Keystone logo
© 2023 © Kristiania University College
Kristiania University

Kristiania University

Kristiania University

מבוא

מכללת Kristiania University היא אחד המוסדות הפרטיים הוותיקים ביותר להשכלה גבוהה בנורבגיה. Kristiania ממוקמת באוסלו, והיא קרן שמטרתה הוראה ומחקר. כל העודפים הכספיים מנוצלים לחיזוק הסביבה האקדמית והלימודית. Kristiania מציעה תוכניות לימוד וקורסים ברמות השכלה שונות המותאמות לאנשים בעלי כישורים, יכולות והזדמנויות שונות. Kristiania תחנך מועמדים שיספקו לחברה מומחיות, הן למגזר הציבורי והן למגזר הפרטי.

Kristiania היא קרן שמטרתה הוראה ומחקר. כל העודפים הכספיים מנוצלים לחיזוק הסביבה האקדמית והלימודית של המכללה.

Kristiania מספקת מחקר וחינוך בבתי ספר מקצועיים, תואר ראשון, תואר שני ודוקטורט בניהול, ארגון, שיווק, תקשורת, אינפורמטיקה, מדעי הבריאות, חדשנות ואמנות. עם למעלה מ-18,000 תלמידים, 800 עובדים, והיצע חינוכי גדול באוסלו, ברגן ובאינטרנט, Kristiania היא האוניברסיטה העצמאית הגדולה ביותר בנורבגיה, ובית הספר המקצועי של Kristiania הוא בית הספר המקצועי הגדול ביותר בנורבגיה.

המשימה של Kristiania היא לתרום לפיתוח החברתי והכלכלי של נורבגיה באמצעות פיתוח והפצת ידע מונעי בעיות ויישומיים, בשיתוף פעולה הדוק עם חיי העבודה, המבוססים על המיטב במחקר ובעבודה אמנותית. על מנת לבצע משימה זו בצורה היעילה ביותר האפשרית, Kristiania פועלת להסמכה כאוניברסיטה העצמאית הראשונה של נורבגיה.

קבלה

לכמה מהלימודים שלנו, עליך להגיש בחינת קבלה בנוסף לבקשתך. בחלק מהלימודים יש להגיש גם טופס הערכה עצמית וחלקם להשתתף בנסיונות או אודישנים.

דרישות אשרה

האזרחות שלך קובעת איזה סוג של ויזה או אישור לימודים אתה צריך כדי ללמוד בנורבגיה. אם יש לך ספק לגבי הבקשה לויזה ואישור לימודים, צור קשר עם השגרירות/קונסוליה הנורבגית הקרובה ביותר או בדוק עם מנהלת ההגירה הנורבגית (UDI).

 • אזרחים ממדינות נורדיות
  אזרחים ממדינות נורדיות (שוודיה, פינלנד, דנמרק, איסלנד, איי פארו, גרינלנד ואולנד) המתכננים לחיות בנורבגיה יותר משישה חודשים, חייבים ללכת למשרד המס (Skatteetaten) לבדיקת תעודת זהות ולהגשת תעודת זהות. הודעה על שינוי כתובת לא יאוחר מ-8 ימים לאחר הגעתך לנורבגיה. יש להזמין תור מראש באתר שלהם.
 • אזרחים ממדינות האיחוד האירופי/EEA
  אזרחים ממדינות האיחוד האירופי/EEA אינם זקוקים לויזה כדי להיכנס לנורבגיה, אך הם נדרשים לרשום את שהותם במרכז השירות לעובדים זרים (SUA), תוך 3 חודשים לאחר הגעתם לנורבגיה. עליך להזמין תור מראש בפורטל היישום של UDI.

