Keystone logo
IU International University of Applied Sciences

IU International University of Applied Sciences

IU International University of Applied Sciences

מבוא

מה IU עושה אחרת?

עם למעלה מ -100,000 סטודנטים מיותר מ -153 מדינות , IU International University of Applied Sciences היא האוניברסיטה הגדולה ביותר בגרמניה. הם מציעים תכניות תואר ראשון, שני ו-MBA מוסמכות על ידי המדינה, באיכות מעולה הנלמדות באנגלית - עם גישה חדשה לגמרי.

התוכניות בקמפוס של IU בברלין ובבאד הונף מספקות חווית לימודים מובנית אך גמישה כך שתוכל לאזן בין לימודים, עבודה וחיים אישיים בגרמניה. עם לוח זמנים המשלב הדרכות אישיות ולימוד עצמי מקוון, אתה יכול לשקוע במדינה זרה תוך כדי בניית הרשת החברתית והמקצועית שלך.

בכל אחד מהקמפוסים של IU בברלין ובבאד הונף, תהיו חלק מקהילה תוססת ובינלאומית באמת. מתקני הקמפוס המודרניים, סביבת הלמידה התומכת והפעילויות המהנות בקמפוס מאפשרים לך לחוות באופן מלא את חיי הסטודנטים בגרמניה תוך כדי עבודה קשה כדי להשיג את המטרות שלך.

בימים מחוץ לקמפוס, אתה יכול גם להתאים את הלמידה שלך הודות לפלטפורמה הדיגיטלית המשולבת במלואה של IU וכלי למידה חדשניים המשלבים טכנולוגיית AI כגון ChatGPT ו- Syntea . עם סיום הלימודים, תהיו זכאים גם לויזה של 18 חודשים לאחר לימודים כדי להתחיל קריירה בגרמניה.

למידע נוסף על IU .

להצליח בעולם עם IU

עם IU , אתה יכול לפתוח דלתות להזדמנויות קריירה בכל רחבי העולם . התוכניות המוסמכות על ידי המדינה שלהם יציידו אותך בידע רלוונטי לתעשייה ובמיומנויות מבוקשות כדי שתוכל להתבלט בשוק העבודה העולמי. לימודים ב- IU גם נותנים לך גישה לשירותי הקריירה המקוונים והאירועים הבלעדיים שלהם ומחברים אותך לרשת הגלובלית של שותפים אקדמיים שלהם כדי שתוכל ללמוד בארה"ב, קנדה או אוסטרליה.

למה IU ?

 • למידה משולבת: השתתף בהדרכות בקמפוס רק 2-3 פעמים בשבוע.
 • גמיש: למד באינטרנט לפי לוח הזמנים שלך לשארית השבוע.
 • חקור אפשרויות עבודה-לימוד בגרמניה: עד 20 שעות שבועיות בזמן הלימודים
 • מוכווני קריירה: IU מספקת תכניות תואר מיוחדות בתחומי ביקוש גבוה.
 • קורסים: משלבים תיאוריה ויישום מעשי באמצעות מקרי מקרים מהחיים האמיתיים.
 • התחל את הקריירה שלך בגרמניה: לאחר סיום הלימודים עם ויזה של 18 חודשים לאחר לימוד.
 • כל התוכניות מוסמכות: על פי תקנים גרמניים ואיחוד האירופי בחינוך.
 • תארים IU מוכרים בינלאומית וניתן להמירם למקבילות בחו"ל לעבודה או ללימודים נוספים.
 • מוכר על ידי WES Canada & US וחבר באיגוד האוניברסיטאות ההודיות (A IU ).

