Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Ming Chuan University

Ming Chuan University

Ming Chuan University

מבוא

כמו האוניברסיטה הבינלאומית העליון של טייוואן, MCU מברך סטודנטים מכל רחבי העולם. בין אם אתה מעוניין במידת התואר בתקשורת, עיצוב, ניהול, טכנולוגיה, שפות, משפטים או תיירות, MCU מציעה חוויה חינוכית ייחודית ברמה עולמית. כאן, אנו מאמינים בבניית אזרחים גלובליים יצירתיים וחדשניים שמוכנים להפוך למנהיגי העולם של מחר.

81770_MCUCampus.jpg

MCU המשימה

התפיסה של המשימה "רעיון מפתח אחד הביעה שלוש דרכים", Ming Chuan University מתגאה על מתן מסגרת חינוכית אשר משתתפת לכל התלמידים עם טיפול הורי, תמיכה והדרכה. כמכון מקיף להשכלה גבוהה, Ming Chuan University שואפת למצוינות בהוראה ובלמידה באמצעות חינוך המבוסס על תיאוריה ומכוונת ליישומים כדי להכין את הלומדים בעלי מקצועיות, רוח צוותית ותפיסות עולם רחבות לבינאום.

חינוך המבוסס על תיאוריה ויישום

העיקרון החינוכי שלנו מתעקש על חינוך המבוסס על תיאוריה, יישום, אשר מרכז את הקורסים המקצועיים, קורסי השירות (ארבע שנים של קורסי אנגלית ושלוש שנים של קורסי טכנולוגיית מידע) וחינוך כללי כדי להבטיח שכל הבוגרים שלנו ייהנו מתאוריה מבוססת, חינוך יישומי. אנו מיישמים חינוך הוליסטי כדי לטפח את הדמויות של התלמידים באמצעות סמינרים, תזה סיום, עיצוב פרויקט סיום, משמעת קפדנית, הוראה חרוץ. הבוגרים שלנו מתחרים היטב עם בני גילם עבור השכלה נוספת ושיעור התעסוקה.

יכולת תחרותית מעולה

Ming Chuan University יש 11 בתי ספר: ניהול, תקשורת, משפטים, עיצוב, שפה יישומית, טכנולוגיית מידע, תיירות, מדעי החברה, בריאות טכנולוגיה, Finacial טכנולוגיה, מכללת הבינלאומי. בעקבות ההתפתחויות המהירות של הגלובליזציה והכלכלה המבוססת על ידע, בתי הספר שלנו לא רק מעסיקים אנשי סגל אקדמי, אלא גם מכוונים את ההוראה והמחקר שלהם עם האינטגרציה הבינתחומית של האוניברסיטה, פיתוח מתמשך, תחרותיות וביקוש חברתי. כדי להשיג מטרה זו, על כל בית ספר ומחלקה לקדם את התכונות המקצועיות שלהם ואת היתרון התחרותי שלהם, לקדם את איכות ההוראה, המחקר והשירות, ולשפר את יכולת התלמידים באמצעות הערכה של חברי סגל והערכה רגילה של הערכת ההוראה.

סביבה שלמה e-learning

בעידן המידע של המאה ה -21, על התלמידים לטפח את היכולת לחפש, לנתח, לעבד ולשלב מידע. בשל היישומים של טכנולוגיית הרשת בסביבת הלמידה, הטכנולוגיה הרלוונטית מתבגרת. התוצאה של ההוראה באמצעות רשת המידע הגלובלית היא מעולה ויהווה התפתחות מפתח עבור האוניברסיטה.

כדי לעודד הוראה רב-פנים ולמידה, האוניברסיטה שלנו הקימה סביבה שלמה של למידה מרחוק. ההתרחבות לאוניברסיטת הרשת מאפשרת לתלמידים ללמוד ללא גבולות המרחב והזמן. התלמידים יכולים לחזור על חומרי הלימוד באינטרנט כדי לקדם את תוצאות הלמידה שלהם. הוראת הרשת מאפשרת לתלמידים ללמוד ללא צורך באינטראקציה בין זמן ומרחב בין חברי הסגל לבין התלמידים, המהווה אתגר עצום של מצב ההוראה המסורתי.

בתמיכה ברשת והוראת היי-טק, יש לנו את כל הכיתות בשני הקמפוסים להיות כיתות לימוד אלקטרוניות. נמשיך לפתח קורסים מקוונים נוספים לסטודנטים לקידום איכות ההוראה, המחקר, השירות ותחרותיות התלמידים.