  אזרחים ממדינות האיחוד האירופי/EEA שמתכננים לשהות בנורבגיה לתקופה קצרה מ-90 יום אינם צריכים לרשום את שהותם.
 • אזרחים ממדינות שאינן האיחוד האירופי/EEA
  אזרחים ממדינות שאינן האיחוד האירופי/EEA צריכים להגיש בקשה להיתר לימוד כדי ללמוד בנורבגיה.
 • בעת הגשת מועמדות לתכנית לתואר שני במכללת Kristiania University , אזרחים שאינם באיחוד האירופי/EEA חייבים לתעד את יכולתם הכלכלית. ניתן לתעד זאת באמצעות אחד מהדברים הבאים:
  • דף חשבון בנק רשמי עדכני על שמך
  • מכתב המאשר כי אתה זכאי למלגה/הלוואה לסטודנטים מארץ הולדתך
  • מכתב ערבות נותנת חסות והצהרת בנק רשמית לאחרונה של נותן החסות


הסכום הנדרש לשנת לימודים אחת הוא שכר לימוד ומחייה לשנת לימודים אחת. ניתן לתעד את הסכום בכל מטבע.

זה יהיה מאוחר יותר חלק מהותי מהבקשה להיתר לימוד. מיד לאחר קבלת הקבלה, סטודנטים לתואר שני בינלאומיים מתבקשים להעביר סכום זה לחשבון הפקדת סטודנטים המוחזק על ידי מכללת Kristiania University .

מיד לאחר קבלת הקבלה, אזרחים שאינם באיחוד האירופי/EEA צריכים להגיש בקשה להיתר לימודים. מידע נוסף על היתר הלימוד זמין באתר האינטרנט של UDI. לידיעתך, תהליך הבקשה להיתר לימוד עשוי להימשך 7-8 שבועות.

כחלק מהבקשה להיתר לימודים, יש להפקיד סכום זה בחשבון בנק נורווגי שכן UDI דורשת ערבות כספית ללימודים בנורבגיה. לא ניתן לפתוח חשבון בנק בנורבגיה לפני ההגעה. לכן, למכללת Kristiania University יש חשבון שבו ניתן להפקיד את הסכום הנדרש. פרטים על אופן העברת הפיקדון יהיו זמינים לאחר קבלת הכניסה.

בדרך כלל אתה נדרש להירשם באופן אישי במשרד ההגירה המקומי תוך 7 ימים לאחר הגעתך לנורבגיה. בשל המגיפה המתמשכת וכללי ההסגר, המשטרה גמישה יותר במועדים אלה. עליך לקבוע פגישה מראש דרך פורטל הבקשות של UDI. שימו לב שאסור לכם להיכנס לתחנת המשטרה לפני שסיימתם את זמן ההסגר הנדרש.

לאחר רישום המשטרה, תקבלו בדואר תעודת מגורים ומספר תעודת זהות נורבגית. רישיון השהייה תקף לרוב לשנה ויש לחדשו לשנה השנייה ללימודים. כשמקבלים אישור לימודים בנורבגיה, מקבלים אוטומטית גם אישור לעבוד עד 20 שעות שבועיות ומשרה מלאה במהלך חגים רגילים.

לאחר שתקבל את מספר תעודת הזהות הנורבגי שלך, תוכל לפתוח את חשבון הבנק שלך בנורבגיה ומכללת Kristiania University תעביר את כספי ההפקדה שלך לחשבונך. הכסף יועבר אליך בחזרה ברגע שתפתח חשבון בנק נורווגי. על מנת שנוכל להחזיר את הפיקדון שלך, עליך לבקר באופן אישי במחלקה הפיננסית שלנו עם מכתב חתום עם פרטי חשבון הבנק שלך. המכתב חייב להכיל את מספר התלמיד שלך, שם מלא, כתובת ומספר חשבון. אם לא יינתן היתר הלימוד שלך או אם תפרוש לפני המועד הנקוב בחוזה הסטודנט שלך, הכספים שהפקדת יוחזרו לך.

מיקומים

 • Oslo

  Kirkegata 24.26, Oslo, 0107, Oslo

  שאלות