Keystone logo
© Carrianna Field
ISMET - Formación en salud y terapias naturales

ISMET - Formación en salud y terapias naturales

ISMET - Formación en salud y terapias naturales

מבוא

"אם אתה אוהב את מגזר הבריאות, ולסייע לאנשים למנוע ולטפל במחלות, מחקר או כל פעילות הקשורה טיפולים טבעיים, אתה חייב לאמן אותך בבית ספר המציע בסיס איתן לעתיד המקצועי שלך."

היסטוריה

איסמט(המכון הגבוה לרפואה מסורתית) נוסדה בשנת 1992, לעומת של חוסה לואיס Badrena, ונחנך על ידי דיקן הפקולטה לרפואה סינית מסורתית בבייג'ינג. איסמט נולד במטרה לתת הכשרת טיפולים טבעיים כך שתלמידים יכולים להיות אנשי המקצוע הטוב ביותר בתחומים שאנחנו מלמדים נטורופתיה והומיאופתיה, MedicinaTradicional סין אקופונקטורה, מדריכים טכניים, אוסטאופתיה, בריאות ואסתטיקה טבעית, אימון ובריאות , צמיחה אישית וטיפולי אנרגיה. מאז, עד כה, איסמט ממשיך להתפתח ולהתרחב הצעתה, בנוסף עם התנסות יומיומית צברה במשך השנים, הן בוגרות, אדונים והכשרה רציפה קלינית לסטודנטים חדשים.

יותר מעשרים שנות ניסיון שעברו מספר רב של תלמידים יותר מאלף תלמידים פעילים מאחורינו. גם במקביל ליצירת הספר הושק במרכז הטיפול, במטרה הכפולה של תורם לחקור את יישום השיטות למדו לשמש השלמה הכרחית בהכשרת הסטודנטים שלהם.

איסמט כיום משתפת פעולה עם UCC-UVic (Central אוניברסיטת קטלוניה - אוניברסיטת ויק) במרכז UCAM (האוניברסיטה הקתולית סן אנטוניו של מורסיה).

ספר

למה ללמוד איתנו

 • אנחנו צריכים לוחות זמנים גמישים מתודולוגיות מחקר (ב אדם או באינטרנט), כדי להסתגל לחיים העבודה והמשפחה שלך.
 • תוכניות הלימוד לתארים מתקדמים פותחו והכשרה מבוסס מנחה IES (בריאות Institut d'Estudis - מחלקת הבריאות של קטלוניה Generalitat דה).
 • אנו מציעים לכם צוות הוראה של מעל 100 אנשי מקצוע אשר משלבים הוראה עם הפרקטיקה הקלינית שלהם
 • בכל שנה ערכנו כ 250 סמינר מקרה, אם מבוא או התמחות
 • אנו מספקים פיתוח מקצועי באמצעות פרקטיקות קליניות עם מטופלים ושיטות עבודה אמיתיים באירועי ספורט. בכל שנה כ 18,000 ביקורים מבוצעים
 • הסכמים עם אוניברסיטאות לאומיות ובינלאומיות להשיג תארים אוניברסיטאיים עצמם בתוך השדה של הרפואה הטבעית
 • דרך שוק העבודה בכל שנה יותר מ 200 עבודת פתחים לנוע ... תסתכל Instagram, אנו מפרסמים אותם שם!
 • ISMETalumni, עמותת בוגרי איסמט, מציעה הנחות ומחירים מיוחדים על שירותים בלעדיים השונים לסטודנטים לשעבר איסמט ... שירות חינמי לחלוטין
 • אנחנו במרכז היחיד באזור הממוקם בבניין של יותר מ 2000m2 ב Eixample שמאל.

לבסוף, הקהילה איסמט מציעה הרצאות בחינם וסדנאות, טיולים, לימודי המשך, תעשיית המידע וחוגים אחרים.

