Keystone logo
© TESS
LISAA Paris

LISAA Paris

LISAA Paris

מבוא

בית הספר לעיצוב LISAA הוא Ecole Grande בקנה מידה אנושי. נוסד בשנת 1986 על ידי מישל Glize, היום LISAA הוא התייחסות בעולם חינוך אמנות שימושית.

לאחר אדריכלות לומד, מישל Glize רץ ליצור סדנה לסטודנטים לקראת הבחינות התחרותיות לכניסת הספר לאמנות Ecole גראנדה. ככזה, הוא הקים את סוור Atelier de בשנת 1979. בעקבות הצלחה זו, הוא המשיך LISAA מצא, מציעים קורסים במקור בעיצוב מרחבים ועיצוב אופנה. בשלב זה, היו רק ארבעה בתי ספר בפריז מציעים קורסי עיצוב.

LISAA הפך במהירות הפניה בתחום. עם הוראה מכוונת טכנולוגיה חדשה, צוות יציב של סגל הוראה רב ולשים לב במיוחד שלם יותר להחדרה המקצועית של סטודנטים, בית הספר גדלו במהירות, למשוך אנשי מקצוע מוכרים (עם אישים כמו סוניה ריקייל המשתתפים כשופטים בבחינות viva) וענפים חדשים שקם מחוץ לפריז: "LISAA פתח בתי ספר בפריז, רן, נאנט שטרסבורג ולאחרונה בניו דלהי בנגלור בהודו. בליבה של בתי מלאכה קטנים בקנה מידה אנושי, בבתי הספר במרכז העיר, רוכשים התלמידים את הידע והטכניקות המאפשרים להם להשתלב בעולם המקצועי. "היום LISAA הוא מוסד, מוכר לא רק המילייה המקצועי אלא גם על ידי משרד התרבות והתקשורת הצרפתי. עם 2200 סטודנטים, המפוזרים על פני שבעה אתרים שונים, LISAA הוא אחד מבתי ספר עיצוב הצרפתי הגדול ביותר. הרשת הבינלאומית שלה מהווה התייחסות לעסקים. יותר מ -200 עבודות שמת הצעות עבודה באינטרנט בכל חודש.

הוקם בשנת 1986, LISAA הוא היום אחד מבתי הספר עיצוב הגדול בצרפת. בית הספר מספק לתלמידים את האפשרות להביע את כישרונות העיצוב שלהם בתחומי אופנה, אדריכלות פנים, עיצוב, עיצוב גרפי, משחקי וידאו או אנימציה.

לספק לתלמידים עם הסמכה שהוכרה

LISAA הוא אחד מכונים פרטיים כמה השתלמות להיות מוכר על ידי משרד צרפתית התרבות והתקשורת. הקורסים הנלמדים LISAA לכסות את כל השדות במקצוע עיצוב מאושרים על ידי תעודות המדינה (BTS) וכישורים מופיע על הרשמה צרפתית של הסמכות מקצועיות (RNCP) (רמה II / Bac + 3/4 שנות לימוד נוסף)

הוראה חדשנית הנפקה

צוות שלנו הוא לא רק מורים, אלא גם אנשי מקצוע פעילים. לקרן זו המציאות של השוק ואת ההתפתחות הרציפה של פרקטיקות ומגמות מאפשרת LISAA להגיע שיעור הצלחה גבוה משמעותי מהממוצע הארצי, במיוחד עבור כישורי BTS.

בעיצוב מקצוע המותאמים לשוק העבודה

הוראה בבית LISAA מושתת על אינטראקציה מתמדת בין תלמידים, מורים ואנשי מקצוע, בתוספת סדנאות, בחינות viva ומיקומים עבודה. LISAA הוא אחד מבתי הספר המוערכים ביותר על ידי מגייסים, לומדים סוף בחינות viva לשנה לחפש כשרונות עתיד. כתוצאה מכך, שישה חודשים לאחר שסיים את לימודיו, 82% מבוגרי LISAA מצאו תעסוקה במגזר שבו הם ערכו את לימודיהם.

תפירת תמיכה לכל תלמיד

LISAA מתמקד שיעורים במתכונת של סדנאות-סגנון ההוראה שבו חילופי ודיון הם במרכז הלמידה. במהלך לימודיהם בבית LISAA, כל יתרונות סטודנט מתמיכת מורה בודדת. מנהלים ללימודים ומורים זמינים תמיד להקשיב תלמידיהם. הם לנהל פגישות אחד-על-אחד והערכות אישית כדי לאפשר לכל תלמיד להתקדם בצורה הטובה ובאותו קצב משלהם.

מזין את רשת בוגרים

בית הספר מקיים קשר עם בוגרים, אשר הם הקישורים הפעילים ביותר הרשת המקצועית של LISAA. חוויותיהם לעזור להכשיר בוגרים להיות מותאם יותר ויותר מתמיד לשוק העבודה וגם לאפשר בוגרים האחרונים כדי למצוא את משרות פנויות.

לפתוח אפשרויות WORLDWIDE

המוניטין של LISAA בנוי בבורסות עם העולם החיצון. נוסד בפריז והאזורית צרפת, LISAA פתחה גם בתי ספר בינלאומי.

קבלת LISAA פריז לסטודנטים בינלאומיים תלויה הצגת תיק עבודות אישיות ראיון פנים אל פנים. כל היכולת האמנותית וטכנית של תלמיד מוערך, בנוסף, ומעל לכל, את סקרנותם, ידע אמנותי, המוטיבציה התאמת לגבי הפרטים של דיסציפלינות של האמנות השימושית.

מיקומים

 • Paris

  Paris Fashion 13 rue Vauquelin, 75005 , Paris

  • Paris

   Paris Interior Architecture & Design 8 square Henri Delormel , 75014, Paris

   • Paris

    Paris Graphic Design 62 boulevard Arago, 75013, Paris

    • Paris

     Paris Animation & Video Games 7 rue Armand Moisant , 75015, Paris

     שאלות