We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Kyoto University Of Advanced Science
Kyoto University Of Advanced Science

Kyoto University Of Advanced Science

Kyoto University Of Advanced Science

מבוא

Kyoto University Of Advanced Science (KUAS) יכולה להסתכל אחורה על היסטוריה של 50 שנה כמוסד חינוכי פרטי מוסמך בלב האקדמי של יפן. כדי לעשות את הצעד הבא והאתגר בקנה מידה עולמי, KUAS הזמינה מנכ"ל מהשורה הראשונה של חברה מצליחה גלובלית מבוססת קיוטו כיו"ר, במטרה להציע את המשאבים האקדמיים שלה בזירה הבינלאומית. הקמת תוכנית הנדסה חדשנית נלמדת אנגלית היא דוגמה מרכזית אחת למאמצים אלה, שכן KUAS ממשיכה לחזק את מחויבותה להיות בפסגת החינוך המודרני.

עקרונות מכונן

 • KUAS תבקש לייצר בוגרים מצטיינים שיכולים לזהות ולפתור את בעיות העתיד.
 • KUAS תבקש לחזות עתיד מזהיר יותר לחברה ולבצע מחקר אקדמי מתקדם שיוביל להגשמת חזון זה.
 • על ידי הפקת בוגרים ומחקר מצוינים, KUAS ייקח תפקיד מוביל בתרומה לחברה, הן היום והן במאות הבאות.

יישום עקרונות היסוד שלנו הלכה למעשה

 • המומחים והמנהיגים שיתרמו לחברת המחר יפעלו בעולם ערכי מגוון.
 • Kyoto University Of Advanced Science מחויבת לחינוך ולמחקר הנוטלים יוזמה בפתרון סוגיות גלובליות על ידי הסתכלות קדימה אל העתיד, זיהוי סוגיות חדשות שעשויות להתעורר ושילובן עם נושאים חינוכיים עכשוויים.
 • ב-KUAS נבקש לייצר אנשים דינמיים ומסוגלים שיוכלו לקחת על עצמם את האתגר של בעיות מורכבות ורב-גוניות על ידי שילוב של תודעה מתקדמת, הסתגלות ומוסר ברמה עולמית עם ידע מיוחד, חשיבה יצירתית וראיית הנולד לצד גישה רחבה והוליסטית. יסוד הידע.

"יצירת פרדיגמות חדשות בחברה הגלובלית שלנו" - Masafumi Maeda, נשיא KUAS

ברוכים הבאים Kyoto University Of Advanced Science . תחת השם החדש שלנו, האוניברסיטה שלנו מתפתחת לאוניברסיטה מקיפה, אבל כזו שבמרכזה הפקולטה הייחודית להנדסה באמת. הקמנו את המחלקה הזו כמענה לצרכים העולמיים: האבולוציה של רובוטים ומכונות אוטומטיות, כמו גם מזל"טים וכלי רכב חשמליים, תביא לרפורמות חברתיות בקצב מהיר. לכן, אנו מסורים להיות אוניברסיטה שיוצרת את מיומנויות הידע הנדרשות על ידי העולם המודרני שלנו. אם אתם מעוניינים ליצור יחד סוג חדש של אוניברסיטה, אנחנו מחכים לכם.

סטָטִיסטִיקָה

KUAS במספרים

 • 50 - KUAS חגגה 50 שנה להיווסדה בשנת 2019 עם שם בית ספר חדש לגמרי.
 • 2 - יש לנו שני בתים. קמפוס אוזומסה במערב קיוטו וקמפוס קמאוקה בעיר קמאוקה.
 • 1 - KUAS מארח את הפקולטה להנדסה הכל-אנגלית הרב-תחומית הראשונה ביפן.
 • 50-50 - אחד מהחזונות שלנו לפקולטה להנדסה: 50% סטודנטים בינלאומיים, 50% סטודנטיות.
 • 10,000+ - מספר הסטודנטים הבינלאומיים בקיוטו. עיר גלובלית באמת!
 • 35% - 35% מהפרופסורים בפקולטה להנדסה KUAS הם מחו"ל.
 • 264,365 מ"ר - השטח הכולל של שני הקמפוסים שלנו.
 • 2020 - KUAS השיקה את הפקולטה החדשה להנדסה עם בניין פקולטה חדש משלה.
 • 10% - בערך 1 מתוך 10 אנשים בעיר קיוטו הוא סטודנט באוניברסיטה. שיעור זה הוא הגבוה ביותר ביפן!

