Keystone logo
Matej Bel University

Matej Bel University

Matej Bel University

מבוא

MBFRONT

Matej Bel University היא אוניברסיטה ציבורית אשר השיגה מעמד אוניברסיטאי בשנת 2010 וחברה באיגוד האוניברסיטאות האירופאי. האוניברסיטה מספקת הן את האוניברסיטה האיכותית והן השכלה נוספת על ידי עידוד מחקר מדעי ואמנותי יצירתי. הידע מתקדם תוך שילוב הדרישות של פיתוחים מדעיים וסוגיות מעשיות. האוניברסיטה מציעה מגוון קלאסי של הזדמנויות לחינוך אוניברסיטאי בכל שלושת הרמות וצורות הלימוד בתחומי החינוך, סוגיות חברתיות, כלכלה, משפטים, פוליטיקה, מדעי הרוח ומדעי הטבע, בתחומי היחסים הבינלאומיים, התמחויות כלכליות ו מָתֵימָטִיקָה. בנוסף, הוא מספק גם לימודים אנגלופוניים ובפרנקופוניים חלקית.

MBU מפתחת תוכניות לימוד משותפות ויש לה מגעים עם אוניברסיטאות זרות גדולות, שם יש לסטודנטים אפשרות להשלים חלק מהלימודים. לכן בוגרי MBU יעילים במציאת מקומם בשוק העבודה לא רק בבית אלא גם בחו"ל. בנוסף לפעילויות חינוכיות, מדעיות ואמנותיות, חלק משמעותי מפעילויות ה- MBU היצירתיות מיוצג על ידי מחקר בסיסי ויישומי בשיתוף עם מוסדות לאומיים ובינלאומיים. האוניברסיטה היא מרכז למצוינות מחקרית ופרויקטים מדעיים ופיתוחיים ממומנים באמצעות קרנות מבנה אירופיות. יתר על כן, היא מיישמת למידה לכל החיים במגוון קורסים וצורות של אוניברסיטת ילדים MBU ואוניברסיטת MBU בגיל השלישי. לבסוף, היא מספקת לסטודנטים הזדמנויות מספיקות למגוון פעילויות חברתיות באמצעות מגוון רחב של מועדוני ספורט, הרכבים אמנותיים וארגוני סטודנטים המתפקדים ב- MBU. אנו מזמינים אתכם לגלות חלק מהיופי הטבעי של מרכז סלובקיה !

המשימה והחזון של MBU

המשימה שלנו

כחלק מתחום החינוך והמחקר האירופי, Matej Bel University תורם תרומה חשובה למתן השכלה אוניברסיטאית באיכות גבוהה, כמו גם קשת רחבה של השכלה נוספת המתאימה לדרישות החברה. האוניברסיטה, המפתחת ידע חדש באמצעות מחקר מדעי ואמנותי פרודוקטיבי, תורמת להיווצרות אנשים אינטליגנטים, מוסריים, אותנטיים ואחראיים מבחינה חברתית ובכך ליצירת חברה לומדת.

החזון שלנו

לאחר שהוכח במפורש כמוביל בתחום החינוך באזור מרכז סלובקיה, Matej Bel University נתפסת בדרך כלל כאוניברסיטה לאומית חזקה בעלת חשיבות בינלאומית. מעמדו הושג בשל איכות ההשכלה הגבוהה שלו, שיבוץ מוצלח של בוגרים בשוק העבודה, שיתוף פעולה בינלאומי מצוין בתחומי מחקר ושיתוף פעולה עם הפרקטיקה וכן בשל ספורט מקצועי והצגה אמנותית ב פּוּמְבֵּי. עקרונות בסיסיים של פעילויות MBU וערכים מקובלים MBU מגנה על האוטונומיה שלה, על עצמאותה המוסרית והמדעית מעוצמה פוליטית וכלכלית והיא מכבדת את החירויות האקדמיות.

 • MBU מפתחת מצוינות אקדמית, איכות ומוניטין טוב שלה בכל תחומי הפעילות והיא הציגה מנגנוני משוב בכל רמות הניהול והתפעול.
 • MBU משווה את רמת ותוצאות פעילותה עם האוניברסיטאות המובילות ועם תקני איכות המוכרים ברמה האירופית וצרכי החברה. הוא מקדם שיתוף פעולה בינלאומי ושיתוף פעולה עם הפרקטיקה כמקור לשינויים ולמגמות פיתוח.
 • MBU משפר את צמיחת המקצועיות, פיתוח היצירתיות וההמצאה, הגמישות, דיאלוג ביקורתי ובונה והערכה מתמשכת של משאבים בסיסיים ותהליכי חידושים.
 • MBU תומך בייחודיות ובאטרקטיביות של תוכניות לימוד, קורסים ופעילויות מקצועיות והיא משפרת את תוכנם בשיתוף הדוק עם תוצאות המחקר העולמי והמחקר שלו.
 • MBU משפר את תהליכי החינוך ברוח ההתקדמות הטכנולוגית ועקרונות הלמידה הפעילים והוא דורש יכולת דידקטית בתהליך ההוראה.
 • MBU רואה במחקר מדעי נקודת מוצא. תהליך החינוך הנלווה הקבוע ואופיו הבינלאומי עם יישום עבודת צוות והטמעה בתור התנאי העיקרי לאיכותו.
 • MBU רואה עצמה מחויבת להפיץ ידע מדעי חדש, תרבות לאומית ומסורות וכן ערכי הומניזם, אתיקה ודמוקרטיה באירופה.
 • MBU בונה יושרה פנימית המבוססת על שיתוף פעולה של מקומות עבודה ייחודיים חזקים יותר בתוך האוניברסיטה, כמו גם חיבורם הדוק, נכונות הדיאלוג, הכבוד, האמון והאחריות המשותפת לתוצאות. כל זה יהפוך לתנאי מוקדם לתפקודו האפקטיבי, להצלחתו ולחברות האוניברסיטה.
 • MBU רואה שיפור עצמי מתמשך, צמיחה מקצועית ואישית, אתיקה מקצועית ויושרה מוסרית, דרישות סבירות ואמפתיה בין אישית, אחריות אישית וחברתית ונאמנות מוסדית כאיכויות האופייניות של עובד באוניברסיטה.

אתה יכול לקרוא עוד על האוניברסיטה כאן .

MBBACK

מיקומים

 • Banská Bystrica

  Národná 12, 974 01, Banská Bystrica

שאלות