Keystone logo
© Lakeland University
Lakeland University

Lakeland University

Lakeland University

מבוא

אוניברסיטת לייקלנד, שנוסדה בשנת 1862, היא אוניברסיטה פרטית חדשנית, במחיר סביר, ארבע שנים, המשלבת את האמנויות הליברליות עם למידה חווייתית באמצעות תוכנית החינוך השיתופי עטורת הפרסים שלה. לייקלנד משרתת כ-2,000 סטודנטים, כולל סטודנטים לתואר ראשון בקמפוס הראשי של המגורים הממוקם במחוז Sheboygan, ויס, סטודנטים לתארים מתקדמים ותואר שני שלוקחים קורסי ערב ומקוונים דרך אחד מששת המרכזים של לייקלנד הממוקמים ברחבי ויסקונסין וסטודנטים לתואר ראשון שנרשמו בקמפוס שלה בטוקיו, יפן. למידע נוסף באתר lakeland.edu. לייקלנד מוסמכת על ידי הוועדה ללמידה גבוהה יותר

קבלה

מה נדרש כדי להיכנס לאוניברסיטת Lakeland University ? Lakeland הוא מוסד מבחן אופציונלי שמתגאה בגישה הוליסטית כאשר שוקלים מועמד להתקבל. בעוד שסטודנטים יכולים לבחור אם ציוני המבחנים שלהם ממלאים תפקיד בתהליך הקבלה או לא, אנו מבינים שיש פגמים מובנים בניסיון לסכם את הפוטנציאל האקדמי שלך בבחינה אחת. אנו מחפשים את התלמיד שרוצה ללמוד ולהיות חבר בקהילה המתמחה בתשומת לב אישית, הן אקדמית והן בין אישית.

תהיה מאסקי

Lakeland University מקבלת סטודנטים על בסיס מתמשך לאורך כל השנה. כדי למקסם את בחירת הדיור ואת חבילת הסיוע הפיננסי שלך, אנו מציעים לך להגיש מועמדות בתחילת השנה האחרונה שלך בתיכון. אנו ממליצים על יחידות הכנה הבאות בבית הספר התיכון:

 • אנגלית: 4 שנים
 • מתמטיקה: 3-4 שנים
 • מדעי הטבע: 3 שנים
 • לימודי חברה: שנתיים
 • שפות זרות: שנתיים
 • כל קורס נוסף בתחומי הכנה למכללה

מלגות ומימון

Lakeland מחויבת לספק ערך יוצא דופן בעלות ניתנת לניהול. זו הסיבה שאנו מציעים מגוון מלגות כדי לעזור להפוך את עלות ההשכלה שלך למשתלמת יותר.

אנו גם מעודדים את כל הסטודנטים המבקשים מלגות להגיש בקשה בחינם לסיוע לסטודנטים הפדרליים (FAFSA).

לאחר קבלת קבלה Lakeland , אתה יכול להתחיל להגיש בקשה למלגות דרך פורטל Muskie העתידי שלך. אתה תשתמש בפרטי ההתחברות שיצרת כאשר הגשת בקשה לראשונה ל- Lakeland כדי לגשת לאתר הפורטל. כל הזדמנות למלגה תופיע כ"טופס" ברשימת התיוג שלך.

אם יש לך שאלות כלשהן או שתרצה מידע נוסף על מלגות, אנא פנה ליועץ הקבלה שלך או למשרד הסיוע הפיננסי!

למה ללמוד ב-Lakeland University

Lakeland University מציעה דרכים חדשניות לסטודנטים לזכות בתארים האקדמיים שלהם ולהפוך את יעדי הקריירה שלהם למציאות.

Lakeland זכתה לאחרונה לכבוד על ידי US News & World Report ברשימות הדירוג השנתיות שלה של המכללות הטובות ביותר על היותה בין בתי הספר המובילים באזור המערב התיכון בקידום הניידות החברתית של תלמידיה.

עוד כמה סיבות מדוע סטודנטים בוחרים Lakeland :

 • תוכנית החינוך השיתופית עטורת הפרסים שלנו
 • השקה: עסקים מנוהלים על ידי סטודנטים Lakeland
 • הפלטפורמות הפופולריות שלנו BlendEd ו- BlendEd Live
 • מקסימום זיכוי העברה
 • שישה מיקומים נוחים ברחבי ויסקונסין

פרסים והסמכות

Lakeland University מוסמכת על ידי הוועדה ללמידה גבוהה (HLC). על מוסדות להשכלה גבוהה לעסוק בהערכות חיצוניות תקופתיות על מנת לשמור על הסמכתם. ההערכה המקיפה האחרונה של Lakeland University התקיימה בשנת 2019. בעקבות אותו ביקור, בהמלצת הצוות המבקר, קיבלה האוניברסיטה אישור מחדש של עשר שנים על הסמכה. הוועדה ללימודים גבוהים תערוך את סקירת שנה 4 של Lakeland בקיץ 2023.

Higher Learning Commission, service mark

הסמכה מתמחה:
אישורי מדינה:

תכניות ההכנה של יועצי בתי ספר לתואר ראשון של Lakeland University מאושרות על ידי מחלקת ההוראה הציבורית של ויסקונסין.

התוכנית לתואר שני של Lakeland University בייעוץ קליני לבריאות הנפש מאושרת על ידי מחלקת הבטיחות והשירותים המקצועיים של ויסקונסין כתוכנית ייעוץ מקצועית מאושרת מראש במסגרת MPSW 14.01.

התוכנית לתואר שני של Lakeland University בייעוץ קליני לבריאות הנפש מאושרת גם כתוכנית הסמכה מוקדמת ליועצי שימוש בסמים על ידי מחלקת הבטיחות והתקנים המקצועיים של ויסקונסין.

Lakeland University משתתפת בהסכמי ההדדיות של אישור המדינה. Lakeland University היא חברה בעלת מעמד טוב במועצה הלאומית להסכמי אישור מדינתיים (NC-SARA). ככזה, Lakeland מוסמכת לספק תוכניות ושירותים לתושבי המדינות המשתתפות, הטריטוריות ומדינות החסות.

SARA seal 2024 participating institution

התכנית לתואר ראשון בסיעוד מוסמכת על ידי הוועדה לחינוך סיעודי קולגי.

מיקומים

 • Plymouth

  W3718 South Dr, Plymouth, 53073, Plymouth

שאלות