המשימה של IU

מה שמניע את IU , הוא מה שמניע אותך: IU מעצבת את התוכניות שלה להיות גמישות וחדשניות ככל האפשר - מבלי להקריב את האיכות. הם מספקים מומחיות מומחית וחומרי למידה חדשניים, כמו גם התמקדות בשירותי סטודנטים מצוינים ובייעוץ מקצועי. התוכניות של IU מספקות ידע ספציפי לנושא ומיומנויות רכות עם גישה מכוונת עתיד וכלים דיגיטליים להכנת בוגרים לעולם העסקים הבינלאומי.

תכונות הקמפוס

גר בגרמניה

גרמניה נחשבת לאחד מיעדי הלימוד המובילים בעולם ובלב אירופה. מוביל בחדשנות, עסקים והנדסה, סיכויי קריירה עם תואר גרמני הם מגוונים ומרחיקים לכת. גרמניה גם מסבירה פנים לאנשי מקצוע בינלאומיים ומציעה אשרת עבודה של 18 חודשים לאחר לימודים לסטודנטים שמבצעים את הסמסטר האחרון שלהם בגרמניה.

קמפוסים IU

ב- IU , אתה יכול לבחור בין שני קמפוסים מודרניים בברלין ובאד הונף, כל אחד מצויד במתקנים חדישים, מרחבי למידה וספריות. בואו לחוות את הסצנה התוססת של ברלין או להתמקם בסביבה הידידותית של באד הונף, שבה זמינה לינה בקמפוס. הצטרפו למועדונים ואגודות, הירגעו באזורים חברתיים ואמצו את הקהילה הבינלאומית התומכת לאורך המסע החינוכי שלכם.

תמיכה בסטודנטים

כאשר אתה עובד לקראת המטרות שלך ב- IU , תמצא מערכת תמיכה חזקה עם יועצי לימוד מועילים, מומחי משרדי קריירה ומדריכים בעלי ידע. אנשי מקצוע ידידותיים אלה מדריכים אותך במסע האקדמי שלך, מבחירת קורסים ועד מציאת התמחויות והזדמנויות עבודה.

איזון לימוד-חיים

ב- IU , תיהנו מאיזון בריא בין לימודים לחיים באמצעות מודל למידה מעורבת בקמפוס המשלב שיעורים בקבוצות קטנות ולימוד עצמי מקוון. גישה גמישה זו מאפשרת לך לנהל ביעילות את הלימודים, העבודה והחיים האישיים, תוך עיסוק בקהילה בינלאומית מגוונת וחיפוש הזדמנויות ללימודי עבודה, כגון משרות חלקיות או התמחות, ובכך להעשיר את חווית הלימודים הכוללת שלך בחו"ל.

  סמינר מקוון ושאלות ותשובות בחינם

  סמינר מקוון: לימוד מקוון עם IU 15:00 - 15:45 (CEST)

  דרישות אשרה

  • סטודנטים בעלי אזרחות במדינה חברה באיחוד האירופי, המתכננים להשתתף בהרצאות בקמפוס במהלך חלק (או כל) הלימודים, אינם זקוקים לאישור שהייה על מנת להיכנס לגרמניה.
  • סטודנטים ללא אזרחות במדינה חברה באיחוד האירופי, המתכננים להשתתף בהרצאות בקמפוס במהלך חלק (או כל) לימודיהם, חייבים לקבל אישור שהייה תקף כדי להיות מסוגל ללמוד בגרמניה.

  * זה חל רק על סטודנטים המעוניינים להשתתף בסמסטר אחד או יותר בקמפוס בגרמניה. סטודנטים המתכננים לבצע את כל לימודיהם באופן מקוון באמצעות הקמפוס הוירטואלי IU , אינם צריכים לקבל אישור שהייה - ללא קשר לאזרחותם.

  אם יש לך שאלות כלשהן בנוגע לתהליך הבקשה להיתר שהייה, אנא צור קשר עם צוות היועץ ללימודים של IU .

  מלגות ומימון

  שנה את העתיד שלך עם IU - הגש בקשה וחסוך עד 25%!

