Keystone logo
Mercy College

Mercy College

Mercy College

מבוא

מכללת רחמים היא המכללה באזור דינמית ומגוונת בניו יורק שתלמידיהם הם בשליחות אישית: כדי להפיק את המרב של החיים על ידי מקבל את המרב של השכלתם.

נוסדה בשנת 1950, רחמים מציעה יותר מ -90 תוכניות לתואר ראשון ושני תואר ותעודת בתוך חמישה בתי ספר: עסקים, חינוך, בריאות ומדעי הטבע, במדעי הרוח והחברה ומדעי ההתנהגות. מכללת רחמים אתגרים הסגל והצוות שלו לעשות את העבודה להשכלה גבוהה עבור מישהו רעב מספיק כדי להרוויח מקום טוב יותר בחיים. עם קמפוסים דובס פרי, ברונקס, מנהטן יורקטאון הייטס, את החיוניות של תרבות המכללה היא מתקבלת על ידי גוף סטודנט מגוונת מכל רחבי האזור.

Mercy102

חוויה חינוכית טרנספורמטיבי
רחמי אתגרים כל הסטודנטים לתואר הראשון ושני שלה יעלו על הציפיות האישיות ואינטלקטואליות שלהם. בוגרי הרחמים להפגין הצלחה וביטחון ברחבי ספקטרום מקצועי ומקצועי, ואת ההשפעה שיש להם בקהילותיהם או מסביב לעולם היא עדות חוויה חינוכית ומעצימה.

הקהילה האקדמית התוססת של הרחמים שמה דגש חזק על הלימוד מחוץ לכיתה עם חוויות מעולם האמיתי. גישה זו מלגה מעודדת את התלמידים ליישם את מה שהם לומדים בכיתה עם החיים לאחר סיום הלימודים. בעל שם עולמי הסגל של רחמים לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם התלמידים על פרוייקטים אלה.

Mercy_York

רחמים מחויבים ליצור קשרים בין סטודנטים עם העולם. המכללה יש מסורת עשירה של שירות לקהילה דרך "רחמים מעניקים לקהילה" היוזמה, אשר מעודדת את התלמידים להשתתף, ועופרת, הזדמנויות שירות-learning. זוהי השתקפות של ההיסטוריה של רחמים ואת הערכים הכלולים חותם מכללת רחמים (Inserviendo Consumere, נצרך שירות).

בקמפוס אירועים וחוויות נסיעות בינלאומיות לסייע לתלמידים לגלות ולהעריך תרבויות רחוקות מבית. הבוגרים שלנו הם אזרחים פעילים.

Mercy101

יתרון PACT
מחויב לתמוך סטודנטי ברחבי השכלתם, במרסי קולג 'מציעה חוויה לימודית אישית הכוללת את התכנית (PACT) חוזה ההישג האישי של המכללה. PACT היא תוכנית חונכות ארצית מוכרת כי משמשת כמודל להצלחה סטודנט. www.mercy.edu/ 877-MERCY-GO.

מנטור PACT שלך הוא אדם הנקודה שלך שעוזר לך לנווט החיים בקולג '. Mentor שלך יעזור לך להבין וליישם לסיוע כספי, לבחור את הגדולים ימניים, בחר ולהירשם כיתות, לעקוב אחר ההתקדמות האקדמית שלך, לפתח כישורי מנהיגות, לנחות סטאז, ולהתכונן לראיונות עבודה.

Mercy_ny

אווירה של קמפוס רצוי
הסביבה הטבעית מרהיבה על נהר ההדסון מבדילה קמפוס הנופי של הרחמים בכפר הציורי של מעבורת דובס. הרחוב הראשי של דובס פרי, רק כמה צעדים מן הקמפוס, מציע מסעדות מקסימות, בוטיקים, קניות, בתי קפה חיי קהילה תוססים. תחנת רכבת מטרו צפון, הממוקמת בקמפוס, שהופכת את העיר ניו יורק נגישה. אתה מגיע בלב מנהטן, ב- Grand Central Station, בתוך פחות מ -30 דקות. לבחון את מושג האמנות בבית MoMA, לחוות ברודווי, להחליק על הקרח בפארק בריאנט, לגלות האופרה במטרופוליטן, לתפוס משחק באיצטדיון היאנקיז או סיטי פילד, לחקור סנטרל פארק, מוזיאון המטרופוליטן לאמנות ואת הגן הבוטני, לצבור ניסיון עם אינספור הזדמנויות התמחות עבודה.

קמפוסים אחרים של רחמים, הממוקם במנהטן, בברונקס ביורקטאון הייטס, מציעים גמישות ונוחות.Affordability
רחמים מציעים אחד שיעורי הלימוד במכללה הפרטיים הנמוכים ביותר במדינה, ואת הנמוך ביותר במדינת ניו יורק. המכללה גם מספק חבילות מלגה נדיבה לתלמידים בעלי הישגים גבוהים. האם סטודנטי מגורים או היוממות, הם יגלו שפע של הזדמנויות חוויה מעשירה מכללה בכל חלק של העלות הממוצעת במשק.

הצהרת כוונות

Mercy_DF1

מכללת רחמים מחויבת לספק לתלמידי מוטיבציה את ההזדמנות לשנות את חייהם באמצעות השכלה גבוהה על ידי הצעה במדעי רוח ותוכניות מקצועיות בסביבות למידת איכות אישיות גבוהות, ובכך מכין את התלמידים לצאת קריירה מתגמלת, להמשיך ללמוד במשך כל חייהם ולפעול מוסרי ואחראית בעולם משתנה.

MercyMission

English Language Requirements

אשר את מיומנותך באנגלית עם מבחן Duolingo אנגלית! ה-DET הוא מבחן אנגלית מקוון נוח, מהיר ובמחיר סביר המתקבל על ידי למעלה מ-4,000 אוניברסיטאות (כמו זו) ברחבי העולם.

מיקומים

 • Dobbs Ferry

  Mercy College 555 Broadway, 10522, Dobbs Ferry

 • New York

  47 West 34th Street (Herald Square), 10001, New York

 • New York

  1200 Waters Place, 10461, New York

  • Yorktown Heights

   2651 Strang Boulevard Yorktown Heights, 10598, Yorktown Heights

   • USA Online

    USA Online, ארצות הברית

    שאלות