  סטטיסטיקת בוגרים

  תכונות הקמפוס

  קמפוס אוזומסה ובניין ההנדסה הדרומי

  קמפוס אוזומסה ממוקם באזור רגוע יחסית במערב קיוטו סיטי. זה המרחק המושלם ממרכז העיר לטיול אופניים נחמד וקצר בכל עונות השנה, ויש תמיד רכבת תחתית או אוטובוס למקרה של גשם.

  קמפוס אוזומסה מורכב מארבעה בניינים גדולים. בניין ההנדסה הדרומי הוא החדש מבין הארבעה והושלם ב-2019 במיוחד עבור הפקולטה החדשה שלנו להנדסה. כדי לממש את החזון שלנו לפקולטה להנדסה מודרנית באמת, היינו צריכים בית מושלם. הסגל המוערך שלנו הורשה לנקוט בגישה מעשית בתכנון ובתיאום כדי להבטיח שהבניין כולל את כל המכונות והציוד הדרושים למחקר המתקדם שלהם. יתר על כן, הבניין הדרומי תוכנן מתוך מחשבה על פתיחות. תוכנית הקומה כוללת מוזיאון המציג את הפרויקטים של התלמידים שלנו ואת מחקרם של הפרופסורים ושטחי למידה רחבים פתוחים. לכל פרופסור יהיו מעבדות ומשרדים משלו בתוך הבניין. עם זאת, המרחבים הפתוחים הללו יאפשרו יותר אינטראקציות בין פרופסורים, סטודנטים, מעבדות ותחומי מחקר. בנוסף, האוניברסיטה מקווה להעשיר מתקנים אלה בתרבות ייחודית למגזר הטכנולוגי של קיוטו. באופן מסורתי, חברות בקיוטו בנו מעונות לעובדיהן בצמוד לחברות שלהן, והבניין הדרומי שלנו כולל גם מעונות סטודנטים להנדסה בינלאומית של 80 חדרים.

  קמפוס אוזומסה כולל מתקנים רבים אחרים, שגולת הכותרת שלהם היא הבניין המערבי החדש שלנו. הושלם בשנת 2019 ממש לפני הבניין הדרומי, הבניין המערבי כולל כיתות חדשות לגמרי, משרדי תמיכה בקריירה והתמחות, והרבה אזורים שבהם התלמידים יכולים להירגע. השטחים המשותפים כוללים אטריומים, אזורי פטיו עם נוף מלא של הקמפוס, ואולם התכנסות גדול.

  קמפוס קמאוקה

  קמפוס קמאוקה ממוקם כ-30 דקות מקמפוס אוזומסה, כאשר KUAS מציע שירות אוטובוס להסעה של כל הסטודנטים בין הקמפוסים. קמפוס קמאוקה שוכן בעמק גדול מוקף בהרים, מה שהופך אותו לסביבה המושלמת להתרחק מהמולת העיר. הקמפוס המשתרע על פני 232,000 מ"ר כולל 16 בניינים וכן מגרשי ספורט רבים (בייסבול, כדורגל, גולף), חדר כושר ומתקנים חיצוניים המוקדשים לפקולטה שלנו למדעי הסביבה הביולוגית. סטודנטים להנדסה יוכלו לנצל את מתקני הספורט של Kameoka במסגרת קורסי החינוך הגופני שלהם!

  מתקנים

  ל- Kyoto University Of Advanced Science יש שלוש ספריות שלא רק מאחסנות את אוסף הספרים המרשים שלנו, אלא גם מספקות לתלמידים מגוון של סביבות לימוד פוריות.

  כדי לעזור לתלמידים להישאר בריאים הן בגוף והן בנפש, בנוסף למתקני הספורט בקמפוס קמאוקה, קמפוס אוזומסה שלנו כולל חדר כושר וסטודיו ליוגה.

  אחד ממרכיבי היסוד של כל אוניברסיטה יפנית הוא קפיטריה של בית הספר, שם תמצאו מגוון רחב של מאכלים במחירים נוחים במיוחד. KUAS אינו יוצא מן הכלל, ותפריט הקפיטריה המתעדכן בקביעות פופולרי מאוד בקרב הסטודנטים הבינלאומיים שלנו.

   מיקומים

   • Kyoto

    Uzumasa Campus 18 Gotanda-cho, Yamanouchi, Ukyo-ku, Kyoto, Japan, 615-8577, , Kyoto

   תוכניות

   שאלות