  IU תמיד מחפשת דרכים חדשות שיעזרו לך לשלב חינוך איכותי ונגיש, ללא קשר לנסיבות שלך.

  הצטרף לאחד מהקמפוסים שלה בבאד הונף או בברלין ותיהנה מהגישה הייחודית של IU המאפשרת לך להגיע לאיזון בין העיסוקים האקדמיים שלך, המחויבויות בעבודה, אינטראקציות חברתיות וחקר יבשת חדשה תוך כדי עבודה לקראת המטרות העתידיות שלך.

  הגש בקשה עוד היום ותהיה לך הזדמנות לקבל עד 25% הנחה על הלימודים שלך בקמפוס!

  דירוגים

  הסמכות, דירוגים וחברות

  הַאֲמָנָה

  IU International University of Applied Sciences קיבלה הסמכת מערכת מ-EQAR, FIBAA, מועצת ההסמכה הגרמנית והמועצה הגרמנית למדע ומדעי הרוח. המשמעות היא שהקורסים, הפקולטה וחומרי ההוראה שלהם עומדים בסטנדרטים המחמירים שנקבעו על פי ההנחיות האקדמיות האירופיות וכעת הם יכולים להסמיך תוכניות משלהם.

  פרסים ודירוגים

  IU היא האוניברסיטה הגרמנית הראשונה שקיבלה 99/100 בדוח QS Stars, אבל היא גם הגיעה למקום הראשון ב-6 מתוך 25 קטגוריות בדירוג האוניברסיטאות הגדולות בגרמניה לפי CHE. לאחרונה תוכניות ה-MBA המקוונות של IU דורגו במקום ה-26 באירופה בדירוג QS Online MBA היוקרתי, הישג והכרה מרשימים על הבמה הבינלאומית.

  חברות

  IU חבר באגודת בוגרי עסקים, קונסורציום למידה מקוונת, AASCB ובקואליציית החינוך העולמית של אונסק"ו. חברות אלה נותנות להם קשרים למוסדות אחרים, חברות וארגונים לא ממשלתיים, כמו גם תוכניות לתואר ראשון וקורסים לפיתוח למידה לאורך החיים. על ידי מינוף טכנולוגיה מתקדמת, IU עוזר לסטודנטים הזקוקים להמשיך בלימודיהם ולרדוף אחר למידה לכל החיים

  מאז אפריל 2023, IU חבר באיגוד האוניברסיטאות ההודיות (A IU ), איגוד האוניברסיטאות הגדול בעולם עם אוניברסיטאות זרות כחבר שותף. IU היא גם החברה האירופית היחידה באיגוד האוניברסיטאות האפריקאיות (AAU), רשת של למעלה מ-420 אוניברסיטאות ומרכזי מחקר מרחבי יבשת אפריקה

  הכרה גלובלית ושותפים אקדמיים

  הכרה עולמית

  מכיוון ש- IU מוכרת על ידי WES Canada וארה"ב, ניתן להמיר את התארים שלהם לנקודות בהתאם לסטנדרטים אקדמיים מקומיים במערכת נקודות ההגירה הקנדית ובתכנית הערכת ההגירה האמריקאית.

  שותפים אקדמיים

  באמצעות שותפויות עם מוסדות אקדמיים מכל רחבי העולם, IU מציעה דרך משתלמת יותר לסטודנטים ללמוד ולגור בחו"ל. ברית IU Study Abroad Alliance מאפשרת לסטודנטים להתחיל תואר מקוון ב- IU ולהשלים אותו באוניברסיטה שותפה בארה"ב, קנדה, אוסטרליה או אירופה, שם ישנן אפשרויות קריירה בשפע

  עדויות סטודנטים

  מיקומים

  • Bad Honnef

   Mülheimer Str. 38, 53604, Bad Honnef

   • Berlin

    Frankfurter Allee,73a, 10247, Berlin

    • Berlin

     Berlin, גרמניה

     שאלות