Keystone logo
© ©Linnaeus University
Linnaeus University

Linnaeus University

Linnaeus University

מושב סטודנטים

מעבר לארץ חדשה, תחילת לימודים וחיים חדשים זה צעד גדול. למזלכם, התלמידים שלנו כבר עברו את התהליך! לכן, הם רוצים להזמין אתכם לסמינר מקוון לסטודנטים על ידי סטודנטים.

מבוא

Linnaeus University מודרנית, בינלאומית בדרום מזרח שוודיה. אנו ממוקמים בשתי ערים אוהבות טבע, אחת ליד הים הבלטי ואחת מוקפת אגמים בעיר הירוקה ביותר באירופה.

ללמוד באוניברסיטת Linnaeus University

לימודים בחו"ל הם יותר מסתם השכלה. ללמוד פירושו להכיר חברים חדשים, ללמוד על תרבות חדשה, להתאהב, לבנות קריירה, ללמוד שפה חדשה, לרכוש אופניים ולהיות חלק מקהילה. Linnaeus University מלאת חיים. בחר באוניברסיטה שבה אפשריים חיים.

חיי תלמיד

לחיי האוניברסיטה יש הרבה מה להציע, החל מפגישה עם חברים בפאב הסטודנטים ועד השתתפות באירועים ופעילויות תרבות. התאחדות הסטודנטים ואגודות הסטודנטים עושים כמיטב יכולתם כדי לגרום לכם להרגיש בבית.

זמן פנאי איכותי חשוב כשאתה סטודנט. אם תמצאו שמחה והגשמה בחיי הסטודנטים שלכם, תרוויחו אנרגיה נוספת ללימודים. לא תתקשו למצוא משהו לעשות. התלמידים נהדרים בארגון תחרויות מלאי כיף, מסיבות, הופעות וטיולים.

אם אתה מנצל את ההזדמנות להסתבך באיגוד הסטודנטים או בפעילויות חוץ-לימודיות אחרות, אתה יכול לצבור מיומנויות והתנסויות מועילות העשויות להיות לא יסולא בפז כשאתה מגיש מועמדות למשרה בהמשך החיים.

איגוד לינאוס פועל על מנת להבטיח שתקבל את החינוך הטוב ביותר האפשרי אך גם שואף להציע פעילויות מהנות מלבד הלימודים. ישנם מספר ארגוני סטודנטים ומועדונים באוניברסיטה המציעים מגוון רחב של פעילויות פנאי לסטודנטים.

ESN (רשת הסטודנטים Erasmus) הוא ארגון הסטודנטים הגדול באירופה. הוא מורכב מרשת מדורים מקומיים המארגנים אירועים לסטודנטים היוצאים לחו"ל ללמוד, וגם סטודנטים מקומיים. מדורי ה- ESN באוניברסיטת Linnaeus University הם ESN קלמר ו- ESN Växjö (VIS). שני החלקים מארגנים אירועים מקומיים כגון ברביקיו, פעילויות ספורט ולילות נושא עם מסורות שוודיות טיפוסיות המיוצגות, כמו גם טיולים בתוך שוודיה ומחוצה לה.

תוכנית החבר

תוכנית החברים תואמת סטודנטים בינלאומיים עם סטודנטים (שוודים בעיקר). החברים עוזרים לסטודנטים הבינלאומיים בשאלות יומיומיות, מציגים אותם לתרבות ואורח החיים השבדי, כמו גם איך זה להיות סטודנט באוניברסיטת Linnaeus University .

אגודות סטודנטים

יש כ -70 אגודות סטודנטים באוניברסיטת Linnaeus University , בהן אתה כסטודנט יכול להשתתף במגוון פעילויות. בדוק את אגודות הסטודנטים.

אולי אתה מעדיף אירועי ספורט, נגינה בתזמורת סטודנטים, הפעלות קולנוע, שירה או עוסק בכתיבה על נושאים שמשפיעים עליך כתלמיד? להיות פעיל בחיי הסטודנטים הוא הזדמנות להכיר חברים חדשים, להיות מסוגל לפתח את עצמך באחד מתחומי העניין שלך ולעבוד יחד בצוות עם אנשים שאוהבים לעשות את אותו הדבר.

אפשרויות בינלאומיות

כסטודנט באוניברסיטת לינאוס, תקבל נקודות מבט בין-תרבותיות באמצעות תורות, אינטראקציה עם סטודנטים בינלאומיים, ספרות קורסים בינלאומית, וכן פרופסורים אורחים ממדינות אחרות. בדרך זו, תרחיב את האופקים שלך ותקבל בברכה אתגרים ונקודות מבט שונות של עצמך ושל סביבתך. חוויות בינלאומיות גורמות לך לצמוח אקדמית, אישית ומקצועית.

