Keystone logo
Miriam College

Miriam College

Miriam College

מבוא

הִיסטוֹרִיָה

סיפורו של Miriam College משנת 1926 כאשר הארכיבישוף של מנילה, אז הכומר מייקל או 'דוהרטי, ביקש מאחות קהילת מרינול בניו יורק ליזום תכנית להכשרת מורים לנשים בפיליפינים. במנזר אבוסטיני עתיק ששופץ במלאבון, ריזל, הוקם בית הספר הנורמלי של מלאבון. בית הספר העביר אתרים מספר פעמים עד שבסופו של דבר ב -1953, ושמה שונה רשמית למכללת מרינול, הוא הניח את שורשיו הקבועים בדילימן (או בגבעת לויולה) בקוזון סיטי.

לאחר הוותיקן ה -2, קהילת מרינול החלה להעריך את עבודתה, לא רק בפיליפינים, אלא גם בעולם, לאור ההרשאה המקורית שלהם כצו מיסיונרי. בשנות ה -60, קהילת מרינול ראתה את נכונותה של הפיליפינים להמשיך את המשימה החינוכית שהתחילה. בשנת 1977 הועברו הבעלות והניהול של בית הספר למנהלים. בהתאם להסכם, היה צריך לשנות את השם "מרייקנול" כדי לסלול את הדרך לקידום הזהות הייחודית של בית-הספר, אם כי לא מנותקת מן הזהות של האחיות מרינקול. בשנת 1989, לאחר סדרה של התייעצויות, Maryknoll קולג 'היה מחדש בשם Miriam College .

76084_76055_MC02.png

החזון שלנו

76085_76056_MC01.png

Miriam College היא מוסד פיליפיני קתולי מוביל של למידה, אשר יוצר מנהיגים בשירות המשלבים יכולת עם אכפתיות, מושרשים בתרבות הפיליפינית ומסורת אסיה, ובכל זאת הם אזרחי העולם.

Miriam College , על ידי שילוב העבודה של החינוך עם חיי האמונה, מפתחת אנשים, במיוחד בנות וצעירות לבנות את האומה הפיליפינית להיות שיתוף יוצרי מלכות אלוהים על פני כדור הארץ.

Miriam College מחויבת לתוכניות אקדמיות מצוינות, המושרות בערכים נוצריים, משופרת בטכנולוגיה מודרנית ומועשרת על ידי קשרים לאומיים ובינלאומיים.

לבסוף, Miriam College מחויבת ליצור ולייצר בתוך הקהילה שלנו את השינויים שאנו מבקשים לממש בחברה.

המשימה שלנו

Miriam College , בשותפות עם המשפחות והקהילה, מספקת חינוך נוצרי איכותי ורלוונטי, המכיון את התלמידים להיות מנהיגים אפקטיביים, לומדים לכל החיים ואזרחים יצרניים.

הוא מציע תוכניות מצוינות ברמה הבסיסית, השלישנית, הבוגר והחינוך המבוגר באמצעות גישות של למידה ממוקדת-למידה, ערכית, מבוססת מחקר וגישה חדשנית.

ערכי הליבה שלנו

76086_76057_MC03.png

אֶמֶת

אנו מאמינים בכוח הידע ובכוח האמת המשחרר. אנו מתחייבים את החיפוש השיטתי והמדעי אחר האמת ואת ההוגנות והפתיחות במרדף. אנו דוחים כל צורה של הונאה, זיוף וחוסר יושר. אנו שואפים לאיכות הגבוהה ביותר של התפוקה האינטלקטואלית והאקדמית בו זמנית אנו מכירים ומעריכים את חוכמת הלב.

צֶדֶק

אנו מאמינים כי כל בני האדם צריכים להיות מבורכים באותה מידה להיות אחראי על וליהנות מפירות הדור ידע והתקדמות חברתית. אנו מתחייבים לחברה שבה הכוח וההזדמנות משותפים באופן שווה והמקום שבו "עירומים לבושים והרעבים מוזנים". אנו דוחים אפליה מכל סוג שהוא נגד כל אדם או קבוצה כלשהי. אנו מאמינים בשוויון בין המינים וחתרים לתמיכה בקהילה אנושית מגוונת ותלותית, שבה זכויות האדם, רווחתם והעצמתם מוערכים באופן מרכזי.

שָׁלוֹם

אנחנו מאמינים שאנחנו צריכים להיות בוני שלום. אנו גם מאמינים כי השלום פירושו היעדר אלימות, כמו גם נוכחותם של ערכים, עמדות, התנהגות ואורחות חיים המבוססים על אי-אלימות וכבוד לזכויות היסוד ולחופש של כל אדם. אנו דוחים אלימות בכל צורה ובכל אינטראקציה חברתית וכל המוסדות. אנו מחויבים לעבוד בדרכים יצירתיות ובונות לפתרון קונפליקט ולטפח יחסים אכפתיים ואוהבים בין כל בני האדם ובין בני האדם לבין שאר הבריאה.

שלמות הבריאה

אנו מאמינים כי אלוהים קרא לנו להיות stewards של כל הבריאה וכי רווחתם ואושרם של הדורות הבאים לנוח על מערכות בת קיימא ושוויון ותהליכי הייצור והצריכה. אנו דוחים הרס הסביבה ובזבוז משאבים טבעיים. אנו מתחייבים לטפל בכדור הארץ ולתרגל אורח חיים המקיים את בריאותו של כדור הארץ שבו כל החיים תלויים.

מיקומים

  • Manila

    Katipunan Avenue, Loyola Heights, Quezon City, 1108 Metro Manila, , Manila

שאלות