,000 סטודנטים בינלאומיים מלמעלה מ-100 מדינות
  6. היסטוריה ומורשת: השורשים שלנו בהשכלה הגבוהה מתחילים ב-1824.
  7. גאה להיות 3 האוניברסיטה המובילה בת קיימא בבריטניה. (People & Planet University League 2022/23)
  8. תמיכה חינם בשפה האנגלית במהלך הלימודים.
  9. קשרי תעשייה עם חברות גלובליות, כולל IBM, בנטלי מוטורס, בוש, נייקי, וולט דיסני, לוריאל וקבוצת הבנקאות לוידס
  10. 90% מהשפעת המחקר שלנו היא מובילה עולמית או מצוינת בינלאומית. (REF 2021)

  חיים ומתקנים בקמפוס

  שירותים ומתקנים לסטודנטים

  אם תבחר ללמוד במנצ'סטר מט, תהיה לך גישה לאולמות הרצאות מרשימים, חדרי סמינרים ואזורי לימוד, כמו גם ספרייה מדהימה המצוידת ביותר ממיליון ספרים, כתבי עת ומשאבים אלקטרוניים (שנת אקדמיה 2020/21 ).

  מגוון מתקני IT ומדיה זמינים גם כן, כולל טכנולוגיית מולטימדיה ומעבדות עם מפרט גבוה. צא לסיור הוירטואלי בקמפוס כאן .

  Campus Facilities

  למנצ'סטר מט יש מתקנים מרשימים , לרבות אולמות הרצאות, חדרי סמינרים ואזורי לימוד עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר וציוד מיוחד. זה גם ביתו של PrintCity, מרכז חדשנות להדפסת תלת מימד ויש לו ספרייה מדהימה של 24 שעות ביממה המצוידת ביותר ממיליון ספרים, כתבי עת ומשאבים אלקטרוניים*. *שנת לימודים 2020-21

  מגוון מתקני IT ומדיה זמינים גם כן, כולל טכנולוגיית מולטימדיה ומעבדות עם מפרט גבוה. צא לסיור הוירטואלי בקמפוס כאן .

  Research

  תשעים אחוז מהשפעת המחקר של האוניברסיטה היא 'מובילה עולמית' או 'מצוינת בינלאומית'**, המהווה עדות לאיכות המחקר שהיא עורכת. גלה על קנה המידה, העומק והשאפתנות של עבודתם וכיצד הם גורמים להשפעה גלובלית על ידי ביקור באתר כאן . **REF 2021

  Student Support

  Manchester Met has highly experienced staff that offer career advice and free English language support. They also have a dedicated International Office to ensure that international students receive all the support they need to succeed.

  כל סטודנט באוניברסיטה חבר גם אוטומטית בהתאחדות הסטודנטים, שקיימת כדי לוודא שהסטודנטים יזכו לחוויה הטובה ביותר שהם יכולים במהלך הלימודים.

  למנצ'סטר יש את אחת מאוכלוסיות הסטודנטים הגדולות באירופה והיא ביתם של 90,000 סטודנטים - כולל 19,000 סטודנטים בינלאומיים (מדריך האוניברסיטה השלם). הקמפוס של מנצ'סטר מט ממוקם בלב מרכז העיר וקרוב למקומות מוזיקה, אמנות, קניות וספורט ידועים בעולם, ולצ'יינה טאון השני בגודלו בבריטניה.

  מנצ'סטר נחשבת ל'עיר הטובה ביותר לחיות בה' בבריטניה** ונחשבת לאחת מ-25 ערי הסטודנטים המובילות בעולם †† (**Global Liveability Survey 2022 על ידי Economist Intelligence Unit, ††QS Best Student Cities 2023). מנצ'סטר דורגה גם כאחת הערים הזולות ביותר בבריטניה לסטודנטים (UniFresher 2023).

  מיקומים

  • Manchester

   Manchester Metropolitan University, All Saints Building, All Saints, M15 6BH, Manchester

  שאלות