Keystone logo
KTH Royal Institute of Technology

KTH Royal Institute of Technology

KTH Royal Institute of Technology

מבוא

KTH Royal Institute of Technology בשטוקהולם היא אחת האוניברסיטאות הטכניות המובילות באירופה, כמו גם מרכז מפתח של כישרון אינטלקטואלי וחדשנות. אנחנו מוסד המחקר והלמידה הטכני הגדול ביותר בשוודיה וביתם של סטודנטים, חוקרים וסגל מרחבי העולם המוקדש לקידום הידע.

הִיסטוֹרִיָה

KTH היא אוניברסיטה עם היסטוריה עשירה של רעיונות וחדשנות פורצי דרך שתחילתה בשנת 1827. במשך כמעט 200 שנה KTH סטודנטים שהמשיכו להשפיע על ההווה שלנו ולהביא את ההתקדמות הטכנולוגית המגדירה את החברה המודרנית. עדיין כיום, KTH מעצבת את הכישרונות שימצאו את הפתרונות לאתגרים של מחר.

מחקר

KTH עובדת עם התעשייה והחברה במרדף אחר פתרונות ברי קיימא לכמה מהאתגרים המשמעותיים ביותר של האנושות: שינויי אקלים, אספקת אנרגיה עתידית, עיור ואיכות חיים לאוכלוסייה המבוגרת הגדלה במהירות. אנו מטפלים בהם באמצעות מחקר וחינוך מובילים בעולם, בעלי השפעה גבוהה במדעי הטבע ובכל ענפי ההנדסה, כמו גם באדריכלות, ניהול תעשייתי, תכנון ערים, היסטוריה ופילוסופיה. כמעט שני שלישים מהמחזורים של 4 מיליארד שוודים קשורים למחקר.

מחקר בסיסי ויישומי מבוצע זה לצד זה ב- KTH והמחקר הבינתחומי מתבצע במקביל לעבודה בתחומים ספציפיים.

קריירה

KTH מקיימת קשרים הדוקים עם רשת מתרחבת של חברות בינלאומיות והקהילה התעשייתית במספר תחומים, והעבודה והלימוד כאן מספקת גישה לרשת זו.

דוח הקריירה האחרון מראה כי 94 אחוזים מאלו שסיימו את לימודיהם ב- KTH 2010-2012 היו מועסקים מאז שסיימו את התואר ו-6 אחוזים הנותרים המשיכו לדוקטורט. לימודים. מאוכלוסיית הסטודנטים הבינלאומיים, 30 אחוז ממשיכים לדוקטורט. לימודים ב- KTH או באוניברסיטאות ידועות אחרות. 32 אחוז KTH עוזבים את שבדיה לעבודה או ללימודים בחו"ל. 13 אחוז מובילים אחרים בעבודתם, ו-13 אחוז כבר קיבלו את התפקיד הניהולי הראשון שלהם.

סטָטִיסטִיקָה

KTH Royal Institute of Technology היא האוניברסיטה הטכנית הגדולה והמכובדת ביותר בשוודיה. על ידי בחירה ב- KTH , אתה מקבל גישה לחיי סטודנטים תוססים ולסביבה אקדמית יוקרתית.

  תכונות הקמפוס

  ארבעת KTH בשטוקהולם רבתי, אוספים יותר מ-12,000 סטודנטים במשרה מלאה, כ-1,900 סטודנטים לדוקטורט וכ-3,700 עובדים במשרה מלאה. הקמפוסים ממוקמים אסטרטגית בסמוך לתחומי המחקר והלימוד שלהם, לדוגמה, KTH Kista ממוקמת באמצע מרכז ה-ICT Kista, עם כמה מחברות טכנולוגיות המידע והתקשורת המובילות בעולם. אחד מהקמפוסים האחרים שלנו, KTH Flemingsberg, ממוקם באחד ממרכזי הטכנולוגיה הרפואית המובילים של צפון אירופה למחקר ופעילות תעשייתית.

   קבלה

   השנה האקדמית ב- KTH מורכבת משני סמסטרים בני 20 שבועות כל אחד, המתחילים בסוף אוגוסט ומסתיימים בתחילת יוני. הבקשה ללימודים ב- KTH החל משנת 2023 נפתחת באמצע אוקטובר. אתה מגיש בקשה דרך מערכת הבקשות הלאומית השוודית, קבלה לאוניברסיטה. לחלק מהתוכניות המשותפות יש מועד אחרון להגשת מועמדות.

   מלגות ומימון

   KTH מציע ארבע הזדמנויות מלגות שונות ללימודי תואר שני. KTH מכסה את שכר הלימוד של תוכנית שני או שנתיים לתואר שני. KTH לשנה מיועדת KTH לתואר שני ומכסה את שכר הלימוד של השנה השנייה ללימודים. KTH התוכנית המשותפת מיועדת לסטודנטים בתכניות משותפות מסוימות ומכסה את שכר הלימוד עבור תקופת הלימודים ב- KTH . KTH הודו מיועדת במיוחד לסטודנטים מהודו.

   סטטיסטיקת בוגרים

   דירוגים

   KTH Royal Institute of Technology היא האוניברסיטה הטכנית הגדולה והמכובדת ביותר בשוודיה - מדורגת 89 בדירוג האוניברסיטה העולמית של QS 2023. המוניטין שלנו נובע מהסגל המונע והסטודנטים המוכשרים שלנו, העובדים יחד כדי לעצב עתיד מזהיר יותר.

   קרא עוד על הדירוגים של KTH באתר האינטרנט שלנו.

   עדויות סטודנטים

   חיים ומתקנים בקמפוס

   להיות חלק מ- KTH פירושו להיות חלק מהעיר הדינמית והשוקקת שטוקהולם, בנוסף לשפע הפעילויות שתוכלו לקחת בהן חלק כסטודנטים. כדי להיכנס לרוחו של סטודנט אמיתי KTH , אגודת הסטודנטים וארגוני סטודנטים אחרים מארגנים פעילויות שיעזרו לכם למצוא חברים לכל החיים.

   מיקומים

   • Stockholm

    KTH Royal Institute of Technology Brinellvägen 8

   שאלות