סטָטִיסטִיקָה

עובדות נוספות על Linnaeus University:

 • נוסדה בשנת 2010 באמצעות מיזוג בין אוניברסיטת קלמר ואוניברסיטת ווקסיו;
 • ממוקם בקלמר וב-Vaxjö;
 • 44,000 סטודנטים רשומים;
 • 2,200 סטודנטים בינלאומיים רשומים;
 • האוניברסיטה ה-6 בגודלה בשבדיה מבחינת מספר הסטודנטים;
 • 780 אוניברסיטאות שותפות ביותר מ-80 מדינות;
 • תכניות 100 מעלות ברמת מחזור א', 8 מהן נלמדות באנגלית;
 • תכניות 80 מעלות ברמת מחזור ב', 35 מהן נלמדות באנגלית.

  תכונות הקמפוס

  קלמר ווקסיו

  Linnaeus University ממוקם בשתי ערים בחלק הדרום מזרחי של שוודיה - קלמר ו-Vaxjö. שתי הערים ממוקמות באזור Småland, מחוז שבו הים והטבע תמיד בקרבת מקום.

  קלמר - עיר הסטודנטים ליד הים

  העיר קלמר ממוקמת על החוף, דבר ש Linnaeus University ניצל לאחרונה על ידי בניית בנייני אוניברסיטה חדשים ממש ליד הנמל ואסף את האוניברסיטה במקום אחד. מכיוון שהנמל נמצא במרכז העיר קלמר, סטודנטים יכולים לעשות את העסקים היומיומיים שלהם במרכז העיר ולמלא את העיר בברז של פעילויות. בקלמר יש בערך 65,000 תושבים והיסטוריה ארוכה מימי הביניים - דבר שלא ייעלם מעיניו כאשר טירת קלמר הישנה נמצאת ממש מעבר לפינה מהקמפוס. העיר נבחרה כ"עיירת הקיץ של שוודיה", אולי בזכות ימי השמש הרבים, החופים שנצפו ברחבי העיר והאירועים והקונצרטים.

  Växjö - קמפוס חי

  כל מה שנמצא בקמפוס בווקסיו נמצא במרחק של חמש דקות הליכה - מגורי סטודנטים, כיתות לימוד, הספרייה, מסעדות ופאבים, אגמים ומתקני פנאי. הקמפוס מלא חיים ואנרגיה ומהווה מקום מפגש טבעי לכל הסטודנטים ותחומי העניין. Växjö מונה כ-90,000 תושבים והיא הוכרזה כעיר הירוקה ביותר באירופה" בגלל הפתרונות המותאמים לסביבה שיושמו. השם Växjö מתורגם ל"עיר האגמים", וזה משהו שלא נעלם מעיניהם, לאחר אחד האגמים הרבים רק ליד הקמפוס. עם היער שמסביב, זה הופך למקום המושלם להליכה וריצה.

   קבלה

   מצא מידע נוסף על ידי לחיצה על אופן הגשת הבקשה.

   דרישות אשרה

   הגשת בקשה לאישור שהייה דרך סוכנות ההגירה השוודית.
   מידע כללי, לחץ על קרא עוד.

   מלגות ומימון

   יש לנו מלגות זמינות לסטודנטים הלומדים תכניות מאסטר. ניתן לקבל עד 75 אחוז הפחתה משכר הלימוד עבור תכנית מלאה.

   כמו כן, בדוק את המלגות של המוסד השוודי בכתובת https://si.se/en/apply/scholarships/swedish-institute-scholarships-for-global-professionals/

   עבור סטודנט הלומד תכניות לתואר ראשון / תואר ראשון, אנו לא מציעים מלגה מהשנה הראשונה.

   סטטיסטיקת בוגרים

   דירוגים

   • Times Higher Education דירוג 2021. Linnaeus University ממקם את עצמו בין 100 האוניברסיטאות המובילות באזור חינוך איכותי, ובין 200 המובילות באזור שינויי אקלים; עבודה הגונה וצמיחה כלכלית. בתוצאה הכוללת, Linnaeus University ממקם את עצמו במקום 301–400 מתוך סך של 1,115 אוניברסיטאות.
   • דירוג שנחאי לשנת 2020. Linnaeus University מופיעה בין 800–900 האוניברסיטאות המובילות מתוך 18,000 אוניברסיטאות בעולם.

   עדויות סטודנטים

   חיים ומתקנים בקמפוס

   לחיי האוניברסיטה יש הרבה מה להציע, החל מפגישה עם חברים בפאב הסטודנטים ועד השתתפות באירועים ופעילויות תרבות. התאחדות הסטודנטים ואגודות הסטודנטים עושים כמיטב יכולתם כדי לגרום לכם להרגיש בבית.

   מיקומים

   • Växjö

    P G Vejdes väg, 351 95, Växjö

   • Kalmar

    Universitetsplatsen 1, 39231, Kalmar

    Chat with students

    שאלות