ספר

מצב מקוון

"זה מצב מאפשר לך ללמוד תוכניות אימונים, בלי לוחות זמנים ובלי תזוזה '

תכונות עיקריות של המצב המקוון:

 • החומר הדידקטי שהציג פרקים ונושאים כהשלמת הערכת חומר: תרגילים, מטלות, בחינות, הערכה אוטומטית - בדיקות הערכה, פורומים לעבוד. כל זאת כדי להבטיח דינמי הוראה ולמידה המאפשרת הבנה ומקדמת למידה.
 • שיעורים אישית על ידי מורים מתמחים בתחום, המקדמים למידה ולהדריך סטודנטים. קהילה בקמפוס אינטראקטיבית המעודדת תקשורת בין מורים ותלמידים ומאפשרת את האבולוציה של התלמיד על פי האפשרויות שלהם.
 • מקדם השתתפות התלמיד. התלמיד נמצא בקשר מתמיד עם חבריו לכיתה והמורה שלו. יתר על כן, הערכה רציפה (פורומים, דיונים, תרגילים קבוצתיים, ה) מקדמים את מוטיבציה ללמידה. כל התלמידים והמורים, להשתתף בהכשרה (שאלות שיתוף, רעיונות והסברים), ובכך יוצרים אפקט "להאכיל בחזרה" משני הצדדים.
 • זה יותר גמיש בגלל שיש הם לא זמנים או לזמן מוגבל. התלמיד בוחר מתי ללמוד ובמשך כמה זמן. זה מאפשר לך להתאים את הקורס לכל צורך ספציפי.
 • סגל קמפוס נשאר פעיל מספטמבר עד יולי. במהלך חודש אוגוסט התלמיד עדיין יש גישה קמפוס לסקור שיעורים או להתעדכן בנושאים ללכת מאוחר.
 • הערכה רציפה. התלמיד מוערך תוך התחשבות בתהליך האבולוציוני שלהם במהלך הקורס. לכן, מאז הקורס מתחיל עד לתאריך הסיום שלה, זה יוערך על ידי שימוש בתהליכים שונים: תרגילים, בדיקות, בחינות, עבודה, השתתפות בפורומים, וכו וסכום כל הבדיקות הללו יובילו מהציון הסופי כמובן. תוצאות סטודנטים נלמדות על ידי ועדה אקדמית עבור אימות נוספת.
 • ניטור למידה. אימוני מערכת מקוונת איסמט, מאפשרת לתלמידים לבדוק את ההתקדמות שלהם לאורך תהליך הלמידה שלהם. במובן זה, התלמיד הוא מודע לחלוטין בכל עת של מעמד אקדמי הנוכחי שלך, ולכן יכול להתאים לרמה של המחקר שלהם לצרכים של כל רגע. כדי להתגבר על החומרים אינם עשויים (תלוי ועומד כיום מוסדר על ידי הממשל) בחינות proctored.

דרישות טכניות:

 • דפדפן מכשיר שיכול לנגן תכני פלאש
 • רזולוציית מסך מינימום 1024 × 768
 • חיבור לאינטרנט 20MBs מהירות מומלצת
 • דפדפן האינטרנט Mozilla Firefox מומלץ. לוח אנדרואיד אם דפדפן האינטרנט דולפין. כדאי Ipad, דפדפן האינטרנט Puffin
 • פלאש תוסף שחקן 6, לפחות. לאחר מומלץ זה עודכן יפה
 • רצוי יש מיומנויות מחשב בסיסיות ברמת משתמש.

התייחס ל

הקמפוס הווירטואלי איסמט נולד עבור כל אותם אנשים, לעבודה, אישיות או אפילו גיאוגרפיות סיבות מיקום, הם אינם יכולים להשתתף באופן קבוע לשיעורים.

הכשרה זו מיועדת הן לאנשים ללא ניסיון קודם שרוצים להתאמן בפעם הראשונה בתחומים אלה, כמו אנשי מקצוע המעוניינים להשלים את הכשרתם או ממוחזרים בידע הזה, אם מטפלים המתמחים בתחומים אלה או (chiromasseurs משלימים אחרים, מדקרים, וכו '), כמו גם עובדי מערכת הבריאות רוצה להשלים את הכשרתם בתחום זה (רופאים, פסיכולוגים, פיזיותרפיסטים, דמי חבר, וכו').