פילוסופיה חינוכית

Ming Chuan University הוקמה על פילוסופיות חינוכיות של מייסד פאו, ובהן:

 1. השתתפות בכל התלמידים עם טיפול, תמיכה והדרכה הורית

 1. משמעת קפדנית והוראה ממושכת

 1. עידוד מאמץ רב בהוראה

 1. הוראה תואמת בתיאוריה עם ניסיון ביישום

 1. מדגיש הן את מדעי הרוח והן את הטכנולוגיה

האוניברסיטה שואפת למימוש החינוך המעשי, המעודדת את התלמידים לשלב תרגול ותיאוריה, כך שיוכלו להיכנס לכוח העבודה מיד לאחר סיום הלימודים. לאור גלובליזציה גוברת והקדחת הסינית העולמית, האוניברסיטה שואפת להכשיר את התלמידים להתמודד עם התחרות העולמית באמצעות שילוב של תיאוריות חינוכיות במוסד הסיני הזה ובאוניברסיטאות בחו"ל. בנוסף ללמידה מניסיון חינוכי מוצלח, מינג צ'ואן מבקש לטפח את תלמידיו בפילוסופיה החינוכית: לוקליזציה של הידע העולמי והטמעת הידע המקומי בעולם.

כדי להשיג את היעד הסופי של פיתוח לאוניברסיטה בינלאומית יוצאת דופן, האוניברסיטה תעשה כל מאמץ כדי לקדם את החינוך האיכותי שלה להתחייב למצוינות בינלאומית בהוראה ובמחקר.

81688_AmericanCampus.jpg

מטרות חינוכיות

בִּנאוּם

יצירת סביבת למידה בינלאומית להרחבת תפיסות העולם של סגל וסטודנטים; קידום הסמכות בינלאומיות; מתעדכן בחינוך ברחבי העולם.

חטיבת החינוך והחינוך הבין-לאומי והמכללה הבין-לאומית הובילו את הדרך להתקדמות טובה לקראת יעד הבינאום. עם המספר הגדול ביותר של סטודנטים זרים של אוניברסיטאות בטייוואן, האוניברסיטה מדגימה מספיק את מאמציה בקידום בינאום ההשכלה הגבוהה ובניית סביבת לימוד אנגלית.

מִקצוֹעִיוּת

דגש על שיתוף פעולה בין האקדמיה לתעשייה על מנת לחזק ידע תיאורטי ויכולת מעשית; מתמקדים בניסיונם המקצועי ובמאמצים האקדמיים שלהם כדי לספק חינוך רב-פנים והזדמנויות למידה לאורך החיים.

בתגובה לצרכים ההולכים וגדלים לקידום אקדמי, האוניברסיטה עשתה שיפורים גדולים בהנחיית שיתוף משאבים ומערך ניהול הכשרונות שלה. הישגים אחרונים כוללים שירותי כיתה אלקטרוניים ומערכת תיק אלקטרוני לסטודנטים ולחברי סגל.

אקסלנס

יישום נחוש של עקרונות הדרכה חינוכיים קפדניים לטיפוח הלומדים בתחושת אחריות ורוח צוות; רדיפה של מצוינות בהוראה, למידה, מחקר, שירות.

Ming Chuan University קיבל הרבה לשבחים על איכות החינוך שלה. בשנת 2009, האוניברסיטה הרוויחה את המעמד העליון בין המכללות הצפוניות של טייוואן ואוניברסיטאות הסמכה מחלקתי שנערך על ידי השכלה גבוהה הערכה והערכה המועצה של טייוואן (HEEACT). בנוסף, האוניברסיטה זכתה בסובסידיה של משרד החינוך "חתירה למצוינות בהוראה" בשנים עוקבות.

81771_TaoyuanCampus.jpg

מיקומים

 • Saginaw

  Gilbertson Hall, Saginaw Valley State University, 7400 Bay Road, Saginaw, MI 48710, Saginaw

 • Taipei

  250 Zhong Shan N. Rd., Sec. 5, 111, Taipei

  • Taoyuan

   5 De Ming Rd., Gui Shan District, 333, Taoyuan

   • Taipei

    3F-8F, No.130, Jihe Rd., 111, Taipei

    • Jinsha Township

     105 De Ming Rd, 890, Jinsha Township

     שאלות