We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

ISPED

ISPED

ISPED

מבוא

אודות ISPED

דרום המכון האמריקאי למחקר ופיתוח - ISPED היא חברה ברזילאית, שבסיסה בסאו פאולו / SP מיוצגת בכמה ערים של המדינה באמצעות שותפויות עם מכינות וחברות אחרות בתחום החינוך.

המוסד מבקש גישה גמישה יותר לחוויות חינוכיות ומקצועיות במדינות אחרות, כמו גם תמיכה מהמגע הראשוני בהנפקת האימות של בני האצולה.

בהפיכת תלמידים לתוך המקצוע מיומן במדינה שלנו היא המטרה העיקרית של ISPED המבקשת והתעדכנו בשוק העולמי, בעיקר באמצעות הזדמנויות חדשות שמוסדות הדרום אמריקה לספק.

הקורסים המוצעים מבקשים לענות על הדרישות של ארץ המוצא, בסטנדרטים הברזילאים ובעיקר הציפיות של תלמידינו.

MISSION

להציע תרבות והתפתחות מקצועית, כמו גם ניסיון בינלאומי שסופק על ידי מוסדות נודעים.

VISION

להגדיל את היצע הקורסים יוכרו כחברה מודרנית גלובליזציה בעולם.

ערכים

יושרה, כבוד והזדמנויות בשוק העבודה לבין אלה שמגיעים אלינו לצורך השיפור וחוויות חדשניות; אחראי וברת קיימא פעיל במקביל להסכם בינלאומי שיש לו צמיחה כלכלית כמטרה העיקרית; ניהול חדשני עם Open למצטרפים חדשים ועניין מקצועי מוגדר מסוים; שאפתנית חברה חותרת להגיע סטודנטים, שותפים מבוטחים, כך יש את כל צמיחה כמטרה להיות מושגת; אשראי היחסים בין אנשי מקצוע כמו הנחה הכרחית ליצירת רשתות ופיתוח מתקדם של ארצנו.

אודות Universidad de האוטונומית אסונסיון

UAA - Universidad de האוטונומית אסונסיון מקורו בשנת 1978 באמצעות יצירת הספר למנהל עסקים (ESAE), במטרה הראשונית של אימונים משאבי אנוש לעסקים קיימים ב פרגוואי.

עם חלוף זמן והודות התמונה של רצינות וביקוש מועבר על ידי UAA לקבל חינוך איכותי ובמחיר סביר לגודל אוכלוסייתה, ESAE מורחבת התשתיות הפיזיות אקדמיות שלה, להגדיל קורסי הצעתה בתחומים אחרים כגון במדעי החברה, משפטים, מדעי הרוח, מדיניות, הבריאות והטכנולוגיה.

משנת 1991 הבנק באמצעות צו מס '11615 של משרד ארצו החינוך הוסב באוניברסיטה, עוד הרחבת רשימת שלה של קורסים קיימים גם הולך לספק לתלמידיה קורסים לתארים מתקדמים לאטו סנסו ו סנסו במובן.

נכון לעכשיו, UAA יש יותר מ 125 הסכמים ברחבי העולם, היא המדינה היחידה מוכר בארצות הברית על ידי ACBSP - להסמכת המועצה לעסקים תוכניות ובתי ספר. בנוסף להכרה זו, UAA יש גם יוקרה בינלאומית רבה, נשקלת בשנת 2015 על ידי האוניברסיטאות הטובות QS אחד 3 האוניברסיטאות הטובות פרגוואי נמנה המתאים ביותר באמריקה הלטינית.

כדי להשיג את כל האחריות הזו, המשימה של UAA היא להמשיך להציע שירות איכותי, עם משאבים פיסיים נאותים השכלה אקדמית במפורש ומשאבי אנוש מיוחדים בפעילויות שלהם, ובכך שמירה על הכרתת תשתית חינוכית טובה יותר של פרגוואי.

אודות האוניברסיטה של ​​Moron

UM הוא מוסד פרטים כי מאז 1960 מוקדש להוראה בתחום האקדמי. נכון לעכשיו, יש 26,000 מטרים רבועים של תשתית חינוכית, 6,000 מ"ר עבור מעבדות ומתקני הספרייה שלך מודרניים.