מטרות

המטרה הבסיסית של המחקרים המקוונים שלנו היא לספק הכשרה מקיפה בתחום רפואה טבעית, כך שתלמידים יוכלו לרכוש את הידע הדרוש כדי לעסוק במקצוע הזה. לפיכך, התלמיד ילמד לבצע את הפונקציות של טיפולים טבעיים מעשיים יכשיר עם המומחיות הנדרשת עבור טיפולים בשיטות טבעיות.

מורי חומר

במטרה לספק חינוך איכותי מוצקים, יש לנו תיק של מורים מיוחדים בתחומים שונים. ובכך להגשים את תרומתה של ידע, יש מורים נרחב וניסיון מקצועי בהכרח מעשיר את איכות קורסים מקוונים נוספים. בנוסף, מורים הוכשרו מציעים הוראה דינמי ועדכני, המתאים לסוג זה של אימון, ומתואם על ידי מערכת של תכנון חינוכי.

על כל סטודנט יועץ / a עבור כל קורס, אשר ילווה האבולוציה שלה במהלך הקורס. מצד השני, יש את הדמות של רכז על קו, שתפקידה העיקרי הוא לתאם את האינטראקציה בין מורים לתלמידים, להעריך תהליכים פדגוגיים ולהבטיח ולקדם את התרבות של חומרי לימוד campus.El צורך לבצע את הקורסים, הוא מוצג דרך הקמפוס באינטרנט. התכנית האקדמית נוצרה על ידי מומחים בתחום.

מסיר

מערכת הלמידה בקמפוס איסמט באינטרנט מציע גמישות רבה לגבי לוחות זמנים בכיתה. אז זה מאפשר לך להתחבר הקמפוס מתי שאתה רוצה ואת השעות אתה רוצה, כל עוד אתה הולך מכסה את היעדים שקבעו מורה הנושא.

בתחילת הקורס, המורה יהיה מתכנן לתכנים המופיעים, כך התלמיד ידע מלכתחילה מתי ומה נושאים ילמדו בכל שבוע. הקשר בין זיכויי שעות של מסירות הוא 1 אשראי = 10 שעות של שימוש. המניין הכולל של זיכויים (שעות של ניצול) מתייחס משך הזמן לביצוע פעילות והערכות ולא בזמן החיבור.

מוסמך

לאחר השלים מונוגרפיה s / הקורס / שעות רשומות, ופעם עברה את מבחני ההערכה ולהיות מודעים תשלום, תעודת תעודה תימסר באזור למד. נתוני תלמידי תעודה זו, מספר שעות (זיכויים) קורסים, מועד ומספר הקורסים מקוונים מפורטים רישום התעודה diploma.El הוא מסמך חתום ונרשמו ע"י בית הספר. זה נשלח במייל שמספק הקמפוס בפורמט PDF מוגן, כך שהוא יכול לטפל, על פי החקיקה בתוקף בספרד על תוקפו של מסמכים דיגיטליים.

סיכויי קריירה

קבינט או התייעצות פרטית קריטריון נודיסטים מעשי, קריטריון נוח או מעשי סינית מסורתית טיפול הומיאופתי. שיתוף פעולה: מרכזי בריאות וטיפולים, מכוני יופי, ספא, ספא ספא עירוני, חנויות מזון בריאות, חדרי כושר או מרכזיים deportivos.Se הן ללא ספק מקצוע עם ביקוש חברתי גבוה, ולכן, עם עתיד גדול .

בינלאומי

רוצה ללמוד מחוץ לספרד? אתה יכול לגשת הדרכה מקוונת מכל מדינה בעולם ובזמן שמתאים לך, יש מעמדות תאריך התחלה ותאריך סיום לבצע כדי לשמור על קצב נכון, אתה יכול לגשת פעמים שתרצו במהלך תקופה זו של הזמן הוא מוגבל כל עוד אתה יכול להישאר בקמפוס, ככה אתה יכול לראות לחזק את הלקחים אתם דורשים יותר פעמים.

מיקומים

 • Barcelona

  Carrer de Floridablanca, 18-20 , 08015, Barcelona

 • Spain Online

  Spain Online, ספרד

  שאלות