לקבלה בכיתותיהם עברו יותר מ -50,000 בוגרים מאחד 10 הפקולטות הקיימות, לרבות הפקולטה לרפואה.

אנשי מקצוע העובדים במוסד נבחרו בקפידה על פי רקורד שלהם וניסיון, כך חינוך איכותי וכבוד לגבור על כל הקריירה הקיים באוניברסיטה.

האוניברסיטה בולטת את התמונה הגדולה שנותרה בניהול השוטף שלה. מוסד עם מגוון משמעתי רחב ורוח דמוקרטית אותנטית אשר מאופיין בתוך תפיסה שונה מאוניברסיטות פרטיות אחרות בארגנטינה, המספקת תצוגה מודרנית על פי הצרכימים והדרישות של הקהילה והחברה שלהם, כמו גם הרחבתו בסצנה הבינלאומית לחינוך.

בית הספר לרפואה

מטרות התוכנית הן התמקדו הכשרה מקצועית בתחום המדע והאמנות של רפואה, שמטרתה להבין את המבנה של קידום ההוויה, בריאות האדם, מניעה וריפוי של מחלות.

בית הספר לרפואת משתמש עבור השלמת תכליתו, מוצק מדעי, טכני הומניסטי, עם הנוכחות של החוקרים הראשיים, פקולטה מוכשרת ומעבדות מצוידות בטכנולוגיה העדכנית ביותר בעולם.

המוסד נחשב לאחד האוניברסיטות הרפואיות הטובות ביותר בעולם, כמו סגנית הנשיא שלה, ד"ר דומינגו ליוטה, היא מוכרת ברחבי העולם כיוצר של לב מלאכותי. יתר על כן, חשוב לציין כי יש את השיעור הגבוה ביותר של אישורים לבדיקות תושבות בארגנטינה, עם מספרים גבוהים יותר מ -70% מבוגריה.

כיום ONE הוא אחראי לבריאותם של ארבעה מיליון תושבים, באמצעות ביקורים שנעשו על ידי תלמידיו, ולכן, המוסד עם האחריות החברתית הגדולה של המדינה בכל הנוגע לבריאות ציבור.

עם נכסים אלה, מבטיח לעודד רופאים לעתיד ואנשי מקצוע אחר לרכוש ולבנות ידע לחזק את היסודות התיאורטיים הנדרשים ברפואה מכובדת ורוח חקירה.

אודות האוניברסיטה הלאומית של קורדובה

המיפקדה הלאומית המאוחדת - האוניברסיטה הממלכתית בקורדובה החל את הקריירה שלו בארגנטינה באמצע המאה השבע-עשרה, כאשר החלה את פעילותה תחת השם Colegio Máximo, שבו תלמידיו, אשר רובם היו עיר דתית של קורדובה, קיבל שיעורים בפילוסופיה ותיאולוגיה .

דווקא דרך הלידה של UNC כי ארגנטינה החלה ההיסטוריה שלה בחינוך. באמצעות מוסד זה, אשר במשך יותר מ -400 שנים מספק שירותי החינוך שלה, העיר כולה של קורדובה יכולה להתפתח ולראות, ממוסד זה, בוגר להפוך נשיאים.

נכון לעכשיו, UNC הוא המוסד הוותיק ביותר של ארגנטינה דרך יותר מ -110,000 תלמידים ממקומות שונים באמצעות 250 תוכניות לתואר ראשון ושני המוצעים ומוכרים ברחבי העולם. בכל שנה, יותר מ -1,500 פרויקטים מחקריים מקושרים ישירות אליה, כמו גם 13 מכללות, 100 מרכזי מחקר, 25 ספריות ו -16 מוזיאונים.

הפקולטה למשפטים

הפקולטה למדעי החוק החברתי, UNC הוא החלק העתיק של העיר, בסמוך לבניין הראשון של האוניברסיטה, מונסראט Colegio Nacional de וגם המבנים האחרים של הזמן.

מיקומים

  • São Paulo

    Rua Madre de Deus, 499 – 1°andar Mooca – São Paulo/SP – CEP 03119-000, , São Paulo

שאלות